Starta kārtība: svētdiena

Sacensību sākums plkst. 8:30! 

MARŠRUTS NR. 7          
  100 cm, nogāzi-steidzies (Art.267), bez ierobežojumiem          
Nr. Vārds Zirgs Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Janely Saar Malus Corvett Estonia
2 Beatrise Kisiela Amarilla Rose Amorado Rosenprinz B.kisiela ZS Tīraines staļļi
3 Hanno Ellermann Sentinel Starpower Estonia
4 Andrius Rimgaila Allegro Lietuva
5 Anna Apsīte Lenija Liberato H Poju Anna Apsīte LJAA
6 Tadas Šeškas Mowgli Vidas Endzinas Zigmo Zirgai
7 Laura Fiodorovaitė Sanremo Monika Fiodorovienė Zigmo Zirgai
8 Karin Peks Chella D’amour Calido I Premium Karin Peks Pärnumaa RSK
9 Sintija Semeņkova Arlando Arguments R Adermie 58 SIA Hevonen JSK Kriķi
10 Lukas Zažeckis Cunamis Zigmo Zirgai
11 Anete Potošova For Pleasure II For Lorrado DE Kaptein Premium DE A.Potošova JSK Eminent Sport
12 Gabriella Austwick Safety Glory Serrano Gvidons Anita Austvika JJS
13 Emili-Loore Vabaoja Raven Rondeno Duran HANOVER Madis Vabaoja Tondi RSK
14 Zigmas Širvinskas Evelka Gluchar T.Šeškas Zigmo Zirgai
15 Annija Elīza Stabiņa Štormas Puaro Verdenas Sintija Dušele JSK Drostalas
16 Laura Šeškienė Belle Balou Balou du Ruet T.Šeškas Zigmo Zirgai
17 Karlīna Adata Kaprīze Cattio Malahits SIA Z/A Kocēni SIA Z/A kocēni
18 Austėja Žadeikytė Gintarėlis Zigmo Zirgai
19 Pranas Milkintas Giete de Bloomerd Tolan R Indoctro Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
20 Līga Pētersone Nildans Neapoļ Ladiesman SIA Princis JSK Princis
21 Amelija Stonkutė Cunamis Zigmo žirgai
22 Erkki Hõim Cesar CASH Dinaar Mariann Puhno Märjamaa SK, EST
23 Guna Vasiļjeva Lotuss Leston Rends Iveta Ēdolfa JJS
24 Tadas Šeškas Pleunia T.Šeškas Zigmo Zirgai
25 Linda Klovāne Karla Kapteinis Cukurs Bleisbergs Liwius Linda Klovāne JSK Princis
26 Hanno Ellermann In Style I’m Special De Muze Padinus Estonia
27 Mantas Šeškas Happiness N Mantas Šeškas JSK “Zigmo žirgai”
28 Anna Šellere Charmeur Corall Hamlets A. Šellere Jsk”Telfas
29 Ieva Katrīna Apalupa Skandi Sultans Durmans I.K.Apalupa JK Erceni
30 Janely Saar Dancing Ladi Estonia
31 Diāna Miķelsone Ak-Vo Ako Velvets D. Miķelsone JJS
32 Elīna Kalniņa Funny Grace Foguet Charisma Reinis Jurašs Valmiermuižas JS
33 Marje Salumets Emily Zavall VDL Belfalas Tammis PM OÜ Estonia
34 Žanna Metus Coolman A. Vasiļjevs JSK Mustangs
35 Betija Annemarija Ezerkalne Coriandra Kastilio Guido B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni
36 Anna Juraša Amanda Viana Solitair Cavalier Reinis Jurašs Valmiermuižas JS
37 Terēze Zalte Gaučo Gaultjērs Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A kocēni
38 Elisabeth Käbin West – Park S M.Käbin Pärnumaa RSK
39 Maija Elizabete Smirnova Lavella LUXIUS Landadel Jānis Jurašs SIA Burtnieku ZA
40 Agnese Kroiča Luzi Colard Stedinger Iveta Kroiča Veti Active
41 Linas Laurus Baterflay Ekran Marselis L.Laurus Zigmo Zirgai
42 Hanna-Marie Vabaoja TWENTY- ONE TERROR LAKMUS Madis Vabaoja Tondi RSK
43 Kristīna Zomera Quanta Costa 12 Quinta Real Pablo K. Zomera JSK Mustangs
44 Karolin Jaani Lord Fontaine K.Jaani Pärnumaa RSK
