Jātnieki ar I un II grupas ponijiem
     
Jātnieks Komanda Punkti 1.posmā
Viktorija Cīmure JSK Princis 20
Johanna Brigite Estonia 18
Helena Tommingas z/s Tīraines Staļļi 16
Ilona Kaosaar Estonia 14
Madara Pētersine JSK Princis 12
Tīna Dreimane JJSK Meždruvas-1 10
Madara Rūdele z/s Tīraines Staļļi 8
Emīlija Elizabete Zandere z/s Tīraines Staļļi 6
Ieva Gedžute JJSK Meždruvas-1 4
Marija Ašvorte JJSK Meždruvas-1 3
Emīlija Paškeviča JJSK Meždruvas-1 2
Magdalēna Pildere JJSK Meždruvas-1 1
Jātnieki konkurencē līdz 16 gadu vecumam
       
Jātnieks Komanda Punkti 1.posmā
Otomārs Kariņš JSK Temperaments 20
Kristiāna Orlovska z/s Lielceri 18
Kati Raidma Estonia 16
Elīna Kaimiņa Burtnieku Rotors 14
Anete Paula Stakinova Sport de Lux 12
Karolīna Koročkina JSK Kriķi 10
Elizabete Krista Juraša Burtnieku Rotors 8
Laura Gustsone z/s Lielceri 6
Mārtiņš Ernests Pilders JJSK Meždruvas-1 4
Laura Luīze Leinerte JSK Kriķi 3
Nellija Nulle RJK 2
Keitija Racina JSK Princis 1
Jātnieki amatieru konkurencē
       
Jātnieks Komanda Punkti 1.posmā
Laima Lāce z/s Tīraines staļļi 20
Velga Marčenkova Mēmeles JSK 18
Iveta Pecka SIA GZ Jaunbrīnumi 16
Jevgenijs Bibikovs JSK Princis 14
Aleksandrs Vasiļjevs JSK Mustangs 12
Signe Melkina RJK 10
Liene Bojāre IES Stallis 8
Gelinta Egendorfa JSK Demora 6
Vita Roze Mēmeles JSK 4
Jaroslavs Trubanovs  JSK Princis 3
Vita Radvilaviča  Henomele 2
Jolanta Ādamsone SK Bicāli 1
Jātnieki jaunzirgu konkurencē
       
Jātnieks Zirgs Komanda Punkti 1.posmā
Laura Penele Leonardo z/s Lielceri 20
Gabriela Dakare Cristal Lady JSK Atēna 18
Jaroslavs Trubanovs Lovely 16
Einārs Cēsnieks Corviko JSK Montepals 14
Andis Vārna Duizendster JSK Quattro 12
Tija Alīse Jurjāne Cagria JSK Kriķi 10
Maira Leja Bailey JSK Temperaments 8
Laima Lāce Dustinov z/s Tīraines Staļļi 6
Jolanta Ādamsone Campari DJ SK Bicāli 4
Patrīcija Kokina La Mason z/s Lielceri 3
Anita Žarinova Čipendeils JJS 2
Tatjana Rezņuka Kolta JSK Mežstrazdiņi 1
Jātnieki konkurencē līdz 21 gada vecumam
     
Jātnieks Komanda Punkti 1.posmā
Sabīne Siliņa SK Mežstrazdiņi 20
Jānis Celmiņš Vecpūķi 18
Laila Bergsone JSK Mustangs 16
Sintija Semeņkova z/s Tīraines staļļi 14
Anita Žarinova JJS 12
Terēze Zalte Burtnieku Rotors 10
Krista Kristiāna Alksne Sport de Lux 8
Ieva Katrīna Apalupa RJK 6
Lelde Bāra JSK Princis 4
Karīna Pavāre JSK Temperaments 3
Nellija Nulle RJK 2
Jātnieki JJS Turnīra lābākā jātnieka konkurencē
       
Jātnieks Komanda Punkti 1.posmā
Maira Leja JSK Temperaments 20
Ģirts Bricis Sport de Lux 18
Reinis Jurašs Burtnieku Rotors 16
Linda Ansule z/s Lielceri 14
Gunita Buliņa Burtnieku Rotors 12
Andis Vārna JSK Quattro 10
Einārs Cēsnieks JSK Montepals 8
Aleksandrs Šakurovs RJK 6
Sintija Semeņkova z/s Tīraines staļļi 4
Laima Lāce z/s Tīraines staļļi 3
Kate Ansone Sport de Lux 2
Linda Josta Sport de Lux 1