JAUNO JĀTNIEKU SKOLAS TURNĪRA I POSMA REZULTĀTI

28-29 Aprīlis

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018. 9:00
Maršruts Nr. 1 – vadības maršruts
N.p.k. Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda Vērtējums
1 Marks Joniņš Kristofers Robins JJS ļoti labi
2 Māra Buša Ebonita JSK Īriss būs labi
3 āk Anna Ance Katkovska Rokijs JJS būs labi
4 Aleksandra Rusiņa Hugo ZS Tīraines staļļi ļoti labi
5 Anete Učelniece Elmo JJS būs labi
6 Kate Laicāne Burē JJS ļoti labi
7 Kristiāna Vītola Kristofers Robins JJS ļoti labi
8 Evelīna Dankerte Casallino ZS Lielceri teicami
9 Elīna Zāle Tims JJS teicami
10 Keita Līga Kuļikovska Fortūna Veti Active teicami
11 Kristīna Kviese Elmo JJS būs labi
12 Silvestrs Siliņš Šokolāde Mežstrazdiņi labi
13 Haralds Zāle Kristofers Robins JJS ļoti labi
14 Gabriela Jēkabsone Deksters JSK Atēna teicami
15 Marta Vīgante Kamēlija z/s Lielceri teicami
16 Margrēta Stepiņa Avatārs JJS teicami
17 Renāte Avena Tims JJS teicami
18 Aleksandra Zaharenkova Žeriko Sig – Gold AAK “Adventure Ride” ļoti, ļoti labi
19 Tince Annika Kokorēviča Kristofers Robins JJS teicami
20 Miķelis Ģīlis Elmo JJS ļoti, ļoti, ļoti labi
21 Jēkabs Zelčāns Fortūna Veti Active ļoti labi
22 Sannija Kociņa Dodik Ropažu JK labi
23 Selīna Kociņa Kamerona Ropažu JK teicami
24 Katrīna Binde Kristofers Robins JJS ļoti, ļoti, ļoti labi
25 Agate Lasmane Tims JJS teicami
26 Markuss Kociņš Lambiek Ropažu JK teicami
27 Elizabete Voika Rozmarīns JJS teicami
28 Marta Strauta Dragons JJS labi
29 Erīna Krūze Avatārs JJS teicami
30 Artūrs Binde Kristofers Robins JJS labi
31 Armanda Kivriņa Elmo JJS teicami
32 Margarita Binde Tims JJS teicami
33 Sofiko Maisuradze Dodiks Ropazu jatnieku klubs teicami
34 Marija Klēra Darmadusa Žeriko Sig-Gold AAK “Adventure Ride” labi
35 Armands Kociņš Lambiek Ropažu JK ļoti labi
36 Sofija Magone Kristofers Robins JJS labi
37 Evelīna Puga Tims JJS teicami
38 Emīlija Kokina Elmo JJS labi
39 Elīna Paula Jēkabsone Rakurss JSK Kriķi ļoti labi
40 Aivars Magonis Kristofers Robins JJS labi
41 Anete Rozīte Tims JJS ļoti labi
42 Alise Pozolotina Lambieks Ropazu jatnieku klubs teicami
43 Varvara Mauliņa Primo Dons ZS Lielceri būs labi
44 Adriana Gaidlazda Kristofers Robins JJS teicami
45 Anna Fromane Peach Boy ZS Tīraines staļļi teicami

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018. 9:00
MARŠRUTS NR.2 TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem
60 cm. Ideālais laiks – 300 m/min
I.v. Vārds, uzvārds Jātn.dz.g. Zirgs Komanda Laiks S.p. Starp
1 Līva Dreimane   Black Velvet JJSK Meždruvas 1 49.48 0 0.52
2 Evita Jansone 2002 Pipars JSK Imakas 49.22 0 0.78
3 Jennifer Mölder   Lisette Parnumaa RSK 48.71 0 1.29
4 Annija Hauka 2007 Efekts Tiraines staļļi 48.7 0 1.3
5 Jessica Mölder 2008 Lisette Parnumaa RSK 48.55 0 1.45
6 Madara Pētersone   Baluošas JSK Princis 48.53 0 1.47
7 Roberta Birzule 2008 Efeja Ropazu Jatnieku klubs 48.18 0 1.82
8 Anna Salmiņa 2009 Vētra . 46.29 0 3.71
9 Marta Aleksandra Jansone 2007 Minkakatinka JSK Mustangs 45.72 0 4.28
10 Odrija Roberta Brālēna 2007 Kolšteins Obelenskis SIA Z/A Kocēni 45.51 0 4.49
11 Patricija Kablyte 2004 M kod jakson Vytis 44.97 0 5.03
12 Nikola Avkštola Raela Z/S Tīraines staļļi 44.57 0 5.43
13 Katrīna Kelmere Cielaviņa JSK Zāgkalni 43.35 0 6.65
14 Karolina Motiejunaite 2002 Asteriks Aukstaitijos zirgynas 38.66 0 11.34
15 Rūta Treimane 2007 TIMS JJS 51.17 1 1.17
16 Māra Buša 2007 Zibens Makvīns JSK Īriss 51.68 1 1.68
āk Līva Girgensone-Čačka 1986 Jubai JSK Mustangs 51.84 1 1.84
17 Nikola Marčenkova 2005 Dancing Grace Mēmeles JSK 52.18 1 2.18
ā/k Aija Pope Liverpūle Burtnieku Z/A 53.19 1 3.19
18 Elizabete Krista Juraša 2002 Quick Victory Z/A Kocēni 53.34 1 3.34
19 Diāna Rengarte 2004 Zibens Makvīns JSK Īriss 53.68 1 3.68
āk Aija Pope Corsika Burtnieku Z/A 57 2 7
20 Jelizaveta Reznuka 2009 Magic Dancer Ropazu Jatnieku klubs 46.78 4 3.22
āk Guna Vasiļjeva 1987 Rozmarīns JJS 64.12 4 14.12
21 HELĒNA ANNA ZVILNA Hugo TĪRAINES STAĻĻI 56.41 6 6.41
a/k Eva Trapāne 2005 Lēra Baltic Equestrian Team izsl.
Māra Buša Ebonita JSK Īriss izsl.

