ATJAUNOTAS STARTA KĀRTĪBAS JJS TURNĪRA 3.POSMAM, SVĒTDIENA. SĀKUMS 8:00!!!

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: 08:00  
  MARŠRUTS NR.8        
      100 cm. 2 fāzēs (Art. 274.5.3.), bez ierobežojumiem.  
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Saskia Maripuu 3 Deal or No Deal 2004/ unknown/ -/ Tēvs: -/ -/ S.Maripuu & Sahhara OÜ Viljandimaa RSK
2 Giedrius Butkus 7 Carot Carot Bitaičių žirgai
3 Kippen Närep 5 Candour Esqui 2013/ Estonian Sport Horse/ Cadeau De Muze/ Tēvs: Elvis Ter Putte/ Elvis Ter Putte/ OÜ Tartu Graver Märjamaa RSK
4 Jessica Mölder 6 Nacho 19 2011/ German sportpony/ Nashville WH/ Tēvs: Mentos/ Mentos/ Jessica Mölder Pärnumaa RSK
5 Angelika Tammik 6 Rokit 2012/ Estonian horse/ Raksel/ Tēvs: Laasik/ Laasik/ Kaire Vaikmaa Pärnumaa RSK
6 Diāna Miķelsone 7 Zarien N 2004/ KWPN/ Osmium/ Tēvs: Bazuin/ Bazuin/ D. Miķelsone JJS
7 Laura Luīze Leinerte 4 Chuanas 2012/ LT/ Charzaj MG/ Tēvs: Manitoba/ Manitoba/ Aleksandrs Šakūrovs Baltic Equestrian Team
8 Krista Kliesmete 1 F 2010/ KWPN/ Excenel V/ Tēvs: -/ -/ Eliis Veiper JJS
9 Magdalēna Pildere 4 MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KWPN/ Zavall- VDL/ Tēvs: Juss De Pomme/ Juss De Pomme/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni
10 Unda Egendorfa 8 Red Grace 2013/ Latvijas/ Regress/ Tēvs: Antonio/ Antonio/ Gelinta Apse JSK Demora
11 Teet Juul 1 Henriette 2013/ Estonian Sporthorse/ Hugh Grant De Muze/ Tēvs: Carry´s Son/ Carry´s Son/ OÜ Trandeston EST
12 Marija Avkštola 6 Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines Staļļi
13 Anželika Aļabjeva 4 Lavanda Lary 2012/ LS/ Lary Dark / Tēvs: Landgold / Landgold / Margarita Aļabjeva – Vaišļa JSK Kriķi
14 Edīte Vāgnere 7 Chocolate 2013/ Ls/ Chavers/ Tēvs: Kadiliak/ Kadiliak/ Edīte Vāgnere JSK Īriss
15 Velta Romāne 4 Klasika 2004/ LS/ Capatino/ Tēvs: Disko/ Disko/ A.Vārna JSK Kriķi
16 Signe Melkina 7 Kelly A 2013/ -/ Kupidons/ Tēvs: Lampions/ Lampions/ A.Melkins JSK “EquiLat”
17 Ieva Katrīna Apalupa 8 Lordana 2012/ LTU/ Lordano/ Tēvs: Surprise/ Surprise/ G.Eze JK Erceni
18 Laine Daila Muktupaule 2 Gaigala 2008/ LWB/ Gvidons/ Tēvs: Absolvents/ Absolvents/ A. Muktupaule JSK EquiLat
19 Aigars Bregže 1 Lekorado 2013/ LS/ Lekont/ Tēvs: Concord/ Concord/ L.Gustsone Z/s Lielceri
20 Ilona Juraša 8 Chamer 2011/ LS/ Chromas TR/ Tēvs: Hamlets TR/ Hamlets TR/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA
21 Markuss Roberts Vasiļjevs 4 Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans/ Fans/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
22 Ivo Ots 7 Charly 2009/ Holstein/ Corrado I/ Tēvs: Quick Star/ Quick Star/ Linnea Pärnaste Pärnumaa RSK
23 Saskia Maripuu 3 Rhianna 2008/ KWPN/ Acolino/ Tēvs: Larenco/ Larenco/ Saskia Maripuu Viljandimaa RSK
24 Līga Pētersone 7 Nildans 2012/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Ladiesman/ Ladiesman/ SIA Princis JSK Princis
25 Anna Šellere 7 Kolibri 2012/ Ls/ Kelvins/ Tēvs: Lear/ Lear/ Z/S Eridana JSK “TELFAS”
26 Una Adamoviča 3 Revija 2008/ LS/ Salana-Radiants/ Tēvs: Capatino/ Capatino/ A.Vārna JSK Kriķi
27 Liene Bernharde 4 Chambertina II 2004/ HOL/ Chambertin/ Tēvs: Hanka II/ Hanka II/ S.Sondore JK Erceni
28 Gabriella Austvika 4 Jus de Pomerol 2013/ Selle Français/ Pomerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS
29 Kristina Zomea 4 Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Natalija Zomera JSK Mustangs
