Jauno Jātnieku Skolas TURNĪRA 3.POSMA REZULTĀTI

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.  
  Maršruts Nr. 1 – vadības maršruts   Starts: 08:30
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Komanda Vērtējums
1 Miķelis Ģīlis Elmo JJS Teicami
2 Evelīna Donka Fortūna Veti Active Teicami
3 Amēlija Vītola Kristofers Robins JJS Labi
4 Marija Kiričenko Peach boy Z/S Tīraines Staļļi Ekselenti
5 Jēkabs Zelčāns Fortūna Veti Active Teicami
6 Marija Avkštola Raela Z/S Tīraines Staļļi Teicami
7 Katrīna Binde Kristofers Robins JJS Labi
8 Anete Učelniece Elmo JJS Teicami
9 Marta Šmita Luvras jK”Mežakrasti” Teicami
10 Marks Joniņš Kristofers Robins JJS Labi
11 Sabīne Vītola Selīna JSK Laimes zeme Teicami
12 Filipa Vīciepa Kristofers Robins JJS Ļoti Labi
13 Keita Kuļikovska Fortūna Veti Active Teicami
14 Tince Kokorēviča Kristofers Robins JJS Labi
15 Evelīna Feldmane zirgs Spāre JSK Laimes zeme Būs Labi
16 Kate Laicāne Burē JJS Būs Labi
17 Artūrs Binde Kristofers Robins JJS Labi
18 Kristīne Graudiņa Arsēlija Z/s Mālkalni Labi
19 Alise Juzjuka zirgs Spāre JSK Laimes zeme Teicami
20 Kate Kazlovska Fortūna Veti Active Teicami
21 Agate Lasmane Tims JJS Teicami
22 Elīna Loreta Anševica Agava JSK Mežstrazdiņi Teicami
23 Armanda Kivriņa Elmo JJS Teicami
24 Haralds Zāle Kristofers Robins JJS Gandrīz Teicami
25 Elizaveta Ivanova Paparaci Z/S “Tiraines stalli” Teicami +
26 Elīna Zāle Tims JJS Teicami
27 Poļina Obrazeja Peach boy Tīraines staļļi Teicami
28 Terēza Smiltniece Avatārs JJS Teicami
29 Adriana Gaidlazda Rokijs JJS Labi +
30 Sofiko Maisuradze Kleine Onkel Ropazu jatnieku klubs Ļoti Ļoti Labi
31 Milana Mitkina Ebonita JSK Iriss labi
32 Margarita Binde Tims JJS Teicami
33 Rūta Lauska Ponijs AdventureRide Teicami
34 Kristīna Kviese Elmo JJS Teicami
35 Keita Bandeniece Mambo Z/S Tīraines Staļļi Labi
36 Margrēta Stepiņa Avatārs JJS Teicami
37 Marija Darmadasa Žoriko advenšerraid Labi
38 Kristiāna Vītola Elmo JJS Labi
39 Sannija Kociņa Kleine Onkel Ropazu jatnieku klubs Labi
40 Markuss Kociņš Kleine Onkel Ropazu jatnieku klubs Teicami
41 Armants Kociņš Kleine Onkel Ropazu jatnieku klubs Teicami

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: 08:00          
  MARŠRUTS NR.2   TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem           
      70 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.) Piedalās jātnieki līdz 16 gadu vecumam ar I un II grupas ponijiem.         
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks S.P.P. Laiks.P.
1 Marta Vildava 5 Milky Way 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L.Pētersone JSK “princis” 0 56,58 0 28,42
2 Marta Aleksandra Jansone 6 Minkakatinka 2000/ DR/ Mac Namara/ Tēvs: Oakley/ Oakley/ Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs 0 46,39 0 28,70
3 Evita Jansone 6 Pipars 2001/ PV/ ./ Tēvs: ./ ./ Šmits JSK Imakas 0 50,76 0 29,80
4 Nikola Marčenkova 5 Džonijs 2012/ PV/ Džimmijs/ Tēvs: Bambīno/ Bambīno/ SIA “Mālnieki” Mēmeles JSK 0 55,29 0 30,95
5 Pēteris Pētersons 6 Princis 1994/ DR/ Papilons/ Tēvs: Rakim/ Rakim/ A.Pētersons JSK Princis 0 51,28 0 32,01
6 Hedi Voor-Voort 5 DONNA 2006/ ERP/ MIKSER/ Tēvs: SAMURAI/ SAMURAI/ HEDI VOOR-VOORT Pärnumaa RSK 0 54,94 0 32,15
7 Elīza Stauža 4 Kolšteins Obelinski 2010/ WP/ Kooijuster Samme/ Tēvs: -/ -/ S.Bertaitis JSK “Eridana” 0 48,94 0 33,16
8 Katrīna Asare 5 Absolvents 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L. Pētersone JSK “princis” 0 59,70 0 37,76
9 Katrīna kelmere 6 Cielaviņa 2010/ LATV/ Alberts/ Tēvs: ./ ./ M.Pildere Jsk zāgkalni 0 54,94 0 39,69
10 Anete Freiberga 5 Tra- la-lā 2008/ PV/ Tango / Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ M.Pinte Saldus JK 0 59,29 4 29,83
11 Nikola Marčenkova 6 Dancing Grace 2009/ -/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ V.Marčenkova Mēmeles JSK 0 53,84 4 31,76
12 Līva Dreimane 5 Black Velvet 2006/ WB/ Bostorp Besk / Tēvs: Ekbackens Krumelur / Ekbackens Krumelur / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 55,43 4 32,91
13 Elza Buša 5 Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Edīte Vāgnere JSK Īriss 0 59,89 4 35,56
14 Roberta Birzule 6 Arafat 2003/ IP/ Anakee / Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 57,26 4 39,33
15 Mara Buša 5 Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Edīte Vāgnere JSK Īriss 1 63,71    
16 Jelizaveta Reznuka 5 Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs 2 64,44    
17 Anna Salmiņa 6 Vetra 2007/ Lietuvas jājamzirgs/ -/ Tēvs: -/ -/ z/s Viesturs JSC Kaijas 4 52,76    
18 Nikola Avkštola 4 Raela 2007/ IV/ Ranniks/ Tēvs: Elkar/ Elkar/ D.Kics Z/s”Tīraines staļļi” 4 57,01    
19 Luīze Lamberte 6 Mambo 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ A.Stafecka Z/s”Tīraines staļļi” 4 59,13    
20 Helēna Anna Zvilna 6 Hugo 2011/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafecka z/s Tīraines staļļi 7 71,01    
21 Elizabete Voika 4 Rozmarīns 2014/ ../ ../ Tēvs: ../ ../ Kristīna Zeltkalne-Voika JJS 9 60,99    
22 Līga Auce 6 Jonītis 2013/ Poļu koniks/ -/ Tēvs: -/ -/ I.Krūmiņa Jsk “Īriss” 13 69,76    
  Māra Buša 5 Ebonita 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Ingūna Krūmiņa JSK Īriss izsl      
  aleksandra zaharenkova 5 Žoriko 2016/ ponijs/ xxx/ Tēvs: xxx/ xxx/ xxx advenšerraid izsl      

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: ~11:30      
  MARŠRUTS NR.3              
      40 cm. Ideālais laiks – 300 m/min.        
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks Starpība
1 Anna Krūmiņa 4 Alegro 2009/ Ponijs/ Nezinams/ Tēvs: Nezinams/ Nezinams/ Andra Šteinberga Agates sports 0 50 0
3 Marija Kiričenko 6 Peach boy 2007/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 0 46,54 3,46
5 Jelizaveta Reznuka 5 Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs 0 44,37 5,63
6 Anete Rozīte 6 Tims 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ jjs JJS 0 43,44 6,56
2 Margarita Binde 6 Tims 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ jjs JJS 1 52,71 2,71
7 Poļina Obrazeja 4 Peach boy 2006/ ——/ ——/ Tēvs: —–/ —–/ Anna Stafecka Tīraines staļļi 2 57,35 7,35
4 Gabriela Jēkabsone 6 Deksters 2012/ ponijs/ Džimijs/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ G.Jēkabsone JSK Atēna 6 55,21 5,21
8 Anna Fromane 6 Raela 2007/ Ponijs/ Rannik/ Tēvs: -/ -/ Diāna Kics Tīraines staļļi 8 64,22 14,22
9 Marta Lauska 6 Adere 2011/ Igauņu ponijs/ Xxx/ Tēvs: Xxxx/ Xxxx/ AdventureRide AdventureRide izsl   izsl
10 Justīne Treija 4 Leksus 2012/ Ponijs/ Nezinams/ Tēvs: Nezinams/ Nezinams/ Andra Šteinberga Agates sports izsl   izsl