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018. apmēram ~10:40
MARŠRUTS NR. 3 80 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.p. Laiks
1 Odrija Roberta Brālēna Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ O.Brālēna SIA Kocēnu Zigaudzētava 0 38.7
2 Anna Sergejeva Dakāra 2003/ LS/ Donnerbude II/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK 0 42.22
3 Žanna Metus Ieviņa 2013/ LWB/ Ivlins/ Tēvs: Emir/ Emir/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 42.52
4 Jana Zēberga Strux Shakira 2007/ ZP/ Power Boy RP112/ Tēvs: Lorimer RNF49/ Lorimer RNF49/ J.Zēberga Baltic equestrian team 0 46.29
5 Annija Elīza Stabiņa Niagāra 2009/ LS/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ K.T.Stabiņš Biedrība Ūsiņš 0 46.34
6 Guna Vasiļjeva Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS 0 46.5
7 Agnija Janele Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S Kalnblāķi Zirgaudzētava Kocēni 0 46.88
8 Roberts Škapars Arlando lohnes JSK Kriķi 0 47.1
9 Marta Aleksandra Jansone Minkakatinka 2000/ DR/ Mac Namara/ Tēvs: Bubbing/ Bubbing/ Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs 0 47.27
10 Anna Betija Žīle Ankāra 2009/ Latvijas/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande JSK Kriķi 0 48.11
11 Nikola Avkštola Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines staļļi 0 48.57
12 Elizabete Krista Juraša Quick Victory 2013/ LS/ Qulano/ Tēvs: Kuerids/ Kuerids/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 0 49.12
13 Nikola Laganovska Corida 2013/ LS/ ABC CLERUS/ Tēvs: LANDGRAF I/ LANDGRAF I/ N.Lagonovska JSK Eminent Sport 0 49.22
14 Jessica Mölder Nacho 19 RJT 2011/ German Sportpony/ Nashville WH/ Tēvs: Mentos/ Mentos/ Jessica Mölder Parnumaa RSK 0 50.16
15 Beatrise Balama Palermo 2003/ LS/ Pedro/ Tēvs: Salana-Radiants/ Salana-Radiants/ JJS JJS 0 50.32
16 Sintija Semeņkova Livan 2011/ LS/ Liverpuļ/ Tēvs: Ishor/ Ishor/ SIA HEVONEN JSK Kriķi 0 50.39
17 Andželika Aļabjeva Robins 2009/ LS/ ROULETTO/ Tēvs: KINGSTON/ KINGSTON/ Anna Stafecka Z/S “Tīraines staļļi” 0 50.55
18 Elza Stumpe Cerera 2005/ Latvijas/ Corall/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Anna Veidemane Veti Active 0 50.94
19 Aija Pope Liverpūle Burtnieku Z/A 0 51.61
20 Angelina Atarinova Irano Sep 2013/ KWPN/ UNTOUCHED/ Tēvs: MARLON/ MARLON/ A.Atarinova/I.Pliksa JSK Kleisti 0 51.91
21 Ieva Ziemele Eklers 2010/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Natālija Siliņa Jsk Mežstrazdiņi 0 52.41
22 Edīte Vāgnere Lordana 2012/ HN/ Lordano/ Tēvs: Royal Z/ Royal Z/ Guna Eze JSK “Īriss” 0 53.03
23 Aija Pope Corsika Burtnieku Z/A 0 53.43
24 Elīna Čistjakova Fortūna 2005/ LS/ Fabiāns/ Tēvs: Rapsis/ Rapsis/ ? Veti Active 0 53.52
25 Keitija Tukiša Ledions 2006/ Latvijas / Landgold/ Tēvs: Donnerbube/ Donnerbube/ SIA mālnieki Mēmeles JSK 0 53.54
26 Sintija Semeņkova Armani JSK Kriķi 0 54.25
27 Anni Magi anna 2013/ Trakehner/ Viskis/ Tēvs: Pobedit/ Pobedit/ Anni Magi Parnumaa RSK 0 54.92
28 Sintija Semeņkova Rakurss 2011/ LS/ Salana Radiants/ Tēvs: R. Adermie 58/ R. Adermie 58/ SIA HEVONEN JSK Kriķi 0 56.39
29 Krista Kristiāna Alksne Derlano van Pamel 2014/ BWP/ Douglas/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ ? Veti Active 0 56.8
30 Elīza Rulle Kolorīts 2012/ LS/ Carpaccio II/ Tēvs: Lords/ Lords/ Elīza Rulle Jsk Sport de Luxe 0 57.32
31 Māra Oša Līdere 2007/ Latviete/ Bleisbergs Liwius/ Tēvs: Durmans/ Durmans/ SIA Adventure Ride AAK “Adventure Ride” 0 57.4
32 Sigita Garauča Sabrina 2011/ LS/ Sprinters/ Tēvs: Bankets/ Bankets/ ? Veti Active 0 57.45
33 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: LevantosI/ LevantosI/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana 0 58.76
34 Edīte Vāgnere Chocolate 2013/ LS/ Chevers/ Tēvs: Kadilaks/ Kadilaks/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss” 0 59.43
35 Linda Ansule Humphry 2012/ KWPN / Ultimo/ Tēvs: Guidam/ Guidam/ Linda Ansule ZS Lielceri 1 62.97
36 Elīza Rulle Zondeira 2013/ Latvijas/ Zonder Z Cicero/ Tēvs: Disputs/ Disputs/ Līga Rutka RJSK Sport De Lux 2 64.07
37 Veronika Īvāne Zibens 2011/ LV/ Zeltkalis/ Tēvs: Babilons/ Babilons/ Veronika Īvāne Kriki 2 64.72
38 Anna Juraša Amanda Viana 2005/ KWPN/ Solitair/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola 4 44.96
39 Roze Kolomenska Ciara 2010/ LS/ Ciano/ Tēvs: Ishor/ Ishor/ Edite Kolomenska JSK Eminent Sport 4 45.95
40 Kristija Anna Kalniņa Avokado 2009/ LS/ Avogardo – N/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK 4 46.35
41 Evita Jansone Pipars 2001/ PV/ Bankets/ Tēvs: Pegass/ Pegass/ Šmits JSK Imakas 4 46.98
42 Elīna Kaimiņa Palbo 2013/ LS/ Prado/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 4 48.41
43 Marta Tomasa LORD N 2007/ Polish/ Voltaire/ Tēvs: Peter Pen/ Peter Pen/ Elīna Tomasa Z/S Lielceri 4 48.73
44 Zane Rūse Aģents 2004/LS/Aromāts/Fans Valmiermuižas jātnieku skola 4 52.09
45 Anna Šadovska Efeja 2011/ PV/ Kai Rim/ Tēvs: Eho/ Eho/ T.Rezņuka Ropažu JK 4 53.84
46 Sintija Semeņkova Rekorder 2011/ LS/ Salana Radiants/ Tēvs: Doms/ Doms/ SIA HEVONEN JSK Kriķi 4 54.25
47 Odrija Roberta Brālēna Kolšteins Obelenskis 2010/ HOL/ Kooihuster Samme/ Tēvs: Pitchwood Moonshine/ Pitchwood Moonshine/ O. Brālēna SIA Z/A Kocēni 4 55.4
48 ANNIKA VEERPALU ZENDOR 2013/ Estonian Sporthorse/ Zonder Z Cicero/ Tēvs: Shamash xx/ Shamash xx/ Pille Parm Estonia/ Nõo RK 4 55.56
49 Anna Kaktiņa Casallino 2011/ HOL/ Casall ASK/ Tēvs: Libertino/ Libertino/ Agnese Pallo ZS Lielceri 4 57.08
50 Nikola Marčenkova Dancing Grace 2009/ LS/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ Velga Marčenkova Mēmeles JSK 5 60.21
51 Krista Kliesmete Casablanka 2013/ LWB/ Calano II/ Tēvs: Serrano/ Serrano/ Indra Neretniece JJS 5 62.14
52 Annija Hauka Efekts 2008/ PV/ EHO/ Tēvs: EHO/ EHO/ A.Stafecka Tiraines staļļi 5 62.76
53 Karolina Motiejunaite Asteriks 2010/ Latvijos jojamasis/ Atrejs/ Tēvs: -/ -/ Ausktaitijos zirgynas Aukstaitijos zorgynas 8 43.58
54 Nikola Avkštola Raela 2007/ IV/ Rannik/ Tēvs: Elkar/ Elkar/ D.Kics Z/S Tīraines staļļi 8 43.95
55 Tīna Dreimane Arafat 2003/ IP/ Anakee/ Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 8 46.62
56 Līva Girgensone-Čačka Jubai 2014/ KWPN/ Etoulon/ Tēvs: Dubai/ Dubai/ Aleksandrs Vasiļjevs JSK Mustangs 8 55.47
57 Sindija Samohvalova Niagāra 2013/ LWB/ Nevado de Columba/ Tēvs: Contender/ Contender/ S.Samohvalova RVA 8 56.14
58 Anzelika Alabjeva Laien 2011/ LS/ LEBRONS/ Tēvs: LATVANS/ LATVANS/ Signe Zujeva Z/S “Tīraines staļļi” 8 59.97
59 Patricija Kablyte M kod jakson 2011/ Zemaitukai/ Karatas/ Tēvs: -/ -/ Audrys Kablys Vytis 15 85.15
60 Paula Znatnaja Lohness JSK Kriķi 16 51.93
Eva Samanta Lēra 2008/ Latvijas/ -/ Tēvs: -/ -/ Jana Trapāne Baltic Equestrian Team izsl.
Elīza Stauža Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA AGROTRADE JSK Eridana izsl.