45 Ilona Juraša Chamer Chromas Tr. Hamlets T49 SIA GZ Jaunbrinumi SIA Burtnieku ZA
46 Markus Roberts Vasiļjevs Lango Leitons Fans A. Vasiļjevs JSK Mustangs
47 Jessica Mölder Malus Corvett Estonia
48 Annija Ane Alders Autors Landgold Jānis Anis Jk”Erceni”
49 Tadas Šeškas Picasso Monika Fiodorovienė Zigmo Zirgai
50 Hanno Ellermann Call me Black Calido Casall Estonia
51 Guna Vasiļjeva Cartjē JJS
52 Valerija Vatagina Allegro Lietuva
53 Elizabete Reinholde Lalibella JJS
54 Beatričė Endzinaitė Odiseja Zigmo Zirgai
55 Linda Ansone Korida Kapteinis Cukurs Dolārs SIA Princis JSK Princis
56 Pranas Milkintas Zorro Zorro Contact V/D Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
57 Anna Annija Alsiņa Leandra || Levantos | Landgraf | G.M. Endola z/s “Tīraines staļļi”
MARŠRUTS NR. 8A   jātniekiem līdz 16 g.v.   TURNĪRA IESKAITE    
    110 cm, maršruts ar tūlītēju pārlekšanu (Art. 238.2.2., 245).        
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Liis Kabral Espesso TRAK Preston Estra Heimtali hobusekasvandus VMRSK/Est
2 Tīna Dreimane Picasso Pikachu De Muze Copernik N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
3 Anna Annija Alsiņa Princis LW Pegass Devējs SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi”
4 Agnese Kroiča Luzi LWB Colard Stedinger Iveta Kroiča Veti Active
5 Elisabeth Käbin West – Park S M.Käbin Pärnumaa RSK
6 Markus Roberts Vasiļjevs Lango LS Leitons Fans A. Vasiļjevs JSK Mustangs
7 Karolin Jaani Lord Fontaine K.Jaani Pärnumaa RSK
8 Elīna Kalniņa Funny Grace zweicbruk Foguet Charisma Reinis Jurašs Valmiermuižas JS
9 Annija Ane Alders LS Autors Landgold Jānis Anis Jk”Erceni”
10 Linas Laurus Baterflay LTJ Ekran Marselis L.Laurus Zigmo Zirgai
11 Kristīna Zomera Quanta Costa 12 Westf Quinta Real Pablo K. Zomera JSK Mustangs
12 Anna Juraša Amanda Viana kwpn Solitair Cavalier Reinis Jurašs Valmiermuižas JS
13 Laura Fiodorovaitė Sanremo LTJ Monika Fiodorovienė Zigmo Zirgai
14 Madara Rūdele Aronia LATV Antonio Atvars A.Rūdele JSK EquiLat
15 Gabriella Austvika Talisman S Pikobello Z BWP Tīs Voltaire Abgar JJS JJS
16 Adriāna Anna Arāja Conterina HL Contendro II Lorino A.A.Arāja
17 Ance Anna Katkovska Falko TRK 33Poet Hamlets Anitra Eglīte JJS
18 Madara Pētersone Lilions LAT Lacapo Bleisbrgs Liwius SIA Princis JSK Princis
19 Elīza Stauža Chanel Chanty Gvidons D.Ozols LPJSK
20 Santa Vibāne Dreifs LAT Dolārs Flaudis SIA Princis JSK Princis
21 Rihards Brīnums Timpex Canyon UN Cabdula Du Tillard Hargita M.Žagata ZS Ekvi
23 Kitija Bilinska Nilla Ls Neapol Leuthen I E. Bilinskis JJS
24 Matīss Ozols Lemur Levantos I Amadeuss Trīs Vītolu staļļi LPJSK
25 Daniela Briņķe Pikarda LS Princis-Prince Calliano Aija Briņķe JJS
26 Tīna Dreimane Luis Ls Liberato H Hamlets N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
27 Anna Annija Alsiņa Leandra || Levantos | Landgraf | G.M. Endola z/s “Tīraines staļļi”
28 Tīna Rodina Godiva LS Gaultjērs Cattio Andrejs Rodins JJS
MARŠRUTS NR. 8B   jātniekiem ar zirgiem līdz 5 g.v.     TURNĪRA IESKAITE  
    110 cm, maršruts ar tūlītēju pārlekšanu (Art. 238.2.2., 245).        
               