30 Artūras Stonkus 8 Leksija Lilū 2007/ LS/ Pittegardens Limewald/ Tēvs: Legato/ Legato/ Gelinta Apse JSK Demora
31 Jogita Baltmane 3 Lefo 2012/ LV/ Lavilons/ Tēvs: Fabiāns/ Fabiāns/ Ligita Baltmane P/s “Saulstari”
32 Annija Vārna 7 Candy 2013/ LS/ Coleo/ Tēvs: Donald/ Donald/ A.Vārna JSK Kriķi
33 Marija 8 Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss”
34 Santa Vibāne 4 Cadrills 2007/ Ls/ Kapteinis Cukurs/ Tēvs: Leons/ Leons/ SIA Princis Jsk Princis
35 Amanda Zariņa 4 Clea 2013/ LS/ Calano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ S. Zariņa JSK EquiLat
36 Darja Berkova 8 Pikas G 2011/ LTU/ Piccolino/ Tēvs: Pik Solo/ Pik Solo/ D.Berkova Z/S Tīraines Staļļi
37 Janely Saar 7 LADY 2010/ LAT/ DISPUTS/ Tēvs: LEGATO/ LEGATO/ JANELY SAAR Pärnumaa RSK
38 Betija Greita Vegere 3 Odalisque De Monty 2002/ SF/ Coland/ Tēvs: Tenor De La Cour/ Tenor De La Cour/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
39 Beatrise Balama 4 Palermo 2003/ LS/ Pedro/ Tēvs: Salana-Radiants/ Salana-Radiants/ JJS JJS
40 Martiņš Pilders 2 Carlondra First 2011/ Oldenburge/ Cornetus/ Tēvs: Ampērs/ Ampērs/ Elina Bibikova JSK Zāgkalni
41 Odrija RobertaBrālēna 4 Copelli2 2013/ OLD/ Corall/ Tēvs: Errigal Flight/ Errigal Flight/ Odrija Brālēna Z/A Kocēni
42 Agnese Upitte 8 Bacchus de Troy 2007/ Cheval de sport Belge/ Adonis du Relais Pachis/ Tēvs: Bacara/ Bacara/ Agnese Upite Lielceri
43 Patrīcija Kestere 8 Don Karleone 2006/ OLD/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS
44 Giedrius Butkus 7 Juul-W 2014/ KWPN/ Star Power / Tēvs: x/ x/ Giedrius Butkus Bitaičių žirgai
45 Gabija Venciute 7 Queen B 2004/ DWB/ Quebec/ Tēvs: Raimondo / Raimondo / Gabija Venciute Bitaičių žirgai
46 Elizabete Rasmussena 8 Sonāte 2008/ LS/ Surprise/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ E.Rasmussena Z/A Kocēni
47 Elza Stumpe 8 Zirgs 2003/ LBW/ Corral/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Erlain Veti Active
48 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni
49 Elizabete Krista Juraša 4 Andžella N 2014/ LS/ Atomāts/ Tēvs: Nummer UNO/ Nummer UNO/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni
50 Annika Ojaste 7 Obora’s Gracia 2007/ OS/ Jerome-E/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Annika Ojaste Pärnumaa RSK
51 Agnija Janele 8 Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S “Kalnblāķi” Z/A Kocēni
52 Agnese Kroiča 3 Riogrande 2004/ LS/ Salana Radiants/ Tēvs: Jokers/ Jokers/ Antra Linga Bērziņa Veti Active
53 Ivo Ots 7 Charly 2009/ Holstein/ Corrado I/ Tēvs: Quick Star/ Quick Star/ Linnea Pärnaste Pärnumaa RSK
54 Diāna Miķelsone 7 Lovely Lady 2008/ LS/ Levantos I/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ I. Miķelsone JJS
55 Laura Luīze Leinerte 4 Passo 2006/ LS/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team
56 Krista Kliesmete 1 Karl 2011/ LWB/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JJS
57 Magdalēna Pildere 4 Hoogheid 2012/ KWPN/ Corlando/ Tēvs: Acobat 2/ Acobat 2/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni
58 Unda Egendorfa 8 Lēdija 2003/ LS/ Legato/ Tēvs: Zenīts/ Zenīts/ Gelinta Aspe JSK Demora
59 Teet Juul 1 Kaiser 2014/ Estonian sporthorse/ Kontador V.D. Doorndonkhoeve C/ Tēvs: Terror/ Terror/ OÜ Trandeston EST
60 Ivo Ots 7 Candour Esqui 2013/ Estonian Sport Horse/ Cadeau De Muze/ Tēvs: Elvis Ter Putte/ Elvis Ter Putte/ OÜ Tartu Graver Märjamaa RSK

