JJS Turnīra II posma un Vislatvijas Zirgu dienu sacensību rezultāti

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
Maršruts Nr. 1 – vadības maršruts   Starts: 09:00  
N.p.k. Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda Vērtējums
63 Darja Žagata Princis Ekvi burvīgi
21 Andra Owen Lady Butterflay Ekvi būs labi
44 Diāna Kazašvili Kakavius JSK Gaita būs labi
59 Ella Owen Lady Butterflay Ekvi būs labi
3 Rūta Treimane Late JJS labi
11 Silvestris Laškets Tinike Jūras zirgi labi
12 Kristiāna Pavāre Lipsija Jūras zirgi labi
14 Filipa Vīciepa Kristofers Robins JJS labi
16 Ieva Miezere Junona Biedrība”Jūras zirgi”. labi
18 Elīna Loreta Anševica Agava Mežstrazdiņi labi
19 Viktorija Sergejeva Tinike Jūras zirgi labi
22 Amēlija Vītola Kristofers Robins JJS labi
23 Asnāte Lukašēviča Late JJS labi
28 Sannija Kociņa Kleine Onkel Ropažu jātnieku klubs labi
29 Elizabete Keita Bulmeistere Puma z/s SANDAS labi
33 Marta Strauta Dragons JJS labi
39 Kristiāna Vītola Elmo JJS labi
47 Daniels Viļminskis Konfekte Z/A Kroņi labi
64 Artūrs Binde Kristofers Robins JJS labi
2 Sanita Zaļmeža-Grīnvalde Luvras JK”Mežakrasti” ļoti labi
4 Renāte Avena Tims JJS ļoti labi
5 Laura Ziemele Smaida Biedrība “Jūras zirgi”. ļoti labi
7 Dārta Asarīte Puma Valmiermuižas jātnieku skola ļoti labi
8 Marta Šmita Luvras JK”Mežakrasti” ļoti labi
27 Marks Joniņš Kristofers Robins JJS ļoti labi
31 Anete Učelniece Elmo JJS ļoti labi
32 Katrīna Binde Kristofers Robins JJS ļoti labi
57 Adriana Gaidlazda Kristofers Robins JJS ļoti labi
9 Patricija Liberte Avēnija JK “Mežakrasti” ļoti ļoti labi
15 Miķelis Ģīlis Elmo JJS ļoti ļoti labi
38 Dārta Rieksta Puma z/s SANDAS ļoti ļoti labi
42 Tince Kokorēviča Kristofers Robins JJS ļoti ļoti labi
50 Haralds Zāle Kristofers Robins JJS ļoti ļoti labi
53 Patrīcija Anna Višņevska Konfekte Z/A Kroņi ļoti ļoti labi
55 Sofija Sviridenkova Princis Ekvi ļoti ļoti labi
56 Daniela Reizina Eldivo JSK Eminent Sport ļoti ļoti labi
58 Everita Lapeško Kakavius JSK Gaita ļoti ļoti labi
49 Kate Laicāne Burē JJS ļoti ļoti ļoti labi
60 Margreta Stepiņa Avatārs JJS ļoti ļoti ļoti labi
62 Agate Lasmane Tims JJS ļoti ļoti ļoti labi
6 Markuss Kociņš Lambiek Ropažu jātnieku klubs teicami
10 Paula Jansone Zibens JSK ” Kriķi ” teicami
13 Margarita Binde Tims JJS teicami
17 Elizabete Voika Rozmarīns JJS teicami
20 Laura Amanda Turkēviča Puma Valmiermuižas jātnieku skola teicami
25 Elīna Zāle Tims JJS teicami
26 Armands Kociņš Lambiek Ropažu jātnieku klubs teicami
34 Jēkabs Zelčāns Fortūna Veti Active teicami
37 Inese Zalamane Lizetta JK ERCENI teicami
40 Karīna Virse Ludis JSK Mustangs teicami
41 Anete Rozīte Tims JJS teicami
43 Laura Kārklīte Avatārs JJS teicami
45 Kate Kazlovska Fortūna Veti Active teicami
46 Kristīna Kviese Elmo JJS teicami
48 Ieva Vīksna Jonītis JSK “Īriss” teicami
51 Krista Briede Adelhaide Lielceri teicami
52 Raina Rudzīte Fantagīra Z/A Kroņi teicami
54 Aleksandra Avdejeva Fortūna Veti Active teicami
61 Evelīna Donka Fortūna Veti Active teicami
65 Jelizaveta Ļevašova Eldivo JSK Eminent Sport teicami
66 Erīna Krūze Avatārs JJS teicami
24 Sandija Zaļupe Ludis JSK Mustangs  

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018. Starts: 09:00    
MARŠRUTS NR.2   TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem 
      65 cm. Ātruma maršruts (Art.  238.2.1.) Piedalās jātnieki ar I un II grupas ponijiem  
Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P Laiks
1 Marlen Ojaste 6 Wilhelmina 2010/ sport pony/ winnetou/ Tēvs: Sheik OX/ Sheik OX/ Helle Luuasepp Pärnumaa ratsaspordiubi 0 36.43
2 Evita Jansone 6 Pipars 2001/ PV/ / Tēvs: / / A. Šmits JSK Imakas 0 36.46
3 Māra Buša 5 Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK “Īriss” 0 39.69
4 Ieva Labenskytė 6 Kentas 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ – Zigmo Žirgai 0 39.97
5 Nikola Marčenkova 6 Dancing Grace 2009/ Ls/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 0 40.95
6 Anna Salmiņa 6 Vetra 2007/ Lietuvas jājamzirgs/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ z/s Viesturi JSC Kaijas 0 41.43
7 HELĒNA ANNA ZVILNA 6 HUGO 2011/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ ANNA STAFECKA TĪRAINES STAĻĻI 0 41.69
8 Nikola Marčenkova 6 Džonijs 2012/ -/ Džimmijs/ Tēvs: Bambīno/ Bambīno/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK 0 42.29
9 Līva Dreimane 5 Avatars 2011/ LSP/ Albert/ Tēvs: Arafat/ Arafat/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 42.36
10 Līva Dreimane 5 Arafat 2003/ IP/ Anakee/ Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 43.23
11 Māra Buša 5 Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK “Īriss” 0 44.41
12 Elza Buša 5 Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK “Īriss” 0 46.53
13 Roberta Birzule 6 Arafat 2003/ IP/ Anakee/ Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 46.98
14 Rūta Treimane 5 Tims 2009/ LS/ —/ Tēvs: —/ —/ JJS JJS 0 47.06
15 Jelizaveta Reznuka 5 Efeja 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs 0 48.25
16 Līga Auce 4 Jonītis 2013/ KP/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Krūmiņa JSK “Īriss” 0 48.59
17 Jelizaveta Reznuka 5 Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs 0 51.03
18 Laura Ziemele 6 Smaida 2012/ PV/ Sapards/ Tēvs: Eho/ Eho/ Z/s Mazveģi Biedrība “Jūras zirgi”. 0 59.29
ak 19 Antra Linga Bērziņa 8 Domingo 2013/ -/ Domino/ Tēvs: -/ -/ Iveta Kroiča Veti Active 1 64.72
20 Marta Vildava 5 Milky Way 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L. Pētersone JSK Princis 4 42.77
21 Alberta Zeltiņa 6 Mormors Disney 2010/ Zviedrijas jājamponijs / Priory Dallas/ Tēvs: …./ …./ Ellada Kazašvili JSK Gaita 4 56.09
22 Elizabete Voika 6 Rozmarīns 2014 JJS 5 63.2
23 Elza Buša 5 Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK “Īriss” 8 53.23
24 Aleksandra Rusiņa 6 Peach boy 2006/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafeska z/s Tīraines staļli 8 78.12
ak 25 Anna Šellere 7 Majami Malibu 2013/ Latvijas sporta ponijs/ Moravikens Malibu/ Tēvs: -/ -/ Olga Šellere Jsk”Telfas” 12 78.82
26 Luīze Lamberte 6 Mambo 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ A.Stafecka Z/s “Tīraines staļļi” 16 50.53
  Adele Annija Vīnerte 6 Deep Purple 2007/ LV/ Dancing Prince/ Tēvs: Arons/ Arons/ Ivars Kligins Jūras zirgi izsl  
  Anna Fromane 6 Peach boy 2006/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafeska z/s Tīraines staļli izsl  

