Atjaunotas starta kārtības 13.07.2018

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
  Maršruts Nr. 1 – vadības maršruts   Starts: 09:00    
N.p.k. Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda
1/ak Guna Vasiļjeva Ambera JJS
2 Marta Šmita Luvras JK”Mežakrasti”
3 Rūta Treimane Late JJS
4 Renāte Avena Tims JJS
5 Markuss Kociņš Lambiek Ropažu jātnieku klubs
6 Dārta Asarīte Puma Valmiermuižas jātnieku skola
7 Sanita Zaļmeža-Grīnvalde Luvras JK”Mežakrasti”
8 Patricija Liberte Avēnija JK “Mežakrasti”
9 Paula Jansone Zibens JSK ” Kriķi ”
10 Silvestris Laškets Tinike Jūras zirgi
11 Kristiāna Pavāre Lipsija Jūras zirgi
12 Margarita Binde Tims JJS
13 Filipa Vīciepa Kristofers Robins JJS
14 Miķelis Ģīlis Elmo JJS
15 Ieva Miezere Junona Biedrība”Jūras zirgi”.
16 Elizabete Voika Rozmarīns JJS
17 Elīna Loreta Anševica Agava Mežstrazdiņi
18 Viktorija Sergejeva Tinike Jūras zirgi
19 Laura Amanda Turkēviča Puma Valmiermuižas jātnieku skola
20 Andra Owen Princis Ekvi
21 Amēlija Vītola Kristofers Robins JJS
22 Asnāte Lukašēviča Late JJS
23 Laura Ziemele Smaida Biedrība “Jūras zirgi”.
24 Sandija Zaļupe Ludis JSK Mustangs
25 Elīna Zāle Tims JJS
26 Armands Kociņš Lambiek Ropažu jātnieku klubs
27 Marks Joniņš Kristofers Robins JJS
28 Sannija Kociņa Kleine Onkel Ropažu jātnieku klubs
29 Elizabete Keita Bulmeistere Puma z/s SANDAS
30 Karīna Virse Zirgs JSK Mustangs
31 Anete Učelniece Elmo JJS
32 Katrīna Binde Kristofers Robins JJS
33 Marta Strauta Dragons JJS
34 Jēkabs Zelčāns Fortūna Veti Active
35 Sofiko Maisuradze Kleine Onkel Ropazu jatnieku klubs
36 Terēza Smiltniece Late JJS
37 Inese Zalamane Lizetta JK ERCENI
38 Dārta Rieksta Puma z/s SANDAS
39 Kristiāna Vītola Elmo JJS
40 Ance Anna Katkovska Rokijs JJS
41 Anete Rozīte Tims JJS
42 Tince Kokorēviča Kristofers Robins JJS
43 Laura Kārklīte Avatārs JJS
44 Diāna Kazašvili Kakavius JSK Gaita
45 Kate Kazlovska Fortūna Veti Active
46 Kristīna Kviese Elmo JJS
47 Daniels Viļminskis Konfekte Z/A Kroņi
48 Ieva Vīksna Jonītis JSK “Īriss”
49 Kate Laicāne Burē JJS
50 Haralds Zāle Kristofers Robins JJS
51 Krista Adelhaide Lielceri
52 Raina Rudzīte Fantagīra Z/A Kroņi
53 Patrīcija Anna Višņevska Konfekte Z/A Kroņi
54 Aleksandra Avdejeva Fortūna Veti Active
55 Sofija Sviridenkova zirgs Ekvi
56 Daniela Eldivo JSK Eminent Sport
57 Adriana Gaidlazda Kristofers Robins JJS
58 Everita Lapeško Kakavius JSK Gaita
59 Ella Owen Lady Butterflay Ekvi
60 Margrēta Stepiņa Avatārs JJS
61 Evelīna Donka Fortūna Veti Active
62 Agate Lasmane Tims JJS
63 Darja Žagata zirgs Ekvi
64 Artūrs Binde Kristofers Robins JJS
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018. Starts: 09:00    
MARŠRUTS NR.2   TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem 
    65 cm. Ātruma maršruts (Art.  238.2.1.) Piedalās jātnieki ar I un II grupas ponijiem  
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Nikola Marčenkova Dancing Grace 2009/ Ls/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ Nikola Marčenkova Mēmeles JSK
2 Rūta Treimane Tims 2009/ LS/ —/ Tēvs: —/ —/ JJS JJS
3 Elza Buša Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK “Īriss”
4 Marta Aleksandra Jansone Minkakatinka 2000/ DR/ Mac Namara/ Tēvs: Bubbing/ Bubbing/ Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs
5 Jennifer Mölder Lisette 2005/ Estonian horse/ Laasik/ Tēvs: Anti/ Anti/ Kaire Vaikmaa Parnumaa RSK
6 Līva Dreimane Black Velvet 2008/ WB/ Bostrop Besk / Tēvs: Ekbackens Kumelur / Ekbackens Kumelur / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
7 Elizabete Voika Rozmarīns 2014 JJS
8 Marlen Ojaste Wilhelmina 2010/ sport pony/ winnetou/ Tēvs: Sheik OX/ Sheik OX/ Helle Luuasepp Pärnumaa ratsaspordiubi
9 Marta Vildava Milky Way 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L. Pētersone JSK Princis
