JJS turnīra kopvērtējums

Turnīra kopvērtējums jātniekiem ar I un II grupas ponijiem 
Nr. Jātnieka vārds, uzvārds Komanda Punkti 1. posmā Punkti 2. posmā  Punkti 3.posmā Punkti 4.posmā Kopā
1 Madara Pētersone JSK Princis 20 14 2 20 54
2 Helēna Toomingas z/s Tīraines staļļi 18 8 12 16 46
3 Emīlija Paškeviča JJSK Meždruvas-1 16 16 10 42
4 Elizabete Maija Liepa JJSK Meždruvas-1 20 16 1 37
5 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas-1 2 10 6 18 34
6 Magdalēna Pildere ZS Zāgkalni 12 18 30
7 Jana Zēberga JJSK Meždruvas-1 1 10 12 23
8 Anna Stavrova JSK Imakas 2 20 22
9 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 18 2 20
10 Adriāna Anna Arāja SK GKSPORT 6 4 6 16
11 Madara Rūdele z/s Tīraines staļļi 1 14 15
12 Eva Vīnava JSK Princis 14 14
12 Jegors Aleksejenko JSK Atēna 14 14
14 Anna Līne 3 6 3 12
14 Anna Annija Alsiņa z/s Tīraines staļļi 12 12
16 Demija Šarke JSK Princis 10 10
17 Kārlis Lipšāns JSK Princis 8 8
17 Laura Skuja JSK Atēna 8 8
17 Aleksandra Ņikinova JSK Atēna 8 8
20 Kristina Zomera JSK MUSTANGS 4 4
20 Denīze Hazane JJSK Meždruvas-1 4 4
20 Jekaterina Budanova JSK 4 4
23 Jogita Baltmane z/s Saulstari 3 3
23 Paula Pikāne JJS 3 3
25 Monta Brauna Tukuma JSK 1 1
  Turnīra ieskaite bērniem līdz 16 gadu vecumam            
Nr. Jātnieka vārds, uzvārds Komanda Punkti 1.posmā Punkti 2.posmā Punkti 3.posmā 4.posms Kopā
1 Emīlija Paškeviča JJSK Meždruvas-1 18 18 20 56
2 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 20 20 14 54
3 Mārtiņš Pilders JJSK Meždruvas-1 14 4 18 36
4 Kristīne Krūmiņa 18 16 34
5 Valters Celms 20 12 32
6 Līga Šitka JSK Zelta Pakavs 12 10 8 30
7 Beata Laseviča JSK Temperaments 8 12 4 24
8 Madara Ieva Krūmiņa JSK Princis 16 3 19
9 Nadīna Vītoliņa 16 2 18
10 Anna Ruķere 16 16
11 Patrīcija Keistere RJSK Sport de Lux 14 14
11 Krista Lorberga JSS Kleisti 14 14
13 Klinta Ostrovska RVA 12 12
14 Kristiāna Skudra z/s Vecpūķi 4 6 10
14 Elizabete Maija Liepa JJSK Meždruvas-1 10 10
14 Aleksandra Voitenko JSS Kleisti 10 10
14 Emīlija Elizabete Zandere z/s Tīraines staļļi 10 10
18 Aleksandra Kalnozola JSK Kriķi 6 3 9
19 Keitija Racina JSK Baltic Equestrian Team 8 8
19 Sindija Samohvalova RVA 8 8
21 Amanda Tartilova JSK Princis 6 1 7
22 Elizabete Krista Juraša Burtnieku Rotors 6 6
23 Karolīna Koročkina JSK Temperaments 4 4
24 Kristīne Labzova RVA 3 3
24 Beāte Miltiņa Jēkabpils jātnieku klubs 3 3
26 Helēna Laizāne JSK Baltic Equetrian Team 2 2
26 Annija Kļaviņa Vecpūķi 2 2

Dubultsvētki Inčukalnā – XI Vislatvijas Zirgu dienas un JJS Turnīrs konkurā

Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā no 13 līdz 15 jūlijam visas dienas no plkst. 9:00...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” nedēļas nogalē notika sezonas atklāšanas sacensības

“Jauno Jātnieku skolā” nedēļas nogalē notika sezonas atklāšanas sacensības   “Jauno Jātnieku skolas” sporta centrā nedēļas nogalē...

Skatīt vairāk

JAUNO JĀTNIEKU SKOLAS TURNĪRA I POSMA REZULTĀTI

28-29 Aprīlis   JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018. 9:00 Maršruts Nr. 1 – vadības...

Skatīt vairāk