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: ~10:20  
  MARŠRUTS NR.9A   TURNĪRA IESKAITE  
      110 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.) ponijiem.   
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Saskia Maripuu 3 Deal or No Deal 2004/ unknown/ -/ Tēvs: -/ -/ S.Maripuu & Sahhara OÜ Viljandimaa RSK
2 Kippen Närep 5 Rosehill Fascination 2008/ ISH/ Templebready Fear Bui/ Tēvs: Riot Helmet / Riot Helmet / Oliver Närep Ruila Tall
3 Tīna Dreimane 4 Picasso 2007/ LWB / A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
4 Anna Juraša 4 AMANDA VIANA 2005/ KWPN/ SOLITAIR/ Tēvs: CAVALIER/ CAVALIER/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola
5 Magdalēna Pildere 4 MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KWPN/ Zavall- VDL/ Tēvs: Juss De Pomme/ Juss De Pomme/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni
6 Laura Luīze Leinerte 4 Chunas 2012/ LT/ Charzaj MG/ Tēvs: Manitoba/ Manitoba/ Aleksandrs Šakūrovs Baltic Equestrian Team
7 Ance Anna Katkovska 4 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS
8 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni
9 Angelika Tammik 6 Rokit 2012/ Estonian horse/ Raksel/ Tēvs: Laasik/ Laasik/ Kaire Vaikmaa Pärnumaa RSK
10 Markuss Roberts Vasiļjevs 4 Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans/ Fans/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
11 Jessica Mölder 6 Nacho 19 2011/ German sportpony/ Nashville WH/ Tēvs: Mentos/ Mentos/ Jessica Mölder Pärnumaa RSK
12 Daniela Briņķe 3 Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Calliano/ Calliano/ Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs
13 Zane Rūse 4 AĢENTS 2004/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Fans/ Fans/ Toms Vilde Valmiermuižas Jātnieku skola
14 Saskia Maripuu 3 Rhianna 2008/ KWPN/ Acolino/ Tēvs: Larenco/ Larenco/ Saskia Maripuu Viljandimaa RSK
15 Kitija Bilinska 3 Nilla 2006/ LS/ Leuthen I/ Tēvs: Neapoł/ Neapoł/ Edgars Bilinskis Ropažu JK
16 Marija Avkštola 6 Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines Staļļi
17 Kristina Zomea 4 Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Natalija Zomera JSK Mustangs
18 Rihards 4 Timpex Canyon 2000/ UN/ Cabdula Du Tillard/ Tēvs: Hargita/ Hargita/ M.Žagata Z/s Ekvi
19 Madara Pētersone 4 Lilions 2010/ LS/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis
20 Elisabeth Käbin 4 West Park S 2012/ Lithuanian sport horse/ Westo-S/ Tēvs: 810 Chikoi 122/ 810 Chikoi 122/ Elisabeth Käbin Pärnumaa RSK
21 Santa Vibāne 4 Cadrills 2007/ Ls/ Kapteinis Cukurs/ Tēvs: Leons/ Leons/ SIA Princis Jsk Princis
22 Odrija Roberta Brālēna 4 zirgs Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ Odrija Brālēna  
23 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Zello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS
24 Marlen Ojaste 4 Wilhelmina 2010/ Pony/ Winnetou/ Tēvs: Sheik OX/ Sheik OX/ Helle Luuasepp Pärnumaa RSK
25 Anna Annija Alsiņa 4 Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi”
26 Tīna Dreimane 4 Luis 2007/ LWB/ Liberato H / Tēvs: Hamlets / Hamlets / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
27 Anna Juraša 4 FAZĀNS 2002/ LS/ FANS/ Tēvs: VAIGAČ/ VAIGAČ/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola
28 Magdalēna Pildere 4 Hoogheid 2012/ KWPN/ Corlando/ Tēvs: Acobat 2/ Acobat 2/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: ~ 11:50  
  MARŠRUTS NR.9B TURNĪRA IESKAITE  
      110 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.) ponijiem.   
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Giedrius Butkus 7 Clarissa 2013/ HOL/ Clarimo / Tēvs: x / x / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai
2 Terēze Zalte 7 Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
3 Guntars Siliņš 1 Izak 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi
4 Aigars Bregže 1 Lekorado 2013/ LS/ Lekont/ Tēvs: Concord/ Concord/ L.Gustsone Z/s Lielceri
5 Krista Kliesmete 1 Centurio 2013/ DE/ Cameo/ Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ Ieva Pļavniece JJS
6 Toms Andrejs Plīkša 7 Irano Sep 2013/ KWPN/ Untouched/ Tēvs: Marlon/ Marlon/ I.Plīkša JSK Equilat
7 Madara Pētersone 4 Nepals 2013/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Ladiesman/ Ladiesman/ SIA Princis JSK Princis
8 Annija Vārna 7 Candy 2013/ LS/ Coleo/ Tēvs: Donald/ Donald/ A.Vārna JSK Kriķi
9 Laura Penele 1 Iniesta D 2013/ KWPN/ Diarado/ Tēvs: Gran Corrado/ Gran Corrado/ Jekaterina Meļņika Lielceri
10 Eva Fībiga 7 Lucius 2013/ Latvijas/ Lacapo/ Tēvs: Centuryo/ Centuryo/ A/S “Agrofirma Tērvete” TOP SPORT
11 Teet Juul 1 Henriette 2013/ Estonian Sporthorse/ Hugh Grant De Muze/ Tēvs: Carry´s Son/ Carry´s Son/ OÜ Trandeston EST
12 Krista Kristiāna Alksne 1 Rolex 2013/ LS/ Robins/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ SIA “Muitnieki” RJSK “Sport de Lux”
13 Elīna Kaimiņa 7 Palbo 2013/ LS/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
14 Tatjana Reznuka 1 Dobro 2013/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
15 Kippen Närep 5 Candour Esqui 2013/ Estonian Sport Horse/ Cadeau De Muze/ Tēvs: Elvis Ter Putte/ Elvis Ter Putte/ OÜ Tartu Graver Märjamaa RSK
16 Anna Šellere 7 Chikita 2013/ Baltic Hanover/ Cisco/ Tēvs: Verso De Paulstra/ Verso De Paulstra/ Z/s Akoti JSK “TELFAS”
17 Giedrius Butkus 7 Intouchable 2013/ KWPN/ Indoctro/ Tēvs: Contender / Contender / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai
18 Terēze Zalte 7 Copelli2 2013/ OLD/ Corall/ Tēvs: Errigal Flight/ Errigal Flight/ Odrija Brālēna Z/A Kocēni