10 Alberta Zeltiņa Mormors Disney 2010/ Zviedrijas jājamponijs / Priory Dallas/ Tēvs: …./ …./ Ellada Kazašvili JSK Gaita
11 Roberta Birzule Arafat 2003/ IP/ Anakee/ Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
12 Māra Buša Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK “Īriss”
13 Adele Annija Vīnerte Deep Purple 2007/ LV/ Dancing Prince/ Tēvs: Arons/ Arons/ Ivars Kligins Jūras zirgi
14 Elza Buša Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
15 Luīze Lamberte Mambo 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ A.Stafecka Z/s “Tīraines staļļi”
16 Annija Katrīna Hauka EFEKTS 2009/ VP/ EHO/ Tēvs: EHO/ EHO/ EHO Tīraines staļļi
17 Anna Vetra 2007/ Lietuvas jājamzirgs/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ z/s Viesturi JSC Kaijas
18 Fausta Urbonaite Kalipse 2010/ Trakehner/ Karatas/ Tēvs: Luitas/ Luitas/ – Aukstaitijos zirgynas
19 Jelizaveta Reznuka Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
20 Nikola Marčenkova Džonijs 2012/ -/ Džimmijs/ Tēvs: Bambīno/ Bambīno/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
21 Aleksandra Rusiņa Peach boy 2006/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafeska z/s Tīraines staļli
22 Gabriella Austvika Jus De Pomerol 2013/ SF/ Pommerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS
23 Līva Pūre Absolvents 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ Līga Pētersone JSK,,Princis”
24 Evita Jansone Pipars 2001/ PV/ / Tēvs: / / A. Šmits JSK Imakas
25 Māra Buša Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
26 Edīte Vāgnere Kapeika 2014/ LS/ Kedriks/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
27 Līga Auce Jonītis 2013/ KP/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Krūmiņa JSK “Īriss”
28 Līva Dreimane Avatars 2011/ LSP/ Albert/ Tēvs: Arafat/ Arafat/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
29 HELĒNA ANNA ZVILNA HUGO 2011/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ ANNA STAFECKA TĪRAINES STAĻĻI
30 Jelizaveta Reznuka Efeja 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
31 Anna Fromane Peach boy 2006/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafeska z/s Tīraines staļli
32 Ieva Labenskytė Kentas 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ – Zigmo Žirgai
ak Anna Šellere Majami Malibu 2013/ Latvijas sporta ponijs/ Moravikens Malibu/ Tēvs: -/ -/ Olga Šellere Jsk”Telfas”
ak Antra Linga Bērziņa Domingo 2013/ -/ Domino/ Tēvs: -/ -/ Iveta Kroiča Veti Active

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.3      Starts~  10:40
    80 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Anna Šellere Majami Malibu 2013/ Latvijas sporta ponijs/ Moravikens Malibu/ Tēvs: -/ -/ Olga Šellere Jsk”Telfas”
2 Krista Adelhaide 2014/ Ls/ Alfanss/ Tēvs: -/ -/ Agnese Briede Lielceri
3 Antra Linga Bērziņa Domingo 2013/ -/ Domino/ Tēvs: -/ -/ Iveta Kroiča Veti Active
4 Tīna Dreimane Arafat 2003/ IP/ Anakee/ Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
5 Evita Jansone Pipars 2001/ PV/ / Tēvs: / / A. Šmits JSK Imakas
6 Nikola Marčenkova Dancing Grace 2009/ Ls/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ Nikola Marčenkova Mēmeles JSK
7 Krista Milberga Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ SIA Z/A Kocēni SIA Z/A Kocēni
8 Elizabete Griķe Romika 2010/ Latvijas/ Reinaldo/ Tēvs: Allegro/ Allegro/ Z/s Lielupnieki Mēmeles JSK
9 Kotryna Kalaciovaite Kalipse 2010/ Trakehner/ Karatas/ Tēvs: Luitas/ Luitas/ – Aukstairijos zirgynas
10 Annija Katrīna Hauka EFEKTS 2009/ VP/ EHO/ Tēvs: EHO/ EHO/ EHO Tīraines staļļi
11 Krista Kliesmete Kelly A 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Aldis Melkins JJS
12 Marina Pogodina Lipsija 2006/ LV/ Laimīgais/ Tēvs: Arons/ Arons/ Ivars Jūras zirgi
13 Marta Aleksandra Jansone Minkakatinka 2000/ DR/ Mac Namara/ Tēvs: Bubbing/ Bubbing/ Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs