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018. apmēram ~13:45
MARŠRUTS NR. 4 100 cm, 2 fāzēs (Art.  274.5.3.), bez ierobežojumiem I fāze   II fāze
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.p. Laiks S.p. Laiks
1 Gabriella Austwick Talismans Picobello Z 2004/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 0 50.96 0 23.5
2 Madara Pētersone Nilans 2011/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Leuthen I/ Leuthen I/ SIA Princis JSK Princis 0 51.91 0 23.75
3 Paula Pikāne Kelly 2010/ LS/ Callano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ Lāsma Pikāne Z/S Lielceri 0 55.91 0 23.85
4 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango 2002/ LWB/ Leiton/ Tēvs: Fans/ Fans/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 55.86 0 26.03
5 Guna Vasiļjeva Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS 0 59.13 0 26.17
6 Madara Kalve Carleone 2012/ LS/ Coleo/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ A.Šakurovs RJSK 0 51.26 0 26.24
7 Terēze Zalte Gaučo 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 0 55.56 0 26.74
8 Nikolajs Zaicevs Level Up 2013/Ls/Lancer Boy/ Aromats/Burnieku ZA Burtnieku Z/A 0 54.39 0 26.79
9 Ņikita Aleksejevs Golda 2011/ Latvijas/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Ņikita Aleksejevs ZS Zāgkalni 0 55.2 0 26.93
10 Jana Zēberga Strux Shakira 2007/ ZP/ Power Boy RP112/ Tēvs: Lorimer RNF49/ Lorimer RNF49/ J.Zēberga Baltic equestrian team 0 52.23 0 26.97
11 Ilona Juraša Chamer 2011/Ls/Chromas/Hamlets/I.Juraša Burtnieku Z/A 0 52.39 0 27.41
12 Mārtiņš Pilders Tako Dilait 2013/ LS/ Tailormade Diarado’s Boy/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 0 55.36 0 27.41
13 Elisabeth Käbin West Park S 2012/ Lithuanian Sporthorse/ Westo S/ Tēvs: 810 Chikoi 122/ 810 Chikoi 122/ Mait Käbin Parnumaa RSK 0 52.09 0 27.43
14 TĪNA RODINA GODIVA 2011/ LS/ GAULTJĒRS/ Tēvs: CATTIO/ CATTIO/ TĪNA RODINA JJS 0 55.1 0 27.96
15 Markuss Roberts Vasiļjevs Gilon 2012/ KWPN/ Emilion/ Tēvs: Contendro 1/ Contendro 1/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 57.54 0 28.26
16 Eva Fībiga Lucius 2013/ Latvijas/ Lacapo/ Tēvs: Centuryo/ Centuryo/ A/S “Agrofirma Tērvete” SK TOP SPORT 0 59.33 0 30.31
17 Darius Cepele Wilson 2009/ Lietuvos jojamasis/ Vanco/ Epron -/ -/ Darius Cepele Gintaras 0 53.08 0 30.54
18 Sintija Semeņkova Klondaik 2012/ LS/ Kvartet/ Tēvs: Liverpuļ/ Liverpuļ/ SIA HEVONEN JSK Kriķi 0 60.97 0 30.56
19 Vadims Blaževičs Levante 2012/ OL/ LevantosI/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana 0 56.81 1 34.61
20 Kristina Zomera Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Kristina Zomera JSK Mustangs 0 54.39 4 23.89
21 Anna Annija Alsiņa Karuna 2013/ LW/ Kadilak/ Tēvs: Rantjē/ Rantjē/ A.Blauberga z/s Tīraines staļļi 0 53.17 4 31.78
22 Angelina Atarinova Irano Sep 2013/ KWPN/ UNTOUCHED/ Tēvs: MARLON/ MARLON/ A.Atarinova/I.Pliksa JSK Kleisti 0 54.83 4 32.15
23 Guntars Siliņš Izak 2013/ Valērijs/ Valērijs/ Tēvs: Valērijs/ Valērijs/ Valērijs Mežstrazdiņi 0 53.17 4 32.29
24 Edīte Vāgnere Chocolate 2013/ LS/ Chevers/ Tēvs: Kadilaks/ Kadilaks/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss” 0 58.21 4 33.28
25 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006/ OLD/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS 0 53.32 8 30.17
26 Anna Annija Alsiņa Princis 2006/ LW/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s Tīraines staļļi 0 53.68 10 41.95
27 Linda Ansule Humphry 2012/ KWPN / Ultimo/ Tēvs: Guidam/ Guidam/ Linda Ansule Z/S “Lielceri” 1 63.87
28 Odrija Roberta Brālēna Cielava 2012/ LS/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ O. Brālēna SIA Z/A Kocēni 4 46.78
29 Kotryna Kalaciovaite Into the sky omhg 2013/ Kwpn/ Don diablo/ Tēvs: Hold up premier/ Hold up premier/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas 4 47.63
30 Nikola Avkštola Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines staļļi 4 48.75
31 Jessica Mölder Nacho 19 RJT 2011/ German Sportpony/ Nashville WH/ Tēvs: Mentos/ Mentos/ Jessica Mölder Parnumaa RSK 4 48.8
32 Mārtiņš Pilders Corneliuss 2013/ LS/ Cornetus/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R,Ruķeris JSK Zāgkalni 4 51.68
33 Anna Betija Žīle Ankārs 2009/ Latvijas/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande JSK Kriķi 4 51.95
34 Anastasija Popova Lambo 2012/ LSK/ / Tēvs: / / A.Popova Z/S Tīraines Staļļi 4 53.13
35 Elizabete Skudra Palse 2011/Ls/dūk./Princis Princs/Bleisberg/ A.Skudra GKSport 4 53.4
36 Irina Grase Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ SIA TGI Baltic Equestrian Team 4 54.66
37 Krista Kristiāna Alksne Rolex 2013/ LW/ Robins/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ SIA Muitnieki Sport de Lux 4 54.96
38 Terēze Zalte Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 4 54.97
39 Anete Potošova For Pleasure II 2012/ LS/ For Lorrado/ Tēvs: Kaptein Premium/ Kaptein Premium/ A.Potošova JSK Eminent Sport 4 55.65
40 ANNIKA VEERPALU ZENDOR 2013/ Estonian Sporthorse/ Zonder Z Cicero/ Tēvs: Shamash xx/ Shamash xx/ Pille Parm Estonia/ Nõo RK 4 56.3
41 Krista Kliesmete Centurio 2013/ DE/ Cameo / Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ Ieva Pļavniece JJS 4 57.91
42 Guna Vasiļjeva Greace Lighting 2011/ NL/ PRIMAR/ Tēvs: INDOCTRO/ INDOCTRO/ Edvīns Strauts JJS 5 62.69
43 Ieva Skupiene Lemon earl 2002/ Hanoverian/ Lemon street/ Tēvs: Akropolis/ Akropolis/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas 6 67.89
44 Ance Anna Katkovska Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS 8 52.11
45 Anni Magi Infiniti 2013/ Trakehner/ Viskis/ Tēvs: Pobedit/ Pobedit/ Anni Magi Parnumaa RSK 8 53.86
46 Elīna Kaimiņa Palbo 2013/ LS/ Prado / Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 8 54.09
47 Terēze Zalte Lugano 2008/ LS/ Levantos I/ Tēvs: Kalderons/ Kalderons/ SIA “IES” Z/A Kocēni 8 54.5
48 Roze Kolomenska Ciara 2010/ LS/ Ciano/ Tēvs: Ishor/ Ishor/ Edite Kolomenska JSK Eminent Sport 8 54.76
49 Krista Kliesmete Casablanka 2013/ LWB/ Calano II/ Tēvs: Serrano/ Serrano/ Indra Neretniece JJS 8 54.83
50 Nikola Laganovska Corida 2013/ LS/ ABC CLERUS/ Tēvs: LANDGRAF I/ LANDGRAF I/ N.Lagonovska JSK Eminent Sport 8 55.49
51 Sintija Semeņkova Livan 2011/ LS/ Liverpuļ/ Tēvs: Ishor/ Ishor/ SIA HEVONEN JSK Kriķi 9 62.67
52 Nikolajs Zaicevs Akalina 2013/ Ls/ Avellynus / Gudvils/ N.Zaicevs Burtnieku Z/A 9 80.36
53 Annija Elīza Stabiņa Niagāra 2009/ LS/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ K.T.Stabiņš SIAŪsiņš 12 46.66
54 Velta Romāne Klasika 2004/ LS/ Capatino/ Tēvs: Disko / Disko / A.Vārna JSK Kriķi 12 50.19
55 Agnija Janele Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S Kalnblāķi Zirgaudzētava Kocēni 12 53.45
56 Edīte Vāgnere Lordana 2012/ HN/ Lordano/ Tēvs: Royal Z/ Royal Z/ Guna Eze JSK “Īriss” 12 53.88
57 Sigita Garauča Sabrina 2011/ LS/ Sprinters/ Tēvs: Bankets/ Bankets/ ? Veti Active 12 60.48
58 Anna Elizabete Palma La’Coste 2006/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ Ingūna Palma JSK ”Īriss” 14 66.81
59 Tatjana Reznuka Naumi 2013/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs 14 83.9
60 Anzelika Alabjeva Laiena 2011/ LS/ LEBRONS/ Tēvs: LATVANS/ LATVANS/ Signe Zujeva Z/S “Tīraines staļļi” 16 51.79
61 Anzelika Alabjeva Robins 2009/ LS/ ROULETTO/ Tēvs: KINGSTON/ KINGSTON/ Anna Stafecka Z/S “Tīraines staļļi” 16 52.53
62 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana 16 56.21
63 Sintija Semeņkova Rekorder JSK Kriķi 16 58.32
64 Elīza Rulle Kolorīts 2012/ LS/ Carpaccio II/ Tēvs: Lords/ Lords/ Elīza Rulle RJsk Sport de Luxe 17 612.69
65 EGILS BROKS KIPRA 2012/ LS/ KIBORGS/ Tēvs: POJU/ POJU/ ANNA BEĻSKA RVA 20 75.32
  Elza Stumpe Cerera 2005/ Latvijas/ Corall/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Anna Veidemane Veti Active izsl.
  Anete Potošova Gerrita 2012/ LS/ Geliuss/ Tēvs: Gepatīts/ Gepatīts/ A. Potošova JSK Eminent Sport izst.
  Edīte Vāgnere Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss” izst.

