Jātnieki ar I un II grupas ponijiem      
             
Vieta Jātnieks Komanda  1.posmā 2.posmā 3.posms Kopā
1 Viktorija Cīmure JSK Princis 20 18 18 56
2 Madara Pētersone JSK Princis 12 20 32
3 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas-1 10 0 20 30
4 Helena Tommingas z/s Tīraines Staļļi 16 0 14 30
5 Elīza Indriksone JSK Princis 0 12 16 28
6 Elizabete Maija Liepa JJSK Meždruvas-1 1 18 2 21
7 Madara Rūdele z/s Tīraines Staļļi 8 0 12 20
8 Anna Annija Alsiņa z/s Tīraines Staļļi 0 14 6 20
9 Johanna Brigite EST 18 0 18
10 Emīlija Paškeviča JJSK Meždruvas-1 3 4 10 17
11 Madara Ieva Krūmiņa JSK Princis 0 10 4 14
12 Ilona Kaosaar EST 14 0 14
13 Elizabete Griķe Mēmeles JSK 8 8
14 Elza Elīza Kalniņa JJSK Meždruvas-1 0 8 8
15 Magdalēna Pildere JJSK Meždruvas-1 2 6 8
16 Ieva Gedžute JJSK Meždruvas-1 6 0 6
17 Marija Ašvorte JJSK Meždruvas-1 4 0 4
18 Anna Līne z/s Tīraines Staļļi 3 3
19 Stella Ingrid Liinamae EST 0 3 3
20 Denīze Hazana JJSK Meždruvas-1 0 2 2
21 Laura Jansone 1 1
22 Emīlija Elizabete Zandere z/s Tīraines Staļļi 0 1 1
 

Jātnieki līdz 16 gadu vecumam

     
             
Vieta Jātnieks Komanda Punkti 1.posmā Punkti 2.posmā punkti 3.posmā Kopā
1 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 0 20 20 40
2 Mārtiņš Ernests Pilders JJSK Meždruvas – 1 4 18 18 40
3 Kristiāna Orlovska Z/s Lielceri 18 12 4 34
4 Laura Gustsone Z/s Lielceri 6 14 12 32
5 Elīna Kaimiņa JSK Burtnieku Rotors 14 16 2 32
6 Anete Paula Stakinova RJSK Sport De Lux 12 0 14 26
7 Otomārs Kariņš JSK Temperaments 20 0 2 22
8 Beate Lasevica Rokoko 16 16
9 Kati Raidma EST 16 0 16
10 Nellija Nulle RJK 2 6 6 14
11 Matīss Ozols Gvidons 10 10
12 Anna Ruķere JSK Telfas 0 10 10
13 Karolīna Koročkina JSK Kriķi 10 0 10
14 Madara Ieva Krūmiņa Princis 8 8
15 Beāte Bruksle IES Stallis 0 8 8
16 Elizabete Krista Juraša JSK Burtnieku Rotors 8 0 8
17 Laura Luīze Leinerte JSK Kriķi 3 0 3
18 Keitija Racina JSK Princis 1 0 1 2
 

 

Jātnieki ar 4 un 5 gadus veciem zirgiem        
               
Vieta Jātnieks Zirga vārds Komanda Punkti 1.posmā Punkti 2.posmā 3.posms Kopā
1 Anita Žarinova Čipendeils JJS 1 20 18 39
2 Jaroslavs Trubanovs Lovely JSK Princis 16 10 4 30
3 Anna Šellere Germiona JSK Telfas 0 18 3 21
4 Ģirts Bricis Atlants Sport de Lux 20 20
5 Laura Penele Leonardo Z/s Lielceri 20 0 20
6 Jolanta Ādamsone Don Rasson LJAA 0 4 14 18
7 Gabriela Dakare Cristal Lady JSK Atēnas 18 0 18
8 Džūlija Madara Streiba Coleo`s Sohn JSK “Mustangs” 16 16
9 Ieva Matuzele Irving Wing JSK Kriķi 0 16 16
10 Cagria JSK Kriķi 8 8 16
11 L. Žilinska Mis Agape JSK Telfas 0 14 14
12 Laura Penele Lelois Z/s Lielceri 14 0 14
13 Sergejs Klokovs Delfins RJK 12 12