JJS TURNĪRA KONKŪRĀ KOPVĒRTEJUMA REZULTĀTI

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem        
             
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Evita Jansone JSK Imakas 18 18 16 52
2 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 20 6 2 28
3 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK   12 14 26
4 Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs 4   18 22
5 Marlen Ojaste Pärnumaa ratsaspordiubi   20   20
6 Marta Vildava JSK Princis     20 20
7 Jennifer Mölder Parnumaa RSK 16     16
8 Māra Buša JSK Īriss   16   16
9 Anna Salmiņa JSC Kaijas 6 10   16
10 Annija Hauka Z/S Tiraines staļļi 14     14
11 Ieva Labenskytė Zigmo Žirgai   14   14
12 Jessica Mölder Parnumaa RSK 12     12
13 Pēteris Pētersons JSK Princis     12 12
14 Roberta Birzule Ropazu Jatnieku klubs 8 3   11
15 Madara Pētersone JSK Princis 10     10
16 Hedi Voor-Voort Pärnumaa RSK     10 10
17 Helēna Anna Zvilna Z/S Tiraines staļļi   8   8
18 Elīza Stauža JSK “Eridana”     8 8
19 Katrīna Asare JSK “princis”     6 6
20 Elza Buša JSK Īriss   4 1 5
21 Katrīna kelmere Jsk zāgkalni     4 4
22 Odrija Roberta Brālēna SIA Z/A Kocēni 3     3
23 Anete Freiberga Saldus JK     3 3
24 Patricija Kablyte Vytis 2     2
25 Rūta Treimane JJS   2   2
26 Nikola Avkštola Z/S Tīraines staļļi 1     1
27 Jelizaveta Reznuka Ropazu Jatnieku klubs   1   1

 

Jātnieki līdz 16 gadu vecumam        
             
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1 20 20 18 58
2 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 8 14 20 42
3 Kristina Zomera JSK Mustangs 10 18 10 38
4 Odrija Roberta Brālēna SIA Z/A Kocēni 18 16   34
5 Zane Rūse Valmiermuižas jātnieku skola 2 12 12 26
6 Ance Anna Katkovska JJS 14 8   22
7 Gabriela Austvika JJS   4 14 18
8 Saskia Maripuu Viljandimaa RSK     16 16
9 Liene Bernharde JK Erceni 16     16
10 Elisabeth Käbin Parnumaa RSK 12     12
11 Anna Juraša Valmiermuižas jātnieku skola   2 8 10
12 Tīna Rodina JJS   10   10
13 Anna Annija Alsiņa z/s Tīraines staļļi 1 6 0 7
14 Kippen Närep Ruila Tall     6 6
15 Madara Pētersone JSK Princis 4   2 6
16 Annija Elīza Stabiņa SIAŪsiņš 6     6
17 Rihards Brīnums Z/s Ekvi     4 4
18 Daniela Briņķe Ropažu jātnieku klubs     3 3
19 Jessica Mölder Parnumaa RSK 3     3
19 Paula Pikāne Z/S Lielceri   3   3
21 Santa Vibāne Jsk Princis     1 1

 

Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam          
               
Vieta Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Guntars Siliņš Izak Mežstrazdiņi 12 20 16 48
2 Laura Penele Iniesta D Z/S Lielceri   12 18 30
3 Elīna Kaimiņa Palbo Z/A Kocēni 16 14   30
4 Žanna Metus Ieviņa JSK Mustangs 8 18   26
5 Mārtiņš Pilders Corneliuss JSK Zāgkalni 20     20
6 Teet Juul Henriette EST     20 20
7 Nikolajs Zaicevs Akalina Burtnieku Z/A 18     18
8 Krista Kliesmete Centurio JJS   10 8 18
9 Nikola Laganovksa Corida JSK Eminent Sport   16   16
10 Angelina Atarinova Irano Sep JSK Kleisti 14     14
11 Toms Andrejs Plīkša Irano Sep JSK Equilat     14 14
12 Krista Kristiāna Alksne Rolex Sport de Lux 10   3 13
13 Ivo Ots Candour Esqui Märjamaa RSK     12 12
14 Terēze Zalte Copelli2 Z/A Kocēni     10 10
15 Šarūnas Dužinas Invisible Zigmo žirgai   8   8
16 Terēze Zalte Grand Gurū Z/A Kocēni 6     6
17 Tija Alīse Jurjāne Chil BET   6   6
18 Giedrius Butkus Clarissa Bitaičių žirgai     6 6
19 Krista Kliesmete Casablanka JJS 2 3   5
20 Terēze Zalte Gaučo Z/A Kocēni 4     4
21 Kotryna Kalaciovaite Into The Sky Omhg Aukstaitijos zirgynas   4   4
22 Mārtiņš Pilders Tako Dilait JSK Zāgkalni 3     3
23 Edīte Vāgnere Chocolate JSK “Īriss” 1   2 3
24 Madara Pētersone Nepals JSK Princis     3 3
25 Vadims Blažēvičs Caligul JSK “Eridana”   2   2
26 Elīza Stauža Concorde JSK “Eridana”   1   1
27 Giedrius Butkus Intouchable Bitaičių žirgai     1 1

