Maršruts Nr.1A – 50cm – ideālais laiks. Piedalās bērni ar I un II grupas ponijiem
s.p. laiks starpība
1 Elizabete Kolomenska Lara JSK “Temperaments” 0 49.32 0.68
2 Veronika Losicka Šokolāde Jelgavas raj. “Rubenīši” 0 49 1
3 Laura Luīze Leinerte Black Velvet JJSK “Meždruvas -1″ 0 45 5
4 Sindija Samohvalova Sweet As Candy RVA 0 55.63 -5.63
5 Madara Ieva Krūmiņa Rabana JJSK “Meždruvas -1″ 0 41.97 8.03
6 Emīlija Paškeviča Arafat JJSK “Meždruvas -1″ 0 41.44 8.56
7 Anette Maria Olgo Robinson Marjamaa SK 0 38.47 11.53
8 Stella Bret Mesila Musketaar Marjamaa SK 0 33.06 16.94
9 Tīna Dreimane Black Velvet JJSK “Meždruvas -1″ 4 49.63 0.37
10 Madara Ieva Krūmiņa Peach Boy z/s Tīraines Staļļi 4 48.97 1.03
11 Sabīne Siliņa Šokolāde JSK Mežstrazdiņi 4 58.38 -8.38
12 Madara Rudele Rabana z/s Tīraines Staļļi 8 izsl izsl
13 Deniss Bistrovs Wild Rose JJSK “Meždruvas -1″ izl izsl izsl
14 Emīlija Paškeviča Moritz JJSK “Meždruvas -1″ izsl izsl izsl
15 Elizabete Maija Liepa Arafat JJSK “Meždruvas -1″ izsl izsl izsl
16 Tomass Auzāns Wild Rose JJSK “Meždruvas -1″ izsl izsl izsl
17 Tīna Dreimane Arafat JJSK “Meždruvas -1″ izsl izsl izsl
18 Karolīna Koročkina Black Velvet JJSK “Meždruvas -1″ izsl izsl izsl
19 Tīna Dreimane Moritz JJSK “Meždruvas-1″ izsl izsl izsl
20 Helena Tomingas Rabana z/s Tīraines Staļļi izsl izsl izsl
21 Elizabete Maija Liepa Wild Rose JJSK “Meždruvas -1″ izsl izsl izsl
Maršruts Nr.1B – 50cm – ideālais laiks. Piedalās bērni līdz 16 gadu vecumam, kuri nestartē ieskaites sacensībās
Nr Jātnieks Zirgs Komanda s.p. laiks starpība
1 Denis Bistorvs Limona JJSK “Meždruvas -1″ 0 49.69 0.31
2 Dinija Poikāne Vētra RVA 0 51.87 -1.87
3 Žanete Cepeļejeva Carrera Zirgaudzētava “Kocēni” 0 47.34 2.66
4 Katrīna Zelicka Greisa Viesu nams “Laso” 0 46.37 3.63
5 Elizabete Kolomenska Lara JSK “Temperaments” 0 46.25 3.75
6 Elīna Birģele Limona JJSK “Meždruvas -1″ 0 46.03 3.97
7 Atis Zariņš Gerda JJSK “Meždruvas -1″ 0 46 4
8 Linda Āboliņa Rikaro z/s Tīraines Staļļi 0 54 -4
9 Madara Ieva Krūmiņa Mikelas z/s Tīraines Staļļi 0 45.71 4.29
10 Laura Macione Greisa Viesu nams “Laso” 0 45.53 4.47
11 Karlīna Adata Gremī Zirgaudzētava “Kocēni” 0 44.53 5.47
12 Sergejs Klokovs Delfins RJSK 0 44.19 5.81
13 Monika Monta Tūtiņa Gerda JJSK “Meždruvas -1″ 0 43.93 6.07
14 Dārta Drozdova Majors Jelgavas rag. “Rubenīši” 0 43.57 6.43
15 Toms Plīkša Simpātija JSK “Temperaments” 0 42.85 7.15
16 Darja Semusa Nostradamuss 0 58.44 -8.44
17 Līva Rietuma Gerda JJSK “Meždruvas -1″ 0 40.06 9.94
18 Laura Melbārde Gremī Zirgaudzētava “Kocēni” 0 39.69 10.31
19 Anna Annija Alsiņa Mikelas z/s Tīraines Staļļi 4 49.99 0.01
20 Sindija Semjonova Limona JJSK “Meždruvas -1″ 4 54.91 -4.91
21 Sintija Fjodorova Koldinga z/s Birzītes 4 44.47 5.53
22 Beatrise Šlitke Foldžers z/s Tīraines Staļļi 4 61.47 -11.47
23 Edgars Marterers Pitagors z/s Tīraines Staļļi 8 67.4 -17.4
24 Patrīcija Keistere Foldžers z/s Tīraines Staļļi izsl izsl izsl
25 Roberts Alsiņš Draugs z/s Tīraines Staļļi izsl izsl izsl