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.   Starts: ~ 09:40    
  MARŠRUTS NR.4            
      80 cm. ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem      
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Hedi Voor-Voort 5 DONNA 2006/ ERP/ MIKSER/ Tēvs: SAMURAI/ SAMURAI/ HEDI VOOR-VOORT Pärnumaa RSK 0 42,89
1 Marta Aleksandra Jansone 6 Minkakatinka 2000/ DR/ Mac Namara/ Tēvs: Oakley/ Oakley/ Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs 0 44,89
2 Emīlija Bergmane 4 Deja ar vilkiem 2011/ LS/ Deep Purple/ Tēvs: Jumis / Jumis / Laura Tomsone JSK Fenikss 0 45,28
2 Žanna Metus 7 Florida 2012/ LWB/ Friscati/ Tēvs: Gvido/ Gvido/ Ilva Visendorfa JSK Mustangs 0 45,86
3 Elīza Stauža 4 Kolšteins Obelinski 2010/ WP/ Kooijuster Samme/ Tēvs: -/ -/ S.Bertaitis JSK “Eridana” 0 46,43
3 Guna Vasiļjeva 1 Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS 0 46,69
4 Edīte Vāgnere 7 Kapeika 2014/ Ls/ Kederiks/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ Edīte Vāgnere JSK Īriss 0 47,26
4 Agnija Janele 8 Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S “Kalnblāķi” Z/A Kocēni 0 48,00
5 Beatrise Balama 4 Palermo 2003/ LS/ Pedro/ Tēvs: Salana-Radiants/ Salana-Radiants/ JJS JJS 0 48,09
5 Heidija Krastiņa 6 Gluosnis 2013/ Lietuvas/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ M. Pinte Saldus JK 0 48,27
6 Elizabete Krista Juraša 4 Andžella N 2014/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Nummer UNO/ Nummer UNO/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 0 49,03
6 Anna Rijniece 3 Zirgs Sezams 2006/ Ls/ Sultāns/ Tēvs: nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ Aira Rēvele JSK Laimes zeme 0 49,17
7 Zane Rūse 4 AĢENTS 2004/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Fans/ Fans/ Toms Vilde Valmiermuižas Jātnieku skola 0 49,65
7 Anna Betija Žīle 4 Ankāra 2009/ LS/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande Kriķi 0 49,72
8 Betija Greita Vegere 3 Odalisque De Monty 2002/ SF/ Coland/ Tēvs: Tenor De La Cour/ Tenor De La Cour/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 50,07
8 Ketija Bērzkalēja 4 Dreifs 1996/ LAT/ Dolārs/ Tēvs: Flaudis/ Flaudis/ SIA Princis JSK Princis 0 50,09
9 Beatrise Tumase 4 Malibu 2012/ Latvijas/ mondeo/ Tēvs: -/ -/ R.Šteinbergs JSK “kriķi” 0 50,64
9 Katrīna kelmere 6 Cielaviņa 2010/ LATV/ Alberts/ Tēvs: ./ ./ M.Pildere Jsk zāgkalni 0 50,72
10 Estere Ošeniece 4 Krēta 2006/ LS/ Cattio/ Tēvs: Doms/ Doms/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 0 50,85
10 Rūta Dāboliņa 4 Cartjē 2003/ LV/ Catio/ Tēvs: ./ ./ Karīna Kļaviņa Līcīte JJS 0 51,02
11 Žanna Metus 7 Sergio 2013/ KWPN/ Daniel/ Tēvs: Golden Graf/ Golden Graf/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 52,48
11 Roberta Birzule 6 Arafat 2003/ IP/ Anakee / Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 52,89
12 ANNIJA ELĪZA STABIŅA 4 Niagāra 2009/ Latvijas/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ Krišjānis Stabiņš “Ūsiņš” 0 53,22
12 Marta Tomasa 4 Lord N 2007/ POL/ Volataire/ Tēvs: Peter Pen/ Peter Pen/ Elīna Tomasa Z/s Lielceri 0 53,75
13 Gabriella Austvika 4 Jus de Pomerol 2013/ Selle Français/ Pomerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS 0 54,06
13 Sintija Semeņkova 1 Ciprese 2012/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Jolanta Jēkabsone JSK Kriķi 0 54,67
14 Vineta Janena 7 Lagūna 2013/ LS/ Leksuss/ Tēvs: Bembijs/ Bembijs/ V.Janens Sport de Lux 0 55,49
14 Anna Annija Alsiņa 4 Kakao 2013/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Callano ll/ Callano ll/ A. Blauberga z/s “Tīraines staļļi” 0 55,84
15 Katrīna Asare 6 Absolvents 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L. Pētersone JSK “princis” 0 56,62
15 Elizabete Maija Liepa 3 Avatars 2011/ SP/ Albert / Tēvs: Arafat/ Arafat/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 57,17
16 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni 0 57,22
16 Laine Daila Muktupaule 2 Little Lady 2013/ BH/ Lordano/ Tēvs: Cantona M/ Cantona M/ A. Muktupaule JSK EquiLat 0 57,68
17 Anna Šellere 7 Kolibri 2012/ Ls/ Kelvins/ Tēvs: Lear/ Lear/ Z/S Eridana JSK “TELFAS” 0 58,00
ak Guna Vasiļjeva 1 Amber 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 1 59,59
18 Anastasija Labašinska 3 Rozy 2011/ LV/ -/ Tēvs: -/ -/ Ģirts Bricis RJSK Sport de Lux 1 59,96
18 Kristīne Graudiņa 8 Arsēlija 2012/ Traķēnas/ Arsenāls/ Tēvs: Monreāls/ Monreāls/ Z/s Mālkalni Z/s Mālkalni 1 60,07
19 Martiņš Pilders 2 Carlondra First 2011/ Oldenburge/ Cornetus/ Tēvs: Ampērs/ Ampērs/ Elina Bibikova JSK Zāgkalni 1 61,31
19 Līga Krūmiņa 7 Nautilius 2003/ LS/ Nostradamus/ Tēvs: Tormoz/ Tormoz/ Līga Krūmiņa JSK Atēna 1 61,89
20 Aigars Bregže 1 Lekorado 2013/ LS/ Lekont/ Tēvs: Concord/ Concord/ L.Gustsone Z/s Lielceri 2 63,06
20 Giedrius Butkus 7 Juul-W 2014/ KWPN/ Star Power / Tēvs: x/ x/ Giedrius Butkus Bitaičių žirgai 2 65,50
21 Maarja Hein 4 Tierra del Fuego 2005/ Estonian sporthorse/ Telford/ Tēvs: Lakmus/ Lakmus/ Valgeranna Tall OÜ Pärnumaa Ratsaspordiklubi 4 49,93
21 Anna Salmiņa 6 Vetra 2007/ Lietuvas jājamzirgs/ -/ Tēvs: -/ -/ z/s Viesturs JSC Kaijas 4 51,06
22 Unda Egendorfa 8 Red Grace 2013/ Latvijas/ Regress/ Tēvs: Antonio/ Antonio/ Gelinta Apse JSK Demora 4 51,42
22 Kristija Anna Kalniņa 4 Avokado 2009/ LS/ Avogardo – N/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK 4 52,27
23 Anna Greitāne 4 Amareta 2009/ LWB / Antonio / Tēvs: Atvars/ Atvars/ A. Greitāne JJSK Meždruvas 1 4 53,33
23 Anna Sergejeva 4 Dakāra 2003/ LS/ Donnerbude II/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK 4 53,45
24 Līva Dreimane 5 Black Velvet 2006/ WB/ Bostorp Besk / Tēvs: Ekbackens Krumelur / Ekbackens Krumelur / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 4 53,81
24 Elīna Kaimiņa 7 Palbo 2013/ LS/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 4 54,00
25 Laura kauliņa 3 Chalou 2012/ Latvija/ Zzzz/ Tēvs: Ccccc/ Ccccc/ Arija Akolova Advenšer raid 4 54,46
25 Santa Šorņikova 7 Klifords 2011/ LS/ Kovbojs/ Tēvs: -/ -/ Santa Šorņikova Jāšanas sporta klubs “Atēna” 4 54,57
26 Elizabete Voika 4 Rozmarīns 2014/ ../ ../ Tēvs: ../ ../ Kristīna Zeltkalne-Voika JJS 4 55,84
26 Rēzija Palma 4 Carlord 2007/ KWPN/ Landlord/ Tēvs: Indoctro / Indoctro / Palma RJSK Sport de Lux 4 56,48
27 Nora Rause 8 LILLY AF BORUPLUND 2007/ KNABSTRUPPER/ FIGARO AF HALLUNDBAEK/ Tēvs: APOLLON/ APOLLON/ Ilze Vītoliņa JK Erceni 4 57,22
27 Diāna Miķelsone 7 Zarien N 2004/ KWPN/ Osmium/ Tēvs: Bazuin/ Bazuin/ D. Miķelsone JJS 4 57,22
28 Pēteris Pētersons 6 Princis 1994/ DR/ Papilons/ Tēvs: Rakim/ Rakim/ A.Pētersons JSK Princis 5 59,75
28 Anna Annija Alsiņa 4 Coralla 2011/ LS/ Corall/ Tēvs: -/ -/ SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi” 5 60,14
29 Evita Jansone 6 Pipars 2001/ PV/ ./ Tēvs: ./ ./ Šmits JSK Imakas 5 60,42
29 Mārtiņš Pilders 2 Ramverons Ramses XIII 2011/ LS/ Ramses XII/ Tēvs: ROKI HN/ ROKI HN/ Jānis Jurašs JSK Zāgkalni 5 61,34
30 Teet Juul 1 Kaiser 2014/ Estonian sporthorse/ Kontador V.D. Doorndonkhoeve C/ Tēvs: Terror/ Terror/ OÜ Trandeston EST 6 63,75
30 Linda Kadeka-Harkova 4 Leandra 2010/ LS/ Lebron/ Tēvs: R.Adermie58/ R.Adermie58/ Inga Kadeka   6 65,75
31 Anete Freiberga 5 Tra- la-lā 2008/ PV/ Tango / Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ M.Pinte Saldus JK 8 46,16
31 Ilona Juraša 8 Contiki 2010/ LS/ Caraoki HL/ Tēvs: Carpaccio HL/ Carpaccio HL/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA 8 51,56
32 Terēze Šeniņa 3 Kolumbīne 2005/ LS/ Capatino/ Tēvs: Amaretto/ Amaretto/ Aiga šeniņa JSK ”Rezerves Virsnieku Apvienība” – RVA 8 52,16
32 Terēze Zalte 7 Galants 2014/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 8 55,56
33 Laura Skuja 4 Madam Arietta 2013/ LS/ Madrepors/ Tēvs: -/ -/ D.Drīksne JSK Mežstrazdiņi 8 56,83
33 Krista Kristiāna Alksne 1 Kapriano 2012/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ A. Blauberga RJSK “Sport de Lux” 8 73,87
34 Anna Šellere 7 Walgirija 2014/ Ls/ Aromāts/ Tēvs: Upgrade/ Upgrade/ Z/S Akoti JSK “TELFAS” 9 58,51
34 Ieva Katrīna Apalupa 8 Lizetta 2007/ LS/ Lemings/ Tēvs: -/ -/ I.Zalamane JK Erceni 10 62,26
35 Anželika Aļabjeva 4 Lavanda Lary 2012/ LS/ Lary Dark / Tēvs: Landgold / Landgold / Margarita Aļabjeva – Vaišļa Z/S “Tīraines staļļi” 10 64,99
35 Kaide Carolin Tomson 4 Averte 2006/ Latvian horse/ mare/ Tēvs: mare/ mare/ Annika Sevtšenko Valgeranna 12 49,72
36 Linda Ansone 8 Pina Kolada 2014/-/Tēvs: Princis-Prince/ Kosmoss/ – jsk princis 12 57,47
36 Aigars Bregže 1 Primo Dons Derolando 2011/ Latvijas / Passi/ Tēvs: Rondo/ Rondo/ Sergejs Rjabikins z/s Lielceri 13 59,75
37 Līva Girgensone-Čačka 8 Jubai 2014/ KWPN/ Etuolon Vdl/ Tēvs: Dubai/ Dubai/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 13 60,92
37 Olga Šellere 7 Calidus Cor De Lux Z 2014/ Ls/ Cartello Z/ Tēvs: Carson ASK / Carson ASK / I. Kuisele JSK “TELFAS” 14 62,26
38 Nikola Marčenkova 5 Dancing Grace 2009/ -/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ V.Marčenkova Mēmeles JSK 16 72,12
38 Līga Auce 6 Jonītis 2013/ Poļu koniks/ -/ Tēvs: -/ -/ I.Krūmiņa Jsk “Īriss” 23 67,69
39 Darja Berkova 8 Pikas G 2011/ LTU/ Piccolino/ Tēvs: Pik Solo/ Pik Solo/ D.Berkova Z/S Tīraines Staļļi 25 58,98
  Helēna Anna Zvilna 6 Hugo 2011/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafecka z/s Tīraines staļļi izsl  
  Marta Vildava 5 Milky Way 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L.Pētersone JSK Princis izsl  
  Anna Šadovska 4 Madam Arietta 2013/ LS/ Madrepors/ Tēvs: -/ -/ D. Drīksne Mežstrazdiņi izsl  
  Odrija Roberta Brālēna 4 Copelli 2 2013/ OLD/ Corall/ Tēvs: Errigal Flight/ Errigal Flight/ Odrija Roberta Brālēna Z/A Kocēni izsl  
  Darja Starikova 4 Alfa 2011/ traķene/ Arsenāls/ Tēvs: x/ x/ Ilona Drikina JSL EQUILAT izsl  
  Patrīcija Liberte 4 Avēnija 2003/ LB/ XX/ Tēvs: XX/ XX/ Iveta Liniņa JK”Mežakrasti” izsl  
  Pāvels Kulaga 8 Liryc G 2007/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Pāvels Kulaga Tīraines staļļi izsl  
  Brigita Birzniece 2 Armis 2015/ latvijas/ xxx/ Tēvs: xxx/ xxx/ xxx advenšerraid izsl  
  Linda Kadeka-Harkova 4 Leandra 2010/ LS/ Lebron/ Tēvs: R.Adermie58/ R.Adermie58/ Inga Kadeka   izsl  

