Starta kārtība: sestdiena

UZMANĪBU!

Sestdien 60 cm maršruta sākums 8:00

vadības maršruta sākums 8:30

 

VANILLA TRAVEL TURNĪRS KONKŪRĀ III posms 16. -17.09.2017.
MARŠRUTS NR.1 – vadības maršruts
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Komanda
1 Adriana Gaidlazda Kristofers Robins JJS
2 Elīna Zāle Tims JJS
3 Daina Mūrniece Avatārs JJS
4 Tince Kokorēviča Kristofers Robins JJS
5 Agate Lasmane Tims JJS
6 Margarita Binde Elmo JJS
7 Elīza Mūrmane Kristofers Robins JJS
8 Milada Cibuļonoka Tims JJS
9 Izabella Karole Avatārs JJS
10 Justīne Treija Leksus Agates Sports Biedrība
11 Katrīna Binde Kristofers Robins JJS
12 Māra Mūrmane Tims JJS
13 Diana Fomenko Liberty Ekvi
14 Inese Zalamane Lizetta JK Erceni
15 Haralds Zāle Kristofers Robins JJS
16 Luīze Veikša Raela ZS Tīraines Stalli
17 Armanda Kivriņa Elmo JJS
18 Kristīna Kviese Kristofers Robins JJS
19 Anna Krūmiņa Leksus Agates Sports Biedrība
20 Erīna Krūze Avatārs JJS
21 Miķelis Ģīlis Elmo JJS
22 Silvestrs Siliņš Šokolāde JSK Mežstrazdiņi
23 Elizabete Voika Rozmarīnss JJS
24 Ance Anna Katkovska Latte JJS
TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem        
60 cm. Akumulācijas sacensības ar Džokeri (Art. 269.5)
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Luīze Davidoviča Amanda Rolands Šteinbergs JSK Kriķi
2 Tīna Dreimane Arafat N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
3 Māra Buša Zibens Makvins E.Vagnere JSK”Zelta pakavs”
4 Markus Roberts Vasiļjevs Minkakatinka Mac Namara Oakley A. Vasiļjevs JSK Mustangs
5 Marta Krapse Leksus Andra Šteinberga Agates Sports Biedrība
6 Jelizaveta Reznuka Lambiek Tatjana Reznuka Mezstrazdini
7 Līva Dreimane Black Velvet Bostrops Besk N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
8 Roberta Birzule Efeja Tatjana Rezņuka JSK Mežstrazdiņi
9 Nikola Marčenkova Kursa Bambīno SIA “Mālnieki” Mēmeles JSK
10 Rēzija Palma Hugo A. Stafecka ZS Tīraines staļļi
11 Liga Auce Florence JSK”Zelta pakavs”
12 Anna Greitāne Armastus N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
13 Beatrise Tumase Amanda Rolands Šteinbergs JSK Kriķi
14 Beatrise Kisiela Efekts Eho Eho A.Stafecka ZS Tīraines staļļi
15 Elizabete Voika Tims JJS JJS
16 Odrija Roberta Brālēna Kolšteins Obelinskis Zirgaudzētava Kocēni
17 Krista Kristiāna Kijoneka Rajūrs
18 Marta Tomasa Robins Rouletto Kingstons Elīna Tomasa Z/S Tīraines staļļi
19 Magdalēna Pildere Cielaviņa Alberts Bambino Magdalēna Pildere JSK Zāgkalni
20 Tīna Dreimane Avatars N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
21 Anna Salmiņa Vetra z/s Viesturi JSK Ķirpju staļļi
22 Patrīcija Liberte Arafat N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
23 Elza Buša Zibens Makvins E.Vagnere JSK”Zelta pakavs”
24 Marta Aleksandra Jansone Minkakatinka Mac Namara Oakley A. Vasiļjevs JSK Mustangs
25 Leonards Muižniks Amanda Rolands Šteinbergs JSK Kriķi
