Turnīra kopvērtējums jātniekiem ar I un II grupas ponijiem 
Nr. Jātnieka vārds, uzvārds Komanda Punkti 1. posmā Punkti 2. posmā  Punkti 3.posmā Punkti 4.posmā Kopā
1 Madara Pētersone JSK Princis 20 14 2 20 54
2 Helēna Toomingas z/s Tīraines staļļi 18 8 12 16 46
3 Emīlija Paškeviča JJSK Meždruvas-1 16 16 10 42
4 Elizabete Maija Liepa JJSK Meždruvas-1 20 16 1 37
5 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas-1 2 10 6 18 34
6 Magdalēna Pildere ZS Zāgkalni 12 18 30
7 Jana Zēberga JJSK Meždruvas-1 1 10 12 23
8 Anna Stavrova JSK Imakas 2 20 22
9 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 18 2 20
10 Adriāna Anna Arāja SK GKSPORT 6 4 6 16
11 Madara Rūdele z/s Tīraines staļļi 1 14 15
12 Eva Vīnava JSK Princis 14 14
12 Jegors Aleksejenko JSK Atēna 14 14
14 Anna Līne 3 6 3 12
14 Anna Annija Alsiņa z/s Tīraines staļļi 12 12
16 Demija Šarke JSK Princis 10 10
17 Kārlis Lipšāns JSK Princis 8 8
17 Laura Skuja JSK Atēna 8 8
17 Aleksandra Ņikinova JSK Atēna 8 8
20 Kristina Zomera JSK MUSTANGS 4 4
20 Denīze Hazane JJSK Meždruvas-1 4 4
20 Jekaterina Budanova JSK 4 4
23 Jogita Baltmane z/s Saulstari 3 3
23 Paula Pikāne JJS 3 3
25 Monta Brauna Tukuma JSK 1 1
  Turnīra ieskaite bērniem līdz 16 gadu vecumam            
Nr. Jātnieka vārds, uzvārds Komanda Punkti 1.posmā Punkti 2.posmā Punkti 3.posmā 4.posms Kopā
1 Emīlija Paškeviča JJSK Meždruvas-1 18 18 20 56
2 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 20 20 14 54
3 Mārtiņš Pilders JJSK Meždruvas-1 14 4 18 36
4 Kristīne Krūmiņa 18 16 34
5 Valters Celms 20 12 32
6 Līga Šitka JSK Zelta Pakavs 12 10 8 30
7 Beata Laseviča JSK Temperaments 8 12 4 24
8 Madara Ieva Krūmiņa JSK Princis 16 3 19
9 Nadīna Vītoliņa 16 2 18
10 Anna Ruķere 16 16
11 Patrīcija Keistere RJSK Sport de Lux 14 14
11 Krista Lorberga JSS Kleisti 14 14
13 Klinta Ostrovska RVA 12 12
14 Kristiāna Skudra z/s Vecpūķi 4 6 10
14 Elizabete Maija Liepa JJSK Meždruvas-1 10 10
14 Aleksandra Voitenko JSS Kleisti 10 10
14 Emīlija Elizabete Zandere z/s Tīraines staļļi 10 10
18 Aleksandra Kalnozola JSK Kriķi 6 3 9
19 Keitija Racina JSK Baltic Equestrian Team 8 8
19 Sindija Samohvalova RVA 8 8
21 Amanda Tartilova JSK Princis 6 1 7
22 Elizabete Krista Juraša Burtnieku Rotors 6 6
23 Karolīna Koročkina JSK Temperaments 4 4
24 Kristīne Labzova RVA 3 3
24 Beāte Miltiņa Jēkabpils jātnieku klubs 3 3
26 Helēna Laizāne JSK Baltic Equetrian Team 2 2
26 Annija Kļaviņa Vecpūķi 2 2
26