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.   Starts: ~13:00    
  MARŠRUTS NR.5            
      100 cm.ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem      
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Laura Luīze Leinerte 4 Passo 2006/ LS/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team 0 46,96
1 Odrija Roberta Brālēna 4 Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ Odrija Brālēna Z/A Kocēni 0 48,12
2 Terēze Zalte 7 Gandora 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 0 48,71
2 Ketija Bērzkalēja 4 Dreifs 1996/ LAT/ Dolārs/ Tēvs: Flaudis/ Flaudis/ SIA Princis JSK Princis 0 49,08
3 Unda Egendorfa 8 Lēdija 2003/ LS/ Legato/ Tēvs: Zenīts/ Zenīts/ Gelinta Aspe JSK Demora 0 49,24
3 Terēze Zalte 7 Copelli2 2013/ OLD/ Corall/ Tēvs: Errigal Flight/ Errigal Flight/ Odrija Brālēna Z/A Kocēni 0 51,56
4 Anna Šellere 7 Chikita 2013/ Baltic Hanover/ Cisco/ Tēvs: Verso De Paulstra/ Verso De Paulstra/ Z/s Akoti JSK “TELFAS” 0 51,86
4 Laura Luīze Leinerte 4 Chuanas 2012/ LT/ Charzaj MG/ Tēvs: Manitoba/ Manitoba/ Aleksandrs Šakūrovs Baltic Equestrian Team 0 52,60
5 Anastasija Popova 8 Lambo 2012/ LSK/ -/ Tēvs: -/ -/ A.Popova Z/S Tīraines Staļļi 0 52,87
5 Karlīna Adata 3 Cleopatra 2005/ LWB/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ K.Adata Z/A Kocēni 0 56,32
6 Ieva ziemele 4 Eklērs 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ N.Siliņa JSK Mežstrazdiņi 0 56,87
6 Elīza Ozoliņa 8 Legolass 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Dendijs / Dendijs / Guntars Zonbergs JSK Fenikss 0 57,43
7 Rēzija Palma 4 Carlord 2007/ KWPN/ Landlord/ Tēvs: Indoctro / Indoctro / Palma RJSK Sport de Lux 1 64,92
7 Elīna Kalniņa 2 FUNNY GRACE 2005/ Zweibrucker/ FOUQUET/ Tēvs: CHARISMA/ CHARISMA/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola 4 48,69
8 Artūras Stonkus 8 Leksija Lilū 2007/ LS/ Pittegardens Limewald/ Tēvs: Legato/ Legato/ Gelinta Apse JSK Demora 4 49,01
8 Patrīcija Kestere 8 Don Karleone 2006/ OLD/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS 4 49,31
9 Giedrius Butkus 7 Carot 2013/ KWPN/ Vittorio / Tēvs: Ustinov / Ustinov / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai 4 49,81
9 Saskia Maripuu 3 Rhianna 2008/ KWPN/ Acolino/ Tēvs: Larenco/ Larenco/ Saskia Maripuu Viljandimaa RSK 4 50,04
10 Kārlis Lipšāns 4 Lordans 2007/ LS/ Bleisbergs Liwius/ Tēvs: Ramses/ Ramses/ K.Lipšāns Z/s Lielceri 4 50,07
10 Gabija Venciute 7 Queen B 2004/ DWB/ Quebec/ Tēvs: Raimondo / Raimondo / Gabija Venciute Bitaičių žirgai 4 50,87
11 Heidija Krastiņa 6 Gluosnis 2013/ Lietuvas/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ M. Pinte Saldus JK 4 52,75
11 Tīna Dreimane 4 Amareta 2009/ LWB/ Antonio/ Tēvs: Atvars/ Atvars/ A. Greitāne JJSK Meždruvas 1 4 53,56
12 Anna Rijniece 3 Sezams 2006/ Ls/ Sultāns/ Tēvs: nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ Aira Rēvele JSK Laimes zeme 4 54,27
12 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni 4 55,97
13 Lita Cipruse 7 Astorija 2009/ Latvijas / Aromāts / Tēvs: Jupiters / Jupiters / Dzintra Daugaviete RVA 4 57,50
13 Guna Vasiļjeva 1 Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS 4 57,82
14 Anna Juraša 4 FAZĀNS 2002/ LS/ FANS/ Tēvs: VAIGAČ/ VAIGAČ/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola 4 58,23
14 Elizabete Krista Juraša 4 Andžella N 2014/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Nummer UNO/ Nummer UNO/ SIA IGL vet serviss ZA Kocēni 4 58,57
15 Elza Stumpe 8 Cerera 2003/ LBW/ Corral/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Erlain Veti Active 4 59,52
15 Diāna Miķelsone 7 Ak-Vo 2003/ LS/ Ako/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ D. Miķelsone JJS 4 59,52
16 Ivo Ots 7 Candour Esqui 2013/ Estonian Sport Horse/ Cadeau De Muze/ Tēvs: Elvis Ter Putte/ Elvis Ter Putte/ OÜ Tartu Graver Märjamaa RSK 4 59,59
16 Tīna Dreimane 4 Galaktika 2008/ LWB/ -/ Tēvs: -/ -/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 4 60,69
17 Diāna Miķelsone 7 Lovely Lady 2008/ LS/ Levantos I/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ I. Miķelsone JJS 4 62,81
17 Sabīne Siliņa 2 Prosecco 2012/ Latvijas/ -/ Tēvs: -/ -/ Anda Lapiņa Mežstrazdiņi 4 62,91
18 Madara Pētersone 4 Nepals 2013/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Ladiesman/ Ladiesman/ SIA Princis Jsk Princis 5 57,79
18 Gabriella Austvika 4 Jus de Pomerol 2013/ Selle Français/ Pomerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS 5 65,04
19 Estere Ošeniece 4 Krēta 2006/ LS/ Cattio/ Tēvs: Doms/ Doms/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 5 66,60
19 Ivo Ots 7 Charly 2009/ Holstein/ Corrado I/ Tēvs: Quick Star/ Quick Star/ Linnea Pärnaste Pärnumaa RSK 6 68,90
20 Betija Greita Vegere 3 Odalisque De Monty 2002/ SF/ Coland/ Tēvs: Tenor De La Cour/ Tenor De La Cour/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 6 71,64
20 Anna Sergejeva 4 Dakāra 2003/ LS/ Donnerbude II/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK 7 74,96
21 Beatrise Balama 4 Palermo 2003/ LS/ Pedro/ Tēvs: Salana-Radiants/ Salana-Radiants/ JJS JJS 8 49,84
21 Terēze Zalte 7 Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni ZA Kocēni 8 50,04
22 Žanna Metus 7 Florida 2012/ LWB/ Friscati/ Tēvs: Gvido/ Gvido/ Ilva Visendorfa JSK Mustangs 8 50,94
22 Anželika Alabjeva 4 Lavanda Lary 2012/ LS/ Lary Dark/ Tēvs: Landgold / Landgold / Margarita Alabjeva-Vaišla Z/S “Tīraines stalli” 8 53,75
23 Roberts Škapars 8 Klondaik 2012/ LS/ Kvartet/ Tēvs: Liverpuļ/ Liverpuļ/ Sia”Hevonen” JSK”ARRO-W” 8 55,68
23 Katrīna Anna Krūklīte 7 Dilaila 2009/ LS/ Donnerbube ll/ Tēvs: Lagerfeld/ Lagerfeld/ L.A.Kaca JSK “Temperaments” 8 56,18
24 Liene Bernharde 4 Chambertina II 2004/ HOL/ Chambertin/ Tēvs: Hanka II/ Hanka II/ S.Sondore JK Erceni 8 56,46
24 Unda Egendorfa 8 Red Grace 2013/ Latvijas/ Regress/ Tēvs: Antonio/ Antonio/ Gelinta Apse JSK Demora 8 57,06
25 Giedrius Butkus 7 Clarissa 2013/ HOL/ Clarimo / Tēvs: x / x / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai 8 58,07
25 Teet Juul 1 Henriette 2013/ Estonian Sporthorse/ Hugh Grant De Muze/ Tēvs: Carry´s Son/ Carry´s Son/ OÜ Trandeston EST 8 58,41
26 Sintija Semeņkova 1 Ciprese 2012/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Jolanta Jēkabsone JSK Kriķi 8 58,69
26 ANNIJA ELĪZA STABIŅA 4 Niagāra 2009/ Latvijas/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ Krišjānis Stabiņš “Ūsiņš” 8 58,74
27 Martiņš Pilders 2 Carlondra First 2011/ Oldenburge/ Cornetus/ Tēvs: Ampērs/ Ampērs/ Elina Bibikova JSK Zāgkalni 8 60,83
27 Vineta Janena 7 Lagūna 2013/ LS/ Leksuss/ Tēvs: Bembijs/ Bembijs/ V.Janens Sport de Lux 8 61,20
28 Žanna Metus 7 Sergio 2013/ KWPN/ Daniel/ Tēvs: Golden Graf/ Golden Graf/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 8 61,26
28 Anna Šellere 7 Kolibri 2012/ Ls/ Kelvins/ Tēvs: Lear/ Lear/ Z/S Eridana JSK “TELFAS” 8 61,27
29 Anastasija Labašinska 3 Rozy 2011/ LV/ -/ Tēvs: -/ -/ Ģirts Bricis RJSK Sport de Lux 8 65,09
29 Anna Juraša 4 AMANDA VIANA 2005/ KWPN/ SOLITAIR/ Tēvs: CAVALIER/ CAVALIER/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola 8 76,65
30 Ieva Katrīna Apalupa 8 Lizetta 2007/ LS/ Lemings/ Tēvs: -/ -/ I.Zalamane JK Erceni 9 65,13
ak Guna Vasiļjeva 1 Avalanš 2012/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 9 66,42
ak Guna Vasiļjeva 1 Amber 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 10 84,80
31 Krista Kliesmete 1 F 2010/ KWPN/ Excenel V/ Tēvs: -/ -/ Eliis Veiper JJS 11 75,03
32 Elizabete Rasmussena 8 Sonāte 2008/ LS/ Surprise/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ E.Rasmussena Z/A Kocēni 11 75,96
32 Nikola Avkštola 4 Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines Staļļi 12 54,30
33 Elīza Stauža 4 Concorde 2013/ Latvijas/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ “LATAGROTRADE” SIA JSK “Eridana” 12 58,53
33 Terēze Zalte 7 Galants 2014/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni ZA Kocēni 12 59,06
34 Anna Annija Alsiņa 4 Coralla 2011/ LS/ Corall/ Tēvs: -/ -/ SIA “Muitnieki” Z/S Tīraines staļļi 12 59,47
34 Krista Kliesmete 1 Karl 2011/ LWB/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JJS 12 62,39
35 Agnija Janele 8 Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S “Kalnblāķi” Z/A Kocēni 16 55,54
35 Maarja Hein 4 Tierra del Fuego 2005/ Estonian sporthorse/ Telford/ Tēvs: Lakmus/ Lakmus/ Valgeranna Tall OÜ Pärnumaa Ratsaspordiklubi 16 58,44
36 Darja Berkova 8 Pikas G 2011/ LT/ Piccolino/ Tēvs: Pik Solo/ Pik Solo/ D.Berkova Z/S Tīraines staļļi 16 59,17
36 Roberts Škapars 8 Armani 2011/ LS/ Alibi/ Tēvs: Rigoleto/ Rigoleto/ SIA “Hevonen” JSK”ARRO-W” 16 59,57
37 Annija Feldmane 4 Saprāts 2013/ Latviešu/ Starts/ Tēvs: Profets/ Profets/ Rolands Stivriņš “Kriķi” 16 59,75
37 Aigars Bregže 1 Primo Dons Derolando 2011/ Latvijas / Passi/ Tēvs: Rondo/ Rondo/ Sergejs Rjabikinsjabikins z/s Lielceri 17 66,01
38 Teet Juul 1 Kaiser 2014/ Estonian sporthorse/ Kontador V.D. Doorndonkhoeve C/ Tēvs: Terror/ Terror/ OÜ Trandeston EST 18 69,29
38 Roberts Škapars 8 Arlando 2012/ LS/ Arguments/ Tēvs: Lavaš/ Lavaš/ Sia “Hevonen” JSK”ARRO-W” 20 53,93
39 Kristija Anna Kalniņa 4 Avokado 2009/ LS/ Avogardo – N/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK 20 57,88
39 Elīna Kaimiņa 7 Palbo 2013/ LS/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/A Kocēni ZA Kocēni 20 60,09
40 Terēze Šeniņa 3 Kolumbīne 2005/ LS/ Capatino/ Tēvs: Amaretto/ Amaretto/ Aiga Šeniņa JSK ”Rezerves Virsnieku Apvienība” – RVA 20 62,35
40 Līva Girgensone-Čačka 8 Jubai 2014/ KWPN/ Etuolon Vdl/ Tēvs: Dubai/ Dubai/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 24 61,82
41 Anna Annija Alsiņa 4 Kakao 2013/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Callano ll/ Callano ll/ A. Blauberga z/s “Tīraines staļļi” 27 75,78
41 Krista Kristiāna Alksne 1 Kapriano 2012/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ A. Blauberga RJSK “Sport de Lux” 28 75,45
  Pāvels Kulaga 8 Liryc G 2007/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Pāvels Kulaga Tīraines staļļi izsl  
  Zane Rūse 4 AĢENTS 2004/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Fans/ Fans/ Toms Vilde Valmiermuižas jātnieku skola izsl  
  Tina Nagle 3 z.Vingeida 2008/ Latvijas/ Ronijs-Vinters/ Tēvs: Guido/ Guido/ Marija Melnika JSK”Pakavs” izsl  
  Janely Saar 7 LADY 2010/ LAT/ DISPUTS/ Tēvs: LEGATO/ LEGATO/ JANELY SAAR Pärnumaa RSK izsl  
  Kaide Carolin Tomson 4 Averte 2006/ Latvian horse/ mare/ Tēvs: mare/ mare/ Annika Sevtšenko Valgeranna izsl  
  Marta Tomasa 4 Lord N 2007/ POL/ Volataire/ Tēvs: Peter Pen/ Peter Pen/ Elīna Tomasa Z/s Lielceri izsl  
  Aigars Bregže 1 Lekorado 2013/ LS/ Lekont/ Tēvs: Concord/ Concord/ L.Gustsone z/s Lielceri izsl  