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: ~ 13:00  
  MARŠRUTS NR.9C   TURNĪRA IESKAITE  
      110 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.) ponijiem.   
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Krista Kliesmete 1 Karl 2011/ LWB/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JJS
2 Anna Šellere 7 Luanda 2010/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Armitage/ Armitage/ O. Šellere JSK “TELFAS”
3 Karlīna Adata 3 Cleopatra 2005/ LWB/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ K.Adata Z/A Kocēni
4 adriāna anna arāja 3 Conterina 2010/ HL/ Contendro/ Tēvs: Lortino/ Lortino/ Adriāna Anna Arāja RJSK Sport de Lux
5 Laura Luīze Leinerte 4 Passo 2006/ LS/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team
6 Taisi Viire 3 Baleriin 2011/ Estonian Sporthorse/ Bison/ Tēvs: Madrigal/ Madrigal/ Taisi Viire Pärnumaa RSK
7 Guna Vasiļjeva 1 Cartjē 2003/ LS/ Cattio/ Tēvs: Doms/ Doms/ K. Kļaviņa Līcīte JJS
8 Unda Egendorfa 8 Lēdija 2003/ LS/ Legato/ Tēvs: Zenīts/ Zenīts/ Gelinta Aspe JSK Demora
9 Laine Daila Muktupaule 2 Gaigala 2008/ LWB/ Gvidons/ Tēvs: Absolvents/ Absolvents/ A. Muktupaule JSK EquiLat
10 Ilona Juraša 8 Chamer 2011/ LS/ Chromas TR/ Tēvs: Hamlets TR/ Hamlets TR/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA
11 Līga Pētersone 7 Nildans 2012/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Ladiesman/ Ladiesman/ SIA Princis JSK Princis
12 Diāna Miķelsone 7 Ak-Vo 2003/ LS/ Ako/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ D. Miķelsone JJS
13 Ivo Ots 7 Charly 2009/ Holstein/ Corrado I/ Tēvs: Quick Star/ Quick Star/ Linnea Pärnaste Pärnumaa RSK
14 Eva Fībiga 7 Parnell Argus 2005/ HN/ Parnell/ Tēvs: Augusts/ Augusts/ Igors Skoks TOP SPORT
15 Janely Saar 7 Lady 2010/ Lat/ DISPUTS/ Tēvs: LEGATO/ LEGATO/ Janely Saar Pärnumaa Ratsaspordiklubi
16 Patrīcija Kestere 8 Don Karleone 2006/ OLD/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS
17 Gabija Venciute 7 Queen B 2004/ DWB/ Quebec/ Tēvs: Raimondo / Raimondo / Gabija Venciute Bitaičių žirgai
18 Liene Krūmiņa 7 Geiša 2012/ LWB/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L.Krūmiņa JJS
19 Artūras Stonkus 8 Leksija Lilū 2007/ LS/ Pittegardens Limewald/ Tēvs: Legato/ Legato/ Gelinta Apse JSK Demora
20 Elizabete Reinholde 8 Lalibela 2007/ LV/ Lord-Palaco/ Tēvs: Lemon/ Lemon/ K.Reinholde JJS
21 Agnese Kroiča 3 Riogrande 2004/ LS/ Salana Radiants/ Tēvs: Jokers/ Jokers/ Antra Linga Bērziņa Veti Active
22 Katrīna Anna Krūklīte 7 Dilaila 2009/ LS/ Donnerbube ll/ Tēvs: Lagerfeld/ Lagerfeld/ L.A.Kaca JSK “Temperaments”
23 Elza Stumpe 8 Zirgs 2003/ LBW/ Corral/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Erlain Veti Active
24 Terēze Zalte 7 Gandora 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
25 Krista Kliesmete 1 F 2010/ KWPN/ Excenel V/ Tēvs: -/ -/ Eliis Veiper JJS
26 Anna Šellere 7 Charmeur 2011/ Ls/ Corall/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ A. Šellere JSK “TELFAS”
27 Ivo Ots 7 Candour Esqui 2013/ Estonian Sport Horse/ Cadeau De Muze/ Tēvs: Elvis Ter Putte/ Elvis Ter Putte/ OÜ Tartu Graver Märjamaa RSK