26 Rūta Treimane Tims JJS JJS
27 Sandra Sondore Lēra Land Cruiser Remarks Jana Trapāne Baltic Equestrian Team
28 Nikolajs Zaicevs Corida ABC Clerus Gvidons LS 1575 SIA Burtnieku ZA SIA Burtnieku Zirgaudzētava
29 Sabīne Andersone Sunshine Nightcarry Landjunge S. Andersone ZS Lielceri
30 Anna Šellere Catalina Centuryo Louis J Z/S “Zvaigznītes” Jsk”Telfas
31 Maija Elizabete Smirnova Paija Jānis Jurašs SIA Burtnieku Zirgaudzētava
32 Andris Jurševskis Lemijs Land Cruiser Irtišs Andris Jursevskis Z/s Priežkalni
33 Edgars Marterers Rolex Robons La Cowando SIA Muitnieki SK GKSPORT
MARŠRUTS NR. 3              
  80 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem            
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Anna Greitāne Armastus N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
2 Sabīne Andersone Sunshine PL Nightcarry Landjunge S. Andersone ZS Lielceri
3 Odrija Roberta Brālēna Kolšteins Obelinskis Pon.II Zirgaudzētava Kocēni
4 Beatrise Kisiela Efekts LW Eho Eho A.stafecka ZS Tīraines staļļi
5 Sandra Sondore Lēra LS Land Cruiser Remarks Jana Trapāne Baltic Equestrian Team
6 Maija Elizabete Smirnova Paija LS Jānis Jurašs SIA Burtnieku Zirgaudzētava
7 Rēzija Palma Hugo PV Anna Stafecka ZS Tīraines staļļi
8 Inese Tītmane Vendija JSK Viktorija
9 Anna Šellere Catalina Ls Centuryo Louis J Z/S “Zvaigznītes” Jsk”Telfas
10 Nikolajs Zaicevs Corida LS ABC Clerus Gvidons LS 1575 SIA Burtnieku Zirgaudzētava SIA Burtnieku Zirgaudzētava
11 Liga Auce Florence JSK”Zelta pakavs”
12 Anna Salmiņa Vetra Lietuvas jājamzirgs z/s Viesturi JSK Ķirpju staļļi
13 Krista Kristiāna Kijoneka Rajūrs
14 Marta Tomasa Robins LS Rouletto Kingstons Elīna Tomasa Z/S Tīraines staļļi
15 Edgars Marterers Rolex LS Robons La Cowando SIA Muitnieki SK GKSPORT
16 Andris Jurševskis Lemijs LS LAND CRUISER Irtišs Andris Jursevskis Z/s Priežkalni
17 Madara Bojāre Liberta LS Le Cowando Gaitis Marija Suvorova zs Ekvi
18 Arminta Bilinksyte Irisas Zigmo Zirgai
19 Žanna Metus Abba Z Zan Savā Z Guidam A. Vasiļjevs JSK Mustangs
20 Krista Kliesmete Casablanka LS Calano II Serrano Kristaps Neretnieks JJS
21 Helena Toomingas Lektra LS Lavr Klaids Priit Toomingas JSK Equilat
22 Aleksejs Pravdins Cipra LAT Kapteinis Cukurs Princis A. Pravdins JSK Princis
23 Renāte Kačerovska Pesņar JSK Viktorija
24 Lukas Zažeckis Cunamis Zigmo Zirgai
25 Ksenija Bikova Consors LV Aleksandrs Sakurovs Rigas Jatnieku Klubs
26 Egita Caune Gotika LS Gastons Gersvins E.Caune JSK “Mustangs”
27 Ņikita Aleksejevs Golda JSK Princis Rit Team
28 Liene Bernharde Lizetta Inese Ziediņa JJS
29 Kitija Kreišmane Zondeira LS Zonder Z Cicero Disputs Līga Rutka JSK Mustangs
30 Ieva Pūcīte Laimingas Mairita Dreimane – Sloka “Purenes”
31 Marija Abolina Gradacija I.Rauzane JSK”Zelta pakavs”
32 Ilona Juraša Lorenso LS Vivaldī (Lanselots) Remarks LS1673 Ance Lipsta SIA Burtnieku Zirgaudzētava