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Hanno Ellermann Call me Black Calido Casall Estonia
2 Terēze Zalte Gandora LS Gaultjērs Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A kocēni
3 Laura Penele Marco Polo Elvis Ter Putte Quidam de Revel Jekaterina Meļņika Lielceri
4 Nikolajs Zaicevs Agrīna LS Akapulko Gigants Jānis Jurašs SIA Burtnieku Zirgaudzētava
5 Erkki Hõim Cesar ESH CASH Dinaar Mariann Puhno Märjamaa SK, EST
6 Sintija Semeņkova Klondaik LS Kvartet Liverpul SIA Hevonen JSK Kriķi
7 Hanno Ellermann In Style I’m Special De Muze Padinus Estonia
8 Anete Potošova For Pleasure II LV For Lorrado DE Kaptein Premium DE A.Potošova JSK Eminent Sport
9 Mantas Šeškas Happiness N KWPN Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
10 Indrek Lootus Mabaloe BWB VDL Bubalu Clarimo Mery-Lii Teessar ESHKS
11 Laura Fiodorovaitė Picasso LTJ Monika Fiodorovienė Zigmo Zirgai
12 Valters Celms Caransa Ls Carpaccio II Aromāts D. Govinčuka JSS Kleisti
13 Kertu Klettenberg Qualty Paul Estonia
14 Hanno Ellermann Hudson Hornet Dakar Estonia
15 Beāta Laseviča Liviana Hn Lamberk Espri B.Laseviča JJS
16 Susan Kaleta Robert Estonia
17 Ģirts Bricis High Hopes KWPN Q-Breitling Lagunas G.Bricis/A.Vasiļjevs Sport De Lux
18 Terēze Zalte Hertog Jan kw Harley VDL Goodwill SIA IGL vet seviss SIA Z/A Kocēni
19 Laura Penele Ha Di Vera Spartacus Goodtimes Airisa Penele Lielceri
20 Nikolajs Zaicevs Rigli-Vu LS Ramzes XII Vāgners Jānis Jurašs SIA Burtnieku Zirgaudzētava
21 Hanno Ellermann Cahir N Cornet’s Balou Beg XX Estonia
22 Aleksandrs Šakurovs Alter Ego
23 Anna Arhipova Heesamar RIT Team
MARŠRUTS NR. 8C     bez ierobežojumiem      
      110 cm, maršruts ar tūlītēju pārlekšanu (Art. 238.2.2., 245).      
             