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018. apmēram ~16:15
MARŠRUTS NR. 5 110 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda Soda p. Laiks
1 Madara Rūdele Aronia 2008/ LATV/ Antonio/ Tēvs: Atvars/ Atvars/ A.Rūdele JSK EquiLat 0 60.35
2 Nikolajs Zaicevs Rigli Vu 2012/LS/RamzesXII/Vāgners/Burtnieku ZA Burtnieku Z/A 0 64.35
3 Aleksands Šakurovs Arturo   RJSK 0 65.78
4 Mārtiņš Pilders Hoogheid 2012/ KW/ Corlando(ex Corlando)DH476/ Tēvs: Acobat II/ Acobat II/ R.Ruķeis JSK Zāgkalni 0 66.21
5 Maija Elizabete Smirnova Lavella   Burtnieku ZA 0 68.35
6 Guntars Siliņš Hialta 2012/ )/ _/ Tēvs: “/ “/ Valērijs MEŽSTRAZDIŅI 0 72.28
7 Betija Annemarija Ezerkalne Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ Betija Annemarija Ezerkalne SIA Z/A KOCĒNI 0 73.82
8 Vadims Blaževičs Levante 2012/ OL/ LevantosI/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana 0 75.43
9 Karlīna Adata Cleopatra 2005/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 0 75.85
10 Sintija Semeņkova Klondaik 2012/ LS/ Kvartet/ Tēvs: Liverpuļ/ Liverpuļ/ SIA HEVONEN JSK Kriķi 1 80.7
11 ANNIKA VEERPALU QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Estonia/ Nõo RK 4 58.6
12 Terēze Zalte Hertog Jan 2012/ KW/ Harley VDL/ Tēvs: Goodwill/ Goodwill/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 4 62.97
13 Laila Bergsone Carē 2006/ LAT/ Cattio/ Tēvs: Malahits/ Malahits/ L.Bergsone JSK “Mustangs” 4 64.23
14 Annija Vārna Revija 2009/ LS/ Salana -Radiants/ Tēvs: Capatino/ Capatino/ A.Vārna JSK Kriķi 4 65.08
15 Anete Potošova For Pleasure II 2012/ LS/ For Lorrado/ Tēvs: Kaptein Premium/ Kaptein Premium/ A.Potošova JSK Eminent Sport 4 65.94
16 Nikolajs Zaicevs Agrīna 2012/LS/Akapulko/Gigants/J.Jurašs Burtnieku Z/A 4 67.89
17 Jaroslavs Trubanovs Gusar 30 2012/ Don/ Glicerin 69/ Tēvs: Sbornik 121/ Sbornik 121/ Inesa Trubanova SK Drostalas 4 73.99
18 Guntars Siliņš Sabotini 2011/ */ -/ Tēvs: =/ =/ Valērijs MEŽSTRAZDIŅI 4 74.22
19 Anna Annija Alsiņa Princis 2006/ LW/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s Tīraines staļļi 4 91.14
20 Anna Ruķere Cleo 2012/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 8 60.11
21 Martiņš Pilders Golda 2011/ Latvijas/ Gaspars/ Tēvs: Glazgo/ Glazgo/ Ņikita Aleksejevs JSK Zāgkalni 8 62.46
22 Elīna Kalniņa Funny Grace 2005/ zweibrucker/ Fouguet/ Tēvs: Charisma/ Charisma/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola 8 67.43
23 Mārtiņš Pilders Harvie 2012/ KW/ Glasgow-W VH Merelsnest/ Tēvs: Sam R/ Sam R/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 8 68.58
24 Jaroslavs Trubanovs Biryuzan 8 2010/ Budj/ Blokpost 6/ Tēvs: Zapas 131/ Zapas 131/ Jaroslavs Trubanovs SK Drostalas 8 70.65
25 Ilona Juraša Chammer 2011/Ls/Chromas/Hamlets/I.Juraša Burtnieku Z/A 8 71.5
26 Edīte Vāgnere Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss” 8 73.48
27 Ieva Skupiene Lemon Earl 2002/ Hanoverian/ Lemon Street/ Tēvs: Akropolis/ Akropolis/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas 8 91.49
28 Signe Melkina Kārlis 2003/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ A. Melkins JSK EquiLat 9 95.33
29 Elisabeth Käbin West Park S 2012/ Lithuanian Sporthorse/ Westo S/ Tēvs: 810 Chikoi 122/ 810 Chikoi 122/ Mait Käbin Parnumaa RSK 10 83.28
30 Kristina Zomera Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Kristina Zomera JSK Mustangs 11 86.04
31 Kotryna Kalaciovaite Into the sky omhg 2013/ Kwpn/ Don diablo/ Tēvs: Hold up premier/ Hold up premier/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas 12 66.44
32 Beāta Laseviča Firgo-Farola 2010/ KWPN/ Carthino z/ Tēvs: Animo/ Animo/ B.Lasevica JJS 12 74.42
33 Karolin Jaani Lord Fontaine 2008/ Irish Sporthorse/ Lord Z/ Tēvs: Alligator Fontaine/ Alligator Fontaine/ Karolin Jaani Parnumaa RSK 12 75.76
34 Terēze Zalte Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 12 77.18
35 Paula Pikāne Kelly 2010/ LS/ Callano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ Lāsma Pikāne Z/S Lielceri 13 79.78
36 Madara Pētersone Nilans 2011/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Leuhen I/ Leuhen I/ SIA Princis JSK Princis 16 69.64
37 Beatrise Kisiela Amarilla Rose 2007/ OLD/ Amorado / Tēvs: Rosenprinz/ Rosenprinz/ B.Kisiela JSS Kleisti 16 74.17
38 Terēze Zalte Gandora 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 16 76.79
39 Mārtiņš Pilders MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KW/ Zavall-VDL/ Tēvs: Jus De Pomme/ Jus De Pomme/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 16 92.96
40 Terēze Zalte Lugano 2008/ LS/ Levantos I/ Tēvs: Kalderons/ Kalderons/ SIA “IES” Z/A Kocēni 17 78.85
41 Irina Grase Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ SIA TGI Baltic Equestrian Team 20 92.11
42 Guna Vasiļjeva Greace Lighting 2011/ NL/ -/ Tēvs: -/ -/ E.Strauts JJS 21 94.07
43 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006/ OLD/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS 32 66.46
  Anna Elizabete Palma La’Coste 2006/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ Ingūna Palma JSK ”Īriss” izsl.
  Darja Berkova Alazars 2009/ LS/ Armani/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ A. Blauberga Z/S “Tīraines staļļi” izsl.
  Liene Krūmiņa Geiša 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L.Krūmiņa Z/A Kocēni izsl.
  Velta Romāne Klasika 2004/ LS/ Capatino/ Tēvs: Disko / Disko / A.Vārna JSK Kriķi izst.