33 Amanda Emīlija Berzina Geita Anna Beļska-Seile Z/S Priežkalni
34 Anna Drozda Rūzvelts Salana Radiant Valērijs Drozds Tīraines Stallis
35 Una Adamoviča Malibu R. Šteinbergs JSK Kriķi
36 Alise Šteinberga Lavanda Lary LV Andra Šteinberga Agates Sports Biedrība
37 Madara Pūcīte Guidons Ls Grands Sultāns Mairita Dreimane – Sloka JSK “Pakavs”
38 Elizabete Rasmussena Galtēra Ls Gaultjērs Cattio A. Rasmussena ZA Kocēni
39 Amelija Stonkutė Cunamis Zigmo žirgai
40 Nora Rause Lilly Af Boruplund Knabstrupper Ilze Vītoliņa JK “Erceni”
41 Beāte Marta Untāle Ebony Shakira LS Ebony Kasib Padrons Kadar Beāte Marta Untāle Mēmeles JSK
42 Milda Galdikaitė Evelka Trak. Gluchar T.Šeškas Zigmo Zirgai
43 Anete Potošova Atticush HUN Octavio Ginus A.Potošova JSK Eminent Sport
44 Ievute Labenskyte Irisas Zigmo Zirgai
45 Patrīcija Bembere Karme Helena LS Calano II Vintas SIA ”Mālnieki” Mēmeles JSK
46 Markus Roberts Vasiļjevs Lango LS Leitons Fans A. Vasiļjevs JSK Mustangs
47 Anna Juraša Amanda Viana kwpn Solitair Cavalier Reinis Jurašs Valmiermuižas JS
48 Elisabeth Käbin West – Park S M.Käbin Pärnumaa RSK
49 Anna Elizabete Palma La’Coste Ls Lobby- B Zevs – II Ingūna Palma JSK “Zelta pakavs”
50 Annija Elīza Stabiņa Štormas Lietuvas jājamzirgs Puaro Verdenas Sintija Dušele JSK Drostalas
51 Terēze Zalte Gaučo LS Gaultjērs Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A Kocēni
52 Elīna Kaimiņa Palbo LV Prado Bastejs SIA Zirgaudzētava Kocēni Sia Zirgaudzētava Kocēni
53 Kristija Anna Kalniņa Avokādo Latvijas siltasiņu Avogardo-N Aromāts Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK
54 Austėja Žadeikytė Gintarėlis Zigmo Zirgai
55 Džuljeta Jēkabsone Contests Capo Amons Diāna Zepa JSK Kriķi
56 Dinija Poikāne Dallasa LS Disputs Primārs ZS ”Sandas” RVA
57 Linda Klovāne Karla Kapteinis Cukurs Bleisbergs Liwius Linda Klovāne JSK Princis
58 Tadas Šeškas Pleunia T.Šeškas Zigmo Zirgai
59 Roze Kolomenska CIARA LS CIANO ISHOR EDĪTE KOLOMENSKA JSK “TEMPERAMENTS”
60 Beatričė Endzinaitė Odiseja Zigmo Zirgai
61 Zane Rūse Aģents Latvijas Aromāts Fans Toms Vilde Valmiermuižas JS
62 Maruta Bērziņa Pērle Akācija LS Passi Querides Maruta Bērziņa JK Erceni
63 Olga Šellere El Greko Ls Ginness Embargo O. Šellere Jsk”Telfas
64 Hanno Ellermann Sentinel Starpower Estonia
65 Madara Pētersone Ladans LAT Lacapo Daions SIA Princis JSK Princis
66 Linas Laurus Baterflay LTJ Ekran Marselis L.Laurus Zigmo Zirgai
67 Līga Pētersone Nildans LAT Neapoļ Ladiesman SIA Princis JSK Princis
68 Karolin Jaani Lord Fontaine K.Jaani Pärnumaa RSK
69 Agota Virsilaite Irisas Zigmo Zirgai
70 Sabīne Andersone Malboro ZK PL Issos Lwow S. Andersone ZS Lielceri
71 Odrija Roberta Brālēna Cielava Zirgaudzētava Kocēni
72 Beatrise Kisiela Amarilla Rose OLD Amorado Rosenprinz B.kisiela ZS Tīraines staļļi
73 Sandra Sondore Loreal Lordano Surprise Sandra Sondore Baltic Equestrian Team
74 Žanna Metus Coolman KWPN A. Vasiļjevs JSK Mustangs