14 Elīna Agneta Lamberta Lipsija 2006/ LV/ Laimīgais/ Tēvs: Arons/ Arons/ Ivars Kligins Jūras zirgi
15 Alberta Zeltiņa Mormors Disney 2010/ Zviedrijas jājamponijs / Priory Dallas/ Tēvs: …./ …./ Ellada Kazašvili JSK Gaita
16 Velta Krustiņa Deep Purple 2007/ LV/ Dancing Princ/ Tēvs: Arons/ Arons/ Ivars kligins Jūras zirgi
17 Katrīna Duka Junona 2005/ LV/ Jumis/ Tēvs: Horist/ Horist/ Ivars Kligins Biedrība “Jūras zirgi”.
18 Laura Ziemele Smaida 2012/ PV/ Sapards/ Tēvs: Eho/ Eho/ Z/s Mazveģi Biedrība “Jūras zirgi”.
19 Edīte Vāgnere Kapeika 2014/ LS/ Kedriks/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
20 Līva Pūre Absolvents 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ Līga Pētersone JSK,,Princis”
21 HELĒNA ANNA ZVILNA HUGO 2011/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ ANNA STAFECKA TĪRAINES STAĻĻI
22 Marlen Ojaste Wilhelmina 2010/ sport pony/ winnetou/ Tēvs: Sheik OX/ Sheik OX/ Helle Luuasepp Pärnumaa ratsaspordiubi
23 Gabriella Austvika Jus De Pomerol 2013/ SF/ Pommerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS
24 Rihards Brinums Lady Butterflay 2013/ LS/ Livius Bercelius/ Tēvs: Leonardo/ Leonardo/ M.Žagata Ekvi
25 Līga Auce Jonītis 2013/ KP/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Krūmiņa JSK “Īriss”
26 Anna Vetra 2007/ Lietuvas jājamzirgs/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ z/s Viesturi JSC Kaijas
27 Ieva Labenskytė Kentas 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ – Zigmo Žirgai
         
28 Anna Šellere Chikita 2013/ LTU/ Cisco/ Tēvs: Verso De Paulstra/ Verso De Paulstra/ Z/S “Akoti” Jsk”Telfas”
29 Lauma Birzniece Derlano van Pamel 2014/ BWP/ Douglas VDL/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Lauma Birzniece Veti Active
30 Karīna Virse Zirgs 2007/ Latvijas/ Levantos I/ Tēvs: Lakumuss/ Lakumuss/ Karīna Virse JSK Mustangs
31 Tīna Rodina GODIVA 2011/ Ls/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio / Cattio / Tina Rodina JJS
32 Arunas Baltrimas Cascal 2013/ Old/ Casino Berlin/ Tēvs: Feinschniott/ Feinschniott/ Horsemarket Horsemarket
33 Agnija Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S “Kalnblāķi” Zirgaudzētava Kocēni
34 Ieva Katrīna Apalupa Lizetta 2007/ LV/ Lemings/ Tēvs: -/ -/ I.Zalamane JK ERCENI
35 Rūta Dāboliņa Cartje 2002/ LS/ Cattio/ Tēvs: -/ -/ Karīna Līcīte JJS
36 Nora Rause LILLY AF BORUPLUND 2007/ KNABSTRUPPER/ FIGARO AF HALLUNDBAEK/ Tēvs: APOLLON/ APOLLON/ Ilze Vītoliņa JK ERCENI
37 Marta Vīgante Kamēlija 2012/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Acodetto/ Acodetto/ Valts Vīgants Z/s Lielceri
38 Odrija Roberta Brālēna Copelli 2 2013/ OLD/ Corall/ Tēvs: Erigal Flight/ Erigal Flight/ A.Brālēns Zirgaudzētava Koceni
39 Beatrise Tumase Malibu 2012/ Latvijas/ Mondeo/ Tēvs: Landora/ Landora/ R.Šteinbergs JSK “kriķi”
40 Kristīne Krūmiņa Charīsma 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Salana- Radiants/ Salana- Radiants/ I. Krūmiņa SK “GKSport”
41 Krista Kristiāna Alksne Capriano 2012/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ A. Blauberga RJSK Sport de Lux
42 Elīna Kaimiņa Palbo 2013/ LV/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/K Kocēni Z/K Kocēni
43 Markuss Roberts Vasiļjevs Gilon 2011/ KWPN/ Emilion/ Tēvs: Contendro1 / Contendro1 / A.Vasiļjevs JSK Mustangs
44 Tadas Šeškas Shanti 2013/ LTJ/ Shandor 34/ Tēvs: Lemon Street/ Lemon Street/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
45 Anna Greitāne Amareta 2009/ Latvijas/ Antonio/ Tēvs: Azora/ Azora/ Meždruvas JJS Meždruvas 1
46 Alise Kitija Pabērza Gviana 2013/ LV/ Gvarneri/ Tēvs: Vanders/ Vanders/ A. Pabērzs JSK Montepals
47 Anna Šellere Alfa 2011/ Traķene/ Arsenāls / Tēvs: -/ -/ Ilona Drikina Jsk”Telfas”
48 Elīza Stauža Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA ” LATAGRO TRADE” JSK “Eridana”
49 Dana Marta Grauzermane Cagota 2005/ LS/ Corall HL258/ Tēvs: Ganguts Ang58/ Ganguts Ang58/ I/u Ivetas zirgi Kandavas jātnieku klubs STAFETE
50 Līva Viktorija Dūmiņa Eragons 2011/ LV/ Eiro/ Tēvs: -/ -/ I. Dūmiņa JSK Montepals
  10 Min Pārtraukums      
51 Austėja Žadeikytė Shanti 2013/ LTJ/ Shandor 34/ Tēvs: Lemon Street/ Lemon Street/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