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 6 120 cm. Akumulācijas maršruts ar Džokeri (Art. 269.5), bez ierobežojumiem
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda Punkti Laiks
1 Jaroslavs Trubanovs Pekhorka 2011/ TR/ Hlodwig 07/ Tēvs: Sorro 136/ Sorro 136/ Jaroslavs Trubanovs SK Drostalas 65 47.93
2 Mārtiņš Pilders Cananero 2009/ LS/ Corall/ Tēvs: Amadeuss/ Amadeuss/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 65 51.94
3 KAROL-KENNETH LOOTUS COOLMAN 2007/ DEUTSCHE SPORTPFERD/ COLA/ Tēvs: FERMAN/ FERMAN/ KAROL-KENNETH LOOTUS ESHKS 65 55.06
4 Eva Fībiga Acadio 2001/ Holšteinas/ Acadius/ Tēvs: Capitol I/ Capitol I/ Igors Skoks SK TOP SPORT 65 58.09
5 Daniella Brinke Pikarda 2010/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs 60 50.3
6 Terēze Zalte Hertog Jan 2012/ KW/ Harley VDL/ Tēvs: Goodwill/ Goodwill/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 60 50.83
7 Krista Kliesmete Carlsons 102 2008/ HL/ Cardino / Tēvs: Lavall II / Lavall II / Elīna Raščevska JJS 60 52.32
8 Betija Annemarija Ezerkalne Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni 59 54.34
9 Magdalēna Pildere Kavallo 2006/ LS/ Calano II/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ J.Bušers JSK Zāgkalni 56 51.38
10 Andis Vārna High Point VDL 2012/ KWPN / Tinka’s Boy/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Andis Vārna Z/S “Lielceri” 56 61.66
11 Tatjana Reznuka Arribas 2009/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs 55 60.92
12 Kitija Bilinska Nilla 2010/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Leuthen I/ Leuthen I/ E. Bilinskis Ropažu JK 54 52.27
13 Laila Bergsone Carē 2006/ LAT/ Cattio/ Tēvs: Malahīts/ Malahīts/ L.Bergsone JSK “Mustangs” 53 54.9
14 Anna Arhipova Heesamar 2012/ KWPN/ Toulon/ Tēvs: Karlstad/ Karlstad/ RIT TEAM RIT TEAM 52 60.92
15 Laura Gustsone Cadesta 2009/ HOL / Colbert GTI/ Tēvs: Stauffenberg/ Stauffenberg/ L.Gustsone RJSK Sport de Lux 51 50.14
16 Guntars Siliņš Swarovski 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs MEŽSTRAZDIŅI 51 54.64
17 Guntars Siliņš Galant 2012/ =/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs MEŽSTRAZDIŅI 51 55.29
18 Elizabete Krista Juraša Lagūna – N 2003/ LS/ Land Lover/ Tēvs: Gotārs/ Gotārs/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 51 55.84
19 Beāta Laseviča Firgo – Farola 2010/ KWPN/ Carthino Z/ Tēvs: Animo / Animo / B. Lasevica JJS 49 54.46
20 Indrek Lootus KEEP SMILING 2009/ OLDENBURGER/ LINTON/ Tēvs: GRAF GRANNUS/ GRAF GRANNUS/ MERY-LII TEESSAR ESHKS 49 79.76
21 Mārtiņš Pilders MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KW/ Zavall-VDL/ Tēvs: Jus De Pomme/ Jus De Pomme/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 48 56.6
22 Terēze Zalte Cleopatra 2005/ LATV/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Sia Zirgaudzētava Kocēni Sia Zirgaudzētava Kocēni 45 52.78
23 Jaroslavs Trubanovs Biryuzan 8 2010/ Budj/ Blokpost 6/ Tēvs: Zapas 131/ Zapas 131/ Jaroslavs Trubanovs SK Drostalas 38 52.02
24 Anna Ruķere Cleo 2012/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 31 54.05
25 Jaroslavs Trubanovs Gusar 30 2012/ Don/ Glicerin 69/ Tēvs: Sbornik 121/ Sbornik 121/ Inesa Trubanova SK Drostalas 30 54.97
26 Nikolajs Zaicevs Agrīna 2012/LS/Akapulko/Gigants/J.Jurašs Burtnieku Z/A 30 85.62
27 Terēze Zalte Gandora 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 28 78.94
28 ANNIKA VEERPALU QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Estonia/ Nõo RK 25 52
29 Andis Vārna Lerikona 2012/ Old/ Levantos I/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Sia “3 Vītolu stalli” Z/s “Lielceri” 23 59.56
30 Nikolajs Zaicevs Rigli Vu 2012/LS/RamzesXII/Vāgners/Burtnieku ZA Burtnieku Z/A 23 60.12
31 Aleksands Šakurovs Arturo RJSK 21 65.21
32 Mārtiņš Pilders Lendija 2008/ LS/ LevantosI/ Tēvs: Didzis/ Didzis/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 11 70.24
Anna Annija Alsiņa Krīgers 2005/ LW/ Calvados 87/ Tēvs: Sacramentoson/ Sacramentoson/ A.Stafecka z/s Tīraines staļļi izsl.
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018. 9:00
MARŠRUTS NR. 7A jātniekiem līdz 16 g.v. TURNĪRA IESKAITE
100 cm, 2 fāzēs (Art.  274.5.6.) I fāze   II fāze
Nr. Vārds, uzvārds Dz.gads Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.p. Laiks S.p. Laiks Kopā
1 Tīna Dreimane 2007 Picasso 2007/ LS/ A Pichachu De Muze/ Tēvs: Copernik/ Copernik/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 42.11 0 19.15 0
2 Odrija Roberta Brālēna   Cielava 2012/ LS/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ O.Brālēna SIA Z/A Kocēni 0 36.38 0 19.18 0
3 Liene Bernharde 2003 Alders 2006/ LS/ Autors/ Tēvs: Landgold/ Landgold/ Jānis Anis JK Erceni 0 43.65 0 20.28 0
4 Ance Anna Katkovska 2005 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra eglīte JJS 0 43.49 0 20.47 0
5 Elisabeth Käbin 2002 West Park S 2012/ Lithuanian Sporthorse/ Westo S/ Tēvs: 810 Chikoi 122/ 810 Chikoi 122/ Mait Käbin Parnumaa RSK 0 41.58 0 20.76 0
6 Kristina Zomera   Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Kristina Zomera JSK Mustangs 0 43.63 0 21.02 0
7 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango 2002/ LWB/ Leiton/ Tēvs: Fans/ Fans/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 40.04 0 21.11 0
8 Annija Elīza Stabiņa 2004 Niagāra 2009/ LS/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ K.T.Stabiņš SIAŪsiņš 0 40.87 0 21.16 0
9 Madara Pētersone 2004 Nilans 2010/ LAT/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis 0 41.46 0 21.52 0
10 Jessica Mölder 2004 Nacho 19 RJT 2011/ German Sportpony/ Nashville WH/ Tēvs: Mentos/ Mentos/ Jessica Mölder Parnumaa RSK 0 38.29 0 21.94 0
11 Markuss Roberts Vasiļjevs Gilon 2012/ KWPN/ Emilion/ Tēvs: Contendro 1/ Contendro 1/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 42.82 0 22.6 0
12 Zane Rūse Aģents 2004/LS/Aromāts/Fans Valmiermuižas jātnieku skola 0 39.39 0 22.65 0
13 Anna Annija Alsiņa 2003 Princis 2006/ LW/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s Tīraines staļļi 0 44.72 0 23.2 0
14 Tīna Rodina 2004 Godiva 2011/ LS/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Andrejs Rodins JJS 0 44.06 0 27.6 0
15 Gabriella Austwick 2003 Talismans Picobello Z 2004/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 4 40.76 0 20.72 4
16 Madara Kalve 2002 Carleone 2012/ LS/ Coleo/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ A.Šakurovs RJSK 0 41.12 4 21.27 4
17 Karīna Balonova Roksāde 2003/ LAT/ Ramses/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis JSK Princis 4 38.73 0 22.47 4
18 Tīna Dreimane 2007 Luis 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 4 40.43 0 23.56 4
19 Beatrise Kisiela 2005 Amarilla Rose 2007/ OLD/ Amorado / Tēvs: Rosenprinz/ Rosenprinz/ B.Kisiela JSS Kleisti 0 43.58 4 25.43 4
20 Elza Vārna 2004 Leksuss 2006/ Ls/ Lagerfeld/ Tēvs: Rufijs/ Rufijs/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki 0 40.5 4 25.62 4
21 Nikola Avkštola Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines staļļi 4 41.58 0 28.83 4
22 Helena Toomingas 2002 Lektra 2012/ LS/ Lavr/ Tēvs: Klaids/ Klaids/ P.Toomingas JSK Equilat 8 40.5 0 23.68 8
23 Anna Juraša Amanda Viana 2005/ KWPN/ Solitair/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola 8 48.73 0 25.48 8
24 Rihards Brīnums 2003 Timpex Canyon 2000/ UN/ Cabdulla Du Tillard/ Tēvs: Hargita/ Hargita/ M.Žagata Z/S Ekvi 4 40.75 4 27.46 8
25 Roze Kolomenska 2003 Ciara 2010/ LS/ Ciano/ Tēvs: Ishor/ Ishor/ Edite Kolomenska JSK Eminent Sport 4 39.72 6 37.6 10
26 Paula Pikāne 2003 Kelly 2010/ LS/ Callano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ Lāsma Pikāne Z/S Lielceri 11 60.3 0 22.85 11
27 Anzelika Alabjeva Robins 2009/ LS/ ROULETTO/ Tēvs: KINGSTON/ KINGSTON/ Anna Stafecka Z/S “Tīraines staļļi” 8 43.74 5 35.81 13
28 Jasmīna Āne 2004 Le Kvinta 2004/ ls/ Le Cowando/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki 4 37.28 12 24.47 16
29 Anna Betija Žīle Ankāra 2009/ Latvijas/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande JSK Kriķi 8 43.77 izsl.
  Paula Kļaviņa 2004 Le Kvinta 2004/ ls/ Le Cowando/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki izsl.
  Patricija Kablyte 2004 M kod jakson 2011/ Zemaitukai/ Karatas/ Tēvs: -/ -/ Audrys Kablys Vytis izsl.
  Džuljeta Jēkabsone 2002 Contests 2008/ Latvijas/ Capo/ Tēvs: Amons/ Amons/ Diana Zepa JSK Kriķi 8 37.27 izsl.
  Elīza Stauža Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA AGROTRADE JSK Eridana izsl.
  Anna Elizabete Palma La’Coste 2006/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ Ingūna Palma JSK ”Īriss” izsl.
  Ņikita Aleksejevs 2005 Golda 2011/ Latvijas/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Ņikita Aleksejevs ZS Zāgkalni izsl.

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 7B jātniekiem ar zirgiem līdz 5 g.v. TURNĪRA IESKAITE
100 cm, 2 fāzēs (Art.  274.5.6.) I fāze   II fāze
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.p. Laiks S.p. Laiks Kopā
1 Mārtiņš Pilders Corneliuss 2013/ LS/ Cornetus/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 0 43.95 0 21.43 0
2 Nikolajs Zaicevs Akalina 2013/ Ls/ Avellynus / Gudvils/ N.Zaicevs Burtnieku Z/A 0 46.31 0 22.24 0
3 Elīna Kaimiņa Palbo 2013/ LS/ Prado/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 0 44.36 0 22.58 0
4 Angelina Atarinova Irano Sep 2013/ KWPN/ UNTOUCHED/ Tēvs: MARLON/ MARLON/ A.Atarinova/I.Pliksa JSK Kleisti 0 42.63 0 22.74 0
5 Guntars Siliņš Izak 2013/ Valērijs/ Valērijs/ Tēvs: Valērijs/ Valērijs/ Valērijs MEŽSTRAZDIŅI 0 46.62 0 23.96 0
6 Krista Kristiāna Alksne Rolex 2013/ LW/ Robins/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ SIA Muitnieki Sport de Lux 0 47.7 0 26.34 0
7 Žanna Metus Ieviņa 2013/ LWB/ Ivlins/ Tēvs: Emir/ Emir/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 39.05 4 19.95 4
8 Terēze Zalte Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 4 41.44 0 20.07 4
9 Terēze Zalte Gaučo 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 4 41.6 0 21.39 4
10 Mārtiņš Pilders Tako Dilait 2013/ LS/ Tailormade Diarado’s Boy/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 4 44.98 0 21.68 4
11 Krista Kliesmete Casablanka 2013/ LWB/ Calano II/ Tēvs: Serrano/ Serrano/ Indra Neretniece JJS 0 42.57 4 21.8 4
12 Edīte Vāgnere Chocolate 2013/ LS/ Chevers/ Tēvs: Kadilaks/ Kadilaks/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss” 0 42.46 4 22.56 4
13 Nikolajs Zaicevs Level Up 2013/Ls/Lancer Boy/ Aromats/Burnieku ZA Burtnieku Z/A 4 43.74 0 26.49 4
14 Eva Fībiga Lucius 2013/ Latvijas/ Lacapo/ Tēvs: Centuryo/ Centuryo/ A/S “Agrofirma Tērvete” SK TOP SPORT 8 44.66 0 22.28 8
15 Elizabete Krista Juraša Quick Victory 2013/ LS/ Qulano/ Tēvs: Kuerits/ Kuerits/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 8 46.39 0 23.92 8
16 ANNIKA VEERPALU ZENDOR 2013/ Estonian Sporthorse/ Zonder Z Cicero/ Tēvs: Shamash xx/ Shamash xx/ Pille Parm Estonia/ Nõo RK 4 43.76 4 26.72 8
17 Kotryna Kalaciovaite Into the sky omhg 2013/ Kwpn/ Don diablo/ Tēvs: Hold up premier/ Hold up premier/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas 8 40.06 0 27.66 8
18 Anni Magi Infiniti 2013/ Trakehner/ Viskis/ Tēvs: Pobedit/ Pobedit/ Anni Magi Parnumaa RSK 8 41.79 0 31.71 8
19 Krista Kliesmete Centurio 2013/ DE/ Cameo / Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ Ieva Pļavniece JJS 0 45.03 11 41.88 11
20 Nikola Laganovska Corida 2013/ LS/ ABC CLERUS/ Tēvs: LANDGRAF I/ LANDGRAF I/ N.Lagonovska JSK Eminent Sport 8 44.02 4 25.96 12
21 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ Latvijas/ Colard/ Tēvs: LevantosI/ LevantosI/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana 8 46.96 4 29.53 12
22 Anna Annija Alsiņa Karuna 2013/ LW/ Kadilak/ Tēvs: Rantjē/ Rantjē/ A.Blauberga z/s Tīraines staļļi 16 65.58 0 24.84 16
  Reina Paula Ivanova Luksuss 2013/ ls/ Leksuss/ Tēvs: Poju/ Poju/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki 16 46.57 izsl.
  Tatjana Reznuka Naumi 2013/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Aleksandrs Vasiljevs Ropazu Jatnieku klubs izsl.