75 Sabīne Vītola Vendija JSK Viktorija
76 Baiba Baltgalve Pesņar JSK Viktorija
77 Krista Kliesmete Centurio Cameo Caretello B Karsten Schutte JJS
78 Helena Toomingas Bigija LS Bertran Priit Toomingas JSK Equilat
79 Markus Roberts Vasiļjevs Flamenko LS Fans Luidors A. Vasiļjevs JSK Mustangs
80 Tadas Šeškas Mowgli Vidas Endzinas Zigmo Zirgai
81 Alisija Smirnova Odiseja Zigmo Zirgai
82 Olga Šellere El Greko Ls Ginness Embargo O. Šellere Jsk”Telfas
83 Laura Zaķe Aurēlija JSK Fēniks
84 Nikola Laganovska Dragreiss Žanete Milēviča JSK Eminent Sport
85 Luize Dinsdorfa Geronts D.Dinsdorfa JSK Kriķi
86 Laura Šeškienė Belle Balou Old Balou du Ruet T.Šeškas Zigmo Zirgai
87 Linda Ansone Korida LWB Kapteinis Cukurs Dolārs SIA Princis JSK Princis
MARŠRUTS NR. 4          
  100 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem            
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Anete Potošova Atticush HUN Octavio Ginus A.Potošova JSK Eminent Sport
2 Hanno Ellermann Sentinel Starpower Estonia
3 Terēze Zalte Gaučo LS Gaultjērs Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A kocēni
4 Helena Toomingas Bigija LS Bertran Priit Toomingas JSK Equilat
5 Beatrise Kisiela Amarilla Rose OLD Amorado Rosenprinz B.kisiela ZS Tīraines staļļi
6 Odrija Roberta Brālēna Cielava Zirgaudzētava Kocēni
7 Elisabeth Käbin West – Park S M.Käbin Pärnumaa RSK
8 Tadas Šeškas Mowgli Vidas Endzinas Zigmo Zirgai
9 Zane Rūse Aģents Latvijas Aromāts Fans Toms Vilde Valmiermuižas JS
10 Anna Juraša Amanda Viana kwpn Solitair Cavalier Reinis Jurašs Valmiermuižas JS
11 Markus Roberts Vasiļjevs Flamenko LS Fans Luidors A. Vasiļjevs JSK Mustangs
12 Karolin Jaani Lord Fontaine K.Jaani Pärnumaa RSK
13 Laura Fiodorovaitė Picasso LTJ Monika Fiodorovienė Zigmo Zirgai
14 Sandra Sondore Loreal Lordano Surprise Sandra Sondore Baltic Equestrian Team
15 Anna Elizabete Palma La’Coste Ls Lobby- B Zevs – II Ingūna Palma JSK “Zelta pakavs”
16 Annija Elīza Stabiņa Štormas Lietuvas jājamzirgs Puaro Verdenas Sintija Dušele JSK Drostalas
17 Žanna Metus Coolman KWPN A. Vasiļjevs JSK Mustangs
18 Roze Kolomenska Ciara LS Ciano Ishor E. Kolomenska JSK “Temperaments”
19 Emili-Loore Vabaoja Raven EstSH Rondeno Duran HANOVER Madis Vabaoja Tondi RSK
20 Anna Annija Alsiņa Calleta LS Cayman Monsoro z/s “Tīraines staļļi”
21 Patrīcija Bembere Karme Helena LS Calano II Vintas SIA ”Mālnieki” Mēmeles JSK
22 Erkki Hõim Cesar ESH CASH Dinaar Mariann Puhno Märjamaa SK, EST
23 Guna Vasiļjeva Cartjē LS Cattio Karīna Kļaviņa Līcīte JJS
24 Džuljeta Jēkabsone Contests Capo Amons Diāna Zepa JSK Kriķi
25 Terēze Zalte Columbīne LS Calliano Dekondē Juta Šuvcāne Zirgaudzētava Kocēni
26 Austėja Žadeikytė Gintarėlis Zigmo Zirgai
27 Elīna Kaimiņa Palbo LV Prado Bastejs SIA Zirgaudzētava Kocēni Sia ZA Kocēni
28 Līga Pētersone Nildans LAT Neapoļ Ladiesman SIA Princis JSK Princis