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.          
  MARŠRUTS NR.6              
      110 cm. 2 fāzēs (Art. 274.5.3.), bez ierobežojumiem.        
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Komanda S.P.1 Laiks 1 S.P.2 Laiks 2
1 Terēze Zalte 7 Cairos Z/A Kocēni 0 52,96 0 25,54
1 Tīna Dreimane 4 Luis JJSK Meždruvas 1 0 52,76 0 25,55
2 Kristina Zomera 4 Quanta Costa JSK Mustangs 0 47,74 0 25,99
2 Tīna Dreimane 4 Picasso JJSK Meždruvas 1 0 50,64 0 26,24
3 Kippen Närep 5 Rosehill Fascination Ruila Tall 0 49,63 0 26,63
3 Sintija Grundštoka 7 Pandors JSK Princis 0 49,65 0 27,69
4 Mārtiņš Pilders 2 Rigli-Vu JSK Zāgkalni 0 53,33 0 27,78
4 Magdalēna Pildere 4 Hoogheid JSK Zāgkalni 0 48,64 0 27,85
5 Giedrius Butkus 7 Carot Bitaičių žirgai 0 53,66 0 28,31
5 Signe Melkina 7 Kārlis JSK “EquiLat” 0 46,52 0 28,33
6 Janely Saar 7 ILSONNE V BAREELHOF Pärnumaa RSK 0 51,91 0 28,77
6 Unda Egendorfa 8 Lēdija JSK Demora 0 48,85 0 29,18
7 Ance Anna Katkovska 4 Falko JJS 0 47,58 0 29,20
7 Laura Penele 1 Iniesta D Lielceri 0 51,01 0 29,55
8 Ģirts Bricis 1 Garvey RJSK Sport De Lux 0 53,17 0 29,64
8 Terēze Zalte 7 Gandora Z/A Kocēni 0 52,39 0 30,10
9 Guntars Siliņš 1 Sabbotini Mežstrazdiņi 0 49,25 0 30,15
9 Magdalēna Pildere 4 MAYKEL VAN DE LEEUWERK JSK Zāgkalni 0 50,69 0 30,35
10 Taisi Viire 3 Baleriin Pärnumaa RSK 0 53,47 0 30,61
10 Karlīna Adata 3 Cleopatra Z/A Kocēni 0 51,06 0 31,73
11 Odrija Roberta Brālēna 4 Cielava Z/A Kocēni 0 47,51 4 25,69
11 Terēze Zalte 7 Grand Gurū Z/A Kocēni 0 51,29 4 27,71
12 Elīna Kalniņa 2 Zirgs/ FUNNY GRACE Valmiermuižas Jātnieku skola 0 46,32 4 29,83
12 Guntars Siliņš 1 Hialta Mežstrazdiņi 0 52,57 4 29,96
13 Guna Vasiļjeva 1 Cartjē JJS 0 51,15 4 30,61
13 Eva Fībiga 7 Parnell Argus TOP SPORT 0 52,09 4 31,07
14 Betija Annemarija Ezerkalne 3 Coriandra SIA Z/A Kocēni 0 51,55 4 31,55
14 Krista Kristiāna Alksne 1 Rolex RJSK “Sport de Lux” 0 53,06 4 32,72
15 Giedrius Butkus 7 Intouchable Bitaičių žirgai 0 54,07 8 30,14
15 Danielius Gutkauskas 1 Perloja D.G. Horses 0 51,81 12 31,41
16 Saskia Maripuu 3 Deal or No Deal Viljandimaa RSK 0 47,19 20 28,33
16 Toms Andrejs Plīkša 7 Irano Sep JSK Equilat 1 55,15    
17 Krista Kliesmete 1 Centurio JJS 1 55,24    
17 Danielius Gutkauskas 1 Cendila D.G. Horses 1 56,97    
18 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Zello Z JJS 4 46,98    
18 Laura Luīze Leinerte 4 Passo Baltic Equestrian Team 4 47,67    
19 Kārlis Lipšāns 4 Lordans Z/s Lielceri 4 48,07    
19 Madara Pētersone 4 Lilions JSK Princis 4 49,10    
20 Gabija Venciute 7 Queen B Bitaičių žirgai 4 50,09    
20 Elizabete Reinholde 8 Lalibela JJS 4 50,25    
21 Elza Stumpe 8 Cerera Veti Active 4 50,46    
21 Giedrius Butkus 7 Clarissa Bitaičių žirgai 4 50,96    
22 Madara Pētersone 4 Nepals JSK Princis 4 51,24    
22 Nikola Avkštola 4 Cassio Z/S Tīraines Staļļi 4 52,02    
23 Liene Krūmiņa 7 Geiša JJS 4 52,60    
23 Domantas Bagarauskas 2 Pakalnutė Jusaičių žirgai 4 53,45    
24 Tīna Dreimane 4 Galaktika JJSK Meždruvas 1 4 54,53    
24 Kitija Bilinska 3 Nilla Ropažu JK 4 54,57    
25 Līga Pētersone 7 Nileone JSK Princis 4 54,69    
25 Anna Annija Alsiņa 4 Princis z/s “Tīraines staļļi” 4 54,71    
26 Laura Penele 1 Bailando Lielceri 5 57,08    
26 Eva Fībiga 7 Lucius TOP SPORT 5 58,63    
27 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V Nõo RK/ ESTONIA 5 58,78    
27 Daniela Briņķe 3 Pikarda Ropažu jātnieku klubs 7 63,64    
28 Lita Cipruse 7 Astorija RVA 8 51,98    
28 Anna Šellere 7 Chikita JSK “TELFAS” 9 55,68    
29 Teet Juul 1 Henriette EST 9 55,82    
29 Katrīna Anna Krūklīte 7 Dilaila JSK “Temperaments” 10 62,42    
30 Saskia Maripuu 3 Rhianna Viljandimaa RSK 12 42,43    
30 Artūras Stonkus 8 Leksija Lilū JSK Demora 12 46,02    
31 Laura Luīze Leinerte 4 Chuanas Baltic Equestrian Team 12 47,19    
31 Roberts Škapars 8 Klondaik JSK”ARRO-W” 12 50,92    
32 Anastasija Popova 8 Lambo z/s “Tīraines staļļi” 12 52,50    
32 Elīza Stauža 4 Concorde JSK “Eridana” 12 53,61    
33 Janely Saar 7 LADY Pärnumaa RSK 15 66,72    
33 Patrīcija Keistere 8 Don Karleone JJS 16 50,76    
34 Anna Juraša 4 AMANDA VIANA Valmiermuižas Jātnieku skola izsl      
  Tina Nagle 3 z.Vingeida JSK”Pakavs” izsl      
  Ivo Ots 7 Charly Pärnumaa RSK izsl      
  Ivo Ots 7 Candour Esqui Märjamaa RSK izst      