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.3        Starts~  10:40
      80 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 
Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Anna Sergejeva 4 Dakāra 2003/ LS/ Donnerbude II/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK 0 47.1
1 Tadas Šeškas 1 Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 0 47.19
2 Arminta Bilinskytė 4 Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 0 48.04
2 Ieva Labenskytė 6 Kentas 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ – Zigmo Žirgai 0 48.11
3 Žanna Metus 7 Ieviņa 2013/ LS/ Ivlins/ Tēvs: Emir/ Emir/ A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0 48.25
3 Marlen Ojaste 6 Wilhelmina 2010/ sport pony/ winnetou/ Tēvs: Sheik OX/ Sheik OX/ Helle Luuasepp Pärnumaa ratsaspordiubi 0 48.95
4 Guna Vasiļjeva 1 Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS 0 49.79
4 Edīte Vāgnere 7 Chocolate 2013/ LS/ Chevers/ Tēvs: Kadilak/ Kadilak/ E. Vāgnere JSK “Īriss” 0 50.3
5 Anna Salmiņa 6 Vetra 2007/ Lietuvas jājamzirgs/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ z/s Viesturi JSC Kaijas 0 52.87
5 Odrija Roberta Brālēna 4 Copelli 2 2013/ OLD/ Corall/ Tēvs: Erigal Flight/ Erigal Flight/ A.Brālēns Zirgaudzētava Koceni 0 52.89
6 Alberta Zeltiņa 6 Mormors Disney 2010/ Zviedrijas jājamponijs / Priory Dallas/ Tēvs: …./ …./ Ellada Kazašvili JSK Gaita 0 54.09
6 Marta Vildava 6 Milky Way 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L. Pētersone JSK Princis 0 54.13
7 Elīna Kaimiņa 7 Palbo 2013/ LV/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/K Kocēni Z/K Kocēni 0 55.03
7 Agnija Janele 8 Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S “Kalnblāķi” Zirgaudzētava Kocēni 0 55.24
8 Aleksejs Pravdins   Cipra 2011/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ – SIA Princis 0 55.93
8 HELĒNA ANNA ZVILNA 6 HUGO 2011/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ ANNA STAFECKA TĪRAINES STAĻĻI 0 55.98
9 Marija Kļukina 8 Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ E. Vāgnere JSK “Īriss” 0 56.23
9 Annija Elīza Stabiņa 4 Niagāra 2009/ Latvijas/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ Kr. Toms Stabiņš “Ūsiņš” 0 56.32
10 Beatrise Balama 4 Palermo 2003/ LS/ Pedro/ Tēvs: Salana Radiants/ Salana Radiants/ JJS JJS 0 57.7
10 Tīna Dreimane 4 Dore 2010/ LS/ Despots/ Tēvs: Lords/ Lords/ Natālija Dreimane JJSK Meždruvas-1 0 57.84
21 Anita Skuja 9 Leģenda 2013/ Latvijas/ Lary Dark/ Tēvs: Gredzens/ Gredzens/ Anita Skuja RVA 0 58.12
22 Vanessa Samuševa 4 Eldorada 2011/ LT/ Elbrusas/ Tēvs: Edelveis/ Edelveis/ Tamāra Samuševa JSK Gaita Vecumnieki 0 58.6
23 Anna Betija Žīle 4 Ankāra 2009/ LS/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande Kriķi 0 62.69
24 Marta Tomasa 4 Lord N 2007/ Polish/ Voltaire/ Tēvs: Peter Pen/ Peter Pen/ Elina Tomasa z/s Lielceri 0 62.98
25 Rēzija Palma 4 Rigonda 2010/ LS/ Royaldik/ Tēvs: Donnerbube II/ Donnerbube II/ K.Ansone Sport de Lux 0 64
26 Austėja Žadeikytė 3 Shanti 2013/ LTJ/ Shandor 34/ Tēvs: Lemon Street/ Lemon Street/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 0 64.8
27 Rūta Dāboliņa 4 Cartje 2002/ LS/ Cattio/ Tēvs: -/ -/ Karīna Līcīte JJS 0 65.2
28 Tadas Šeškas 1 Shanti 2013/ LTJ/ Shandor 34/ Tēvs: Lemon Street/ Lemon Street/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 0 65.48
29 Beatrise Tumase 4 Malibu 2012/ Latvijas/ Mondeo/ Tēvs: Landora/ Landora/ R.Šteinbergs JSK “kriķi” 0 66.03
30 Krista Milberga 4 Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ SIA Z/A Kocēni SIA Z/A Kocēni 0 67.27
31 Anna Šellere 7 Alfa 2011/ Traķene/ Arsenāls / Tēvs: -/ -/ Ilona Drikina Jsk”Telfas” 0 67.5
32 Kristīne Krūmiņa 8 Charīsma 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Salana- Radiants/ Salana- Radiants/ I. Krūmiņa SK “GKSport” 0 68.12
33 Linda Josta 1 Niagāra 2013/ LW/ Nicky des Bruyeres/ Tēvs: Contender/ Contender/ Mareks Samohvalovs JSK Royal Sport 0 68.86
34 Laura Luīze Leinerte 3 Joep 2014/KWPN/Bugatti V.D.L./ Up To Date/ A.Šakurovs BET 0 68.87
35 Agnese Kroiča 3 Riogrande 2004/ LS/ Salana Radiants/ Tēvs: Jokers/ Jokers/ Antra Linga Bērziņa Veti Active 0 70.26
36 Nora Rause 8 LILLY AF BORUPLUND 2007/ KNABSTRUPPER/ FIGARO AF HALLUNDBAEK/ Tēvs: APOLLON/ APOLLON/ Ilze Vītoliņa JK ERCENI 0 70.55
37 Šarūnas Dužinas 1 Invisible 2013/ -/ El compento/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Š. Dužinas Zigmo žirgai 1 71.59
38 Krista Kliesmete 1 Kelly A 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Aldis Melkins JJS 1 72.38
39 Arunas Baltrimas 1 Locaro 2013/ Old/ Lord Quidam/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Horsemarket Horsemarket 1 72.61
40 Anete Potošova 7 Cordella 2011/OLD/Corall/Tēvs:Argentinus/-/- Jsk Eminent Sport 1 72.63
41 Lelde Bāra 8 Lemann 2007/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Amadeuss/ Amadeuss/ G.Bāra JSK “Princis” 1 74.22
42 Arunas Baltrimas 1 Cascal 2013/ Old/ Casino Berlin/ Tēvs: Feinschniott/ Feinschniott/ Horsemarket Horsemarket 1 74.52
43 Nikolajs Zaicevs 7 Cēzars 2014/ LS/ Cool Boy/ Tēvs: Aromāts HL265/ Aromāts HL265/ Burtnieku Zirgaudzetava SIA Burtnieku Zirgaudzētava SIA 1 74.79
ak Anna Šellere 7 Chikita 2013/ LTU/ Cisco/ Tēvs: Verso De Paulstra/ Verso De Paulstra/ Z/S “Akoti” Jsk”Telfas” 1 74.91
45 Guna Vasiļjeva 1 Avalanš 2012/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 2 75.22
46 Gabriella Austvika 4 Jus De Pomerol 2013/ SF/ Pommerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS 2 76.22
47 Marta Vīgante   Kamēlija 2012/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Acodetto/ Acodetto/ Valts Vīgants Z/s Lielceri 2 78.7
48 Krista Kliesmete 1 Lektra 2012/ LS/ Lavr/ Tēvs: Klaids/ Klaids/ P.Toomingas JS EquiLat 2 78.77
49 Edīte Vāgnere 7 Lordana 2012/ HN/ Lordano/ Tēvs: Royal Z/ Royal Z/ G. Eze JSK “Īriss” 4 47.44
50 Jana Zēberga 6 Strux Shakira 2007/ ZP/ Power Boy RP 112/ Tēvs: Lorimer/ Lorimer/ J.Zēberga Baltic Equestian Team 4 50.09
51 Katrīna Duka 2 Junona 2005/ LV/ Jumis/ Tēvs: Horist/ Horist/ Ivars Kligins Biedrība “Jūras zirgi”. 4 51.75
52 Nikola Marčenkova 5 Dancing Grace 2009/ Ls/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 4 52.07
53 Anna Elizabete Palma 4 La’Coste 2006/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ I. Palma JSK “Īriss” 4 52.66
54 Velta Krustiņa 6 Deep Purple 2007/ LV/ Dancing Princ/ Tēvs: Arons/ Arons/ Ivars kligins Jūras zirgi 4 52.69
55 Tīna Rodina 4 GODIVA 2011/ Ls/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio / Cattio / Tina Rodina JJS 4 54.21
56 Elīna Agneta Lamberta 3 Lipsija 2006/ LV/ Laimīgais/ Tēvs: Arons/ Arons/ Ivars Kligins Jūras zirgi 4 59.36
57 Agris Seilis 8 Lady Gaga   priežkalni 4 60.21
58 Fausta Urbonaite 3 Kalipse 2010/ Trakehner/ Karatas/ Tēvs: Luitas/ Luitas/ – Aukstaitijos zirgynas 4 61.97
59 Anna Greitāne 3 Amareta 2009/ Latvijas/ Antonio/ Tēvs: Azora/ Azora/ Meždruvas JJS Meždruvas 1 4 63.47
60 Annija Feldmane 4 Saprāts 2013/ Latvian/ Starts/ Tēvs: Profets/ Profets/ Rolands Stivriņš “Adventure Ride” 4 66.3
61 Ieva Krieviņa 7 Aleta 2011/ Ang .pilnasinis/ ARSENĀLS XX/ Tēvs: Apollo Xx/ Apollo Xx/ Ieva Krieviņa jsk Mustangs 4 66.64
62 Diāna Miķelsone 7 Zarien N 2004/ KWPN/ Osmium/ Tēvs: Bazuin/ Bazuin/ D. Miķelsone JJS 4 66.88
63 Brigita Birzniece   Aramis 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Adventure Ride Adventure Ride 4 67.73
64 Elīza Stauža 4 Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA ” LATAGRO TRADE” JSK “Eridana” 4 67.98
65 Elizabete Griķe 7 Romika 2010/ Latvijas/ Reinaldo/ Tēvs: Allegro/ Allegro/ Z/s Lielupnieki Mēmeles JSK 4 68.47
66 Evita Jansone 6 Pipars 2001/ PV/ / Tēvs: / / A. Šmits JSK Imakas 4 70.45
67 Ieva Katrīna Apalupa 8 Lizetta 2007/ LV/ Lemings/ Tēvs: -/ -/ I.Zalamane JK ERCENI 5 71.04
68 Anete Potošova 7 Kaivo 2013/LS/Kronoss/Tēvs:Valsis/-/- Jsk Eminent Sport 5 71.69
69 Amanda Zariņa 4 Clea 2013/ LS/ Calano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ S.Zariņa JSK EquiLat 5 71.89
70 Krista Kristiāna Alksne 1 Capriano 2012/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ A. Blauberga RJSK Sport de Lux 5 73.16
71 Antra Linga Bērziņa 8 Domingo 2013/ -/ Domino/ Tēvs: -/ -/ Iveta Kroiča Veti Active 5 74.58
72 Kristaps Lisicins 2 Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK “Eridana” 6 78.4
73 Sintija Semeņkova 1 Korande 2014/ LS/ Carpaccio II/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ Līga Rutka JSK Kriķi 7 79.64
74 Eva Mardasaitė 4 Dunojus 2013/ gelding/ Hello Jo/ Tēvs: Hasting/ Hasting/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai” 8 51.6
75 Raimonds Rukeris 1 Salano 2013/ WN/ Samamour/ Tēvs: Levantus1/ Levantus1/ RaimondsRukeris Zāgkalni 8 63.56
ak Līna Meļņikova   Rozy 2011/ LS/ nezināms/ Tēvs: nezināms/ nezināms/ K.Ansone Sport de Lux 8 65.57
77 Dana Marta Grauzermane 8 Cagota 2005/ LS/ Corall HL258/ Tēvs: Ganguts Ang58/ Ganguts Ang58/ I/u Ivetas zirgi Kandavas jātnieku klubs STAFETE 8 69.25
78 Arunas Baltrimas 1 Cartoon 2014/ Old/ Catoki/ Tēvs: Carolus/ Carolus/ Horsemarket Horsemarket 10 78.4
79 Irina Grase 8 Couvains 2012/ HOL/ Chin Champ/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ M. Petraitis Baltic Equestrian Team 11 98.94
80 Karīna Virse 4 Ludis 2007/ Latvijas/ Levantos I/ Tēvs: Lakumuss/ Lakumuss/ Karīna Virse JSK Mustangs 12 57.1
81 Tamāra Samuševa 1 Ave Paris 2013/ LS/ Avellynus/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ Didzis Frēlihs JSK Gaita Vecumnieki 12 62.42
82 Sindija Samohvalova 2 Quidamons 2013/ LWB/ Damon Hill/ Tēvs: Quincy Jones/ Quincy Jones/ S. Samohvalova RVA 12 62.85
83 Anna Šellere 7 Chikita 2013/ LTU/ Cisco/ Tēvs: Verso De Paulstra/ Verso De Paulstra/ Z/S “Akoti” Jsk”Telfas” 12 85.56
84 Edīte Vāgnere 7 Kapeika 2014/ LS/ Kedriks/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ E. Vāgnere JSK “Īriss” 13 104.17
85 Līga Auce 4 Jonītis 2013/ KP/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Krūmiņa JSK “Īriss” 16 65.89
86 Lauma Birzniece 7 Derlano van Pamel 2014/ BWP/ Douglas VDL/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Lauma Birzniece Veti Active 16 67.41
ak Ellada Kazašvili 7 Apple 2013/ Ls/ Alfans/ Tēvs: Poju/ Poju/ Ellada Kazašvili JSK Gaita 16 70.03
88 Anna Romašenko 8 Karl 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JK Mežezeri 17 88.78
89 Ellada Kazašvili 7 Apple 2013/ Ls/ Alfans/ Tēvs: Poju/ Poju/ Ellada Kazašvili JSK Gaita 19 80.13
  Rihards Brinums 4 Lady Butterflay 2013/ LS/ Livius Bercelius/ Tēvs: Leonardo/ Leonardo/ M.Žagata Ekvi izsl  
  Marina Pogodina 4 Lipsija 2006/ LV/ Laimīgais/ Tēvs: Arons/ Arons/ Ivars Jūras zirgi izsl  
  Kotryna Kalaciovaite 1 Kalipse 2010/ Trakehner/ Karatas/ Tēvs: Luitas/ Luitas/ – Aukstairijos zirgynas izsl  
  Beāte Beta Makovska 4 Anaheima 2007/ LS/ Aromāts HL265/ Tēvs: Hamlets T49/ Hamlets T49/ I/u Ivetas zirgi Kandavas jātnieku klubs STAFETE izsl  
  Krista Briede 3 Adelhaide 2014/ Ls/ Alfanss/ Tēvs: -/ -/ Agnese Briede Lielceri izsl  
  Līna Meļņikova   Rozy 2011/-/Tēvs:-/-/Kate Ansone Sport de lux izsl  