29 Dinija Poikāne Dallasa LS Disputs Primārs ZS ”Sandas” RVA
30 Maruta Bērziņa Pērle Akācija LS Passi Querides Maruta Bērziņa JK Erceni
31 Madara Pētersone Ladans LAT Lacapo Daions SIA Princis JSK Princis
32 Kristija Anna Kalniņa Avokādo Latvijas siltasiņu Avogardo-N Aromāts Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK
33 Janely Saar Dancing Ladi Estonia
34 Linda Klovāne Karla Kapteinis Cukurs Bleisbergs Liwius Linda Klovāne JSK Princis
35 Linas Laurus Baterflay LTJ Ekran Marselis L.Laurus Zigmo Zirgai
36 Linda Ansone Korida LWB Kapteinis Cukurs Dolārs SIA Princis JSK Princis
37 Laura Zaķe Aurēlija JSK Fēniks
38 Laura Šeškienė Belle Balou Old Balou du Ruet T.Šeškas Zigmo Zirgai
39 Nikola Laganovska Dragreiss Žanete Milēviča JSK Eminent Sport
40 Hanna-Marie Vabaoja TWENTY- ONE Estonian Sporthorse TERROR LAKMUS Madis Vabaoja Tondi RSK
41 Tadas Šeškas Pleunia T.Šeškas Zigmo Zirgai
42 Elīna Kalniņa Funny Grace zweicbruk Foguet Charisma Reinis Jurašs Valmiermuižas JS
43 Sniedze Robiņa Hori LAT Paladinas Diagramma Sniedze Robiņa ZS “Priežkalni
44 Tīna Rodina Godiva LS Gaultjērs Cattio Andrejs Rodins JJS
45 Hanno Ellermann Call me Black Calido Casall Estonia
46 Sintija Semeņkova Klondaik LS Kvartet Liverpul SIA Hevonen JSK Kriķi
47 Aleksandrs Šakurovs Haribo KWPN Biscayo Concorde Saldus JSS RJSK
48 Anna Annija Alsiņa Leandra || LS Levantos | Landgraf | G.M. Endola z/s “Tīraines staļļi”
49 Gabriella Austvika Talisman S Pikobello Z BWP Tīs Voltaire Abgar JJS JJS
50 Edite Vagnere Grdacija JSK”Zelta pakavs”
51 Elizabete Rasmussena Sonāte Ls Surprise Cattio E. Rasmussena ZA Kocēni
52 Valters Celms Caransa Ls Carpaccio II Aromāts D. Govinčuka JSS Kleisti
53 Anna Drozda Rūzvelts Ls Salana Radiant Valērijs Drozds Tīraines Stallis
54 Anna Šellere El Greko Ls Ginness Embargo O. Šellere Jsk”Telfas
55 Ilona Juraša Ahā LS Aromāts Hamlets T49 Ilona Juraša SIA Burtnieku ZA
56 Diāna Miķelsone Ak-Vo LS Ako Velvets D. Miķelsone JJS
57 Tīna Dreimane Picasso N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
58 Ance Anna Katkovska Falko TRK 33Poet Hamlets Anitra Eglīte JJS
59 Laura Piļāne Lavanda Lary LV Lary Dark Andra Šteinberga Agates Sports Biedrība
60 Susan Kaleta Robert Estonia
61 Guna Vasiļjeva Lotuss Latvijas Leston Rends Iveta Ēdolfa JJS
62 Sintija Grundštoka Cipra LAT Kapteinis Cukurs Princis A. Pravdins JSK Princis
63 Betija Annemarija Ezerkalne Coriandra LATV Kastilio Guido B.A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni
64 Irina Grase Silver Rose LAT Sandreo Rebel Z SIA TGI SM Baltic Equestrian Team
65 Jessica Mölder Malus Corvett Estonia
66 Kristiāna Skudra Kroders Latvijas Colins Rends A.Lazdāne z/s Priežkalni
67 Kristīna Zomera Quanta Costa 12 Westf Quinta Real Pablo K. Zomera JSK Mustangs
68 Pranas Milkintas Zorro KWPN Zorro Contact V/D Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