52 Beāte Beta Makovska Anaheima 2007/ LS/ Aromāts HL265/ Tēvs: Hamlets T49/ Hamlets T49/ I/u Ivetas zirgi Kandavas jātnieku klubs STAFETE
53 Arunas Baltrimas Cartoon 2014/ Old/ Catoki/ Tēvs: Carolus/ Carolus/ Horsemarket Horsemarket
54 Diāna Miķelsone Zarien N 2004/ KWPN/ Osmium/ Tēvs: Bazuin/ Bazuin/ D. Miķelsone JJS
55 Rēzija Palma Rigonda 2010/ LS/ Royaldik/ Tēvs: Donnerbube II/ Donnerbube II/ K.Ansone Sport de Lux
56 Linda Josta Niagāra 2013/ LW/ Nicky des Bruyeres/ Tēvs: Contender/ Contender/ Mareks Samohvalovs JSK Royal Sport
57 Beatrise Balama Palermo 2003/ LS/ Pedro/ Tēvs: Salana Radiants/ Salana Radiants/ JJS JJS
58 Arminta Bilinskytė Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
59 Vanessa Samuševa Eldorada 2011/ LT/ Elbrusas/ Tēvs: Edelveis/ Edelveis/ Tamāra Samuševa JSK Gaita Vecumnieki
60 Tamāra Samuševa Ave Paris 2013/ LS/ Avellynus/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ Didzis Frēlihs JSK Gaita Vecumnieki
61 Žanna Metus Ieviņa 2013/ LS/ Ivlins/ Tēvs: Emir/ Emir/ A.Vasiļjevs JSK Mustangs
62 Lelde Bāra Lemann 2007/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Amadeuss/ Amadeuss/ G.Bāra JSK “Princis”
63 Sindija Samohvalova Quidamons 2013/ LWB/ Damon Hill/ Tēvs: Quincy Jones/ Quincy Jones/ S. Samohvalova RVA
64 Ieva Krieviņa Aleta 2011/ Ang .pilnasinis/ ARSENĀLS XX/ Tēvs: Apollo Xx/ Apollo Xx/ Ieva Krieviņa jsk Mustangs
65 Amanda Clea 2013/ LS/ Calano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ S.Zariņa JSK EquiLat
66 Ellada Kazašvili Apple 2013/ Ls/ Alfans/ Tēvs: Poju/ Poju/ Ellada Kazašvili JSK Gaita
67 Irina Grase Couvains 2012/ HOL/ Chin Champ/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ M. Petraitis Baltic Equestrian Team
68 Annija Feldmane Saprāts 2013/ Latvian/ Starts/ Tēvs: Profets/ Profets/ Rolands Stivriņš “Adventure Ride”
69 Ellada Kazašvili Apple 2013/ Ls/ Alfans/ Tēvs: Poju/ Poju/ Ellada Kazašvili JSK Gaita
70 Anna Sergejeva Dakāra 2003/ LS/ Donnerbude II/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
71 Edīte Vāgnere Lordana 2012/ HN/ Lordano/ Tēvs: Royal Z/ Royal Z/ G. Eze JSK “Īriss”
72 Krista Kliesmete Lektra 2012/ LS/ Lavr/ Tēvs: Klaids/ Klaids/ P.Toomingas JS EquiLat
73 Annija Elīza Stabiņa Niagāra 2009/ Latvijas/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ Kr. Toms Stabiņš “Ūsiņš”
74 Marija Kļukina Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
75 Agota Viršilaitė Cunamis 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Zigmas Šeškas Zigmo žirgai
76 Alberta Zeltiņa Mormors Disney 2010/ Zviedrijas jājamponijs / Priory Dallas/ Tēvs: …./ …./ Ellada Kazašvili JSK Gaita
77 Šarūnas Dužinas Invisible 2013/ -/ El compento/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Š. Dužinas Zigmo žirgai
78 Arunas Baltrimas Locaro 2013/ Old/ Lord Quidam/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Horsemarket Horsemarket
79 Marta Tomasa Lord N 2007/ Polish/ Voltaire/ Tēvs: Peter Pen/ Peter Pen/ Elina Tomasa z/s Lielceri
80 Anita Skuja Leģenda 2013/ Latvijas/ Lary Dark/ Tēvs: Gredzens/ Gredzens/ Anita Skuja RVA
81 Raimonds Rukeris Salano 2013/ WN/ Samamour/ Tēvs: Levantus1/ Levantus1/ RaimondsRukeris Zāgkalni
82 Edīte Vāgnere Chocolate 2013/ LS/ Chevers/ Tēvs: Kadilak/ Kadilak/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
83 Nikolajs Zaicevs Cēzars 2014/ LS/ Cool Boy/ Tēvs: Aromāts HL265/ Aromāts HL265/ Burtnieku Zirgaudzetava SIA Burtnieku Zirgaudzētava SIA
84 Anete Potošova Kaivo 2013/LS/Kronoss/Tēvs:Valsis/-/- Jsk Eminent Sport
85 Līna Meļņikova Rozy 2011/-/Tēvs:-/-/Kate Ansone Sport de lux
86 Agnese Kroiča Riogrande 2004/ LS/ Salana Radiants/ Tēvs: Jokers/ Jokers/ Antra Linga Bērziņa Veti Active
87 Eva Mardasaitė Dunojus 2013/ gelding/ Hello Jo/ Tēvs: Hasting/ Hasting/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
88 Kristaps Lisicins Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK “Eridana”
89 Krista Kliesmete Lektra 2012/ LWB/ Lavr/ Tēvs: Klaids / Klaids / P. Toomingas JJS
90 Anna Elizabete Palma La’Coste 2006/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ I. Palma JSK “Īriss”
91 Brigita Zirgs 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Adventure Ride Adventure Ride
92 Tadas Šeškas Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