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.4      Starts~  14:30
      100 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 

 

Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Odrija Roberta Brālēna 4 Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ A. Brālēns Z/A Kocēni 0 52.89
1 Kristine Zomera 4 Quanta Costa 12 2007/ Westf / Quinta Real/ Tēvs: Pablo / Pablo / Kristine Zomera JSK Mustangs 0 53.49
2 Žanna Metus 7 Ieviņa 2013/ LS/ Ivlins/ Tēvs: Emir/ Emir/ A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0 53.95
2 Paula Pikāne 4 Kelly 2010/ LS/ Callano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ L.Pikāne Z/S Lielceri 0 56.64
3 Lena Makhmud 4 Giete de Bloomerd 2011/ KWPN/ Tolan R/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas” 0 56.82
3 Maira Leja 1 Golca 2012/ Lat/ Gaspars/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ A. Pana BET 0 58.47
4 Annika Ojaste 7 Obora’s Gracia 2007/ OS/ Jerome-E/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Annika Ojaste Pärnumaa ratsaspordiubi 0 58.91
4 Jana Zēberga 6 Strux Shakira 2007/ ZP/ Power Boy RP 112/ Tēvs: Lorimer/ Lorimer/ J.Zēberga Baltic Equestian Team 0 59.11
5 Žaklīna Orlando 4 Chandra H 2003/-/Tēvs:-/-/Kate Ansone Sport de lux 0 59.43
5 Tīna Rodina 4 GODIVA 2011/ Ls/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio / Cattio / Tina Rodina JJS 0 61.15
6 Ieva Ziemele 4 Eklērs 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ N.Siliņa Mežstrazdiņi 0 62.32
6 Ilona Juraša 8 Chamer 2011/ LS/ Chromas/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA 0 64.62
7 GUNA GAVARE 1 GOREGO 2010/ LWB/ Gilbors/ Tēvs: Gepatits/ Gepatits/ Maija Gavare RANCHOGLORIJA 0 66.17
7 Rēzija Palma 4 Rigonda 2010/ LS/ Royaldik/ Tēvs: Donnerbube II/ Donnerbube II/ K.Ansone Sport de Lux 0 68.51
8 Elīza Rulle 4 Kolorīts 2012/ LS/ Carpaccio II/ Tēvs: Lords/ Lords/ Elīza Rulle Jsk “Sport de Luxe” 0 71.96
8 Krista Kliesmete 1 Donna Corleone 2010/ LWB/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Krūmiņa JJS 1 72.61
9 Laimondas Skerys 1 Carat 2012/ Old/ Cador/ Tēvs: Heraldik xx/ Heraldik xx/ Horsemarket Horsemarket 1 74.31
9 Šarūnas Dužinas 1 Invisible 2013/ -/ El compento/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Š. Dužinas Zigmo žirgai 2 79.05
10 Laimondas Skerys 1 Captain Sparrow 2012/ Holst/ Connor/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ R. Malinauskiene Horsemarket 2 79.51
10 Aigars Bregže 1 Clea 2013/ LS/ Calano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ S.Zariņa Z/s Lielceri 3 80.63
21 Laura Luīze Leinerte 3 Passo 2006/ Latv/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team 4 50.73
22 Annija Vārna 7 Candy 2013/ LS/ Coleo/ Tēvs: Donald/ Donald/ A.Vārna JSK Kriķi 4 55.47
23 Sintija Grundštoka 7 Polāre 2012/ LAT/ Princis/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis SIA Princis 4 58.09
24 Maira Leja 1 Chil 2013/ Lat/ Claire De Lune/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ T. Jurjāne BET 4 58.12
25 Patrīcija Keistere 8 Don Karleone 2006/ old/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS 4 59.4
26 Guna Vasiļjeva 1 Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS 4 60.53
27 Krista Kliesmete 1 Casablanka 2013/ LWB/ Calano II/ Tēvs: Serrano/ Serrano/ K. Neretnieks JJS 4 61.13
28 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni 4 61.17
29 Laura Penele 1 Iniesta D 2013/ KWPN/ Diarado/ Tēvs: Gran Corrado/ Gran Corrado/ Jekaterina Meļņika Lielceri 4 61.17
30 Anna Annija Alsiņa 4 Leandra ll 2009/ LS/ Levantos l/ Tēvs: Landgraf l/ Landgraf l/ G.M. Endola z/s ”Tīraines staļļi” 4 62.23
31 Annija Elīza Stabiņa 4 Niagāra 2009/ Latvijas/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ Kr. Toms Stabiņš “Ūsiņš” 4 64.74
32 Tamāra Samuševa 1 Ave Paris 2013/ LS/ Avellynus/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ Didzis Frēlihs JSK Gaita Vecumnieki 4 64.95
33 Krista Kliesmete 1 Centurio 2013/ DE/ Cameo/ Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ I. Pļavniece JJS 4 66.58
34 Madara Kalve 4 Centebo 2009/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Bold Indian/ Bold Indian/ D.Nikuļceva RJSK 4 67.32
35 Liene Krūmiņa 7 Geiša 2012/ LS/ Cattio/ Tēvs: Gaultjērs/ Gaultjērs/ L.Krūmiņa ZA Kocēni 4 67.98
36 Beatrise Balama 4 Palermo 2003/ LS/ Pedro/ Tēvs: Salana Radiants/ Salana Radiants/ JJS JJS 4 68.01
37 Irina Grase 8 Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ SIA TGI Baltic Equestrian Team 4 70.81
38 Laura Luīze Leinerte 3 Chuanas 2012/LT/Chanas/Manitoga/A.Šakurovs BET 4 70.93
39 Linda Ansule 1 Humphry 2012/ KWPN / Ultimo / Tēvs: Guidam / Guidam / Linda Ansule Z/s Lielceri 4 71
40 Agnija Janele 8 Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S “Kalnblāķi” Zirgaudzētava Kocēni 5 72.38
41 Diāna Miķelsone 7 Ak-Vo 2003/ LS/ Ako/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ D. Miķelsone JJS 5 74.01
42 Tīna Nagle 4 Vingeida 2008/ Latvijas/ Ronnijs-Vinters/ Tēvs: Guido/ Guido/ Marija Meļņika JSK´´Pakavs´´ 7 82.52
43 Junes Makhmud 7 Rifas 2003/ Hanoverian/ Retro/ Tēvs: Babrungas/ Babrungas/ Junes Makhmud UAB “Pajurio zirgynas” 8 55.17
44 Liene Bernharde 4 Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss” 8 56.14
45 Arminta Bilinskytė 4 Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 8 59.43
46 Anna Annija Alsiņa 4 Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s ”Tīraines staļļi” 8 63.04
47 Lita Cipruse 7 zirgs Astorija 2009/ Latvijas/ Aromāts/ Tēvs: Jupiters/ Jupiters/ Dzintra Daugaviete RVA 8 63.91
48 Lukas Zažeckis 7 PIA 1999/ Westfalia/ Polany/ Tēvs: Caletto II/ Caletto II/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 8 65.43
49 Vanessa Samuševa 4 Eldorada 2011/ LT/ Elbrusas/ Tēvs: Edelveis/ Edelveis/ Tamāra Samuševa JSK Gaita Vecumnieki 8 65.52
50 Helena Tomingasa 4 Lektra 2012/ LS/ Lavr/ Tēvs: Klaids/ Klaids/ P.Toomingas JS EquiLat 8 65.98
51 Lita Cipruse 7 Calendula Vulgaris 2012/ Latvijas/ Kvarts/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ Anita Skuja RVA 8 66.05
52 Ilona Juraša 8 Ahā 2009/ LS/ Aromāts HL265/ Tēvs: Hamlets / Hamlets / Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA 8 66.97
53 Laine Daila Muktupaule 2 Carlos G 2004/ LT/ Caruso Gut/ Tēvs: Volframas/ Volframas/ A.Muktupaule JSK Equilat 8 67.71
54 Irina Grase 8 Couvains 2012/ HOL/ Chin Champ/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ M. Petraitis Lielceri 8 68.21
55 Kotryna Kalaciovaite 1 Into The Sky Omhg 2013/ Kwpn/ Don Diablo/ Tēvs: Hold up Premier/ Hold up Premier/ – Aukstaitijos zirgynas 8 68.83
56 Vadims Blažēvičs 1 Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana” 8 68.97
57 Amanda Bērziņa 7 Dominiks 2000/ LS / Disko/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ ZS Priežkalni ZS Priežkalni 8 69.94
58 Anna Sergejeva 4 Dakāra 2003/ LS/ Donnerbude II/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK 8 70.83
59 Lāsma Liesma Birğele 8 Cassis S 2009/ HL/ -/ Tēvs: -/ -/ Lāsma Liesma Birģele Z/S Priežkalni 8 70.97
60 Agnese Kroiča 3 Riogrande 2004/ LS/ Salana Radiants/ Tēvs: Jokers/ Jokers/ Antra Linga Bērziņa Veti Active 8 87.92
61 Edīte Vāgnere 7 Chocolate 2013/ LS/ Chevers/ Tēvs: Kadilak/ Kadilak/ E. Vāgnere JSK “Īriss” 9 73.34
62 Linda Josta 1 Niagāra 2013/ LW/ Nicky des Bruyeres/ Tēvs: Contender/ Contender/ Mareks Samohvalovs JSK Royal Sport 9 74.59
63 Krista Kristiāna Alksne 1 Capriano 2012/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ A. Blauberga RJSK Sport de Lux 9 75.37
64 Dana Marta Grauzermane 8 Cagota 2005/ LS/ Corall HL258/ Tēvs: Ganguts Ang58/ Ganguts Ang58/ I/u Ivetas zirgi Kandavas jātnieku klubs STAFETE 9 75.5
65 Anete Potošova 7 Kaivo 2013/LS/Kronoss/Tēvs:Valsis/-/- Jsk Eminent Sport 10 78.86
66 Elizabete Skudra 3 Palse 2011/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Almants Skudra SK GKSport 12 65.52
67 Tadas Šeškas 1 Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 12 66.66
68 Tadas Šeškas 1 Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 12 67.52
69 Kristaps Lisicins 2 Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK “Eridana” 14 76.45
70 Laine Daila Muktupaule 2 Levin 33 2012/ Hann/ Don Bolero/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ A.Muktupaule JSK Equilat 14 92.36
71 Maruta Bērziņa 8 Pērle Akācija 2011/ Lv/ Passi/ Tēvs: Querides/ Querides/ Maruta Bērziņa Jk Erceni 16 61.72
72 Elīna Kaimiņa 7 Palbo 2013/ LV/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/K Kocēni Z/K Kocēni 17 74.65
73 Kristīne Krūmiņa 8 Charīsma 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Salana- Radiants/ Salana- Radiants/ I. Krūmiņa SK “GKSport” 17 89.79
74 Anete Potošova 7 Cordella 2011/OLD/Corall/Tēvs:Argentinus/-/- Jsk Eminent Sport 18 78.93
75 Raimonds Rukeris 1 Salano 2013/ WN/ Samamour/ Tēvs: Levantus1/ Levantus1/ RaimondsRukeris Zāgkalni 21 75.48
76 Elīza Stauža 4 Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA ” LATAGRO TRADE” JSK “Eridana” 23 80.18
77 Anna Betija Žīle 4 Ankāra 2009/ LS/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande Kriķi izsl  
78 Beatrise Tumase 4 Malibu 2012/ Latvijas/ Mondeo/ Tēvs: Landora/ Landora/ R.Šteinbergs JSK “kriķi” izsl  
79 Anna Romašenko 8 Karl 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JK Mežezeri izsl  
80 Eva Mardasaitė 4 Dunojus 2013/ gelding/ Hello Jo/ Tēvs: Hasting/ Hasting/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai” izsl  