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.          
  MARŠRUTS NR.7              
      120 cm. 2 fāzēs (Art. 274.5.5.), bez ierobežojumiem.        
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P.1 Laiks.1 Laiks.2
1 Ģirts Bricis 1 Hugo V 2010/ Igaunija/ EST/ Tēvs: EST/ EST/ EST RJSK Sport De Lux 0 50,06 27,46
2 Kristina Zomera 4 Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Natalija Zomera JSK Mustangs 0 46,75 28,01
3 Magdalēna Pildere 4 Hoogheid 2012/ KWPN/ Corlando/ Tēvs: Acobat 2/ Acobat 2/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni 0 51,26 29,30
4 Eva Fībiga 7 Parnell Argus 2005/ HN/ Parnell/ Tēvs: Augusts/ Augusts/ Igors Skoks TOP SPORT 0 51,51 30,87
5 Guna Vasiļjeva 1 Cristāls 2007/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Guna Vasiļjeva JJS 0 54,97 31,76
6 Andis Vārna 1 Chacdina 2011/ -/ Chacco Blue/ Tēvs: -/ -/ Paul Shockemohle Lielceri 0 51,45 32,22
7 Domantas Bagarauskas 2 Pakalnutė 2009/ Trakehner/ Chromas/ Tēvs: Bazalt/ Bazalt/ Rimas Bajorinas Jusaičių žirgai 0 50,82 32,53
8 Janely Saar 7 ILSONNE V BAREELHOF 2008/ BWP/ DIDAS DE L’ESPERANCE/ Tēvs: NELZON Z/ NELZON Z/ JANELY SAAR Pärnumaa RSK 0 51,95 33,63
9 ANNIKA VEERPALU 7 QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Nõo RK/ ESTONIA 0 51,77 34,83
10 Madara Pētersone 4 Lilions 2010/ LS/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis 0 46,73 37,71
11 Andis Vārna 1 Humphry 2012/ KWPN / Ultimo / Tēvs: Guidam / Guidam / Linda Ansule Lielceri 0 50,43 39,81
12 Betija Annemarija Ezerkalne 3 Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni 0 50,53 43,92
13 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Zello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS 0 47,26 izsl
14 Guntars Siliņš 1 Gallant 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi 0 49,86 izsl
15 Madara Pētersone 4 Kapteinis Cukurs 2002/ LS/ Caliano/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis JSK Princis 1 52,44  
16 Ģirts Bricis 1 Garvey 2011/ KWPN/ Wietvot/ Tēvs: Numero Uno/ Numero Uno/ Ģ.Bricis/A.Vasiļjevs RJSK Sport De Lux 1 53,98  
17 Guntars Siliņš 1 Zwarovski 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi 1 54,83  
18 Andis Vārna 1 Chaccos Girl Star 2012/ -/ Chacco Blue/ Tēvs: -/ -/ Paul Shockemohle Lielceri 2 56,12  
19 Daniela Briņķe 3 Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Calliano/ Calliano/ Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs 4 47,79  
20 Elizabete Reinholde 8 Lalibela 2007/ LV/ Lord-Palaco/ Tēvs: Lemon/ Lemon/ K.Reinholde JJS 4 48,20  
21 Agnese Kroiča 3 Luzi 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ Iveta Kroiča Veti Active 4 49,17  
22 Liene Krūmiņa 7 Geiša 2012/ LWB/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L.Krūmiņa JJS 4 50,23  
23 Ance Anna Katkovska 4 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS 4 50,34  
24 Tīna Dreimane 4 Luis 2007/ LWB/ Liberato H / Tēvs: Hamlets / Hamlets / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 4 51,03  
25 Danielius Gutkauskas 1 Cendila 2011/ Oldenburg/ Centadel/ Tēvs: Andiamo Z/ Andiamo Z/ UAB Banaera D.G. Horses 5 52,92  
26 Līga Pētersone 7 Nileone 2012/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Kapteinis Cukurs/ Kapteinis Cukurs/ SIA Princis JSK Princis 5 53,72  
27 Laura Penele 1 Bacchus de Troy 2007/ Cheval de sport Belge/ Adonis du Relais Pachis/ Tēvs: Bacara/ Bacara/ Agnese Upite Lielceri 5 55,36  
28 Kate Ansone 7 Rigonda 2010/ Ls/ Royaldik/ Tēvs: Donnerbube/ Donnerbube/ Kate Ansone RJSK Sport De Lux 6 57,66  
29 Kippen Närep 5 Rosehill Fascination 2008/ ISH/ Templebready Fear Bui/ Tēvs: Riot Helmet / Riot Helmet / Oliver Närep Ruila Tall 8 47,44  
30 Sintija Grundštoka 7 Pandors 2012/ LS/ Princis – Prince/ Tēvs: Daions / Daions / SIA Princis JSK Princis 8 47,77  
31 Elizabete Krista Juraša 4 Lagūna N 2003/ LS/ Land Lover/ Tēvs: Gotārs/ Gotārs/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 8 51,12  
32 Anna Annija Alsiņa 4 Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi” 8 51,98  
33 Krista Kliesmete 1 Carlson 102 2010/ HOL/ Cardino/ Tēvs: Lavall II/ Lavall II/ Elīna Raščevska JJS 9 52,02  
34 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ Close Harmony/ Tēvs: Terror/ Terror/ Peeter Viiard Nõo RK/ ESTONIA 9 54,92  
35 Taisi Viire 3 Baleriin 2011/ Estonian Sporthorse/ Bison/ Tēvs: Madrigal/ Madrigal/ Taisi Viire Pärnumaa RSK 10 56,71  
36 Laura Penele 1 Bailando 2012/ BH/ Borzomis/ Tēvs: Reglaments/ Reglaments/ L.Penele Lielceri 10 57,01  
37 Keitija Racina 2 Carlos Z 2010/ ZANG/ Clintissimo Z/ Tēvs: Landor S/ Landor S/ E. Treibergs Baltic Equestrian Team 10 57,17  
38 Terēze Zalte 7 Cairos 2012/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Cardento/ Cardento/ S. Bertaitis Z/A Kocēni 10 59,22  
39 Saskia Maripuu 3 Deal or No Deal 2004/ unknown/ -/ Tēvs: -/ -/ S.Maripuu & Sahhara OÜ Viljandimaa RSK 12 50,65  
40 Krista Kristiāna Alksne 1 Rolex 2013/ LS/ Robins/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ SIA “Muitnieki” RJSK “Sport de Lux” 17 52,82  
41 Magdalēna Pildere 4 MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KWPN/ Zavall- VDL/ Tēvs: Juss De Pomme/ Juss De Pomme/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni 18 73,43  
  Signe Melkina 7 Kārlis 2003/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ A.Melkins JSK “EquiLat” izsl    

