1.    60 cm – (Art.274.5.6.) Sacensības divās fāzēs. Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāstartē abās fāzēs.
Vieta Vārds, uzvārds Zirgs Komanda
1 Guntars Siliņš Eklers
2 Ņikita Aleksejevs Cielaviņa JJS
3 Lita Cipruse Cascad Victor RVA
4 Lita Cipruse Calleta RVA
5 Ņikita Aleksejevs Tims JJS
6 Lita Cipruse Fagreto RVA
7 Jana Zēberga Strux Shakira JJS
8 Alisa Mitina Adriātika JSK “Erceni”
9 Betija Greita Vegere Rodella JJS
10 Terēze Zalte Langust JSK Arro – W
11 Gabriela Austwick Safety Glory JJS
12 Anna Arhipova Corisco RIT team
13 Arta Juste Lords LJAA
14 Paula Pikāne Kelly JJS
15 Alise Megija Vorslava Rūsa Mežstrazdiņi
16 ā/k Jana Zēberga Strux Shakira JJS
17 Terēze Zalte Arlando JSK Arro – W
18 Katerīna Agapova Populārs ALJK
Samanta Dominiks JSK Opāls
Elza Buša Dominiks JSK Opāls
Anna Šadovska Dragreiss JSK Opāls
Laura Lale Sapnis JSK Opāls
Katrīna Emīlija Zeltiņa Dukāts JSK Opāls
Māra Buša Dukāts JSK Opāls
Paula Marija Znatnaja Lohness JSK Opāls
Jeļena Petrova Laomedons Erceni
Elīza Rulle Kolorīts JJS
Elīza Rulle Kolorīts

 

2.    80 cm – Ātruma maršruts (Art.238.2.1.)
Vieta Vārds, uzvārds Zirgs Komanda S.p. Laiks
1 Madara Pētersone Roksāde 0 42,52
2 Terēze Zalte Luize De Lavjera JSK Arro – W 0 46,27
3 Sintija Grundštoka Cipra JSK Princis 0 47,28
ā/k Liene Bernharde Kolumbīne JJS 0 50,43
4 Lita Cipruse Cascad Victor RVA 0 52,57
5 Liene Bernharde Kolumbīne JJS 0 52,92
6 Marta Elizabete Vaišļa Advente Kleisti 0 53,98
7 Santa Varenberga Va-Bank JSK Mežstrazdiņi 0 54,27
8 Sabīne Siliņa Erle 0 54,67
9 Magdalēna Pildere Corida 0 55,72
10 Lita Cipruse Calleta RVA 0 55,97
11 Līga Pētersone Ladans 0 59,58
12 Betija Greita Vegere Rodella JJS 0 60,92
13 Līga Pētersone Liāna 0 62,3
14 Anna Šadovska Korso JSK Opāls 3 74,14
15 Edvīns Strauts Greace Lighting 4 50,95
16 Agnese Kroiča Fandors Veti Active 4 57,12
17 Karīna Bogorada Kan Kan Bajāru stallis 4 59,23
18 Terēze Zalte Langust JSK Arro – W 4 59,57
19 Lita Cipruse Fagreto RVA 4 60,89
20 Anna Arhipova Adriana RIT team 4 61,3
21 Terēze Zalte Arlando JSK Arro – W 4 64,17
22 Anna Arhipova Corisco RIT team 4 73,53
23 Gabriela Austwick Safety Glory JJS 4 78,52
24 Paula Pikāne Kelly JJS 6 71,17
25 Agnese Kroiča Luzi Veti Active 6 73,02
26 Vendija Kancāne Kvazars LJAA 8 56,18
27 Katerina Agapova Kalipso ALJK 8 58,15
28 Alisa Mitina Adriātika JSK “Erceni” 12 73,14
29 Jaroslavs Trubanovs Pekhorka 18 JSK “Drostalas” izsl.
30 Jeļena Petrova Laomedons Erceni izsl.
31 Arta Juste Lords LJAA izsl.
32 Paula Marija Znatnaja Lohness JSK Opāls izsl.

 

3.    100 cm –Sacensības divās fāzēs (Art.274.5.3.).
Vieta Vārds, uzvārds Zirgs Komanda S.p. 1.fāzē Laiks 1.fāzē S.p. 2.fāzē Laiks 2.fāzē
1 Sintija Semeņkova Clair de lune JSK Kriki 0 43,5 0 22,93
2 Jaroslavs Trubanovs Pekhorka 18 JSK “Drostalas” 0 48,15 0 27,43
3 Madara Pētersone Roksāde 0 44,75 4 24,73
4 Terēze Zalte Luize De Lavjera JSK Arro – W 0 53,85 4 22,61
5 Maira Leja Ladybird JJS 0 48,33 4 24,15
6 Anna Ruķere KARTĪNĪ SPORT DE LUX 0 51,13 4 25,16
7 Lauma Birzniece Luzi RJSK “Sport de Lux” 0 55,9 4 27,15
8 Vendija Kancāne Kvazars LJAA 0 55,55 8 42,65
9 Līga Pētersone Ladans 4 55,77
10 Maira Leja La Mexico JJS 4 65,67
11 Anna Arhipova Adriana RIT Team 8 62,72
ā/k Maira Leja La Mexico JJS 8 57,35
12 Maira Tomaševska RING VETI ACTICE 12 65,02
13 Raimonds Ruķeris CANANERO SPORT DE LUX 8 59,35
14 Anna Šellere Luanda JSK “Telfas” 4 54,98
15 Ksenija Gerasik Rūsa Mežstrazdiņi 12 44,65
16 Edvīns Strauts Greace Lighting 4 56,86
17 Elizabete Reinholde Lalibela Jauno Jātnieku skola 8 52,43
18 Irina Grase Arhimeds Baltic Equestrian Team 4 54,82
19 Agnese Kroiča Fandors Veti Active 4 47,37
20 Kristaps Neretnieks Solo JJS
21 Līga Pētersone Liāna 4 49,55
22 ā/k Elizabete Reinholde Lalibela Jauno Jātnieku skola 4 52,6
23 Anna Šellere Reikija JSK”Telfas” 4 50,65
ā/k Maira Tomaševska RING VETI ACTICE 4 60,08

 

4.    110 cm – Akumulācijas sacensības ar Džokeri (Art. 269.5.).
Vieta Vārds, uzvārds Zirgs Komanda Punkti Laiks
1 Beāta Laseviča Rokoko JJS 65 52,55
2 Sintija Semeņkova Clair de lune JSK Kriki 65 56,86
3 Anna Arhipova Lancaster RIT Team 65 62,48
4 Anna Arhipova For Sale RIT team 65 65,57
5 Anna Šellere Reikija JSK”Telfas” 64 66,26
6 Anna Ruķere KARTĪNĪ SPORT DE LUX 61 83,61
7 Kristaps Neretnieks Solo 56 67,67
8 Kristaps Neretnieks Algaro-N JJS 41 izsl.
9 ā/k Kristaps Neretnieks Kadrija JJS 25 66,31
10 Irina Grase Arhimeds Baltic Equestrian Team 20 56,26
11 Kristaps Neretnieks Kadrija JJS 16 89,35
12 Raimonds Ruķeris CANANERO SPORT DE LUX 10 69,53