 

         
MARŠRUTS NR.5        Starts~  17:40
      110 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 

 

Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Tīna Dreimane 4 Picasso 2007/ LS/ A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 56.35
2 Laura Luīze Leinerte 3 Passo 2006/ Latv/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team 0 56.41
3 Kristine Zomera 4 Quanta Costa 12 2007/ Westf / Quinta Real/ Tēvs: Pablo / Pablo / Kristine Zomera JSK Mustangs 0 56.64
4 Tīna Dreimane 4 Luis 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 56.76
5 Kitija Bilinska 3 Nilla 2010/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Leuthen I/ Leuthen I/ Edgars Bilinskis Ropažu JK 0 56.83
6 Ance Anna Katkovska 4 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS 0 59.86
7 Signe Melkina 7 Kārlis 2003/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Aldis Melkins JSK “EquiLat” 0 61.54
8 Maira Leja 1 Golca 2012/ Lat/ Gaspars/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ A. Pana BET 0 63.18
9 Žaklīna Orlando 4 Chandra H 2003/-/Tēvs:-/-/Kate Ansone Sport de lux 0 63.45
10 Diāna Miķelsone 7 La Valetta 2005/ LS/ Legato/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ I. Nagliņa JJS 0 63.59
11 Guntars Siliņš 1 Sabatini 2012/ —/ –/ Tēvs: —/ —/ Valērijs Meżstrazdiņi 0 64.14
12 Aleksandrs Šakurovs 1 Alter Ego 2012/LS/Acobat/Lear/A.Šakurovs Rīgas JSK 0 64.69
13 Emīlija Elizabete Zandere 3 Lādoga 2009/ Lat/ Louis J/ Tēvs: Guido/ Guido/ E.E.Zandere RJSK Sport De Luxe 0 66.3
14 Agnese Kroiča 3 Luzi 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ Iveta Kroiča Veti Active 0 68.03
15 Krista Kliesmete 1 Fumo Twirre MP 2010/ KWPN/ Numero Uno/ Tēvs: Voltaire/ Voltaire/ SIA Savirze JJS 0 70.37
16 Laimondas Skerys 1 Amber Uno 2012/ Oldenburger/ Numero Uno/ Tēvs: Adlantus As/ Adlantus As/ R. Malinauskiene Horsemarket 2 77.71
17 Laura Penele 1 Ha Di Vera 2012/ KWPN/ Spartacus/ Tēvs: Goodtimes/ Goodtimes/ Airisa Penele Lielceri 4 54.41
18 Pranas Milkintas 7 Giete de Bloomerd 2011/ KWPN/ Tolan R/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas” 4 54.94
19 Austėja Žadeikytė 3 Haris 2005/ LTJ/ Herbis-bei/ Tēvs: Granulit/ Granulit/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 4 56.76
20 Annija Vārna 7 Candy 2013/ LS/ Coleo/ Tēvs: Donald/ Donald/ A.Vārna JSK Kriķi 4 56.92
21 Daniela Briņķe 3 Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Calliano / Calliano / Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs 4 58.07
22 Junes Makhmud 7 Rifas 2003/ Hanoverian/ Retro/ Tēvs: Babrungas/ Babrungas/ Junes Makhmud UAB “Pajurio zirgynas” 4 58.47
23 Odrija Roberta Brālēna 4 Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ A. Brālēns Z/A Kocēni 4 60
24 Maija Elizabete Smirnova 3 Lavella 2005/ OLD/ Luxius/ Tēvs: Landadel/ Landadel/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA 4 61.38
25 Vadims Blažēvičs 1 Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana” 4 61.98
26 Madara Rūdele 3 Aronia 2008/ LATV/ Antonio/ Tēvs: Atvars/ Atvars/ A.Rūdele JSK EquiLat 4 62.14
27 Patrīcija Keistere 8 Don Karleone 2006/ old/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS 4 62.49
28 Kotryna Kalaciovaite 1 Into The Sky Omhg 2013/ Kwpn/ Don Diablo/ Tēvs: Hold up Premier/ Hold up Premier/ – Aukstaitijos zirgynas 4 62.51
29 GUNA GAVARE 1 Gigi go 2010/ LWB/ Gilbors/ Tēvs: Gepatits/ Gepatits/ Maija Gavare RANCHOGLORIJA 4 67.69
30 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ CLOSE HARMONY/ Tēvs: TERROR/ TERROR/ PEETER VIIARD Nõo RKEstonia 5 72.79
31 Laimondas Skerys 1 Capiluda Z 2012/ Zang/ Calvino Z/ Tēvs: Casantos/ Casantos/ R. Malinauskiene Horsemarket 5 74.45
32 Krista Kliesmete 1 Centurio 2013/ DE/ Cameo/ Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ I. Pļavniece JJS 6 78.15
33 Betija Annemarija Ezerkalne 3 Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni 8 58.56
34 Ņikita Aleksejeva 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Livius/ Bleisbergs Livius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni 8 62.95
35 Madara Kalve 4 Centebo 2009/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Bold Indian/ Bold Indian/ D.Nikuļceva RJSK 8 63.18
36 Sintija Grundštoka 7 Polāre 2012/ LAT/ Princis/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis SIA Princis 8 63.96
37 Laine Daila Muktupaule 2 Levin 33 2012/ Hann/ Don Bolero/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ A.Muktupaule JSK Equilat 8 64.51
38 Ilona Juraša 8 Chamer 2011/ LS/ Chromas/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA 8 66.17
39 Linda Ansule 1 Humphry 2012/ KWPN / Ultimo / Tēvs: Guidam / Guidam / Linda Ansule Z/s Lielceri 8 66.88
40 Maira Leja 1 Chil 2013/ Lat/ Claire De Lune/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ T. Jurjāne BET 8 68.47
41 Vadims Blažēvičs 1 Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana” 11 79.25
42 Anna Annija Alsiņa 4 Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s ”Tīraines staļļi” 11 81.67
43 Anna Annija Alsiņa 4 Leandra ll 2009/ LS/ Levantos l/ Tēvs: Landgraf l/ Landgraf l/ G.M. Endola z/s ”Tīraines staļļi” 12 60.71
44 Laura Luīze Leinerte 3 Chuanas 2012/LT/Chanas/Manitoga/A.Šakurovs BET 12 60.88
45 Mantas Šeškas 7 Happiness-N 2012/ mare/ Lucky Boy/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai” 12 63.8
46 Annika Ojaste 7 Obora’s Gracia 2007/ OS/ Jerome-E/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Annika Ojaste Pärnumaa ratsaspordiubi 12 83.76
47 Elīza Rulle 7 Kolorīts 2012/ LS/ Carpaccio II/ Tēvs: Lords/ Lords/ Elīza Rulle Jsk “Sport de Luxe” 13 71.99
48 Tadas Šeškas 1 Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 16 65.89
49 Krista Kliesmete 1 Casablanka 2013/ LWB/ Calano II/ Tēvs: Serrano/ Serrano/ K. Neretnieks JJS 18 75.09
50 Laine Daila Muktupaule 2 Carlos G 2004/ LT/ Caruso Gut/ Tēvs: Volframas/ Volframas/ A.Muktupaule JSK Equilat 21 71.8
51 Anna Rukere 3 Lendija 2008/ WB/ Labantus1/ Tēvs: Didzis/ Didzis/ RaimondsRukeris Zāgkalni 21 74.77
52 Elizabete Skudra 3 Palse 2011/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Almants Skudra SK GKSport 30 77.28