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.          
  MARŠRUTS NR.8                
      100 cm. 2 fāzēs (Art. 274.5.3.), bez ierobežojumiem.          
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P.1 Laiks1 S.P.2 Laiks
1 Kristina Zomera 4 Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Natalija Zomera JSK Mustangs 0 47,08 0 25,06
2 Laura Luīze Leinerte 4 Passo 2006/ LS/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team 0 47,24 0 25,41
3 Laura Luīze Leinerte 4 Chuanas 2012/ LT/ Charzaj MG/ Tēvs: Manitoba/ Manitoba/ Aleksandrs Šakūrovs Baltic Equestrian Team 0 48,04 0 25,87
4 Annija Vārna 7 Candy 2013/ LS/ Coleo/ Tēvs: Donald/ Donald/ A.Vārna JSK Kriķi 0 48,30 0 26,40
5 Elizabete Rasmussena 8 Sonāte 2008/ LS/ Surprise/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ E.Rasmussena Z/A Kocēni 0 49,17 0 27,39
6 Unda Egendorfa 8 Lēdija 2003/ LS/ Legato/ Tēvs: Zenīts/ Zenīts/ Gelinta Aspe JSK Demora 0 45,93 0 27,64
7 Karīna Balonova 4 Roksāde 2003/ Ls/ Ramses/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis Jsk Princis 0 50,07 0 27,96
8 Santa Vibāne 4 Cadrills 2007/ Ls/ Kapteinis Cukurs/ Tēvs: Leons/ Leons/ SIA Princis Jsk Princis 0 45,93 0 28,10
9 Līga Pētersone 7 Nildans 2012/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Ladiesman/ Ladiesman/ SIA Princis JSK Princis 0 52,07 1 33,80
10 Gabriella Austvika 4 Jus de Pomerol 2013/ Selle Français/ Pomerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS 0 50,53 1 36,77
11 Edīte Vāgnere 7 Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss” 0 49,58 4 26,15
12 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni 0 48,73 4 27,46
13 Saskia Maripuu 3 Deal or No Deal 2004/ unknown/ -/ Tēvs: -/ -/ S.Maripuu & Sahhara OÜ Viljandimaa RSK 0 50,99 4 30,11
14 Saskia Maripuu 3 Rhianna 2008/ KWPN/ Acolino/ Tēvs: Larenco/ Larenco/ Saskia Maripuu Viljandimaa RSK 0 50,07 4 30,63
15 Agnese Upitte 8 Bacchus de Troy 2007/ Cheval de sport Belge/ Adonis du Relais Pachis/ Tēvs: Bacara/ Bacara/ Agnese Upite Lielceri 0 53,88 5 34,86
16 Martiņš Pilders 2 Carlondra First 2011/ Oldenburge/ Cornetus/ Tēvs: Ampērs/ Ampērs/ Elina Bibikova JSK Zāgkalni 0 48,96 5 38,55
17 Markuss Roberts Vasiļjevs 4 Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans/ Fans/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 48,94 7 41,35
18 Patrīcija Kestere 8 Don Karleone 2006/ OLD/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS 0 49,54 8 28,19
19 Velta Romāne 4 Klasika 2004/ LS/ Capatino/ Tēvs: Disko/ Disko/ A.Vārna JSK Kriķi 0 49,08 izsl  
20 Teet Juul 1 Kaiser 2014/ Estonian sporthorse/ Kontador V.D. Doorndonkhoeve C/ Tēvs: Terror/ Terror/ OÜ Trandeston EST 1 55,06    
21 Signe Melkina 7 Kelly A 2013/ -/ Kupidons/ Tēvs: Lampions/ Lampions/ A.Melkins JSK “EquiLat” 1 55,49    
22 Ivo Ots 7 Candour Esqui 2013/ Estonian Sport Horse/ Cadeau De Muze/ Tēvs: Elvis Ter Putte/ Elvis Ter Putte/ OÜ Tartu Graver Märjamaa RSK 1 56,07    
23 Janely Saar 7 LADY 2010/ LAT/ DISPUTS/ Tēvs: LEGATO/ LEGATO/ JANELY SAAR Pärnumaa RSK 1 56,28    
24 Teet Juul 1 Henriette 2013/ Estonian Sporthorse/ Hugh Grant De Muze/ Tēvs: Carry´s Son/ Carry´s Son/ OÜ Trandeston EST 1 56,32    
25 Artūras Stonkus 8 Leksija Lilū 2007/ LS/ Pittegardens Limewald/ Tēvs: Legato/ Legato/ Gelinta Apse JSK Demora 4 44,29    
26 Ilona Juraša 8 Chamer 2011/ LS/ Chromas TR/ Tēvs: Hamlets TR/ Hamlets TR/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA 4 45,42    
27 Nikola Avkštola 6 Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines Staļļi 4 46,25    
28 Elza Stumpe 8 Cerera 2003/ LBW/ Corral/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Erlain Veti Active 4 50,57    
29 Elizabete Krista Juraša 4 Andžella N 2014/ LS/ Atomāts/ Tēvs: Nummer UNO/ Nummer UNO/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 4 52,73    
30 Giedrius Butkus 7 Carot Carot Bitaičių žirgai 4 52,92    
31 Amanda Zariņa 4 Clea 2013/ LS/ Calano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ S. Zariņa JSK EquiLat 4 53,52    
32 Gabija Venciute 7 Queen B 2004/ DWB/ Quebec/ Tēvs: Raimondo / Raimondo / Gabija Venciute Bitaičių žirgai 4 53,52    
33 Krista Kliesmete 1 Karl 2011/ LWB/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JJS 4 53,58    
34 Diāna Miķelsone 7 Zarien N 2004/ KWPN/ Osmium/ Tēvs: Bazuin/ Bazuin/ D. Miķelsone JJS 4 53,86    
35 Giedrius Butkus 7 Juul-W 2014/ KWPN/ Star Power / Tēvs: x/ x/ Giedrius Butkus Bitaičių žirgai 4 54,32    
36 Ieva Katrīna Apalupa 8 Lordana 2012/ LTU/ Lordano/ Tēvs: Surprise/ Surprise/ G.Eze JK Erceni 4 54,53    
37 Darja Berkova 8 Pikas G 2011/ LTU/ Piccolino/ Tēvs: Pik Solo/ Pik Solo/ D.Berkova Z/S Tīraines Staļļi 8 49,65    
38 Edīte Vāgnere 7 Chocolate 2013/ Ls/ Chavers/ Tēvs: Kadiliak/ Kadiliak/ Edīte Vāgnere JSK Īriss 8 51,68    
39 Liene Bernharde 4 Chambertina II 2004/ HOL/ Chambertin/ Tēvs: Hanka II/ Hanka II/ S.Sondore JK Erceni 9 55,68    
40 Ivo Ots 7 Charly 2009/ Holstein/ Corrado I/ Tēvs: Quick Star/ Quick Star/ Linnea Pärnaste Pärnumaa RSK 9 58,02    
41 Jogita Baltmane 3 Lefo 2012/ LV/ Lavilons/ Tēvs: Fabiāns/ Fabiāns/ Ligita Baltmane P/s “Saulstari” 9 58,39    
42 Aigars Bregže 1 Lekorado 2013/ LS/ Lekont/ Tēvs: Concord/ Concord/ L.Gustsone Z/s Lielceri 10 78,24    
43 Anželika Aļabjeva 4 Lavanda Lary 2012/ LS/ Lary Dark / Tēvs: Landgold / Landgold / Margarita Aļabjeva – Vaišļa JSK Kriķi 12 48,87    
44 Unda Egendorfa 8 Red Grace 2013/ Latvijas/ Regress/ Tēvs: Antonio/ Antonio/ Gelinta Apse JSK Demora 12 50,96    
45 Krista Kliesmete 1 F 2010/ KWPN/ Excenel V/ Tēvs: -/ -/ Eliis Veiper JJS 13 56,71    
46 Agnija Janele 8 Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S “Kalnblāķi” Z/A Kocēni 18 60,83    