93 Aleksejs Pravdins Cipra 2011/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ – SIA Princis
94 Anna Betija Žīle Ankāra 2009/ LS/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande Kriķi
95 Jana Zēberga Strux Shakira 2007/ ZP/ Power Boy RP 112/ Tēvs: Lorimer/ Lorimer/ J.Zēberga Baltic Equestian Team
96 Anna Romašenko Karl 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JK Mežezeri
97 Sintija Semeņkova Korande 2014/ LS/ Carpaccio II/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ Līga Rutka JSK Kriķi
98 Guna Vasiļjeva Avalanš 2012/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
99 Rēzija Palma Rozy 2011/ LS/ nezināms/ Tēvs: nezināms/ nezināms/ K.Ansone Sport de Lux
100 Guna Vasiļjeva Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
101 Anete Potošova Cordella 2011/OLD/Corall/Tēvs:Argentinus/-/- Jsk Eminent Sport

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.4    Starts~  14:30
    100 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 

 

Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Anna Betija Žīle Ankāra 2009/ LS/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande Kriķi
2 Anna Sergejeva Dakāra 2003/ LS/ Donnerbude II/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
3 Annija Vārna Candy 2013/ LS/ Coleo/ Tēvs: Donald/ Donald/ A.Vārna JSK Kriķi
4 Beatrise Tumase Malibu 2012/ Latvijas/ Mondeo/ Tēvs: Landora/ Landora/ R.Šteinbergs JSK “kriķi”
5 Jana Zēberga Strux Shakira 2007/ ZP/ Power Boy RP 112/ Tēvs: Lorimer/ Lorimer/ J.Zēberga Baltic Equestian Team
6 Ieva Ziemele Eklērs 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ N.Siliņa Mežstrazdiņi
7 Marta Tomasa Lord N 2007/ Polish/ Voltaire/ Tēvs: Peter Pen/ Peter Pen/ Elina Tomasa z/s Lielceri
8 Agnija Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S “Kalnblāķi” Zirgaudzētava Kocēni
9 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana”
10 Guna Vasiļjeva Avalanš 2012/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
11 Līna Meļņikova Rozy 2011/-/Tēvs:-/-/Kate Ansone Sport de lux
12 Anete Potošova Kaivo 2013/LS/Kronoss/Tēvs:Valsis/-/- Jsk Eminent Sport
13 GUNA GAVARE GOREGO 2010/ LWB/ Gilbors/ Tēvs: Gepatits/ Gepatits/ Maija Gavare RANCHOGLORIJA
14 Anna Romašenko Karl 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JK Mežezeri
15 Kotryna Kalaciovaite Into The Sky Omhg 2013/ Kwpn/ Don Diablo/ Tēvs: Hold up Premier/ Hold up Premier/ – Aukstaitijos zirgynas
16 Tīna Rodina GODIVA 2011/ Ls/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio / Cattio / Tina Rodina JJS
17 Madara Kalve Centebo 2009/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Bold Indian/ Bold Indian/ D.Nikuļceva RJSK
18 Odrija Roberta Brālēna Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ A. Brālēns Z/A Kocēni
19 Kristīne Krūmiņa Charīsma 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Salana- Radiants/ Salana- Radiants/ I. Krūmiņa SK “GKSport”
20 Paula Pikāne Kelly 2010/ LS/ Callano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ L.Pikāne Z/S Lielceri
21 Tadas Šeškas Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
22 Laimondas Skerys Captain Sparrow 2012/ Holst/ Connor/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ R. Malinauskiene Horsemarket
23 Elīna Kaimiņa Palbo 2013/ LV/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/K Kocēni Z/K Kocēni
24 Krista Kristiāna Alksne Capriano 2012/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ A. Blauberga RJSK Sport de Lux
25 Anete Potošova Cordella 2011/OLD/Corall/Tēvs:Argentinus/-/- Jsk Eminent Sport
26 Laine Daila Muktupaule Levin 33 2012/ Hann/ Don Bolero/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ A.Muktupaule JSK Equilat
27 Ilona Juraša Ahā 2009/ LS/ Aromāts HL265/ Tēvs: Hamlets / Hamlets / Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA
28 Markuss Roberts Vasiļjevs Gilon 2011/ KWPN/ Emilion/ Tēvs: Contendro1 / Contendro1 / A.Vasiļjevs JSK Mustangs
29 Maira Leja Chil 2013/ Lat/ Claire De Lune/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ T. Jurjāne BET
30 Guna Vasiļjeva Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
31 Elizabete Skudra Palse 2011/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Almants Skudra SK GKSport