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 7C bez ierobežojumiem
100 cm, 2 fāzēs (Art.  274.5.6.) I fāze   II fāze
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.p. Laiks S.p. Laiks Kopā
1 Laura Luīze Leinerte Passo 2006/ Latv/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team 0 38.29 0 19.13 0
2 Sintija Grundštoka Polāre 2012/ LAT/ Princis/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis SIA Princis 0 42.08 0 21.25 0
3 Guna Vasiļjeva Greace Lighting 2011/ NL/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Strauts JJS 0 46.02 0 22.36 0
4 Mārīte Škapare CPaiross 2010/ ls/ Carleone/ Tēvs: Librets/ Librets/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki 0 36.73 0 22.58 0
5 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006/ OLD/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS 0 45.56 0 22.86 0
6 Karolin Jaani Lord Fontaine 2008/ Irish Sporthorse/ Lord Z/ Tēvs: Alligator Fontaine/ Alligator Fontaine/ Karolin Jaani Parnumaa RSK 0 40.21 0 22.95 0
7 Līga Pētersone Nileone 2012/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Kapteinis Cukurs/ Kapteinis Cukurs/ SIA Princis JSK Princis 0 45.46 0 23.08 0
8 Linda Ansule Humphry 2012/ KWPN / Ultimo/ Tēvs: Guidam/ Guidam/ Linda Lielceri 0 49.15 0 31.39 0
9 Liene Krūmiņa Geiša 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L.Krūmiņa Z/A Kocēni 0 39.35 4 19.27 4
10 Sindija Fjodorova Krēzs 2007/LS/Colins/Rends/S.Fjodorova LJAA 0 39.55 4 19.29 4
11 Ilona Juraša Chamer 2011/Ls/Chromas/Hamlets/I.Juraša Burtnieku Z/A 0 42.56 4 21.66 4
12 Anete Potošova For Pleasure II 2012/ LS/ For Lorrado/ Tēvs: Kaptein Premium/ Kaptein Premium/ A.Potošova JSK Eminent Sport 4 41.74 0 29.34 4
13 Elīza Rulle Kolorīts 2012/ Ls/ Carpaccio II/ Tēvs: Lords/ Lords/ Elīza Rulle RJsk Sport de Luxe 0 46.8 4 31.68 4
14 EGILS BROKS KIPRA 2012/ LS/ KIBORG/ Tēvs: POJU/ POJU/ ANNA BEĻSKA RVA 1 51.05 4 28.11 5
āk Krista Kliesmete Centurio 2013/ DE/ Cameo / Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ Ieva Pļavniece JJS 4 44.93 8 26.81 12
15 Ieva Skupiene Lemon Earl 2002/ Hanoverian/ Lemon Street/ Tēvs: Akropolis/ Akropolis/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas 4 43.33 8 46.66 12
16 Edīte Vāgnere Lordana 2012/ HN/ Lordano/ Tēvs: Royal Z/ Royal Z/ Guna Eze JSK “Īriss” 4 41.03 12 25.34 16
17 Anzelika Alabjeva Laiena 2011/ LS/ LEBRONS/ Tēvs: LATVANS/ LATVANS/ Signe Zujeva Z/S “Tīraines staļļi” 12 45.95 8 25.76 20
  Anete Potošova Gerrita 2012/ LS/ Geliuss/ Tēvs: Gepatīts/ Gepatīts/ A.Potošova JSK Eminent Sport izsl.
  Elza Elizabete Matule Paparaci 2005/ LWB/ Pedro/ Tēvs: Florestan I/ Florestan I/ G.Stolovska z/s Tīraines Staļļi izsl.

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 8 110 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.p. Laiks
1 Laura Luīze Leinerte Passo 2006/ Latv/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team 0 57.5
2 Tīna Dreimane Picasso 2007/ LS/ A Pichachu De Muze/ Tēvs: Copernik/ Copernik/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 58.35
3 Kristina Zomera Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Kristina Zomera JSK Mustangs 0 61.24
4 Madara Pētersone Kapteinis Cukurs 2010/ LAT/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis 0 63.91
5 Mārtiņš Pilders Hoogheid 2012/ KW/ Corlando(ex Corlando)DH476/ Tēvs: Acobat II/ Acobat II/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 0 65.16
6 Ance Anna Katkovska Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlet/ Hamlet/ Anitra Eglīte JJS 0 67.03
7 Laura Didus Pakalnyte Lietuva 0 67.28
8 Līga Pētersone Nileone 2012/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Kapteinis Cukurs/ Kapteinis Cukurs/ SIA Princis SIA Princis 0 67.38
9 Karlīna Adata Cleopatra 2005/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 0 71.69
10 Anna Šellere Charmeur 2011/LS/Coral/Hamlets/A.Šellere JSK Telfas 1 82.89
11 Anete Potošova For Pleasure II 2012/ LS/ For Lorrado/ Tēvs: Kaptein Premium/ Kaptein Premium/ A.Potošova JSK Eminent Sport 4 64.75
12 Mārtiņš Pilders Harvie 2012/ KW/ Glasgow-W VH Merelsnest/ Tēvs: Sam R/ Sam R/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 4 64.79
13 Liene Krūmiņa Geiša 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L.Krūmiņa Z/A Kocēni 4 66.28
14 Tīna Rodina Godiva 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Andrejs Rodins JJS 4 66.99
15 Anna Ruķere Cleo 2012/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 4 68.81
16 Emīlija Elizabete Zandere Lādoga 2009/ LAT/ Louis J/ Tēvs: Guido/ Guido/ E.E.Zandere RJSK Sport de lux 4 69.22
17 Anna Šellere Luanda 2010/OLD/LevantosI/ Armitage/SIA 3 vītolu staļļi JSK Telfas 4 72.31
18 Karolin Jaani Lord Fontaine 2008/ Irish Sporthorse/ Lord Z/ Tēvs: Alligator Fontaine/ Alligator Fontaine/ Karolin Jaani Parnumaa RSK 4 72.91
19 Tīna Dreimane Luis 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 5 82.98
20 Vadims Blažēvičs Levante 2012/ OL/ LevantosI/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana 7 88.03
21 Edīte Vāgnere Chocolate 2013/ LS/ Chevers/ Tēvs: Kadilaks/ Kadilaks/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss” 7 88.84
22 Elizabete Skudra Palse 2011/Ls/dūk./Princis Princs/Bleisberg/ A.Skudra GKSport 8 66.47
23 Terēze Zalte Lugano 2008/ LS/ Levantos I/ Tēvs: Kalderons/ Kalderons/ SIA “IES” Z/A Kocēni 8 67.34
24 Karīna Balonova Roksāde 2003/ LAT/ Ramses/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis JSK Princis 8 70.28
25 Anna Annija Alsiņa Princis 2006/ LW/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s Tīraines staļļi 8 70.93
26 Ilona Juraša Chamer 2011/Ls/Chromas/Hamlets/I.Juraša Burtnieku Z/A 8 75.03
27 Annija Vārna Revija 2009/ LS/ Salana -Radiants/ Tēvs: Capatino/ Capatino/ A.Vārna JSK Kriķi 10 83.31
28 Edīte Vāgnere Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss” 12 61.53
29 Gabriella Austwick Talismans Picobello Z 2004/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 12 62.19
30 Beatrise Kisiela Amarilla Rose 2007/ OLD/ Amorado / Tēvs: Rosenprinz/ Rosenprinz/ B.Kisiela JSS Kleisti 12 67.21
31 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006/ old/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS 12 67.64
32 Elisabeth Käbin West Park S 2012/ Lithuanian Sporthorse/ Westo S/ Tēvs: 810 Chikoi 122/ 810 Chikoi 122/ Mait Käbin Parnumaa RSK 12 71.16
33 Mārīte Škapare CPaiross 2010/ ls/ Carleone/ Tēvs: Librets/ Librets/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki 12 72.31
34 Sintija Grundštoka Polāre 2012/ LAT/ Princis/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis 12 73.09
35 Laura Didus Paraiba 2003/TRG/Binga/Bazalt/B.Bajorinas Lietuva 12 94.89
36 Ieva Skupiene Lemon Earl 2002/ Hanoverian/ Lemon Street/ Tēvs: Akropolis/ Akropolis/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas 13 97.82
37 Kotryna Kalaciovaite Into the sky omhg 2013/ Kwpn/ Don diablo/ Tēvs: Hold up premier/ Hold up premier/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas 16 74.22
38 Elizabete Reinholde Lalibela 2007/ LV/ Lord-Palaco/ Tēvs: Lemon/ Lemon/ K.Reinholde JJS 16 76.25
39 Darja Berkova Alazars 2009/ LS/ Armani/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ A.Blauberga Z/S Tīraines Staļļi 16 78.38
40 Krista Kristiāna Alksne Rolex 2013/ LW/ Robins/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ SIA Muitnieki Sport de Lux 17 95.54
  Edīte Vāgnere Lordana 2012/ HN/ Lordano/ Tēvs: Royal Z/ Royal Z/ Guna Eze JSK “Īriss” izsl.
  Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ Latvijas/ Colard/ Tēvs: LevantosI/ LevantosI/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana izsl.
Helēna Tomingas Lektra 2002/LS/Lavr/Klaids/P.Tomingas JSK EquiLat izsl.
  Nikola Avkštola Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines staļļi izsl.