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: ~ 15:00  
  MARŠRUTS NR.10   TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 25 gadiem  
      125 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.) ponijiem.   
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Anna Šellere 7 Charmeur 2011/ Ls/ Corall/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ A. Šellere JSK “TELFAS”
2 Andis Vārna 1 Chaccos Girl Star 2012/ -/ Chacco Blue/ Tēvs: -/ -/ Paul Shockemohle Lielceri
3 anna arhipova 1 Heesamar 2012/ KWPN/ Toulon/ Tēvs: v/ v/ RIT Team RIT Team
4 Guntars Siliņš 1 Hialta 2012/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi
5 Mārtiņš Pilders 2 Kavallo 2006/ LATV/ Calano 2/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ J. Bušers Jsk zāgkalni
6 Taisi Viire 3 Baleriin 2011/ Estonian Sporthorse/ Bison/ Tēvs: Madrigal/ Madrigal/ Taisi Viire Pärnumaa RSK
7 Tatjana Reznuka 1 Arribas T 2009/ ./ ../ Tēvs: ../ ../ . Ropazu jatnieku klubs
8 Keitija Racina 2 Carlos Z 2010/ ZANG/ Clintissimo Z/ Tēvs: Landor S/ Landor S/ E. Treibergs Baltic Equestrian Team
9 Līga Pētersone 7 Liberts 2010/ LAT/ Lacapo/ Tēvs: Kapteinis Cukurs/ Kapteinis Cukurs/ SIA Princis JSK Princis
10 Laura Penele 1 Bailando 2012/ BH/ Borzomis/ Tēvs: Reglaments/ Reglaments/ L.Penele Lielceri
11 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ Close Harmony/ Tēvs: Terror/ Terror/ Peeter Viiard Nõo RK/ ESTONIA
12 Elīna Kalniņa 2 Zirgs/ FUNNY GRACE 2005/ Zweibrucker/ FOUQUET/ Tēvs: CHARISMA/ CHARISMA/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola
13 Maija Elizabete Smirnova 3 Lavella 2005/ HN/ Luxius/ Tēvs: Landadel/ Landadel/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA
14 Madara Pētersone 4 Kapteinis Cukurs 2002/ LS/ Caliano/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis JSK Princis
15 Adriāna Anna Arāja 3 Conterina 2008/ HL/ Contendro/ Tēvs: Lortino/ Lortino/ Adriāna Anna Arāja RJSK Sport De Lux
16 Janely Saar 7 ILSONNE V BAREELHOF 2008/ BWP/ DIDAS DE L’ESPERANCE/ Tēvs: NELZON Z/ NELZON Z/ JANELY SAAR Pärnumaa RSK
           