32 Krista Kliesmete Centurio 2013/ DE/ Cameo/ Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ I. Pļavniece JJS
33 Elīza Rulle Kolorīts 2012/ LS/ Carpaccio II/ Tēvs: Lords/ Lords/ Elīza Rulle Jsk “Sport de Luxe”
34 Annika Veerpalu QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ QUALITY TIME/ Tēvs: THETFORD N/ THETFORD N/ ANNELI VÄLJAN Nõo RK Estonia
35 Tamāra Samuševa Ave Paris 2013/ LS/ Avellynus/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ Didzis Frēlihs JSK Gaita Vecumnieki
36 Lāsma Liesma Birğele Cassis S 2009/ HL/ -/ Tēvs: -/ -/ Lāsma Liesma Birģele Z/S Priežkalni
37 Arminta Bilinskytė Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
38 Laimondas Skerys Carat 2012/ Old/ Cador/ Tēvs: Heraldik xx/ Heraldik xx/ Horsemarket Horsemarket
39 Maira Leja Golca 2012/ Lat/ Gaspars/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ A. Pana BET
40 Amanda Dominiks 2000/ LS / Disko/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ ZS Priežkalni ZS Priežkalni
41 Laura Penele Iniesta D 2013/ KWPN/ Diarado/ Tēvs: Gran Corrado/ Gran Corrado/ Jekaterina Meļņika Lielceri
42 Dana Marta Grauzermane Cagota 2005/ LS/ Corall HL258/ Tēvs: Ganguts Ang58/ Ganguts Ang58/ I/u Ivetas zirgi Kandavas jātnieku klubs STAFETE
43 Diāna Miķelsone Ak-Vo 2003/ LS/ Ako/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ D. Miķelsone JJS
44 Linda Josta Niagāra 2013/ LW/ Nicky des Bruyeres/ Tēvs: Contender/ Contender/ Mareks Samohvalovs JSK Royal Sport
45 Maruta Bērziņa Pērle Akācija 2011/ Lv/ Passi/ Tēvs: Querides/ Querides/ Maruta Bērziņa Jk Erceni
  10 Min Pārtraukums      
46 Tatjana Reznuka Dobro 2013/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
47 Beatrise Balama Palermo 2003/ LS/ Pedro/ Tēvs: Salana Radiants/ Salana Radiants/ JJS JJS
48 Tīna Nagle Vingeida 2008/ Latvijas/ Ronnijs-Vinters/ Tēvs: Guido/ Guido/ Marija Meļņika JSK´´Pakavs´´
49 Vanessa Samuševa Eldorada 2011/ LT/ Elbrusas/ Tēvs: Edelveis/ Edelveis/ Tamāra Samuševa JSK Gaita Vecumnieki
50 Annika Ojaste Obora’s Gracia 2007/ OS/ Jerome-E/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Annika Ojaste Pärnumaa ratsaspordiubi
51 Kristine Zomera Quanta Costa 12 2007/ Westf / Quinta Real/ Tēvs: Pablo / Pablo / Kristine Zomera JSK Mustangs
52 Irina Grase Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ SIA TGI Baltic Equestrian Team
53 Žanna Metus Ieviņa 2013/ LS/ Ivlins/ Tēvs: Emir/ Emir/ A.Vasiļjevs JSK Mustangs
54 Tadas Šeškas Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
55 Lelde Bāra Lemann 2007/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Amadeuss/ Amadeuss/ G.Bāra JSK “Princis”
56 Aigars Bregže Clea 2013/ LS/ Calano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ S.Zariņa Z/s Lielceri
57 Liene Geiša 2012/ LS/ Cattio/ Tēvs: Gaultjērs/ Gaultjērs/ L.Krūmiņa ZA Kocēni
58 Lita Cipruse zirgs Astorija 2009/ Latvijas/ Aromāts/ Tēvs: Jupiters/ Jupiters/ Dzintra Daugaviete RVA
59 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans / Fans / A.Vasiļjevs JSK Mustangs
60 Krista Kliesmete Donna Corleone 2010/ LWB/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Krūmiņa JJS
61 Helena Tomingasa Lektra 2012/ LS/ Lavr/ Tēvs: Klaids/ Klaids/ P.Toomingas JS EquiLat
62 Annija Elīza Stabiņa Niagāra 2009/ Latvijas/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ Kr. Toms Stabiņš “Ūsiņš”
63 Šarūnas Dužinas Invisible 2013/ -/ El compento/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Š. Dužinas Zigmo žirgai
64 Anna Annija Alsiņa Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s ”Tīraines staļļi”
65 Junes Makhmud Rifas 2003/ Hanoverian/ Retro/ Tēvs: Babrungas/ Babrungas/ Junes Makhmud UAB “Pajurio zirgynas”
66 Raimonds Rukeris Salano 2013/ WN/ Samamour/ Tēvs: Levantus1/ Levantus1/ RaimondsRukeris Zāgkalni
67 Linda Ansule Humphry 2012/ KWPN / Ultimo / Tēvs: Guidam / Guidam / Linda Ansule Z/s Lielceri
68 Edīte Vāgnere Chocolate 2013/ LS/ Chevers/ Tēvs: Kadilak/ Kadilak/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
69 Marija Kļukina Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
70 Anna Elizabete Palma La’Coste 2006/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ I. Palma JSK “Īriss”
71 Agnese Kroiča Riogrande 2004/ LS/ Salana Radiants/ Tēvs: Jokers/ Jokers/ Antra Linga Bērziņa Veti Active