Nr. Vārds Zirgs Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Janely Saar Dancing Ladi Estonia
2 Tadas Šeškas Pleunia T.Šeškas Zigmo Zirgai
3 Ģirts Bricis Zemo Ģirts Bricis Sport De Lux
4 Karin Peks Chella D’amour Calido I Premium Karin Peks Pärnumaa RSK
5 Betija Annemarija Ezerkalne Coriandra Kastilio Guido B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni
6 Marje Salumets Emily Zavall VDL Belfalas Tammis PM OÜ Estonia
7 Ieva Katrīna Apalupa Skandi Sultans Durmans I.K.Apalupa JK Erceni
8 Anna Šellere Charmeur Corall Hamlets A. Šellere Jsk”Telfas
9 Guna Vasiļjeva Cartjē Cattio Karīna Kļaviņa Līcīte JJS
10 Žanna Metus Coolman A. Vasiļjevs JSK Mustangs
11 Maija Elizabete Smirnova Lavella LUXIUS Landadel Jānis Jurašs SIA Burtnieku Zirgaudzētava
12 Janely Saar Ilsonne V Bareelhof Estonia
13 Pranas Milkintas Zorro Zorro Contact V/D Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
14 Ilona Juraša Chamer Chromas Tr. Hamlets T49 SIA GZ Jaunbrinumi SIA Burtnieku Zirgaudzētava
15 Sintija Grundštoka Cipra Kapteinis Cukurs Princis A. Pravdins JSK Princis
16 Ketlin Ramjalg Gilmore Zapatero VDL Haarlem Heiki Ramjalg RK Ruila Tall
17 Laura Penele Ferrari Bugatti VDL Laura Penele Lielceri
18 Egle Palm Power of Gold Dahod Unknown HVV & Iva OÜ Estonia
19 Laila Bergsone Carē Cattio Malahits L.Bergsone JSK “Mustangs”
20 Annika Veerpalu Quentina Quality Time Thetford N Nõo RK /Estonia
21 Aija Grēna Alibi Aromāts Gvidons D.Ozols LPJSK
22 Ģirts Bricis Garvey G.Bricis/A.Vasiļjevs Sport De Lux
23 Tadas Šeškas Belle Balou Balou du Ruet T.Šeškas Zigmo Zirgai
24 Janely Saar Thobias Lauwes Forever Estonia
25 Paulina Makauskaite Namiro Lietuva
26 Elizabete Reinholde Lalibella JJS
27 Pranas Milkintas Giete de Bloomerd Tolan R Indoctro Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
MARŠRUTS NR. 9   bez ierobežojumiem   TURNĪRA IESKAITE jātniekiem līdz 25 gadu vecumam  
    120 cm, maršruts ar tūlītēju pārlekšanu (Art. 238.2.2., 245).        
               