69 Kertu Klettenberg Qualty Paul Estonia
70 Santa Vibāne Dreifs LAT Dolārs Flaudis SIA Princis JSK Princis
71 Agnese Kroiča Luzi LWB Colard Stedinger Iveta Kroiča Veti Active
72 Karin Peks Chella D’amour Calido I Premium Karin Peks Pärnumaa RSK
73 Kitija Kreišmane Linkolns LS Lavilons Irtišs K.Kreišmane/L.Tomsone JSK Mustangs
74 Elīza Stauža Chanel Chanty Gvidons D.Ozols LPJSK
75 Liis Kabral Espesso TRAK Preston Estra Heimtali hobusekasvandus VMRSK/Est
76 Velta Romāne Klasika LS Capatino Disko A. Varna JSK Kriķi
77 Terēze Zalte Gandora LS Gaultjērs Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A kocēni
78 Markus Roberts Vasiļjevs Lango LS Leitons Fans A. Vasiļjevs JSK Mustangs
79 Sintija Semeņkova Arlando LS Arguments R Adermie 58 SIA Hevonen JSK Kriķi
80 Aleksandrs Šakurovs Alter Ego Latv Acobat Lear A.Šakurovs/S.Bertaitis RJSK
81 Laura Fiodorovaitė Sanremo LTJ Monika Fiodorovienė Zigmo Zirgai
82 Marje Salumets Emily Zavall VDL Belfalas Tammis PM OÜ Estonia
83 Kitija Bilinska Kamerona Ls Calibro Mitjutlands E. Bilinskis JJS
84 Mantas Šeškas Happiness N KWPN Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
85 Hanno Ellermann In Style I’m Special De Muze Padinus Estonia
86 Anna Annija Alsiņa Princis LW Pegass Devējs SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi”
MARŠRUTS NR. 5      
  110 cm, 2 fāzēs (Art. 274.5.3.), bez ierobežojumiem.    
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Hanno Ellermann In Style I’m Special De Muze Padinus Estonia
2 Terēze Zalte Gandora LS Gaultjērs Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A kocēni
3 Pranas Milkintas Zorro KWPN Zorro Contact V/D Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
4 Janely Saar Dancing Ladi Estonia
5 Anna Annija Alsiņa Princis LW Pegass Devējs SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi”
6 Kitija Kreišmane Linkolns LS Lavilons Irtišs K.Kreišmane/L.Tomsone JSK Mustangs
7 Liis Kabral Espesso TRAK Preston Estra Heimtali hobusekasvandus VMRSK/Est
8 Elīna Kalniņa Funny Grace zweicbruk Foguet Charisma Reinis Jurašs Valmiermuižas JS
9 Aleksandrs Šakurovs Alter Ego Latv Acobat Lear A.Šakurovs/S.Bertaitis RJSK
10 Karin Peks Chella D’amour Calido I Premium Karin Peks Pärnumaa RSK
11 Agnese Kroiča Luzi LWB Colard Stedinger Iveta Kroiča Veti Active
12 Erkki Hõim Cesar ESH Cash Dinaar Mariann Puhno Märjamaa SK, EST
13 Irina Grase Silver Rose LAT Sandreo Rebel Z SIA TGI SM Baltic Equestrian Team
14 Jessica Mölder Malus Corvett Estonia
15 Betija Annemarija Ezerkalne Coriandra LATV Kastilio Guido B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni
16 Velta Romāne Klasika LS Capatino Disko A. Varna JSK Kriķi
17 Marje Salumets Emily Zavall VDL Belfalas Tammis PM OÜ Estonia
18 Kitija Bilinska Kamerona Ls Calibro Mitjutlands E. Bilinskis JJS
19 Mantas Šeškas Happiness N KWPN Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