 

Jātnieki līdz 25 gadu vecumam          
             
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Elīna Kalniņa Valmiermuižas JS   20 12 32
2 Magdalēna Pildere JSK “Zāgkalni” 18   6 24
3 Elizabete Krista Juraša Z/A Kocēni 4   18 22
4 Betija Annemarija Ezerkalne SIA Z/A Kocēni 8 12 2 22
5 Kitija Bilinska Ropažu JK 16 6   22
6 Agnese Kroiča Veti Active     20 20
6 Karol-Kenneth Lootus Igaunija 20     20
8 Austėja Žadeikytė Zigmo Žirgai   18   18
9 Taisi Viire Pärnumaa RSK     16 16
9 Junes Makhmud UAB “Pajurio zirgynas”   16   16
11 Maija Elizabete Smirnova Burtnieku ZA 12 4   16
12 Mārtiņš Pilders Jsk zāgkalni     14 14
12 Sabīne Siliņa Mežstrazdiņi 14     14
12 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1   14   14
15 Sintija Semeņkova JSK Kriķi     10 10
15 Beāta Laseviča JJS 10     10
15 Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”   10   10
18 Keitija Racina Baltic Equestrian Team   2 8 10
19 Diāna Miķelsone JJS   8   8
20 Anna Annija Alsiņa z/s Tīraines staļļi 6     6
21 Terēze Zalte Z/A Kocēni 1   4 5
22 Domantas Bagarauskas Jusaičių žirgai     3 3
22 Daniella Brinke Ropazu JK 3     3
22 Laura Penele Lielceri   3   3
25 Anna Šellere JSK Telfas 2     2
26 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1     1 1

 

Labākais JJS jātnieks 2018.gada sezonā        
             
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Annika Veerpalu Estonia/ Nõo RK 18 8 20 46
2 Krista Kliesmete JJS 20 18 4 42
3 Guna Vasiļjeva JJS   20 16 36
4 Tatjana Reznuka Ropazu Jatnieku klubs 8 16 8 32
5 Andis Vārna Z/S “Lielceri” 16 14 2 32
6 Aigars Bregže Z/S Lielceri 10   18 28
7 Jaroslavs Trubanovs SK Drostalas 14   12 26
8 Guntars Siliņš Mežstrazdiņi 1 10 10 21
9 Laura Gustsone RJSK Sport de Lux 6   14 20
10 Eva Fībiga SK TOP SPORT 12     12
10 Maira Leja BET   12   12
12 Sintija Semeņkova JSK Kriķi     6 6
12 Tadas Šeškas Zigmo Žirgai   6   6
14 Aija Grēna LPJSK 2   3 5
15 Krista Kristiana Alksne RJSK Sport De Lux 4     4
15 Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas”   4   4
17 Aleksands Šakurovs RJSK 3     3
17 Laura Penele Lielceri   3   3
19 Janely Saar Pärnumaa Ratsaspordiklubi     1 1

Jāšana – bērna ieguvumi trenējoties individuālajos sporta veidos.

Jāšana, kas iemāca rūpes un mīlestību pret dzīvniekiem Jāšanas trenere Laimdota Tīse aktīvi darboties ar...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skola” noslēdz 2018. gada sacensību sezonu

15. un 16. septembrī “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā bija dubultsvētki – noslēdzās “Jauno Jātnieku...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRA KONKŪRĀ KOPVĒRTEJUMA REZULTĀTI

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem                ...

Skatīt vairāk