17 Eva Fībiga 7 Parnell Argus 2005/ HN/ Parnell/ Tēvs: Augusts/ Augusts/ Igors Skoks TOP SPORT
18 Aija Grēna 7 Alibi 2005/ LS/ Aromats/ Tēvs: Gvidons/ Gvidons/ D.Ozols LPJSK
19 Agnese Kroiča 3 Luzi 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ Iveta Kroiča Veti Active
20 Betija Annemarija Ezerkalne 3 Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni
21 Liene Krūmiņa 7 Geiša 2012/ LWB/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L.Krūmiņa JJS
22 Tīna Dreimane 4 Luis 2007/ LWB/ Liberato H / Tēvs: Hamlets / Hamlets / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
23 Beāta Laseviča 2 Firgo-Farola 2010/ KWPN/ Carthino Z/ Tēvs: Animo/ Animo/ B.Lasevica JJS
24 Sintija Semeņkova 1 Ligretto 2004/ LS/ Lord Picasso/ Tēvs: Aarking/ Aarking/ Anda Ķeņģe JSK Kriķi
25 Tīna Dreimane 4 Picasso 2007/ LWB / A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
26 Terēze Zalte 7 Cairos 2012/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Cardento/ Cardento/ S. Bertaitis Z/A Kocēni
27 Elizabete Krista Juraša 4 Lagūna N 2003/ LS/ Land Lover/ Tēvs: Gotārs/ Gotārs/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni
28 Anna Šellere 7 Luanda 2010/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Armitage/ Armitage/ O. Šellere JSK “TELFAS”
29 Andis Vārna 1 Conrouet 2010/ -/ Conthargos / Tēvs: -/ -/ Paul Shockemohle Lielceri
30 anna arhipova 1 Liviana 2012/ HANN/ v/ Tēvs: v/ v/ B.Lasevica RIT Team
31 Guntars Siliņš 1 Sabbotini 2012/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi
32 ANNIKA VEERPALU 7 QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Nõo RK/ ESTONIA