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.          
  MARŠRUTS NR.9A   TURNĪRA IESKAITE          
      110 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.)           
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks S.P.P Laiks P
1 Markuss Roberts Vasiļjevs 4 Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans/ Fans/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 63,75 0 30,06
2 Tīna Dreimane 4 Picasso 2007/ LWB / A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 68,03 0 30,52
3 Saskia Maripuu 3 Deal or No Deal 2004/ unknown/ -/ Tēvs: -/ -/ S.Maripuu & Sahhara OÜ Viljandimaa RSK 0 69,69 0 37,81
4 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Zello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS 0 65,06 4 34,24
5 Zane Rūse 4 AĢENTS 2004/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Fans/ Fans/ Toms Vilde Valmiermuižas Jātnieku skola 0 61,59 12 34,59
6 Tīna Dreimane 4 Luis 2007/ LWB/ Liberato H / Tēvs: Hamlets / Hamlets / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 1 73,73    
7 Kristina Zomera 4 Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Natalija Zomera JSK Mustangs 4 62,62    
8 Anna Juraša 4 FAZĀNS 2002/ LS/ FANS/ Tēvs: VAIGAČ/ VAIGAČ/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola 4 64,1    
9 Kippen Närep 5 Rosehill Fascination 2008/ ISH/ Templebready Fear Bui/ Tēvs: Riot Helmet / Riot Helmet / Oliver Närep Ruila Tall 4 65,29    
10 Rihards Brīnums 4 Timpex Canyon 2000/ UN/ Cabdula Du Tillard/ Tēvs: Hargita/ Hargita/ M.Žagata Z/s Ekvi 4 65,8    
11 Daniela Briņķe 3 Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Calliano/ Calliano/ Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs 4 65,82    
12 Madara Pētersone 4 Lilions 2010/ LS/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis 4 66,05    
13 Santa Vibāne 4 Cadrills 2007/ Ls/ Kapteinis Cukurs/ Tēvs: Leons/ Leons/ SIA Princis Jsk Princis 4 66,95    
14 Anna Annija Alsiņa 4 Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi” 4 67,09    
15 Karīna Balonova 4 Roksāde 2003/ Ls/ Ramses/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis Jsk Princis 5 72,78    
16 Kitija Bilinska 3 Nilla 2006/ LS/ Leuthen I/ Tēvs: Neapoł/ Neapoł/ Edgars Bilinskis Ropažu JK 6 78,98    
17 Odrija Roberta Brālēna 4 zirgs Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ Odrija Brālēna   8 60,46    
18 Laura Luīze Leinerte 4 Chunas 2012/ LT/ Charzaj MG/ Tēvs: Manitoba/ Manitoba/ Aleksandrs Šakūrovs Baltic Equestrian Team 8 62,99    
19 Ance Anna Katkovska 4 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS 8 65,43    
20 Nikola Avkštola 6 Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines Staļļi 8 66,14    
21 Magdalēna Pildere 4 MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KWPN/ Zavall- VDL/ Tēvs: Juss De Pomme/ Juss De Pomme/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni 10 79,25    
22 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni 17 72,61    
23 Saskia Maripuu 3 Rhianna 2008/ KWPN/ Acolino/ Tēvs: Larenco/ Larenco/ Saskia Maripuu Viljandimaa RSK 17 91,08    

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.          
  MARŠRUTS NR.9B   TURNĪRA IESKAITE          
      110 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.)          
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks S.P.P Laiks P
1 Teet Juul 1 Henriette 2013/ Estonian Sporthorse/ Hugh Grant De Muze/ Tēvs: Carry´s Son/ Carry´s Son/ OÜ Trandeston EST 0 70,70 0 36,43
2 Laura Penele 1 Iniesta D 2013/ KWPN/ Diarado/ Tēvs: Gran Corrado/ Gran Corrado/ Jekaterina Meļņika Lielceri 0 70,26 0 36,68
3 Guntars Siliņš 1 Izak 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi 0 72,63 4 36,93
4 Toms Andrejs Plīkša 7 Irano Sep 2013/ KWPN/ Untouched/ Tēvs: Marlon/ Marlon/ I.Plīkša JSK Equilat 0 67,56 6 46,25
5 Ivo Ots 7 Candour Esqui 2013/ Estonian Sport Horse/ Cadeau De Muze/ Tēvs: Elvis Ter Putte/ Elvis Ter Putte/ OÜ Tartu Graver Märjamaa RSK 1 75,11    
6 Terēze Zalte 7 Copelli2 2013/ OLD/ Corall/ Tēvs: Errigal Flight/ Errigal Flight/ Odrija Brālēna Z/A Kocēni 4 66,60    
7 Krista Kliesmete 1 Centurio 2013/ DE/ Cameo/ Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ Ieva Pļavniece JJS 4 70,54    
8 Giedrius Butkus 7 Clarissa 2013/ HOL/ Clarimo / Tēvs: x / x / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai 4 70,90    
9 Madara Pētersone 4 Nepals 2013/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Ladiesman/ Ladiesman/ SIA Princis JSK Princis 4 71,80    
10 Krista Kristiāna Alksne 1 Rolex 2013/ LS/ Robins/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ SIA “Muitnieki” RJSK “Sport de Lux” 8 70,10    
11 Edīte Vāgnere 7 Chocolate 2013/ Ls/ Chavers/ Tēvs: Kadiliak/ Kadiliak/ Edīte Vāgnere JSK Īriss 8 70,19    
12 Giedrius Butkus 7 Intouchable 2013/ KWPN/ Indoctro/ Tēvs: Contender / Contender / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai 9 75,34    
13 Annija Vārna 7 Candy 2013/ LS/ Coleo/ Tēvs: Donald/ Donald/ A.Vārna JSK Kriķi 12 65,40    
14 Terēze Zalte 7 Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 12 70,24    
15 Elīna Kaimiņa 7 Palbo 2013/ LS/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 12 74,24    
16 Tatjana Reznuka 1 Dobro 2013/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs 20 70,95    
17 Eva Fībiga 7 Lucius 2013/ Latvijas/ Lacapo/ Tēvs: Centuryo/ Centuryo/ A/S “Agrofirma Tērvete” TOP SPORT izsl      

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.      
  MARŠRUTS NR.13 (9c)          
      110 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.)  
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Komanda S.P. Laiks
1 Gabija Venciute 7 Queen B Bitaičių žirgai 0 57,38
2 adriāna anna arāja 3 Conterina RJSK Sport de Lux 0 63,93
3 Eva Fībiga 7 Parnell Argus TOP SPORT 0 66,28
4 Taisi Viire 3 Baleriin Pärnumaa RSK 0 67,75
5 Danielius Gutkauskas 1 Cendila D.G. Horses 1 72,05
6 Terēze Zalte 7 Gandora Z/A Kocēni 4 60,35
7 Danielius Gutkauskas 1 Perloja D.G. Horses 4 60,62
8 Domantas Bagarauskas 2 Pakalnutė Jusaičių žirgai 4 62,07
9 Karlīna Adata 3 Cleopatra Z/A Kocēni 4 63,61
10 Janely Saar 7 Lady Pärnumaa Ratsaspordiklubi 4 68,44
11 Laura Luīze Leinerte 4 Passo Baltic Equestrian Team 4 71,92
12 Artūras Stonkus 8 Leksija Lilū JSK Demora 8 57,10
13 Elizabete Reinholde 8 Lalibela JJS 8 61,24
13 Guna Vasiļjeva 1 Cartjē JJS 8 61,47
14 Liene Krūmiņa 7 Geiša JJS 8 65,38
15 Unda Egendorfa 8 Lēdija JSK Demora 8 66,53
16 Līga Pētersone 7 Nildans JSK Princis 8 70,05
17 Mārtiņš Pilders 2 Rigli-Vu Jsk zāgkalni 8 71,64
18 Diāna Miķelsone 7 Lovely Lady JJS 9 72,82
19 Patrīcija Keistere 8 Don Karleone JJS 12 60,62
20 Krista Kliesmete 1 Karl JJS 12 86,22
21 Katrīna Anna Krūklīte 7 Dilaila JSK “Temperaments” 14 76,49
22 Krista Kliesmete 1 F JJS 23 83,44

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.          
  MARŠRUTS NR.10   TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 25 gadiem    
      125 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.)      
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Komanda S.P. Laiks S.P.P. Laiks
1 Janely Saar 7 ILSONNE V BAREELHOF Pärnumaa RSK 0 73,85 0 39,30
2 ANNIKA VEERPALU 7 QUENTINA Nõo RK/ ESTONIA 0 72,11 0 43,03
3 Agnese Kroiča 3 Luzi Veti Active 0 71,64 0 46,62
4 Andis Vārna 1 Conrouet Lielceri 0 72,42 4 41,79
5 Elizabete Krista Juraša 4 Lagūna N Z/A Kocēni 0 76,12 4 46,36
6 Līga Pētersone 7 Liberts JSK Princis 0 77,69 5 47,19
7 Taisi Viire 3 Baleriin Pärnumaa RSK 0 75,32 6 48,96
8 Mārtiņš Pilders 2 Kavallo Jsk zāgkalni 0 77,71 8 38,47
9 Guntars Siliņš 1 Sabbotini Mežstrazdiņi 0 75,57 13 51,84
10 Andis Vārna 1 Chaccos Girl Star Lielceri 1 81,78    
11 Tīna Dreimane 4 Picasso JJSK Meždruvas 1 4 68,19    
12 Elīna Kalniņa 2 FUNNY GRACE Valmiermuižas Jātnieku skola 4 68,24    
13 Tatjana Reznuka 1 Arribas T Ropazu jatnieku klubs 4 69,32    
14 Sintija Semeņkova 1 Ligretto JSK Kriķi 4 70,21    
15 Aija Grēna 7 Alibi LPJSK 4 70,79    
16 Domantas Bagarauskas 2 Paraiba Jusaičių žirgai 4 72,28    
17 Keitija Racina 2 Carlos Z Baltic Equestrian Team 4 74,77    
18 Eva Fībiga 7 Parnell Argus TOP SPORT 4 77,41    
19 Anna Arhipova 1 Heesamar RIT Team 5 78,59    
20 Magdalēna Pildere 4 Hoogheid JSK Zāgkalni 8 71,94    
21 Terēze Zalte 7 Cairos Z/A Kocēni 8 72,4    
22 Domantas Bagarauskas 2 Pakalnutė Jusaičių žirgai 8 73,96    
23 Betija Annemarija Ezerkalne 3 Coriandra SIA Z/A Kocēni 8 74,56    
24 Tīna Dreimane 4 Luis JJSK Meždruvas 1 8 75,76    
25 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V Nõo RK/ ESTONIA 8 76,77    
26 Andis Vārna 1 Humphry Lielceri 9 81,39    
27 Laura Penele 1 Bailando Lielceri 10 82,54    
28 Maija Elizabete Smirnova 3 Lavella Burtnieku Zirgaudzētava SIA 10 82,75    
29 Guntars Siliņš 1 Hialta Mežstrazdiņi 12 73,99    
30 Adriāna Anna Arāja 3 Conterina RJSK Sport De Lux 12 74,54    
31 anna arhipova 1 Liviana RIT Team 12 76,52    
32 Magdalēna Pildere 4 MAYKEL VAN DE LEEUWERK JSK Zāgkalni 20 91,21    
33 Aija Pope 1 Wilmonta Burtnieku Zirgaudzētava SIA 32 91,08    
  Mārtiņš Pilders 2 Rigli-Vu Jsk zāgkalni izsl      
  Madara Pētersone 4 Kapteinis Cukurs JSK Princis izst      