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.6        Starts~  19:50
      120 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 
Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 ANNIKA VEERPALU 7 QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ QUALITY TIME/ Tēvs: THETFORD N/ THETFORD N/ ANNELI VÄLJAN Nõo RK Estonia 0 60.05
2 Tīna Dreimane 4 Luis 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 60.92
3 Laura Penele 1 Ha Di Vera 2012/ KWPN/ Spartacus/ Tēvs: Goodtimes/ Goodtimes/ Airisa Penele Lielceri 0 65.12
4 Pranas Milkintas 7 Compliment 2009/ Holsteiner/ Clinsmann/ Tēvs: Cesano II/ Cesano II/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas” 0 66.65
5 Krista Kliesmete 1 Carlson 102 2010/ HL/ Cardino/ Tēvs: Lavall/ Lavall/ E. Raščevska JJS 0 68.05
6 Laura Penele 1 Asfort Z 2009/ ZANG/ Asca Z/ Tēvs: Fort Pile/ Fort Pile/ Laura Penele Lielceri 0 68.6
7 Guna Vasiļjeva 1 Cristāls 2007/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Guna Vasiljeva JJS 0 72.95
8 Guntars Siliņš 1 Galant 2011/ —-/ —/ Tēvs: —-/ —-/ Valērijs Meżstrazdiņi 0 73.43
9 Tīna Dreimane 4 Picasso 2007/ LS/ A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 4 60.23
10 Kitija Bilinska 3 Nilla 2010/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Leuthen I/ Leuthen I/ Edgars Bilinskis Ropažu JK 4 63.43
11 Agnese Kroiča 3 Luzi 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ Iveta Kroiča Veti Active 4 69.2
12 Guntars Siliņš 1 Zwarovski 2011/ —/ —/ Tēvs: —/ —/ Valērijs Meżstrazdiņi 4 69.47
13 Sintija Grundštoka 7 Cipra 2011/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ – SIA Princis 4 70.31
14 Signe Melkina 7 Kārlis 2003/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Aldis Melkins JSK “EquiLat” 4 76.98
15 Tadas Šeškas 1 Abu Dabi 2008/ LS/ Antonio/ Tēvs: Cento/ Cento/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 4 78.17
16 Andis Vārna 1 Linkolns 2007/ LV/ Louis J/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Andis Vārna Z/s Lielceri 6 88.87
17 Andis Vārna 1 Chaccos Girl Star PS 2012/ -/ Chaccos Blue/ Tēvs: -/ -/ P. Schockemohle Z/s Lielceri 7 92.91
18 Austėja Žadeikytė 3 Haris 2005/ LTJ/ Herbis-bei/ Tēvs: Granulit/ Granulit/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 8 69.46
19 Ance Anna Katkovska 4 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS 8 82.38
20 Mantas Šeškas 7 Happiness-N 2012/ mare/ Lucky Boy/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai” 10 89.54
21 Keitija Racina 2 Chambertina II 2004/ HOL/ Chambertin/ Tēvs: Langata Express XX/ Langata Express XX/ S. Sondore Baltic Equestrian Team 12 74.87
22 Laimondas Skerys 1 London S 2009/ Oldenburger/ Lordanos / Tēvs: Chin Chin/ Chin Chin/ Horsemarket Horsemarket 13 116.51
23 Vadims Blažēvičs 1 Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana” 16 74.38
24 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ CLOSE HARMONY/ Tēvs: TERROR/ TERROR/ PEETER VIIARD Nõo RKEstonia 17 102.21
25 Laura Penele 1 Marco Polo v/d Gordebeek 2012/ BWP/ Elvis Ter Putte/ Tēvs: Quidam de Revel/ Quidam de Revel/ Jekaterina Meļņika Lielceri 21 100.44
26 Anna Rukere 3 Lendija 2008/ WB/ Labantus1/ Tēvs: Didzis/ Didzis/ RaimondsRukeris Zāgkalni izsl  
27 Daniela Briņķe 3 Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince / Tēvs: Calliano / Calliano / Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs izsl  
28 Betija Annemarija Ezerkalne 3 Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni izsl  

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.7    TURNĪRA IESKAITES jātniekiem līdz 25 gadu vecumam. 
      120 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 

 

Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Elīna Kalniņa 1 Funny Grace 2005/ Zweibrucker/ Fouquet/ Tēvs: Charisma/ Charisma/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola 0 64.62
2 Andis Vārna 1 High Point VDL 2012/ Kwpn/ Tinkas Boy/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Andis Vārna Z/s Lielceri 0 67.59
3 Pranas Milkintas 7 Compliment 2009/ Holsteiner/ Clinsmann/ Tēvs: Cesano II/ Cesano II/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas” 0 68.6
ak Anna Arhipova 1 Heesamar 2012/ KWPN/ Toulon/ Tēvs: emilia/ emilia/ RIT Team RIT Team 0 77.44
4 Guntars Siliņš 1 Sabatini 2012/ —/ –/ Tēvs: —/ —/ Valērijs Meżstrazdiņi 0 78.22
5 Maira Leja 1 Lion Des Terdrix 2010/ KWPN/ Levisto/ Tēvs: Esotiko Star/ Esotiko Star/ A. Koročkins BET 4 68.93
6 Andis Vārna 1 Conrouet 2010/ -/ Conthargos/ Tēvs: -/ -/ P. Schockemohle Z/s Lielceri 4 71.62
7 Aigars Bregže 1 Couvains 2012/ HOL/ Chin Champ/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ M. Petraitis Lielceri 4 74.33
8 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ CLOSE HARMONY/ Tēvs: TERROR/ TERROR/ PEETER VIIARD Nõo RKEstonia 4 76.08
9 Laimondas Skerys 1 Amber Uno 2012/ Oldenburger/ Numero Uno/ Tēvs: Adlantus As/ Adlantus As/ R. Malinauskiene Horsemarket 4 76.65
10 Austėja Žadeikytė 3 Haris 2005/ LTJ/ Herbis-bei/ Tēvs: Granulit/ Granulit/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 8 66.6
11 Junes Makhmud 7 Rifas 2003/ Hanoverian/ Retro/ Tēvs: Babrungas/ Babrungas/ Junes Makhmud UAB “Pajurio zirgynas” 8 67.89
12 Tīna Dreimane 4 Luis 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 8 71.62
13 ANNIKA VEERPALU 7 QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ QUALITY TIME/ Tēvs: THETFORD N/ THETFORD N/ ANNELI VÄLJAN Nõo RK Estonia 8 71.82
14 Krista Kliesmete 1 Fumo Twirre MP 2010/ KWPN/ Numero Uno/ Tēvs: Voltaire/ Voltaire/ SIA Savirze JJS 8 73.5
15 Laura Penele 1 Marco Polo v/d Gordebeek 2012/ BWP/ Elvis Ter Putte/ Tēvs: Quidam de Revel/ Quidam de Revel/ Jekaterina Meļņika Lielceri 8 73.92
16 Betija Annemarija Ezerkalne 3 Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni 8 74.77
17 Anna Arhipova 1 Heesamar 2012/ KWPN/ Toulon/ Tēvs: emilia/ emilia/ RIT Team RIT Team 8 77.99
18 Pranas Milkintas 7 Giete de Bloomerd 2011/ KWPN/ Tolan R/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas” 12 69.55
19 Tadas Šeškas 1 Abu Dabi 2008/ LS/ Antonio/ Tēvs: Cento/ Cento/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 12 69.85
20 Mantas Šeškas 7 Happiness-N 2012/ mare/ Lucky Boy/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai” 12 74.84
21 Diāna Miķelsone 7 La Valetta 2005/ LS/ Legato/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ I. Nagliņa JJS 12 76.78
22 Kitija Bilinska 3 Nilla 2010/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Leuthen I/ Leuthen I/ Edgars Bilinskis Ropažu JK 13 81.25
23 Maija Elizabete Smirnova 3 Lavella 2005/ OLD/ Luxius/ Tēvs: Landadel/ Landadel/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA 16 77.3
24 Laura Penele 1 Ha Di Vera 2012/ KWPN/ Spartacus/ Tēvs: Goodtimes/ Goodtimes/ Airisa Penele Lielceri 17 97.31
25 Vadims Blažēvičs 1 Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana” 20 73.09
26 Keitija Racina 2 Chambertina II 2004/ HOL/ Chambertin/ Tēvs: Langata Express XX/ Langata Express XX/ S. Sondore Baltic Equestrian Team 33 99.68
  Daniela Briņķe 3 Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince / Tēvs: Calliano / Calliano / Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs izsl  
  Anna Rukere 3 Lendija 2008/ WB/ Labantus1/ Tēvs: Didzis/ Didzis/ RaimondsRukeris Zāgkalni izsl  

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.        
MARŠRUTS NR.8    TURNĪRA IESKAITESkonkurencē “Labākais jātnieks 2018. gada sezonā”. 
      130 cm. 2 fāzēs (Art. 274.5.6), bez ierobežojumiem.       