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 9 bez ierobežojumiem TURNĪRA IESKAITE jātniekiem līdz 25 gadu vecumam
120 cm,  maršruts divās fāzēs (Art. 274.5.6.) I fāze   II fāze
Nr. Vārds, uzvārds Dz.gads Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.p. Laiks S.p. Laiks Kopā
1 ANNIKA VEERPALU 1976 QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Estonia/ Nõo RK 0 42.94 0 27.23 0
2 KAROL-KENNETH LOOTUS 2003 COOLMAN 2007/ DEUTSCHE SPORTPFERD/ COLA/ Tēvs: FERMAN/ FERMAN/ KAROL-KENNETH LOOTUS ESHKS 0 42.87 0 28.41 0 20
3 Guntars Siliņš 1965 Swarovski 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs MEŽSTRAZDIŅI 0 44.75 0 30.38 0
4 Andis Vārna 1971 Lerikona 2012/ Old/ Levantos I/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Sia “3 Vītolu stalli” Z/s “Lielceri” 0 43.44 0 31.41 0
5 Guntars Siliņš 1965 Galant 2012/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs MEŽSTRAZDIŅI 0 42.25 1 36.43 1
5 Aleksands Šakurovs   Cabaletta 2008/OLD/Collado/Armitage/A,Šakurovs RJSK 0 43.67 1 36.43 1
7 Aleksands Šakurovs Grietje-G 2011/KWPN/Eldorado vd Zeshoek/ Unitaire/. Unitairealters RJSK 0 44.71 1 38.27 1
8 Magdalēna Pildere 2004 Kavallo 2006/ LS/ Calano II/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ J.Bušers JSK Zāgkalni 0 41.21 4 26.28 4 18
9 Mārtiņš Pilders 1999 MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KW/ Zavall-VDL/ Tēvs: Jus De Pomme/ Jus De Pomme/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 4 42.68 0 29.07 4
10 Andis Vārna 1971 High Point VDL 2012/ KWPN / Tinka’s Boy/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Andis Vārna Z/S “Lielceri” 0 44.25 4 31.32 4
11 Aija Grēna 1989 Alibi 2005/ Aromats/ Gvidons/ D.Ozols LPJSK 4 39.19 0 31.37 4
12 Kitija Bilinska 2003 Nilla 2010/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Leuthen I/ Leuthen I/ E. Bilinskis Ropažu JK 0 43.12 4 32.36 4 16
13 SILIŅA SABĪNE 1999 LORDS LUKS 2010/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ SAI CHD FG MEŽSTRAZDIŅI 4 41.3 0 33.46 4 14
14 Maija Elizabete Smirnova 25 Lavella 2005/HN/Luxius/Landadel/J.Jurašs Burtnieku ZA 1 47.12 4 32.29 5 12
15 Beāta Laseviča 1999 Firgo-Farola 2010/ KWPN/ cARTHINO z/ Tēvs: Animo/ Animo/ B.Laseviča JJS 1 45.231 4 33.63 5
16 Betija Annemarija Ezerkalne 2000 Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ Betija Annemarija Ezerkalne SIA Z/A KOCĒNI 4 43.14 1 35.74 5 10
17 Nikolajs Zaicevs Rigli Vu 2012/LS/RamzesXII/Vāgners/Burtnieku ZA Burtnieku Z/A 5 45.17 1 38.85 6
18 Anna Annija Alsiņa 2003 Krīgers 2005/ LW/ Calvados 87/ Tēvs: Sacramentoson/ Sacramentoson/ A.Stafecka z/s Tīraines staļļi 8 44.78 0 32.72 8 8
19 Elizabete Krista Juraša 2002 Lagūna – N 2003/ LS/ Land Lover/ Tēvs: Gotārs/ Gotārs/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 4 43.97 4 33.3 8 6
20 Mārtiņš Pilders 1999 Harvie 2012/ KW/ Glasgow-W VH Merelsnest/ Tēvs: Sam R/ Sam R/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 8 44.77 0 34.43 8
21 Daniella Brinke 2002 Pikarda 2010/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs 8 41.28 0 34.77 8 4
22 Edīte Vāgnere 1991 Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss” 8 43.28 1 36.13 9
23 Anna Šellere 1996 Luanda 2010/OLD/LevantosI/ Armitage/SIA 3 vītolu staļļi JSK Telfas 8 44.25 1 36.86 9 3
24 Jaroslavs Trubanovs 1988 Biryzan 8 2010/ Budj/ Blokpost 6/ Tēvs: Zapas 131/ Zapas 131/ Jaroslavs Trubanovs SK Drostalas 8 59.82 1 38.03 9
25 Anna Šellere 1996 Charmeur 2011/LS/Coral/Hamlets/A.Šellere JSK Telfas 5 47.08 6 39.47 11
26 Anna Arhipova 1978 Heesamar 2012/ KWPN/ Toulon/ Tēvs: emilia/ emilia/ RIT Team RIT Team 5 48.34 6 40.26 11
27 Terēze Zalte 1995 Hartog Jan 2012/ KW/ Harley VDL/ Tēvs: Goodwill/ Goodwill/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 4 44.06 8 28.98 12 2
28 Anna Ruķere 2000 Cleo 2012/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 12 43.07 0 33.67 12 1
29 Terēze Zalte 1995 Gandora 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni 12 44.13 0 34.89 12
30 Emīlija Elizabete Zandere 2000 Lādoga 2009/ LAT/ Louis J/ Tēvs: Guido/ Guido/ E.E.Zandere RJSK Sport de lux 9 56.41 5 38.39 14
31 Laila Bergsone 1994 Carē 2006/ LAT/ Cattio/ Tēvs: Malahits/ Malahits/ L.Bergsone JSK “Mustangs” 12 43.23 4 32.98 16
32 Elīna Kalniņa 2001 Fynny Grace 2005/Fouguet/Charisma Valmiermuižas jātnieku skola 16 57.7 1 35.18 17
33 Vadims Blaževičs 1987 Levante 2012/ OL/ LevntosI/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana 19 53.68 6 39.31 25
34 Elizabete Reinholde 1999 Lalibela 2007/ LV/ Lord-Palaco/ Tēvs: Lemon/ Lemon/ K.Reinholde JJS 13 47.19 14 41.54 27
35 Nikolajs Zaicevs Agrīna 2012/LS/Akapulko/Gigants/J.Jurašs Burtnieku Z/A 9 47.9 28 63.18 37
  Mārtiņš Pilders 1999 Hoogheid 2012/ KW/ Corlando(ex Corlando)DH476/ Tēvs: Acobat II/ Acobat II/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 4 45.81 izsl.
  Laura Didus 25 Paraiba 2003/TRG/Binga/Bazalt/B.Bajorinas Lietuva 12 42.52 izsl.
  Madara Pētersone   Kapteinis Cukurs 2010/ LAT/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis 4 41.42 izsl.
  Mārtiņš Pilders 1999 Lendija 2008/ LS/ Levantos I/ Tēvs: Didzis/ Didzis/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni izsl.
  Indrek Lootus 1978 KEEP SMILING 2009/ OLDENBURGER/ LINTON/ Tēvs: GRAF GRANNUS/ GRAF GRANNUS/ MERY-LII TEESSAR ESHKS izsl.
  Jaroslavs Trubanovs 1988 Gusar 30 2012/ Don/ Glicerin 69/ Tēvs: Sbornik 121/ Sbornik 121/ Inesa Trubanova SK Drostalas 16 43.63 izst.