20 Hanno Ellermann Call me Black Calido Casall Estonia
21 Laura Fiodorovaitė Sanremo LTJ Monika Fiodorovienė Zigmo Zirgai
22 Susan Kaleta Robert Estonia
23 Elīza Stauža Chanel Chanty Gvidons D.Ozols LPJSK
24 Santa Vibāne Dreifs LAT Dolārs Flaudis SIA Princis JSK Princis
25 Hanna-Marie Vabaoja Raven Estonian Sporthorse Rondeno Duran HANOVER Madis Vabaoja Tondi RSK
26 Kertu Klettenberg Qualty Paul Estonia
27 Valters Celms Caransa Ls Carpaccio II Aromāts D. Govinčuka JSS Kleisti
28 Kristiāna Skudra Kroders Latvijas Colins Rends A.Lazdāne z/s Priežkalni
29 Terēze Zalte Columbīne LS Calliano Dekondē Juta Šuvcāne Zirgaudzētava Kocēni
30 Guntars Siliņš Lord Lux L.Kligina JSK Mežstrazdiņi
31 Kristīna Zomera Quanta Costa 12 Westf Quinta Real Pablo K. Zomera JSK Mustangs
32 Gunnar Klettenberg Quelle Estonia
33 Anna Annija Alsiņa Leandra || LS Levantos | Landgraf | G.M. Endola z/s “Tīraines staļļi”
34 Janely Saar Ilsonne V Bareelhof Estonia
35 Pranas Milkintas Giete de Bloomerd KWPN Tolan R Indoctro Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
36 Terēze Zalte Kaprīze LS Cattio Malahits SIA Z/A Kocēni SIA Z/A kocēni
37 Sofija Balabka Carleone LV Caleo Aromats Sofija Balabka JSK kriki
38 Edvīns Strauts Greace Lighting KWPN Primar Indoctro Edvīns Strauts
39 Indrek Lootus Mabaloe BWB VDL Bubalu Clarimo Mery-Lii Teessar ESHKS
40 Beāta Laseviča Liviana Hn Lamberk Espri B.Laseviča JJS
41 Hanno Ellermann Hudson Hornet Dakar Estonia
42 Matīss Ozols Lemur Levantos I Amadeuss Trīs Vītolu staļļi LPJSK
43 Annika Veerpalu Quentina ESH Quality Time Thetford N Nõo RK /Estonia
44 Signe Melkina Kārlis A.Melkins JSK “EquiLat”
45 Madara Pētersone Lilions LAT Lacapo Bleisbrgs Liwius SIA Princis JSK Princis
46 Ketlin Ramjalg Gilmore KWPN Zapatero VDL Haarlem Heiki Ramjalg RK Ruila Tall
47 Tīna Dreimane Luis Ls Liberato H Hamlets N.Dreimane JJSK Meždruvas – 1
48 Egle Palm Power of Gold Dahod Unknown HVV & Iva OÜ Estonia
49 Laura Fiodorovaitė Picasso LTJ Monika Fiodorovienė Zigmo Zirgai
50 Aija Grēna Alibi Aromāts Gvidons D.Ozols LPJSK
51 Anette Leppik Samuraiˇs Miracles ESP Black Estonia
52 Aleksandrs Šakurovs Haribo KWPN Biscayo Concorde Saldus JSS RJSK
53 Karol – Kenneth Lootus Coolman Deuch SH Cola Ferman Karol – Kenneth Lootus ESHKS
54 Nikola Alīna Djubina Amadeo LS Ako Limits Sarmīte Pētersone Baltic Equestrian Team
55 Gunnar Klettenberg Lennard Estonia
56 Anna Annija Alsiņa Krīgers LW Calvados 87 Sacramentoson A.Stafecka z/s “Tīraines staļļi”
57 Janely Saar Thobias Lauwes Forever Estonia
58 Terēze Zalte Hertog Jan kw Harley VDL Goodwill SIA IGL vet seviss SIA Z/A Kocēni
59 Pranas Milkintas Compliment HOLS Clinsmann Cassini II Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
60 Hanno Ellermann Cahir N Cornet’s Balou Beg XX Estonia
MARŠRUTS NR. 6   VIKTORIJAS KAUSS        
  120 cm, tabula C (Art. 239) Speed and music, bez ierobežojumiem.            