72 Kristaps Lisicins Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK “Eridana”
73 Lena Makhmud Giete de Bloomerd 2011/ KWPN/ Tolan R/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas”
74 Sintija Grundštoka Polāre 2012/ LAT/ Princis/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis SIA Princis
75 Eva Mardasaitė Dunojus 2013/ gelding/ Hello Jo/ Tēvs: Hasting/ Hasting/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
76 Elīza Stauža Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA ” LATAGRO TRADE” JSK “Eridana”
77 Žaklīna Orlando Chandra H 2003/-/Tēvs:-/-/Kate Ansone Sport de lux
78 Ilona Juraša Chamer 2011/ LS/ Chromas/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA
79 Krista Kliesmete Casablanka 2013/ LWB/ Calano II/ Tēvs: Serrano/ Serrano/ K. Neretnieks JJS
80 Anna Annija Alsiņa Leandra ll 2009/ LS/ Levantos l/ Tēvs: Landgraf l/ Landgraf l/ G.M. Endola z/s ”Tīraines staļļi”
81 Lita Cipruse Calendula Vulgaris 2012/ Latvijas/ Kvarts/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ Anita Skuja RVA
82 Lukas Zažeckis PIA 1999/ Westfalia/ Polany/ Tēvs: Caletto II/ Caletto II/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
83 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006/ old/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS
84 Ņikita Aleksejevs Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni
85 Laine Daila Muktupaule Carlos G 2004/ LT/ Caruso Gut/ Tēvs: Volframas/ Volframas/ A.Muktupaule JSK Equilat

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.    
MARŠRUTS NR.5      Starts~  17:40  
    110 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 

 

Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Anna Annija Alsiņa Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s ”Tīraines staļļi”
2 Krista Kliesmete Centurio 2013/ DE/ Cameo/ Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ I. Pļavniece JJS
3 Tīna Dreimane Luis 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
4 Beatrise Kisiela Amarilla Rose 2007/ OLD/ Amorado / Tēvs: Rosenprinz/ Rosenprinz/ B.Kisiela JSS Kleisti
5 Ņikita Aleksejeva Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Livius/ Bleisbergs Livius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni
6 Annija Vārna Candy 2013/ LS/ Coleo/ Tēvs: Donald/ Donald/ A.Vārna JSK Kriķi
7 Guntars Siliņš Sabatini 2012/ —/ –/ Tēvs: —/ —/ Valērijs Jauno Jātnieku skola
8 Signe Melkina Kārlis 2003/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Aldis Melkins JSK “EquiLat”
9 Emīlija Elizabete Zandere Lādoga 2009/ Lat/ Louis J/ Tēvs: Guido/ Guido/ E.E.Zandere RJSK Sport De Luxe
10 GUNA GAVARE GOREGO 2010/ LWB/ Gilbors/ Tēvs: Gepatits/ Gepatits/ Maija Gavare RANCHOGLORIJA
11 Junes Makhmud Rifas 2003/ Hanoverian/ Retro/ Tēvs: Babrungas/ Babrungas/ Junes Makhmud UAB “Pajurio zirgynas”
12 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006/ old/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS
13 Sintija Grundštoka Polāre 2012/ LAT/ Princis/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis SIA Princis
14 Madara Kalve Centebo 2009/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Bold Indian/ Bold Indian/ D.Nikuļceva RJSK
15 Odrija Roberta Brālēna Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ A. Brālēns Z/A Kocēni
16 Žaklīna Orlando Chandra H 2003/-/Tēvs:-/-/Kate Ansone Sport de lux
17 Daniela Briņķe Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Calliano / Calliano / Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs
18 Kitija Bilinska Nilla 2010/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Leuthen I/ Leuthen I/ Edgars Bilinskis Ropažu JK
19 Paula Pikāne Kelly 2010/ LS/ Callano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ L.Pikāne Z/S Lielceri
20 Annika Veerpalu QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ QUALITY TIME/ Tēvs: THETFORD N/ THETFORD N/ ANNELI VÄLJAN Nõo RK Estonia
21 Anna Annija Alsiņa Leandra ll 2009/ LS/ Levantos l/ Tēvs: Landgraf l/ Landgraf l/ G.M. Endola z/s ”Tīraines staļļi”
22 Laimondas Skerys Amber Uno 2012/ Oldenburger/ Numero Uno/ Tēvs: Adlantus As/ Adlantus As/ R. Malinauskiene Horsemarket
23 Laine Daila Muktupaule Levin 33 2012/ Hann/ Don Bolero/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ A.Muktupaule JSK Equilat
