“Jauno jātnieku skola” ceturto dzimšanas dienu svin talkojot!

Pagājušonedēļ, 20.aprīlī, „Jauno jātnieku skola” sagaidīja savu ceturto dzimšanas dienu, kura tika atzīmēta Otrajās Lieldienās. Gatavojoties 1.maija sacensībām „Inčukalna pavasaris 2011”, visi „Jauno jātnieku skolas” aktīvie biedri Otrās Lieldienas pavadīja aktīvi strādājot talkā Inčukalnā!

 

„Mēs sevi varam salīdzināt ar jaunzirgu – kārtīgu četrgadnieku, kurš sācis apgūt pirmās iemaņas, taču vēl jāiegulda milzīgs darbs, lai sasniegtu lielus mērķus sportā.

Mēs esam apņēmības pilni kļūt par lielisku Grand Prix zirgu,” sagaidot ceturto dzimšanas dienu saka „Jauno jātnieku skolas” izpilddirektore Ilze Konevāla.

„Jauno jātnieku skola” līdz ar ceturto dzimšanas dienu izvirzījusi arī jaunus mērķus – jāšanas sporta popularizēšana jauniešu vidū un, galvenokārt, sabiedrībā vispār. „Mums veidojas veiksmīga sadarbība ar Latvijas lielākajiem medijiem, prieks, ka arī no mediju puses ir interese par jāšanas sportu un ir atsaucība. Vēlamies, lai arī jātniekus Latvijā uztvertu kā tādus pašus sportistus kā basketbolistus, hokejistus vai futbolistus,” saka Ilze Konevāla.

Līdz ar savu ceturto dzimšanas dienu Jauno jātnieku skola atklāj jaunu mājas lapas www.latvianhorses.lv versiju (pagaidām gan vēl testa režīmā). Tā iecerēta kā nopietns informācijas avots gan interesentiem, gan sportistiem. Gribam, lai mājas lapa ir kā ābece tiem, kas sper pirmos soļus jāšanas sportā, kā arī skatītājiem, kas vēlas noskaidrot un saprast vairāk. Tāpat sekosim līdzi Latvijas aktualitātēm visās jāšanas sporta disciplīnās, kā arī mūsu sportistu startiem ārzemēs.

Turpinās darbs arī pie sporta bāzes pilnveidošanas Inčukalnā un darbs pie sacensību organizēšanas un sponsoru piesaistes. Pirmās sacensības Inčukalnā notiks jau 1.maijā. Vairāk par sacensībām skatīt šeit.

„Jauno jātnieku skolas” aktivitātēm var sekot arī sociālajā tīklā Facebook – meklējiet „Young Riders School” un spiediet „Like”, kā arī Twitter – konts: @latvianhorses.

Paldies visiem, kas piedalījās Jauno jātnieku skolas Lielajā pavasara talkā!!!

Ieskats XI Vislatvijas Zirgu dienās

  Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā 13.,14. un 15. jūlijā notika gada gaidītākais pasākums zirgu...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ kopvērtējums pēc 2.posma 2018.gadā

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms...

Skatīt vairāk

JJS Turnīra II posma un Vislatvijas Zirgu dienu sacensību rezultāti

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018. Maršruts Nr. 1 – vadības...

Skatīt vairāk