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
1 Hanno Ellermann Cahir N Cornet’s Balou Beg XX Estonia
2 Gunnar Klettenberg Lennard Estonia
3 Pranas Milkintas Compliment HOLS Clinsmann Cassini II Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
4 Janely Saar Thobias Lauwes Forever Estonia
5 Terēze Zalte Hertog Jan kw Harley VDL Goodwill SIA IGL vet seviss SIA Z/A Kocēni
6 Ketlin Ramjalg Gilmore KWPN Zapatero VDL Haarlem Heiki Ramjalg RK Ruila Tall
7 Eva Fībiga Acadio Hol Acadius Capitol I Igors Skoks TOP SPORT
8 Krista Kliesmete Avensine LS Avellynus Cardento 933 Petras Jankunas JJS
9 Matīss Ozols Lemur Levantos I Amadeuss Trīs Vītolu staļļi LPJSK
10 Karol – Kenneth Lootus Coolman Deuch SH Cola Ferman Karol – Kenneth Lootus ESHKS
11 Aija Grēna Alibi Aromāts Gvidons D.Ozols LPJSK
12 Egle Palm Power of Gold Dahod Unknown HVV & Iva OÜ Estonia
13 Hanno Ellermann Hudson Hornet Dakar Estonia
14 Guna Vasiļjeva Cristāls LS Cattio Poju G. Vasiļjeva JJS
15 Signe Melkina Kārlis A.Melkins JSK “EquiLat”
16 Indrek Lootus Mabaloe BWB VDL Bubalu Clarimo Mery-Lii Teessar ESHKS
17 Sintija Semeņkova Consensus Westf Camax L Fan Holland Edgars Treibergs JSK Kriķi
18 Anette Leppik Samuraiˇs Miracles ESP Black Estonia
19 Gunnar Klettenberg Quelle Estonia
20 Paula Glāzere Carlos Z ZG Clintissimo Z Landor S E. Treibergs JSK Kriķi
21 Annika Veerpalu Quentina ESH Quality Time Thetford N Nõo RK /Estonia
22 Elizabete Krista Juraša Lagūna – N LS Land Lover Gotārs SIA IGL vet seviss SIA Z/A kocēni
23 Kertu Klettenberg Quote Estonia
24 Tadas Šeškas Abu Dabi LVS Antonio Cento T.Šeškas Zigmo Zirgai
25 Guntars Siliņš Fleedwood L.Kligina JSK Mežstrazdiņi
26 Hanno Ellermann Graffiti Spartacus Estonia
27 Madara Pētersone Kapteinis Cukurs LAT Calliano Kosmoss Sia Princis JSK Princis
28 Susan Kaleta Aga Flamenco von Feicht Estonia
29 Diāna Miķelsone La Valetta LS Legato Velvets I. Nagliņa JJS
30 Līga Pētersone Liberts LAT Lacapo Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis
31 Janely Saar Ilsonne V Bareelhof Estonia
32 Terēze Zalte Kaprīze LS Cattio Malahits SIA Z/A Kocēni SIA Z/A kocēni
33 Ketlin Ramjalg Pittegaardens Rosita Danish wb Loudini Racot Ketlin Ramjalg RK Ruila Tall
34 Eva Fībiga Parnell Argus Han Parnell Augusts Igors Skoks TOP SPORT
35 Krista Kliesmete Carlson 102 HL Cardino Lavall II Elīna Raščevska JJS
36 Pranas Milkintas Giete de Bloomerd KWPN Tolan R Indoctro Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas
37 Gunnar Klettenberg Chopin Estonia
38 Hanno Ellermann Hugo V Helios De Muze Estonia

Dubultsvētki Inčukalnā – XI Vislatvijas Zirgu dienas un JJS Turnīrs konkurā

Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā no 13 līdz 15 jūlijam visas dienas no plkst. 9:00...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” nedēļas nogalē notika sezonas atklāšanas sacensības

“Jauno Jātnieku skolā” nedēļas nogalē notika sezonas atklāšanas sacensības   “Jauno Jātnieku skolas” sporta centrā nedēļas nogalē...

Skatīt vairāk

JAUNO JĀTNIEKU SKOLAS TURNĪRA I POSMA REZULTĀTI

28-29 Aprīlis   JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018. 9:00 Maršruts Nr. 1 – vadības...

Skatīt vairāk