 

Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda 1.f. S.P. 1f laiks 2.f. S.P. 2f laiks Kopā
1 Guna Vasiļjeva 1 Cristāls 2007/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Guna Vasiljeva JJS 0 54.83 0 35.39 0
2 Krista Kliesmete 1 Carlson 102 2010/ HL/ Cardino/ Tēvs: Lavall/ Lavall/ E. Raščevska JJS 0 50.89 0 35.69 0
3 Guntars Siliņš 1 Zwarovski 2011/ —/ —/ Tēvs: —/ —/ Valērijs Meżstrazdiņi 0 55.93 0 39.95 0
4 Andis Vārna 1 Celestial 2010/ Old / Conthargos/ Tēvs: Landfriese II/ Landfriese II/ Patrīcija Kokina Z/s Lielceri 4 55.75 0 35.23 4
5 Tatjana Reznuka 1 Arribas 2009/ ./ ../ Tēvs: ../ ../ . Ropazu jatnieku klubs 4 56.12 0 36.15 4
6 Andis Vārna 1 Chacdina 2011/ -/ Chaccos Blue/ Tēvs: -/ -/ P. Schockemohle Z/s Lielceri 4 56.97 0 37.28 4
7 Maira Leja 1 Lion Des Terdrix 2010/ KWPN/ Levisto/ Tēvs: Esotiko Star/ Esotiko Star/ A. Koročkins BET 0 51.47 8 35.19 8
8 Guntars Siliņš 1 Galant 2011/ —-/ —/ Tēvs: —-/ —-/ Valērijs Meżstrazdiņi 4 57.13 4 40.94 8
9 ANNIKA VEERPALU 7 QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ QUALITY TIME/ Tēvs: THETFORD N/ THETFORD N/ ANNELI VÄLJAN Nõo RK Estonia 4 51.77 8 34.02 12
10 Tadas Šeškas 1 Abu Dabi 2008/ LS/ Antonio/ Tēvs: Cento/ Cento/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 4 53.81 8 40.02 12
11 Pranas Milkintas 7 Compliment 2009/ Holsteiner/ Clinsmann/ Tēvs: Cesano II/ Cesano II/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas” 4 54.99 8 41.38 12
12 Laura Penele 1 Asfort Z 2009/ ZANG/ Asca Z/ Tēvs: Fort Pile/ Fort Pile/ Laura Penele Lielceri 14 66.69 8 39.6 22

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.      
MARŠRUTS NR.9           
    140 cm. sacensības „Spēks un izveicība”, bez ierobežojumiem. 140 155
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda Pamta I II III IV
1 Guna Vasiļjeva Cristāls 2007/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Guna Vasiljeva JJS 0 0    
2 Laura Penele Asfort Z 2009/ ZANG/ Asca Z/ Tēvs: Fort Pile/ Fort Pile/ Laura Penele Lielceri 0 4 4  
2 Andis Vārna Celestial 2010/ Old / Conthargos/ Tēvs: Landfriese II/ Landfriese II/ Patrīcija Kokina Z/s Lielceri 0 4 4  
4 Elīna Kalniņa Funny Grace 2005/ Zweibrucker/ Fouquet/ Tēvs: Charisma/ Charisma/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola 0 4 izsl  
5 Tadas Šeškas Haris 2005/ LTJ/ Herbis-bei/ Tēvs: Granulit/ Granulit/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 8      

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.10A    TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 16 gadiem 
      105 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.).   
Nr. Vārds, uzvārds Gr Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks.
1 Tīna Dreimane 4 Picasso 2007/ LS/ A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 53.26
2 Kristine Zomera 4 Quanta Costa 12 2007/ Westf / Quinta Real/ Tēvs: Pablo / Pablo / Kristine Zomera JSK Mustangs 0 53.61
3 Odrija Roberta Brālēna 4 Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ A. Brālēns Z/A Kocēni 0 55.59
4 Markuss Roberts Vasiļjevs 4 Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans / Fans / A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0 56.23
5 Zane Rūse 4 Aģents 2005/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Fans/ Fans/ Toms Vilde Valmiermuižas jātnieku skola 0 59.15
6 Tīna Rodina 4 GODIVA 2011/ Ls/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio / Cattio / Tina Rodina JJS 0 59.84
7 Ance Anna Katkovska 4 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS 0 59.91
8 Anna Annija Alsiņa 4 Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s ”Tīraines staļļi” 0 63.54
9 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS 4 57.21
10 Paula Pikāne 4 Kelly 2010/ LS/ Callano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ L.Pikāne Z/S Lielceri 4 60.46
11 Anna Juraša 4 Amanda Viana 2005/ KWPN/ Solitair/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola 4 64.97
12 Arminta Bilinskytė 4 Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 4 66.81
13 Lena Makhmud 4 Giete de Bloomerd 2011/ KWPN/ Tolan R/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas” 6 82.7
14 Anna Annija Alsiņa 4 Leandra ll 2009/ LS/ Levantos l/ Tēvs: Landgraf l/ Landgraf l/ G.M. Endola z/s ”Tīraines staļļi” 8 60.99
15 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni 8 62.26
16 Luīze Dinsdorfa 4 Geronts 2011/ / / Tēvs: / / Dace Dinsdorfa Jsk Eminent sport 12 58
17 Helena Tomingasa 4 Lektra 2012/ LS/ Lavr/ Tēvs: Klaids/ Klaids/ P.Toomingas JS EquiLat 13 92.29
18 Annija Elīza Stabiņa 4 Niagāra 2009/ Latvijas/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ Kr. Toms Stabiņš “Ūsiņš” 16 67.06

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.10B    TURNĪRA IESKAITES zirgiem līdz 5 g.v.  
      105 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 
Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks.
1 Guntars Siliņš 1 Izak 2013/ —-/ —-/ Tēvs: —/ —/ Valērijs Meżstrazdiņi 0 67.96
2 Žanna Metus 7 Ieviņa 2013/ LS/ Ivlins/ Tēvs: Emir/ Emir/ A.Vasiļjevs JSK Mustangs 4 57.13
3 Nikola Laganovksa 4 Corida 2013/ LS/ ABC Clerus/ Tēvs: Gvidons/ Gvidons/ Ž. Milēviča JSK Eminent Sport 4 60.62
4 Elīna Kaimiņa 7 Palbo 2013/ LV/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/K Kocēni Z/A Kocēni 4 66.86
5 Laura Penele 1 Iniesta D 2013/ KWPN/ Diarado/ Tēvs: Gran Corrado/ Gran Corrado/ Jekaterina Meļņika Lielceri 4 68.19
6 Krista Kliesmete 1 Centurio 2013/ DE/ Cameo/ Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ I. Pļavniece JJS 4 68.99
7 Šarūnas Dužinas 1 Invisible 2013/ -/ El compento/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Š. Dužinas Zigmo žirgai 4 72.61
8 Tija Alīse Jurjāne 1 Chil 2013/ Lat/ Claire De Lune/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ T. Jurjāne BET 8 61.8
9 Kotryna Kalaciovaite 1 Into The Sky Omhg 2013/ Kwpn/ Don Diablo/ Tēvs: Hold up Premier/ Hold up Premier/ – Aukstaitijos zirgynas 8 66.83
10 Krista Kliesmete 1 Casablanka 2013/ LWB/ Calano II/ Tēvs: Serrano/ Serrano/ K. Neretnieks JJS 8 67.55
11 Vadims Blažēvičs 1 Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana” 12 70.65
12 Elīza Stauža 4 Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA ” LATAGRO TRADE” JSK “Eridana” 12 72.67
13 Kristaps Lisicins 2 Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK “Eridana” 20 68.65
14 Raimonds Rukeris 1 Salano 2013/ WN/ Samamour/ Tēvs: Levantus1/ Levantus1/ RaimondsRukeris Zāgkalni 25 77.85

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.10C         
      105 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 
Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Guna Vasiļjeva 1 Cartjē 2003/ LS/ Cattio/ Tēvs: Doms/ Doms/ Karīna Kļaviņa Līcīte JJS 0 59.59
2 Guna Vasiļjeva 1 Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS 0 60.65
3 Liene Krūmiņa 7 Geiša 2012/ LS/ Cattio/ Tēvs: Gaultjērs/ Gaultjērs/ L.Krūmiņa ZA Kocēni 0 61.2
4 Irina Grase 8 Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ SIA TGI Baltic Equestrian Team 0 64.62
5 Diāna Miķelsone 7 Ak-Vo 2003/ LS/ Ako/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ D. Miķelsone JJS 0 68.14
6 Laimondas Skerys 1 London S 2009/ Oldenburger/ Lordanos / Tēvs: Chin Chin/ Chin Chin/ Horsemarket Horsemarket 1 77.01
7 Ilona Juraša 8 Chamer 2011/ LS/ Chromas/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA 4 66.67
8 Ilona Juraša 8 Ahā 2009/ LS/ Aromāts HL265/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA 4 73.07
9 Sindija Fjodorova 7 Krēzs 2007/ LS/ Colins/ Tēvs: Rends/ Rends/ S.Fjodorova LJAA 8 68.08
10 Irina Grase 8 Couvains 2012/ HOL/ Chin Champ/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ M. Petraitis Baltic Equestrian Team 8 69.71
11 Tadas Šeškas 1 Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 8 70.1
12 Laimondas Skerys 1 Carat 2012/ Old/ Cador/ Tēvs: Heraldik xx/ Heraldik xx/ Horsemarket Horsemarket 8 72.54
13 Krista Kliesmete 1 Karl 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JJS 8 73.78
14 Tadas Šeškas 1 Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 12 62.74
15 Elizabete Reinholde 2 Lalibela   JJS 12 66.26
16 Krista Kliesmete 1 Donna Corleone 2010/ LWB/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Krūmiņa JJS 12 69.02
17 Lāsma Liesma Birģele 8 Cassis S 2009/ HL/ -/ Tēvs: -/ -/ Lāsma Liesma Birģele Z/S Priežkalni 21 77.9
  Marina Žagata 8 Chan Z 2002/ HL/ Caretano Z/ Tēvs: Contender/ Contender/ M.Žagata Ekvi izsl  
  Lukas Zažeckis 7 PIA 1999/ Westfalia/ Polany/ Tēvs: Caletto II/ Caletto II/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai izsl  
  Patrīcija Keistere 8 Don Karleone 2006/ old/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS izsl  

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.11       
      110 cm. 2 fāzēs (Art. 274.5.6.), bez ierobežojumiem.