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Hanno Ellermann Cahir N Cornet’s Balou Beg XX Estonia
2 Laila Bergsone Carē LAT Cattio Malahits L.Bergsone JSK “Mustangs”
3 Janely Saar Ilsonne V Bareelhof Estonia
4 Laura Penele Ferrari Bugatti VDL Laura Penele Lielceri
5 Anna Arhipova Dinella RIT Team
6 Gunnar Klettenberg Quelle Estonia
7 Annika Veerpalu Quentina ESH Quality Time Thetford N Nõo RK /Estonia
8 Egle Palm Power of Gold Dahod Unknown HVV & Iva OÜ Estonia
9 Tīna Dreimane Luis Ls Liberato H Hamlets N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
10 Ketlin Ramjalg Gilmore KWPN Zapatero VDL Haarlem Heiki Ramjalg RK Ruila Tall
11 Matīss Ozols Lemur Levantos I Amadeuss Trīs Vītolu staļļi LPJSK
12 Hanna-Marie Vabaoja Raven EstSH RONDENO Duran HANOVER Madis Vabaoja Tondi RSK
13 Hanno Ellermann Graffiti Spartacus Estonia
14 Kitija Bilinska Nilla Ls Neapol Leuthen I E. Bilinskis JJS
15 Sintija Semeņkova Consensus Westf Camax L Fan Holland Edgars Treibergs JSK Kriķi
16 Indrek Lootus Mabaloe BWB VDL Bubalu Clarimo Mery-Lii Teessar ESHKS
17 Kitija Kreišmane Linkolns LS Lavilons Irtišs K.Kreišmane/L.Tomsone JSK Mustangs
18 Liis Kabral Espesso TRAK Preston Estra Heimtali hobusekasvandus VMRSK/Est
19 Nikola Alīna Djubina Amadeo LS Ako Limits Sarmīte Pētersone Baltic Equestrian Team
20 Madara Pētersone Kapteinis Cukurs LAT Calliano Kosmoss Sia Princis JSK Princis
21 Kate Ansone Rigonda LS Royaldik Donnerbube Kate Ansone Sport De Lux
22 Karol – Kenneth Lootus Coolman Deuch SH Cola Ferman Karol – Kenneth Lootus ESHKS
23 Paula Glāzere Carlos Z ZG Clintissimo Z Landor S E. Treibergs JSK Kriķi
24 Elizabete Krista Juraša Lagūna – N LS Land Lover Gotārs SIA IGL vet seviss SIA Z/A kocēni
25 Sabīne Siliņa Fantast N.Siliņa JSK Mežstrazdiņi
26 Hanno Ellermann Hudson Hornet Dakar Estonia
27 Tadas Šeškas Abu Dabi LVS Antonio Cento T.Šeškas Zigmo Zirgai
28 Aleksandrs Šakurovs Cabaletta Old Collado Armitage A.Šakurovs RJSK
29 Līga Pētersone Liberts LAT Lacapo Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis
30 Anette Leppik Samuraiˇs Miracles ESP Black Estonia
31 Aija Grēna Alibi Aromāts Gvidons D.Ozols LPJSK
32 Tatjana Reznuka Arribas T Tatjana Reznuka JSK Mežstrazdiņi
33 Eva Fībiga Parnell Argus Han Parnell Augusts Igors Skoks TOP SPORT
34 Laila Bergsone Elima KWPN Douglas Indoctro L.Bergsone JSK “Mustangs”
35 Janely Saar Thobias Lauwes Forever Estonia
36 Laura Penele Asfort Z Asca Z Fort Pile Laura Penele Lielceri
37 Pranas Milkintas Compliment HOLS Clinsmann Cassini II Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
38 Gunnar Klettenberg Lennard Estonia
39 Hanno Ellermann Hugo V Helios De Muze Estonia
40 Paulina Makauskaite Namiro Lietuva
41 Diāna Miķelsone La Valetta LS Legato Velvets I. Nagliņa JJS
MARŠRUTS NR. 10   TURNĪRA IESKAITE konkurencē “Labākais jātnieks 2017. gada sezonā”      
    bez ierobežojumiem        
    līdz 130 cm (Art. 238.2.2)          
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Hanno Ellermann, Graffiti Spartacus Estonia
2 Eva Fībiga Parnell Argus Han Parnell Augusts Igors Skoks TOP SPORT
3 Ketlin Ramjalg Pittegaardens Rosita Danish wb Loudini Racot Ketlin Ramjalg RK Ruila Tall
4 Tatjana Reznuka Arribas T Tatjana Reznuka JSK Mežstrazdiņi
5 Anette Leppik Samuraiˇs Miracles ESP Black Estonia
6 Tadas Šeškas Abu Dabi LVS Antonio Cento T.Šeškas Zigmo Zirgai
7 Laura Penele Asfort Z Asca Z Fort Pile Laura Penele Lielceri
8 Līga Pētersone Liberts LAT Lacapo Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis
9 Elizabete Krista Juraša Lagūna – N LS Land Lover Gotārs SIA IGL vet seviss SIA Z/A kocēni
10 Aija Grēna Alibi Aromāts Gvidons D.Ozols LPJSK
11 Kertu Klettenberg Quote Estonia
12 Aleksandrs Šakurovs Cabaletta Old Collado Armitage A.Šakurovs RJSK
13 Anna Šellere Lavanders LV Lions Amaretto L. Rudinskis Jsk”Telfas
14 Pranas Milkintas Compliment HOLS Clinsmann Cassini II Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
15 Gunnar Klettenberg Chopin Estonia
16 Guna Vasiļjeva Cristāls LS Cattio Poju G. Vasiļjeva JJS
17 Sintija Semeņkova Clair de Lune HANN Contagio Graf Sponeck Edgars Treibergs JSK Kriķi
18 Susan Kaleta Aga Flamenco von Feicht Estonia
19 Ketlin Ramjalg Qatimini des Vergers Z Zang Qannango van Sint-Maarten Larry OÜ Helketmar RK Ruila Tall
20 Eva Fībiga Acadio Hol Acadius Capitol I Igors Skoks TOP SPORT
21 Hanno Ellermann, Hugo V Helios De Muze Estonia
MARŠRUTS NR. 11     bez ierobežojumiem.  
      60 cm, ātruma sacensības (Art.238.2.1.), bez ierobežojumiem.      
               