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: ~ 17:00  
  MARŠRUTS NR.11   TURNĪRA IESKAITE konkurencē “Labākais jātnieks 2018. gada sezonā”  
      135 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.) ponijiem.   
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Guntars Siliņš 1 Gallant 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi
2 Andis Vārna 1 Dendelin 2008/ KWPN / Vigaro/ Tēvs: Voltaire/ Voltaire/ Andis Vārna Lielceri
3 ANNIKA VEERPALU 7 QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Nõo RK/ ESTONIA
4 Jaroslavs Trubanovs 7 Pekhorka 2011/ TR/ Hlodwig/ Tēvs: Sorro/ Sorro/ J.trubanovs SK Drostalas
5 Mārtiņš Pilders 2 Kavallo 2006/ LATV/ Calano 2/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ J. Bušers Jsk zāgkalni
6 Laura Gustsone 2 Cadesta 2009/ HOL/ Colbert GTI/ Tēvs: Stauffenberg/ Stauffenberg/ L.Gustsone RJSK Sport de Lux
7 Aija Grēna 7 Alibi 2005/ LS/ Aromats/ Tēvs: Gvidons/ Gvidons/ D.Ozols LPJSK
8 Danielius Gutkauskas 1 Paraiba 2003/ Trakehner/ Bingo/ Tēvs: Bazalt/ Bazalt/ Rimas Bajorinas D.G. Horses
9 Janely Saar 7 Ilsonne V Bareelhof 2008/ BWP/ Didas de l’Esperance/ Tēvs: Nelson Z/ Nelson Z/ Janely Saar Pärnumaa Ratsaspordiklubi
10 Elizabete Krista Juraša 4 Lagūna N 2003/ LS/ Land Lover/ Tēvs: Gotārs/ Gotārs/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni
11 Aigars Bregže 1 Avellyna 2010/ LS/ Avellynus/ Tēvs: Guido/ Guido/ Kristīne Krūmiņa Lielceri
12 Krista Kliesmete 1 Carlson 102 2010/ HOL/ Cardino/ Tēvs: Lavall II/ Lavall II/ Elīna Raščevska JJS
13 Tatjana Reznuka 1 Arribas T 2009/ ./ ../ Tēvs: ../ ../ . Ropazu jatnieku klubs
14 Guna Vasiļjeva 1 Cristāls 2007/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Guna Vasiljeva Mežstrazdiņi
15 Sintija Semeņkova 1 Baniki 2016/ KWPN/ Indoctro/ Tēvs: Iniki/ Iniki/ Anda Ķeņģe JSK Kriķi
16 Guntars Siliņš 1 Zwarovski 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi
17 Andis Vārna 1 Chacdina 2011/ -/ Chacco Blue/ Tēvs: -/ -/ Paul Shockemohle Lielceri
18 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ Close Harmony/ Tēvs: Terror/ Terror/ Peeter Viiard Nõo RK/ ESTONIA
19 Jaroslavs Trubanovs 7 Elegance 2010/ LS/ Emir/ Tēvs: Lemūrs/ Lemūrs/ LMPF SK Drostalas

 

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: ~ 18:50  
  MARŠRUTS NR.12        
      60 cm.ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem  
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Elza Buša 5 Eiro 2005/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Andris Bušs JSK Īriss
2 Marta Vildava 5 Milky Way 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L. Pētersone JSK Princis
3 Anete Freiberga 5 Tra- la-lā 2008/ PV/ Tango / Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ M.Pinte Saldus JK
4 Maria Emilia Ozola 5 Zibens makvīns 2008/ Nav/ Nav/ Tēvs: Nav/ Nav/ Edīte Vāgnere JSK Īriss
5 Māra Buša 5 Ebonita 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Ingūna Krūmiņa JSK Īriss
6 Ance Zvirbule 5 Florence 2004/ Nav/ Nezināms/ Tēvs: Nezināms/ Nezināms/ Ieva Rauzāne Jāšanas sporta klubs ĪRISS
7 Dijāna Rengarte 5 Eiro 2005/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Andris Bušs JSK Īriss
8 Marija 6 Ponijs Peach boy 2007/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi
9 Katrīna kelmere 6 Cielaviņa 2010/ LATV/ Alberts/ Tēvs: ./ ./ M.Pildere Jsk zāgkalni
10 Marija Avkštola 6 Raela 2007/ IV/ Ranniks/ Tēvs: Elkar/ Elkar/ D.Kics Z/S Tīraines Staļļi
11 Elizabete Voika 4 Rozmarīns 2014/ ../ ../ Tēvs: ../ ../ Kristīna Zeltkalne-Voika JJS
12 Daniela Keita Habibuļina 4 Džonijs 2012/ PV/ Džimmijs/ Tēvs: Bambīno/ Bambīno/ SIA “Mālnieki” Mēmeles JSK
13 Elza Buša 5 Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Edīte Vāgnere JSK Īriss
           
