Latvijas jātnieki turpina rādīt labu sniegumu starptautiskās sacensībās Igaunijā „Ruila Spring Tour 2011” (CSI1*) un Krievijā „CSI2* Bitsa”, Maskavā.

Kristīne Egle ar zirgu Roils maršrutā līdz 120/125cm augstiem šķēršļiem, kurā startē jaunie jātnieki līdz 21 gada vecumam, arī šodien izcīnījusi uzvaru starptautiskās sacensībās „Ruila Spring Tour 2011” Igaunijā.

Otro vietu jaunzirgu maršrutā Igaunijā šodien izcīnīja Aleksandrs Šakurovs ar zirgu Art. Sacensībās startē sportisti no piecām valstīm – Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas un Krievijas.

Viens no Latvijas vadošajiem jātniekiem pieaugušo konkurencē Andis Vārna turpina rādīt pārliecinošu sniegumu starptautiskās sacensībās „CSI2* Bitsa” Maskavā. Šodien pasaules konkūristu reitinga „FEI Rolex Ranking” ieskaites maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 145cm sportists ar zirgu Marmors izcīnīja otro vietu. Pēc finiša Latvijas duets bija sacensību līderi, viņus apsteigt spēja vien Krievijas sportists Vladimirs Tugānovs ar zirgu Amarok, kuri startēja pēc latviešiem.

145 cm RR maršrutā startēja 41 dalībnieks, maršrutu bez soda punktiem veica tikai septiņi sportiskie pāri. Andis Vārna ar otru zirgu Klaids ierindojās 24.vietā ar deviņiem soda punktiem. Dainis Ozols ar Lagūnu 25.vietā, ar Gvidonu izslēgts.

Andis Vārna šodien izcīnīja godalgotu vietu arī ar ķēvi Arabika, abi maršrutā līdz 135cm ierindojās godalgotajā piektajā vietā. Maršrutā startēja 51 dalībnieks un to bez soda punktiem veica 12 dalībnieki. Pārlekšanas maršrutā nekļūdīgi bija vairs tikai pieci sportiskie pāri.