JJS uzsāk sadarbību ar „Torpol Baltija”

Biedrība „Jauno jātnieku skola” uzsākusi sadarbību ar jāšanas sporta inventāra ražotājiem „Torpol Baltija”, kas visu sacensību sezonu atbalstīs JJS rīkotās sacensības, dāvinot lieliskas balvas.  

 Pateicoties rūpīgai materiālu atlasei, mūsdienīgai ražošanas tehnoloģijai un pieredzei, ko uzņēmums guvis savā darbā, tas radīji unikālu „Magnetic Field Therapy by Torpol” kolekciju. Tās stūrakmens ir filosofija, kā saglabāt  zirga veselība, izmantojot magnētu terapiju, kas balstīta tūkstošiem gadu senā pieredzē darbā gan ar cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

„Viktorijas kausa 2012” mazie dalībnieki vienā no maršrutiem saņems jaukus vilnas spilventiņus, kas noderēs dodoties mājās no sacensībām mašīnā, lai pa ceļam nedaudz nosnaustos. Visu sešu godalgoto vietu ieguvēji „Viktorijas kausa 2012” sestajā maršrutā ar šķēršļu augstumu 120 cm saņems gan sacensībās, gan ikdienā izmantojamas dāvanas – zirga segu, moskītu segu, zirga sedziņu, aizkaru stallim, flīsa bindes un vilnas zirga tīrāmo cimdiņu. Tāpat „Torpol Baltija” šajā maršrutā izvēlēsies vienu savu simpātiju, kurai dāvinās sedziņu.

„Torpol Baltija” Latvijā jau ir sava vēstniece – Kristīne Egle, kas savu atbalstītāju produkciju lieto jau vairākus mēnešus.

„Protams, ka es esmu ļoti apmierināta un priecīga, ka „Torpol Baltija” izvēlējās tieši mani kā savu vēstnieci Latvijā. Esmu ļoti apmierināta ar šo sadarbību un priecājos ne tikai par magnētiskajām sedziņām un citām ārstnieciskajām lietām, ko tagad izmantoju saviem zirgiem, bet visu inventāru, jo tas ne tikai ļoti labi izskatās, bet ir arī ļoti kvalitatīvs,” stāsta Kristīne Egle.

No Baltijas valstu sportistiem „Torpol Baltija” atbalsta vienu no vadošajiem Lietuvas konkūristiem Andriusu Petrovas, vēl starp „Torpol” vēstniekiem pasaulē ir pazītamais konkūrists Deniss Linčs (Denys Lynch).

Ieskats XI Vislatvijas Zirgu dienās

  Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā 13.,14. un 15. jūlijā notika gada gaidītākais pasākums zirgu...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ kopvērtējums pēc 2.posma 2018.gadā

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms...

Skatīt vairāk

JJS Turnīra II posma un Vislatvijas Zirgu dienu sacensību rezultāti

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018. Maršruts Nr. 1 – vadības...

Skatīt vairāk