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.          
  MARŠRUTS NR.11   TURNĪRA IESKAITE konkurencē “Labākais jātnieks 2018. gada sezonā”          
      135 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.)          
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks S.P.P. Laiks.P.
1 ANNIKA VEERPALU 7 QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Nõo RK/ ESTONIA 0 77,59 0 48,36
2 Aigars Bregže 1 Avellyna 2010/ LS/ Avellynus/ Tēvs: Guido/ Guido/ Kristīne Krūmiņa Lielceri 0 80,08 4 47,14
3 Guna Vasiļjeva 1 Cristāls 2007/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Guna Vasiljeva JJS 0 77,97 29 69,95
4 Laura Gustsone 2 Cadesta 2009/ HOL/ Colbert GTI/ Tēvs: Stauffenberg/ Stauffenberg/ L.Gustsone RJSK Sport de Lux 4 77,30    
5 Jaroslavs Trubanovs 7 Pekhorka 2011/ TR/ Hlodwig/ Tēvs: Sorro/ Sorro/ J.trubanovs SK Drostalas 5 84,20    
6 Guntars Siliņš 1 Gallant 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi 6 87,02    
7 Tatjana Reznuka 1 Arribas T 2009/ ./ ../ Tēvs: ../ ../ . Ropazu jatnieku klubs 8 75,53    
8 Sintija Semeņkova 1 Baniki 2016/ KWPN/ Indoctro/ Tēvs: Iniki/ Iniki/ Anda Ķeņģe JSK Kriķi 8 77,39    
9 Krista Kliesmete 1 Carlson 102 2010/ HOL/ Cardino/ Tēvs: Lavall II/ Lavall II/ Elīna Raščevska JJS 8 79,14    
10 Guntars Siliņš 1 Zwarovski 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi 9 83,90    
11 Aija Grēna 7 Alibi 2005/ LS/ Aromats/ Tēvs: Gvidons/ Gvidons/ D.Ozols LPJSK 12 72,57    
12 Andis Vārna 1 Dendelin 2008/ KWPN / Vigaro/ Tēvs: Voltaire/ Voltaire/ Andis Vārna Lielceri 12 79,87    
13 Jaroslavs Trubanovs 7 Elegance 2010/ LS/ Emir/ Tēvs: Lemūrs/ Lemūrs/ LMPF SK Drostalas 12 81,09    
14 Andis Vārna 1 Chacdina 2011/ -/ Chacco Blue/ Tēvs: -/ -/ Paul Shockemohle Lielceri 13 84,36    
15 Mārtiņš Pilders 2 Kavallo 2006/ LATV/ Calano 2/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ J. Bušers Jsk zāgkalni 16 76,31    
16 Janely Saar 7 Ilsonne V Bareelhof 2008/ BWP/ Didas de l’Esperance/ Tēvs: Nelson Z/ Nelson Z/ Janely Saar Pärnumaa Ratsaspordiklubi 20 81,54    
17 Elizabete Krista Juraša 4 Lagūna N 2003/ LS/ Land Lover/ Tēvs: Gotārs/ Gotārs/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 24 98,24    

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.      
  MARŠRUTS NR.12            
      60 cm.ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem      
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Hedi Voor-Voort 5 DONNA 2006/ ERP/ MIKSER/ Tēvs: SAMURAI/ SAMURAI/ HEDI VOOR-VOORT Pärnumaa RSK 0 41,35
2 Anete Freiberga 5 Tra- la-lā 2008/ PV/ Tango / Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ M.Pinte Saldus JK 0 44,13
3 Marta Vildava 5 Milky Way 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L. Pētersone JSK Princis 0 45,05
4 Beatrise Balama 4 TalismanS Picobello Z 2004/ BWP/ T’is Voltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS 0 46,64
5 Nikola Marčenkova 4 Džonijs 2012/ PV/ Džimmijs/ Tēvs: Bambīno/ Bambīno/ SIA “Mālnieki” Mēmeles JSK 0 47,63
6 Elza Buša 5 Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Edīte Vāgnere JSK Īriss 0 49,03
7 Katrīna kelmere 6 Cielaviņa 2010/ LATV/ Alberts/ Tēvs: ./ ./ M.Pildere Jsk zāgkalni 0 50,55
8 Māra Buša 5 Zibens makvīns 2008/ Nav/ Nav/ Tēvs: Nav/ Nav/ Edīte Vāgnere JSK Īriss 0 52,04
9 Rūta Dāboliņa 4 Cartjē 2003/ LV/ Catio/ Tēvs: ./ ./ Karīna Kļaviņa Līcīte JJS 0 54,07
10 Katrīna Kidika 3 zirgs Sezams 2006/ Ls/ Sultāns/ Tēvs: MT. nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ MT. nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ Aira Rēvele JSK Laimes zeme 0 55,56
11 Ilze Jansone 8 Pascal 2010/ LT/ Shandor 34/ Tēvs: -/ -/ A.Petrovas Equi Lat 0 56,62
12 Elizabete Voika 4 Rozmarīns 2014/ ../ ../ Tēvs: ../ ../ Kristīna Zeltkalne-Voika JJS 0 57,91
13 Elza Buša 5 Eiro 2005/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Andris Bušs JSK Īriss 0 58,09
14 Daniela Keita Habibuļina 4 Karme Helena 2004/ LS/ Calano 2/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK 0 59,68
15 Normunds Zelčāns 8 Fortūna 2005/ LS/ Fabiāna/ Tēvs: Rapsis/ Rapsis/ I.Kroiča Veti Active 0 60,07
16 Dijāna Rengarte 5 Eiro 2005/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Andris Bušs JSK Īriss 0 60,16
17 Daniela Semjonova 3 zirgs Spāre 2008/ LSB/ Sultāns/ Tēvs: Magnets/ Magnets/ Aira Rēvele JSK Laimes zeme 0 61,84
18 Iveta Ēdolfa   Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS 0 62,66
19 Darja Starikova 4 Alfa 2011/ traķene/ Arsenāls/ Tēvs: x/ x/ Ilona Drikina JSL EQUILAT 0 62,78
20 Kristīna Zeltkalne-Voika 1 Palermo 2003/ ../ ../ Tēvs: ../ ../ JJS JJS 0 66,17
21 Izabella Karole 8 Palermo 2002/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 0 66,53
22 Kate Laicāne 4 Late 2012/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ jjs JJS 1 67,22
23 Lauma Kļaviņa 4 zirgs Spāre 2008/ LSB/ Sultāns/ Tēvs: Magnets/ Magnets/ Aira Rēvele JSK Laimes zeme 1 67,66
ak Tīna Rodina 4 Ambera 2012/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 1 69,59
25 Poļina Obrazeja 4 Ponijs Peach boy 2006/ ——/ ——/ Tēvs: —–/ —–/ Anna Stafecka Tīraines staļļi 2 72,35
26 Ance Zvirbule 5 Florence 2004/ Nav/ Nezināms/ Tēvs: Nezināms/ Nezināms/ Ieva Rauzāne Jāšanas sporta klubs ĪRISS 4 57,93
27 Patrīcija Zelča 3 Florence 2004/ Nav zināms/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ Ieva Rauzane Jāšanas sporta klubs “Īriss” 4 59,45
28 Magdalēna Pildere 4 Kmilla 2013/ LV/ Kelvins/ Tēvs: Aldans/ Aldans/ Mārtiņš Ernests Pilders JSK Zāgkalni 4 65,82
ak Gabriella Austwick 4 Avatars 2011/ LS-/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 4 66,05
30 Rūta Treimane 4 Late 2012/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ jjs JJS 5 70,44
ak Guna Vasiļjeva 7 Jabella 2014/ KWPN/ Gaillard de la Pomme/ Tēvs: Carthino Z/ Carthino Z/ Vija Ceriņa JJS 6 74,42
32 Guna Vasiļjeva 7 Jabella 2014/ KWPN/ Gaillard de la Pomme/ Tēvs: Carthino Z/ Carthino Z/ Vija Ceriņa JJS 7 78,10
33 Marija Kiričenko 6 Peach boy 2007/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi izsl  
34 Māra Buša 5 Ebonita 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Ingūna Krūmiņa JSK Īriss izsl  
35 Normunds Zelčāns 8 Sabrina 2012/ LS/ Sprinters/ Tēvs: Bankets/ Bankets/ N.Zelčāns Veti Active izsl  
36 Baiba Grīnberga 2 Kamene 2014/ LS/ Kapteinis Cukurs/ Tēvs: Diriģents/ Diriģents/ Baiba Grīnbergs JSK EquiLat izsl  

 

 

Jāšana – bērna ieguvumi trenējoties individuālajos sporta veidos.

Jāšana, kas iemāca rūpes un mīlestību pret dzīvniekiem Jāšanas trenere Laimdota Tīse aktīvi darboties ar...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skola” noslēdz 2018. gada sacensību sezonu

15. un 16. septembrī “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā bija dubultsvētki – noslēdzās “Jauno Jātnieku...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRA KONKŪRĀ KOPVĒRTEJUMA REZULTĀTI

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem                ...

Skatīt vairāk