Maršruts Nr.1 – vadības maršruts
Nr. Jātnieka vārds, uzvārds Jātnieka dz.gads Zirga vārds Zirga dz.gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Nikita Aleksejevs Black Velvet JJSK Meždruvas-1
2 Anna Biruta Zuika 1998 Black Sim Sim 1994.g. LATV Rufina Juraša JSK MUSTANGS
3 Diāna Ozoliņa 1996 El Cantara 2007 LATV Ebony Kasib Reglaments Krisīine Kosolapova “Mežstrazdiņi”
4 Elīna Rubene 2007 Alvaress Nataļa Rubene JJS”Zelta pakavs”
5 Darjana Ņesterenko 1998 Leldros 2009 LATV Landros Louis J Visvaldis Vilcāns JJS”Zelta pakavs”
6 Roze Kolomenska 2003 Lara 2003 LATV E. Kolomenska JSK temperaments
7 Karina Virse 2003 Black Sim Sim 1994.g. LATV Rufina Juraša JSK MUSTANGS
8 Alise Megija Vorslava 2003 El Cantara 2007 LATV Ebony Kasib Reglaments Kristīne Kosolapova “Mežstrazdiņi”
9 Jana Zēberga Pērlīte JJSK Meždruvas-1
10 Eva Vīnava Next Star 1997 DR Next Star Primas Sia Princis JSK Princis
11 Adriāna Anna Arāja 2004 Reylem Mistic May 2005 Velsas ponijs Cottrell Archimedes Bourneside Eastman Arāja sporta klubs GKSPORT
12 Anna Estere Baranovska 2002 Vētra 2001 Lietuvas jājamzirgs Lita Cipruse RVA
13 Magdalēna Pildere 2004 Cielaviņa 2010 LATV Alberts Bambino Magdalēna Pildere ZS Zāģkalni
14 Kristina Zomera 2004 Lambiek 2001.g. Kristina Zomera JSK MUSTANGS
15 Kārlis Lipšāns Next Star 1997 DR Next Star Primas Sia Princis JSK Princis
16 Gabriela Mierkalne Elmo JJS
17 Demija Šarke Toby 2000 KNHS Sia Princis JSK Princis
18 Elina Brantkalne Kristofers Robins JJS
19 Loreta Lasmane 2004 Ronda 2010 Poļu zirgs (PK) Māris Prūsis JSK “Potenciāls”
20 Paula Pikāne Tims JJS
21 Pēteris Pētersons 2007 Toby 2000 KNHS Sia Princis JSK Princis
22 Kristiāna Seimanova 2004 Ronda 2010 Poļu zirgs (PK) Māris Prūsis JSK “Potenciāls”
23 Veronika Veltensone JJS
24 Paula Lucāne 2004 Gabriela 2003 LATV Ieva Leinasare JK Viktorija
25 Anna Greitāne Maorita JJSK Meždruvas-1
26 Rita Paramonova 1991 Lucija JJS”Zelta pakavs”
27 Paula Zaksa Kristofers Robins JJS
28 Beāte Untāle 2002 Kursa 2006 Mālnieki, SIA Mēmeles JSK
29 Baiba Broka Toby 2000 KNHS Sia Princis JSK Princis
30 Karīna Elza Stīģe Grengiro Devo JJS
31 Loreta Marinska 2002 Jota 2006 PV Bambīno Mālnieki, SIA Mēmeles JSK
32 Betija Vegere Limona JJSK Meždruvas-1
33 Darja Zenkevica 2005 Domino JJS”Zelta pakavs”
34 Elīna Balandina 2004 Gabriela 2003 LATV Ieva Leinasare JK Viktorija
35 Aleksandra Nikonova 2003 Allegro 2010 Igaunijas Alberts A.Ozoliņa JSK Atēna
36 Līva Dreimane Pērlīte JJSK Meždruvas-1
37 Dita Andersone Kursa 2006 PV Bambīno Sia “Mālnieki” Mēmeles JSK
38 Terēze Šeniņa Limona JJSK Meždruvas-1
39 Jānis Dūrītis Pērlīte JJSK Meždruvas-1
40 Paula Marija Znatnaja Lucija JJS”Zelta pakavs”
41 Nikola Marčenkova 2005 Jota 2006 Ponijs vietējais Bambīno Sia “Mālnieki” Mēmeles  JSK
42 Tīna Voldiņa 2003 Ronda 2010 Poļu zirgs (PK) Māris Prūsis JSK “Potenciāls”
43 Agris Seilis 1997 Gabriela 2003 LATV Ieva Leinasare JK Viktorija
44 Leonards Muižnieks Limona JJSK Meždruvas-1
45 Guna Skuja 2006. Allegro 2010 EST Alberts Ilzīte A.Ozoliņa JSK “Atēna”
46 Estere Hedviga Sera Lobijs Edite Vagnere JJS”Zelta pakavs”
47 Linda Klovāne Markuss