 

Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. 1F Laiks 1.f S.P. 2F Laiks 2.f Kopā
1 Kristine Zomera 4 Quanta Costa 12 2007/ Westf / Quinta Real/ Tēvs: Pablo / Pablo / Kristine Zomera JSK Mustangs 0 47.94 0 27.31 0
2 Anna Annija Alsiņa 4 Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s ”Tīraines staļļi” 0 49.35 0 30.47 0
3 Nikolajs Zaicevs 7 Lavella 2005/ OLD/ Luxius/ Tēvs: Landadel/ Landadel/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA 0 54.37 0 32.31 0
4 Mantas Šeškas 7 Happiness-N 2012/ mare/ Lucky Boy/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai” 1 55.54 0 29.27 1
5 Vadims Blažēvičs 1 Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana” 1 56.55 0 37.97 1
6 Liene Krūmiņa 7 Geiša 2012/ LS/ Cattio/ Tēvs: Gaultjērs/ Gaultjērs/ L.Krūmiņa ZA Kocēni 0 52.14 4 31.32 4
7 Tadas Šeškas 1 Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 4 50.07 0 33.21 4
8 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS 0 50.78 4 34.47 4
9 Markuss Roberts Vasiļjevs 4 Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans / Fans / A.Vasiļjevs JSK Mustangs 4 49.44 0 37.88 4
10 Tadas Šeškas 1 Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 5 56.6 0 40.61 5
11 Laine Daila Muktupaule 2 Carlos G 2004/ LT/ Caruso Gut/ Tēvs: Volframas/ Volframas/ A.Muktupaule JSK Equilat 2 60.07 4 35.28 6
12 Laimondas Skerys 1 Capiluda Z 2012/ Zang/ Calvino Z/ Tēvs: Casantos/ Casantos/ R. Malinauskiene Horsemarket 6 60.9 0 40.96 6
13 Patrīcija Keistere 8 Don Karleone 2006/ old/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS 4 50.2 4 32.33 8
14 Sindija Fjodorova 7 Krēzs 2007/ LS/ Colins/ Tēvs: Rends/ Rends/ S.Fjodorova LJAA 8 54.14 0 34.84 8
15 Elizabete Reinholde 2 Lalibela   JJS 4 53.06 4 35.46 8
16 Laimondas Skerys 1 Captain Sparrow 2012/ Holst/ Connor/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ R. Malinauskiene Horsemarket 6 62.9 4 42.61 10
17 Diāna Miķelsone 7 La Valetta 2005/ LS/ Legato/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ I. Nagliņa JJS 8 54.39 4 33.44 12
18 Anna Juraša 4 Amanda Viana 2005/ KWPN/ Solitair/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola 0 53.06 12 33.58 12
19 Vadims Blažēvičs 1 Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu staļļi JSK “Eridana” 4 54.74 8 38.09 12
20 Keitija Racina 2 Chambertina II 2004/ HOL/ Chambertin/ Tēvs: Langata Express XX/ Langata Express XX/ S. Sondore Baltic Equestrian Team 4 59.68 14 48.59 18
21 Luīze Dinsdorfa 4 Geronts 2011/ / / Tēvs: / / Dace Dinsdorfa Jsk Eminent sport 16 44.75 4 31.09 20
22 Madara Rūdele 3 Aronia 2008/ LATV/ Antonio/ Tēvs: Atvars/ Atvars/ A.Rūdele JSK EquiLat izsl       izsl
23 Elizabete Skudra 3 Palse 2011/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Almants Skudra SK GKSport 17 73.11 izsl   izsl
24 Elīza Stauža 4 Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA ” LATAGRO TRADE” JSK “Eridana” 23 65.58 izsl   izsl
25 Kristaps Lisicins 2 Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK “Eridana” 12 51.36 izsl   izsl
26 Laine Daila Muktupaule 2 Levin 33 2012/ Hann/ Don Bolero/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ A.Muktupaule JSK Equilat 8 61.64 ret    

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.      
MARŠRUTS NR.12A           
    65 cm. 2 fāzēs (Art.  274.5.6) Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāstartē abās fāzēs.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. 1f laiks 1f S.P. 2 laiks 2f kopā
1 Jānis Jurašs Lavella 2005/ OLD/ Luxius/ Tēvs: Landadel/ Landadel/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA 0 51,63 0 20,35 0
2 Jūlija Siljava Passo 2006/ Latv/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team 0 42,29 0 20,56 0
ak Guna Vasiļjeva Latē 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 0 59,72 0 25,34 0
3 Jana Vanaga Arfa 2003/ Latvijas genofonds/ Arhitekts/ Tēvs: Flaudis/ Flaudis/ Jana Vanaga LLU 3 68,24 1 38,86 4
4 Ivo Miķelsons Ak-Vo 2003/ LS/ Ako/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ D. Miķelsone   1 62,25 4 25,25 5
5 Līga Krūmiņa Nautilius 2003/LS/Nostradamus/Tēvs: Tormoz/Līga Krūmiņa JSK Atēna 5 60,14 0 30,03 5
6 Kristīna Zeltkalne- Voika Palermo 2004 JJS 4 56,83 4 28,86 8
ak Elizabete Voika Rozmarīns 2014 JJS 9 79,11 0 26,47 9
7 Lelde Pole Puma 1999/ LSB/ Primārs L1458/ Tēvs: Fords L1108/ Fords L1108/ z/s SANDAS, L.Pole z/s SANDAS 5 63,7 4 33,32 9
ak Guna Vasiļjeva Ambera 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 13 79,55 0 33,03 13
8 Ivars Kohs Grafologs 2005/ JSK Rubīni 16 48,34 0 28,72 16
9 Iveta Ēdolfa Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS izsl       izsl
10 Līga Lapsova FLERY 2013/ LS/ Friscati/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ Labzovs Pēteris Burtnieku z/a izsl       izsl
11 Normunds Zelčāns Sabrina 2011/ LS/ Sprinters/ Tēvs: Bankets/ Bankets/ N.Zelčāns Veti Active izsl       izsl
12 Jānis Jurašs Ahā 2009/ LS/ Aromāts HL265/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA 0 51,77 izsl   izsl

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.        
MARŠRUTS NR.12B           
      65 cm. 2 fāzēs (Art.  274.5.6) Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāstartē abās fāzēs.

 

Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. laiks 1f S.P. 2 laiks 2f kopā
1 Nikola Marčenkova 5 Dancing Grace 2009/ Ls/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 0 46,23 0 18,69 0
2 Ieva Labenskytė 6 Kentas 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ – Zigmo Žirgai 0 41,12 0 20,3 0
3 Tadas šeškas   Shanti 2013/ LTJ/ Shandor 34/ Tēvs: Lemon Street/ Lemon Street/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 0 55,72 0 20,51 0
4 Laura Luīze Leinerte 3 Efeja 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs 0 50,78 0 20,92 0
5 Elizabete Voika 4 Rozmarīns 2014/ JJS 0 54,57 0 21,62 0
6 Elza Buša 5 Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK “Īriss” 0 50,76 0 21,82 0
7 Nikolajs Zaicevs 1 FLERY 2013/ LS/ Friscati/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ Labzovs Pēteris Burtnieku z/a 0 52,62 0 22,03 0
8 Anna Greitāne 3 Amareta 2009/ Latvijas/ Antonio/ Tēvs: Azora/ Azora/ Meždruvas JJS Meždruvas 1 0 50,66 0 22,69 0
9 Elizabete Griķe 7 Dahārs   Mēmeles JSK 0 48,75 0 23,2 0
10 Elizabete Griķe 7 Romika 2010/ Latvijas/ Reinaldo/ Tēvs: Allegro/ Allegro/ Z/s Lielupnieki Mēmeles JSK 0 51,04 0 23,55 0
ak Guna Vasiļjeva 1 Ambera 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 0 58,76 0 28,91 0
11 Arunas Baltrimas 1 Locaro 2013/ Old/ Lord Quidam/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Horsemarket Horsemarket 0 58,76 0 32,52 0
12 Melānija Saara 3 Liberta 2005/ LS/ Le Cowando/ Tēvs: Gaitis/ Gaitis/ M.Žagata Ekvi 0 59,75 0 32,95 0
13 Laura Kauliņa   Chalou   JJS 0 56,03 0 33,15 0
14 Arunas Baltrimas 1 Cartoon 2014/ Old/ Catoki/ Tēvs: Carolus/ Carolus/ Horsemarket Horsemarket 2 64,58 0 31,37 2
15 Arunas Baltrimas 1 Cascal 2013/ Old/ Casino Berlin/ Tēvs: Feinschniott/ Feinschniott/ Horsemarket Horsemarket 1 61,11 1 34,33 2
ak Nikolajs Zaicevs 7 Lara 2014/ LS/ Agrovorms Amerigo/ Tēvs: Aromāts HL265/ Aromāts HL265/ Burtnieku Zirgaudzētava SIA Burtnieku Zirgaudzētava SIA 0 56 2 38,98 2
16 Nikola Marčenkova 5 Džonijs 2012/ -/ Džimmijs/ Tēvs: Bambīno/ Bambīno/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK 4 49,93 0 20,90 4
17 Fausta Urbonaite 3 Kalipse 2010/ Trakehner/ Karatas/ Tēvs: Luitas/ Luitas/ – Aukstaitijos zirgynas 4 58,81 0 21,89 4
ak Diāna Miķelsone 7 Zarien N 2004/ KWPN/ Osmium/ Tēvs: Bazuin/ Bazuin/ D. Miķelsone JJS 4 54,85 0 25,43 4
18 Rūta Dāboliņa 4 Cartje 2002/ LS/ Cattio/ Tēvs: -/ -/ Karīna Līcīte JJS 4 49,65 0 26,19 4
19 Annija Feldmane 4 Saprāts 2013/ Latvian/ Starts/ Tēvs: Profets/ Profets/ Rolands Stivriņš “Adventure Ride” 4 50,09 0 26,31 4
20 Māra Buša 5 Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK “Īriss” 0 54,02 4 30,22 4
21 Diāna Miķelsone 7 Zarien N 2004/ KWPN/ Osmium/ Tēvs: Bazuin/ Bazuin/ D. Miķelsone JJS 8 54,37 0 25,29 8
22 Kate Laicāne 4 Latte 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ – JJS 4 57,08 4 27,69 8
23 Gabriella Austvika 4 Jus De Pomerol 2013/ SF/ Pommerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS 10 66,53 0 27,64 10
24 Lauma Birzniece 7 Derlano van Pamel 2014/ BWP/ Douglas/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ L.Birzniece Veti Active 8 51,22 4 24,56 12
  Māra Buša 5 Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK “Īriss” izsl     20,51 izsl
  Jelizaveta Reznuka 5 Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs izsl       izsl
  Rūta Treimane 4 TIms 2007/ ponijs/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS izsl       izsl
  Roberta Birzule 6 Arafat 2003/ IP/ Anakee/ Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 izsl       izsl
  Līva Dreimane 5 Avatars 2011/ LSP/ Albert/ Tēvs: Arafat/ Arafat/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 izsl       izsl
  Madara Bojāre 1 Basņja 2003/ Angļu traķēns / _/ Tēvs: -/ -/ Mudrīte Grundule Z/s Ekvi izsl       izsl
  Deina Zalāne 4 Venda 1999/ Latvijas/ Vāgners/ Tēvs: -/ -/ Dagnija Zalāne Z/s Ekvi izsl       izsl
  Kotryna Kalaciovaite 1 Kalipse 2010/ Trakehner/ Karatas/ Tēvs: Luitas/ Luitas/ – Aukstairijos zirgynas izsl       izsl
  Sofija Kislaka 4 Gerda 2007/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ M.Žagata Ekvi izsl       izsl
  Anastasija Koļesņikova 8 Lady In Black 2010/ LS/ Lebrons/ Tēvs: Catalino/ Catalino/ A. Blauberga JSK “Īriss” izsl       izsl
  Ance Zvirbule 4 Florence 2004/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Kondrate JSK “Īriss” izsl       izsl
  Nikolajs Zaicevs 7 Lara 2014/ LS/ Agrovorms Amerigo/ Tēvs: Aromāts HL265/ Aromāts HL265/ Burtnieku Zirgaudzētava SIA Burtnieku Zirgaudzētava SIA izsl       izsl
  Brigita Birzniece   Aramis 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Adventure ride Adventure Ride izsl       izsl
  Luize Vilane 7 Liberta 2005/ LS/ Le Cowando/ Tēvs: Gaitis/ Gaitis/ M.Žagata Ekvi izsl       izsl
  Milena Kuharcka 4 Gerda 2007/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ M.Žagata Ekvi izsl       izsl
  Elza Buša 5 Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK “Īriss” izsl       izsl
  Daniela Caunīte 4 Bimini Premium 2009/ Latvijas/ Bastejs/ Tēvs: Persej/ Persej/ z/s Līvas z/s Līvas izsl       izsl
  Anastasija Koļesņikova 8 Lady In Black 2010/ LS/ Lebrons/ Tēvs: Catalino/ Catalino/ A. Blauberga JSK “Īriss” 13 61,96 izsl   izsl
  Ance Zvirbule 4 Florence 2004/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Kondrate JSK “Īriss” 5 60,78 izsl   izsl
  Jelizaveta Reznuka 5 Efeja 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs izsl       izsl

