Šī un nākamā nedēļas nogale būs bagātas ar sporta notikumiem – nozīmīgākie no tiem noteikti ir Latvijas sportistu starti “Ruila Spring Tour CSI1*” Igaunijā un starptautiskās sacensībās “CSI2* Bitsa” Krievijā, Maskavā.

Ruilā šajā nedēļas nogalē startēs pieci Latvijas sportisti – junionu maršrutus leks Santa Šteinberga ar Ginesu (s/k „Quattro”), Linda Viša ar Aronu (s/k Quattro). Jauno jātnieku konkurencē startēs Kristīne Egle ar Concorde un Roils, bet pieaugušos šajā nedēļas nogalē pārstāvēs Aleksandrs Šakurovs ar Gīru un Sergejs Šakurovs ar Conca D’or un Ginster.

 

Kopumā divās nedēļas nogalēs Igaunijā piedalīsies piecu valstu sportisti – Latviju pārstāvēs 24 sportiskie pāri, Igauniju 82, Krieviju pārstāvēs viens sportists ar pieciem zirgiem, Somiju 42 sportiskie pāri. Jau nākamajā nedēļas nogalē Ruilā sāksies Baltic Riders Tour 2011 pirmais posms.

Maskavā CSI2* sacensībās startēs divi jātnieki un pieci zirgi. Andis Vārna šajās sacensībās startē ar trīs zigiem – Arabiku, Klaidu un Marmoru, bet Dainis Ozols ar Lagūnu un Gvidonu.