ak Tīna Rodina 4 Ambera 2012/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
ak Gabriella Austwick 4 Avatars 2011/ LS-/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
16 Normunds Zelčāns 8 Sabrina 2012/ LS/ Sprinters/ Tēvs: Bankets/ Bankets/ N.Zelčāns Veti Active
17 Lauma Kļaviņa 4 zirgs Spāre 2008/ LSB/ Sultāns/ Tēvs: Magnets/ Magnets/ Aira Rēvele JSK Laimes zeme
18 Rūta Dāboliņa 4 Cartjē 2003/ LV/ Catio/ Tēvs: ./ ./ Karīna Kļaviņa Līcīte JJS
19 Jēkabs Arvīds Stumps 3 Haribo 2000/ LAT/ Hamlets/ Tēvs: -/ -/ A.Berziņa Z/S Ozoliņi
20     Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
21 Laura kauliņa 3 Chalou 2012/ Latvija/ Zzzz/ Tēvs: Ccccc/ Ccccc/ Arija Akolova Advenšer raid
22 Kristīna Zeltkalne-Voika 1 Palermo 2003/ ../ ../ Tēvs: ../ ../ JJS JJS
23 Sintija Grundštoka 7 SO Lovely 2013/ LS/ Spark/ Tēvs: Legato/ Legato/ I. Nagliņa JSK Princis
24 Katrīna Kidika 3 zirgs Sezams 2006/ Ls/ Sultāns/ Tēvs: MT. nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ MT. nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ Aira Rēvele JSK Laimes zeme
25 Daniela Keita Habibuļina 4 Karme Helena 2004/ LS/ Calano 2/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
26 Kate Laicāne 4 Late 2012/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ jjs JJS
27 Daniela Semjonova 3 zirgs Spāre 2008/ LSB/ Sultāns/ Tēvs: Magnets/ Magnets/ Aira Rēvele JSK Laimes zeme
28 Beatrise Balama 4 TalismanS Picobello Z 2004/ BWP/ T’is Voltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS
29 Magdalēna Pildere 4 Kmilla 2013/ LV/ Kelvins/ Tēvs: Aldans/ Aldans/ Mārtiņš Ernests Pilders JSK Zāgkalni
30 Ilze Jansone 8 Pascal 2010/ LT/ Shandor 34/ Tēvs: -/ -/ A.Petrovas Equi Lat
31 Poļina Obrazeja 4 Persiks 2006/ ——/ ——/ Tēvs: —–/ —–/ Anna Stafecka Tīraines staļļi
32 Baiba Grīnberga 2 Kamene 2014/ LS/ Kapteinis Cukurs/ Tēvs: Diriģents/ Diriģents/ Baiba Grīnbergs JSK EquiLat
33 Guna Vasiļjeva 7 Jabella 2014/ KWPN/ Gaillard de la Pomme/ Tēvs: Carthino Z/ Carthino Z/ Vija Ceriņa JJS
34 Patrīcija 3 Florence 2004/ Nav zināms/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ Ieva Rauzane Jāšanas sporta klubs “Īriss”
35 Izabella Karole 8 Palermo 2002/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
36 Normunds Zelčāns 8 Fortūna 2005/ LS/ Fabiāna/ Tēvs: Rapsis/ Rapsis/ I.Kroiča Veti Active
37 Aleksandra 4 Hugo 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafeska z/s tiraines stalli
ak     Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
39 Anna Fromane 6 Raela 2007/ Ponijs/ Rannik/ Tēvs: -/ -/ Diāna Kics Tīraines staļļi
40 Darja Starikova 4 Alfa 2011/ traķene/ Arsenāls/ Tēvs: x/ x/ Ilona Drikina JSL EQUILAT
ak Guna Vasiļjeva 7 Jabella 2014/ KWPN/ Gaillard de la Pomme/ Tēvs: Carthino Z/ Carthino Z/ Vija Ceriņa JJS

“Jauno Jātnieku skola” noslēdz 2018. gada sacensību sezonu

15. un 16. septembrī “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā bija dubultsvētki – noslēdzās “Jauno Jātnieku...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRA KONKŪRĀ KOPVĒRTEJUMA REZULTĀTI

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem                ...

Skatīt vairāk

Jauno Jātnieku Skolas TURNĪRA 3.POSMA REZULTĀTI

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.     Maršruts Nr. 1 – vadības maršruts...

Skatīt vairāk