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 10 bez ierobežojumiem TURNĪRA IESKAITE konkurencē “Labākais jātnieks 2018. gada sezonā”
līdz 130 cm (Art. 238.2.2) Pārlekšana
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda Soda p. Laiks Soda p. Laiks
1 Krista Kliesmete Carlsons 102 2008/ HL/ Cardino / Tēvs: Lavall II / Lavall II / Elīna Raščevska JJS 0 77.07 0 38.24
2 ANNIKA VEERPALU QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Estonia/ Nõo RK 0 77.8 0 38.64
3 Andis Vārna Faryjan E 2010/ KWPN / Van Gogh/ Tēvs: Elcaro/ Elcaro/ Andris Kiršentāls Z/S “Lielceri” 0 78.01 0 39.19
4 Jaroslavs Trubanovs Pekhorka 2011/ TR/ Hlodwig 07/ Tēvs: Sorro 136/ Sorro 136/ Jaroslavs Trubanovs SK Drostalas 0 76.33 8 39.91
5 Eva Fībiga Acadio 2001/ Holšteinas/ Acadius/ Tēvs: Capitol I/ Capitol I/ Igors Skoks SK TOP SPORT 1 80.4    
6 Aigars Bregže Val di Sole 2007/ Latvijas/ Valdajs/ Tēvs: Legato/ Legato/ Dace Samuša Z/S Lielceri 4 74.06    
7 Elizabete Krista Juraša Lagūna – N 2003/ LS / Land Lover / Tēvs: Gotārs/ Gotārs/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni 4 75.32
8 Magdalēna Pildere Kavallo 2006/ LS/ Calano II/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ J.Bušers JSK Zāgkalni 4 75.6
9 Andis Vārna Conquesta 2010/ LS/ Caraoki/ Tēvs: Escudo II/ Escudo II/ Madara Blumbaha Z/S “Lielceri” 4 77
10 Tatjana Reznuka Arribas 2009/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs 4 77.41
11 Aigars Bregže Avellyna 2010/ LV/ Avellynus/ Tēvs: Guido/ Guido/ Kristīne Krūmiņa Z/S Lielceri 4 77.62
12 Andis Vārna Celestial 2008/ KWPN / Vigaro/ Tēvs: Voltaire/ Voltaire/ Andis Vārna Z/S “Lielceri” 4 78.59
13 Laura Gustsone Cadesta 2009/ HOL/ Colbert GTI/ Tēvs: Stauffenberg/ Stauffenberg/ L.Gustsone RJSK Sport de Lux 8 73.89
14 Krista Kristiana Alksne Cloney 2007/ KWPN/ Hamar/ Tēvs: Topas/ Topas/ k.k.alksne RJSK Sport De Lux 8 75.3
15 KAROL-KENNETH LOOTUS COOLMAN 2007/ DEUTSCHE SPORTPFERD/ COLA/ Tēvs: FERMAN/ FERMAN/ KAROL-KENNETH LOOTUS ESHKS 8 76.29
16 Aleksands Šakurovs Cabaletta 2008/OLD/Collado/Armitage/A,Šakurovs RJSK 12 78.52
17 Aija Grēna Alibi 2005/ Aromats/ Gvidons/ D.Ozols LPJSK 14 86.64
18 GUNTARS SILIŅŠ FLEEDWOODS 2010/ KWP/ -/ Tēvs: -/ -/ SAI CHD FG MEŽSTRAZDIŅI 16 78.15
19 Mārtiņš Pilders Cananero 2009/ LS/ Corall/ Tēvs: Amadeuss/ Amadeuss/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni 24 69.46
  Indrek Lootus KEEP SMILING 2009/ OLDENBURGER/ LINTON/ Tēvs: GRAF GRANNUS/ GRAF GRANNUS/ MERY-LII TEESSAR ESHKS izsl.

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 11 bez ierobežojumiem.
60 cm,  2 fāzēs (Art.  274.5.3.) I fāze   II fāze
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.p. Laiks S.p. Laiks
1 Līva Dreimane Black Velvet 2006/ WB/ Bostorp Besk/ Tēvs: Ekbackens Krumelur/ Ekbackens Krumelur/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 34.79 0 17.45
2 Amanda Emīlija Bērziņa Dominiks 2000/ LV/ Disko/ Tēvs: Hamlets / Hamlets / Z/S Priežkalni Z/S Priežkalni 0 36.2 0 19.84
3 Jennifer Mölder Lisette 2005/ Estonian horse/ Laasik/ Tēvs: Anti/ Anti/ Kaire Vaikmaa Parnumaa RSK 0 38.68 0 20.26
4 Roberta Birzule Efeja 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs 0 41.92 0 20.46
5 Elizabete Maija Liepa Avatars 2011/ ESP/ Alberts/ Tēvs: Arafat/ Arafat/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 38.7 0 20.79
6 Rūta Treimane TIMS 2009/ Ponijs vietējais/ Toniks/ Tēvs: _/ _/ JJS JJS 0 40.38 0 23.78
7 Annija Feldmane Saprāts 2013/ Latviešu/ Starts/ Tēvs: Protets/ Protets/ Rolands Stivriņš “Adventure Ride” 0 39.85 0 23.8
8 Lāsma-Liesma Birģele Cassis S 2009/ HL/ Cassiniland / Tēvs: Contender / Contender / Lāsma-Liesma Birģele Z/S Priežkalni 0 42.04 0 24.62
9 Guna Vasiļjeva Rozmarīns 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Kristīne Zeltkalne-Voika JJS 0 48.39 0 25.62
10 Kate Laicāne Late 2013/ LS/ Lev Daimond/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 0 40.68 0 25.64
11 Guna Vasiļjeva Latē 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 0 46.06 0 27.23
12 Guna Vasiļjeva Avatārs 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS 0 44.39 0 27.29
13 Signe Melkina Kelly A 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ A. Melkins JSK EquiLat 0 48.41 0 31.11
14 Veronika Īvāne Zibens 2011/ LV/ Zeltkalis/ Tēvs: Babilons/ Babilons/ Veronika Īvāne Kriki 0 43.14 4 21.32
15 Rūta Dāboliņa āk Palermo 2003/ LS/ x/ Tēvs: x/ x/ JJS JJS 0 38.87 4 22.92
16 Jelizaveta Reznuka Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs 0 44.27 4 24.51
17 Iveta Ēdolfa Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS 0 50.27 izsl.
18 Ance Zvirbule Florence 2008/ nav/ nav/ Tēvs: nav/ nav/ IEVA Rauzāne JSK Īriss 4 34.24
19 Anastasija Koļesņikova Florence 2008/ nav/ nav/ Tēvs: nav/ nav/ Ieva Rauzāne JSK Īriss 4 37.91
20 Izabella Karole Avatars 2012/ / / Tēvs: / / JJS JJS 4 46.18
21 Katrīna Kelmere Cielaviņa 2010/ LS/ Alberts/ Tēvs: Bambino/ Bambino/ M.Pildere JSK Zāgkalni 4 49.65
22 Jessica Mölder Lisette 2005/ Estonian horse/ Laasik/ Tēvs: Anti/ Anti/ Kaire Vaikmaa Parnumaa RSK 5 56.07
23 Odrija Roberta Brālēna Kolšteins Obelenskis 2010/ HOL/ Kooihuster Samme/ Tēvs: Pitchwood Moonshine/ Pitchwood Moonshine/ O. Brālēna SIA Z/A Kocēni 8 33.5
24 Rūta Dāboliņa Palermo 2003/ LS/ x/ Tēvs: x/ x/ JJS JJS 8 34.59
25 Elīza Stauža Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA AGROTRADE JSK Eridana 8 42.77
Elīza Rulle Korande 2014/ Latvijas/ Carpaccio II/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ Līga Rutka RJSK Sport De Lux izsl.
Lāsma Voskoboiņikova Alfrēds 2007/ Anglis/ Argoss/ Tēvs: Lakmuss/ Lakmuss/ SIA Adventure Ride AAK “Adventure Ride” izsl.
Liene Kamergrauze Prometejs 2013/ Latvijas/ Potenciāls/ Tēvs: -/ -/ Ieva Jase Biedrība “Ūsiņš” izsl.
Paula Skujiņa Rigondo 2005/ ls/ nav/ Tēvs: nav/ nav/ Rūta Racko JSK Īriss izsl.
Elizabete Voika Rozmarīns 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Kristīne Zeltkalne-Voika JJS izsl.

 

Dubultsvētki Inčukalnā – XI Vislatvijas Zirgu dienas un JJS Turnīrs konkurā

Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā no 13 līdz 15 jūlijam visas dienas no plkst. 9:00...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” nedēļas nogalē notika sezonas atklāšanas sacensības

“Jauno Jātnieku skolā” nedēļas nogalē notika sezonas atklāšanas sacensības   “Jauno Jātnieku skolas” sporta centrā nedēļas nogalē...

Skatīt vairāk

JAUNO JĀTNIEKU SKOLAS TURNĪRA I POSMA REZULTĀTI

28-29 Aprīlis   JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018. 9:00 Maršruts Nr. 1 – vadības...

Skatīt vairāk