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.13       
      Stafetes maršruts jātniekiem (ar ponijiem) un palīgiem.
Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda s.p. laiks
1 Darja Žagata un komanda 6 Saulite 2000/ ponijs/ -/ Tēvs: -/ -/ M.Žagata Ekvi 4 77,54
2 Elza Buša 6 Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK “Īriss” 0 65,63
3 Sofija Sviridenkova un komanda 6 Saulīte 2000/ ponijs/ -/ Tēvs: -/ -/ M.Žagata Ekvi 4 89,09

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.14     
      105 cm. (Art. 239) Speed and Music
Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks Kopā
1 Austėja Žadeikytė 3 Haris 2005/ LTJ/ Herbis-bei/ Tēvs: Granulit/ Granulit/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 0 49.51 49.51
2 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS 0 52.73 52.73
3 Laura Luīze Leinerte 3 Passo 2006/ Latv/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team 4 50.14 54.14
4 Arminta Bilinskytė 4 Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 4 51.51 55.51
5 Laura Luīze Leinerte 3 Chuanas 2012/LT/Chanas/Manitoga/A.Šakurovs BET 0 55.61 55.61
6 Diāna Miķelsone 7 La Valetta 2005/ LS/ Legato/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ I. Nagliņa JJS 0 56.3 56.3
7 Vadims Blažēvičs 1 Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana” 0 58.55 58.55
8 Tadas Šeškas 1 Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 4 56.55 60.55
9 Marina Žagata 8 Chan Z 2002/ HL/ Caretano Z/ Tēvs: Contender/ Contender/ M.Žagata Ekvi 0 66.33 66.33
10 Elizabete Reinholde 2 Lalibela   JJS 8 58.78 66.78
11 Kotryna Kalaciovaite 1 Into The Sky Omhg 2013/ Kwpn/ Don Diablo/ Tēvs: Hold up Premier/ Hold up Premier/ – Aukstaitijos zirgynas 4 63.68 67.68
12 Lukas Zažeckis 7 PIA 1999/ Westfalia/ Polany/ Tēvs: Caletto II/ Caletto II/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 12 55.79 67.79
13 Ance Kozulāne 8 Guanti 2009/ Ls/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Evija Kozulāne LLU 12 58.01 70.01
14 Kristaps Lisicins 2 Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK “Eridana” 16 62.56 78.56
15 Elīza Stauža 4 Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA ” LATAGRO TRADE” JSK “Eridana” 12 69.73 81.73
16 Amanda Bērziņa 7 Dominiks 2000/ LS / Disko/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ ZS Priežkalni ZS Priežkalni 8 80.48 88.48
17 Inese Tītmane 7 Corado 2013/ LS/ Carmen/ Tēvs: Lear/ Lear/ E.Tītmanis Horses.eu 24 78.49 102.49
18 Tadas Šeškas 1 Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai 16 102.09 118.09
19 Lāsma Liesma Birģele 8 Cassis S 2009/ HL/ -/ Tēvs: -/ -/ Lāsma Liesma Birģele Z/S Priežkalni izsl   izsl

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.17A  Pajūgu braukšana. 
    Konusu braukšana. Zirgu vienjūgi  (4 g.v. un vecāki)
N.P.K. Vārds, uzvārds Palīgs Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda Maršruti Rezultāts
1 Mareks Jedinaks Inga Kursīte Princis Narcis 2008/ Ls/ Passi/ Tēvs: Nazjif/ Nazjif/ Ritma Jedinaka Mežstrazdiņi A 17 60.46
2 Sniedze Robiņa Jānis Robiņš Hori 2010/ LS/ PALADINAS (TRG1509)/ Tēvs: DAIONS/ DAIONS/ Sniedze Robiņa Zemnieku Saimniecība “Priežkalni” A 17 64.85
3 Anita Tašiņa Zigmunds Tašiņš Serangeti 2013/ LV/ Simbols Tornado/ Tēvs: Avots/ Avots/ Agnese Bērziņa BDR “Horses.eu” A 17 66.09
4 Megija Sargsjane Sintija Pučkova Mēness 2012/ LV/ -/ Tēvs: -/ -/ BDR “Kanu atvars” BDR “Horses.eu” A 17 75.62
5 Anna Rijniece Juris Juhņēvičs Sezams 2006/ LS/ Sultāns/ Tēvs: -/ Stiprums/ Aira Rēvele b. Laimes zeme A 17 78.14
6 Sintija Pučkova Megija Sargsjane Mēness 2012/ LV/ -/ Tēvs: -/ -/ BDR “Kanu atvars” BDR “Horses.eu” A 17 82.67
7 Sabīne Vītola Juris Juhņēvičs Sezams 2006/ LS/ Sultāns/ Tēvs: -/ Stiprums/ Aira Rēvele b. Laimes zeme A 17 85.76
8 Santa Berga Loreta Aleksējeva Gold Boy 2008/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez/ nez/ zs “Stiebriņi” “Kanu Atvars” A 17 89.44
9 Agnese Bērziņa Megija Sargsjane Debra 2011/ LV/ Dimants Dante/ Tēvs: -/ -/ Agnese Bērziņa BDR “Horses.eu” A 17 100.28
10 Loreta Aleksējeva Santa Berga Gold Boy 2008/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez/ nez/ zs “Stiebriņi” “Kanu Atvars” A 17 10624
               
1 Dzintra Blūma Renāte Spirģe Brencis 2012/ ponijs vietējais/ Bricis/ Tēvs: nez/ nez/ Renāte Spirģe “Kanu Atvars” B 17 79.56
2 Renāte Spirģe Dzintra Blūma Brencis 2012/ ponijs vietējais/ Bricis/ Tēvs: Veiksme/ Veiksme/ Renāte Spirģe “Kanu Atvars” B 17 82.57
               
1 Laima Hamitova Dzintra Blūma Opāls 2010/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez// nez// zs “Stiebriņi” “Kanu Atvers” C 17 0
2 Dzons Olafs O’Dvaiers Dzintra Blūma Opāls 2010/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez/ nez/ zs “Stiebriņi” “Kanu Atvars” C 17 6

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.18     
      90 cm. RIDE and DRIVE.

 

Nr. Vārds, uzvārds Gr. Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda I II III IV Vieta
1 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS Poligons 1 101,91 86,85 + 77,13 1
  Reinis Bērziņš         4    
2 Vadims Blažēvičs 1 Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana” 115,69 6
  Kristaps Lisicins         4
3 Ieva Krieviņa 7 Aleta 2011/ Ang .pilnasinis/ ARSENĀLS XX/ Tēvs: Apollo Xx/ Apollo Xx/ Ieva Krieviņa Trakās Bites 92,13 95,13 104,92 4
  Valters Riekstiņš         0    
4 Arminta Bilinskytė 4 Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 90,78 5
            4
5 Ieva Labenskytė 6 Kentas 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ – Zigmo Žirgai 110,30 7
            8
6 Elizabete Reinholde 2 Lalibela   Pidžammu Ballīte 128,15 83,63 + 89,28 2
  Ralfs Rohtla         4    
7 Lukas Zažeckis 7 PIA 1999/ Westfalia/ Polany/ Tēvs: Caletto II/ Caletto II/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 181,32 126,07 79,53 3
            0    
8 Arminta Bilinskytė 4 Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai 144,28  
            8

 

Ieskats XI Vislatvijas Zirgu dienās

  Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā 13.,14. un 15. jūlijā notika gada gaidītākais pasākums zirgu...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ kopvērtējums pēc 2.posma 2018.gadā

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms...

Skatīt vairāk

JJS Turnīra II posma un Vislatvijas Zirgu dienu sacensību rezultāti

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018. Maršruts Nr. 1 – vadības...

Skatīt vairāk