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Sabīne Andersone Sunshine PL Nightcarry Landjunge S. Andersone ZS Lielceri
2 Agota Virsilaite Irisas Zigmo Zirgai
3 Dana Marta Grauzermane Cagota LS Corall HL Ganguts Ang I/U” Ivetas zirgi” SK Kandava
4
5 Nastja Pinne Fanfara Latv Flaudis Fotons-Saitons A.Bērzina ZS Ozoliņi
6 Sandra Sondore Lēra LS Land Cruiser Remarks Jana Trapāne Baltic Equestrian Team
7 Beatrise Balama Safety glory LS Serrano Gvidons Anita Austvika JJS
8 Beatrise Kisiela Efekts LW Eho Eho A.Stafecka ZS Tīraines staļļi
9 Mareks Samohvalovs Quidamons LWB Damon Hill Quincy Jones Sarmīte Samohvalova RVA
10 Ievute Labenskyte Irka Zigmo Zirgai
11 Katrīna Kelmere Cielaviņa LAT Alberts Bambino Magdalēna Pildere JSK Zāgkalni
12 Veronika Īvāne Zibens LS Zeltkalis Babilons Veronika Īvāne JSK Kriķi
13 Jēkabs Arvīds Stumps Haribo Latvijas Hamlets Ludolfs Anita Bērziņa ZS Ozoliņi
14 Milda Galdikaitė Evelka Trak. Gluchar T.Šeškas Zigmo Zirgai
15 Iveta Ēdolfa Lotuss Latvijas Leston Rends Iveta Ēdolfa JJS
16 Guna Vasiļjeva Rozmarīns JJS
17 Sindija Samohvalova Niagāra LWB Nevado De Columba Contender Sarmīte Samohvalova RVA
18 Sabīne Andersone Malboro ZK PL Issos Lwow S. Andersone ZS Lielceri
19 Arminta Bilinksyte Irisas Zigmo Zirgai
20 Dana Marta Grauzermane Silfīda LS Saimons LS Faviāna LS I/U ” Ivetas zirgi” SK Kandava
21 Alisija Smirnova Odiseja Zigmo Zirgai
22 Kristers Doroskevics Fanfāra Latv Flaudis Fotons-Saitons A.Bērzina ZS Ozoliņi
23 Sandra Sondore Loreal Lordano Surprise Sandra Sondore Baltic Equestrian Team

“Jauno Jātnieku skola” noslēdz 2018. gada sacensību sezonu

15. un 16. septembrī “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā bija dubultsvētki – noslēdzās “Jauno Jātnieku...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRA KONKŪRĀ KOPVĒRTEJUMA REZULTĀTI

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem                ...

Skatīt vairāk

Jauno Jātnieku Skolas TURNĪRA 3.POSMA REZULTĀTI

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.     Maršruts Nr. 1 – vadības maršruts...

Skatīt vairāk