24 Madara Rūdele Aronia 2008/ LATV/ Antonio/ Tēvs: Atvars/ Atvars/ A.Rūdele JSK EquiLat
25 Kotryna Kalaciovaite Into The Sky Omhg 2013/ Kwpn/ Don Diablo/ Tēvs: Hold up Premier/ Hold up Premier/ – Aukstaitijos zirgynas
26 Maira Leja Chil 2013/ Lat/ Claire De Lune/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ T. Jurjāne BET
27 Elīza Rulle Kolorīts 2012/ LS/ Carpaccio II/ Tēvs: Lords/ Lords/ Elīza Rulle Jsk “Sport de Luxe”
28 Elizabete Skudra Palse 2011/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Almants Skudra SK GKSport
29 Ilona Juraša Chamer 2011/ LS/ Chromas/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA
30 Tadas Šeškas Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
31 Krista Kliesmete Casablanka 2013/ LWB/ Calano II/ Tēvs: Serrano/ Serrano/ K. Neretnieks JJS
32 Maira Leja Golca 2012/ Lat/ Gaspars/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ A. Pana BET
33 Agnese Kroiča Luzi 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ Iveta Kroiča Veti Active
34 Diāna Miķelsone La Valetta 2005/ LS/ Legato/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ I. Nagliņa JJS
35 Kristine Zomera Quanta Costa 12 2007/ Westf / Quinta Real/ Tēvs: Pablo / Pablo / Kristine Zomera JSK Mustangs
36 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans / Fans / A.Vasiļjevs JSK Mustangs
37 Aigars Bregže Couvains 2012/ HOL/ Chin Champ/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ M. Petraitis Lielceri
38 Liene Geiša 2012/ LS/ Cattio/ Tēvs: Gaultjērs/ Gaultjērs/ L.Krūmiņa ZA Kocēni
39 Annika Ojaste Obora’s Gracia 2007/ OS/ Jerome-E/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Annika Ojaste Pärnumaa ratsaspordiubi
40 Betija Annemarija Ezerkalne Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni
41 Irina Grase Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ SIA TGI Baltic Equestrian Team
42 Anna Rukere Lendija 2008/ WB/ Labantus1/ Tēvs: Didzis/ Didzis/ RaimondsRukeris Zāgkalni
43 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana”
44 Linda Ansule Humphry 2012/ KWPN / Ultimo / Tēvs: Guidam / Guidam / Linda Ansule Z/s Lielceri
45 Laimondas Skerys Capiluda Z 2012/ Zang/ Calvino Z/ Tēvs: Casantos/ Casantos/ R. Malinauskiene Horsemarket
46 Pranas Milkintas Giete de Bloomerd 2011/ KWPN/ Tolan R/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas”
47 Tīna Dreimane Picasso 2007/ LS/ A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
48 Maija Elizabete Smirnova Lavella 2005/ OLD/ Luxius/ Tēvs: Landadel/ Landadel/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA
49 Mantas Šeškas Happiness-N 2012/ mare/ Lucky Boy/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
50 ANNIKA VEERPALU CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ CLOSE HARMONY/ Tēvs: TERROR/ TERROR/ PEETER VIIARD Nõo RKEstonia
51 Ance Anna Katkovska Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS
52 Austėja Žadeikytė Haris 2005/ LTJ/ Herbis-bei/ Tēvs: Granulit/ Granulit/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
53 Laine Daila Muktupaule Carlos G 2004/ LT/ Caruso Gut/ Tēvs: Volframas/ Volframas/ A.Muktupaule JSK Equilat
54 Laura Penele Ha Di Vera 2012/ KWPN/ Spartacus/ Tēvs: Goodtimes/ Goodtimes/ Airisa Penele Lielceri
55 Vadims Blažēvičs Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana”
56 Krista Kliesmete Fumo Twirre MP 2010/ KWPN/ Numero Uno/ Tēvs: Voltaire/ Voltaire/ SIA Savirze JJS

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.6      Starts~  19:50  
    120 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 

 

Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Laura Penele Ha Di Vera 2012/ KWPN/ Spartacus/ Tēvs: Goodtimes/ Goodtimes/ Airisa Penele Lielceri
2 Tīna Dreimane Luis 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
3 Guntars Siliņš Galant 2011/ —-/ —/ Tēvs: —-/ —-/ Valērijs Jauno Jātnieku skola
4 Vadims Blažēvičs Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana”
5 Signe Melkina Kārlis 2003/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Aldis Melkins JSK “EquiLat”
6 Sintija Grundštoka Polāre 2012/ LAT/ Princis/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis SIA Princis
7 Emīlija Elizbaete Zandere RJSK Sport De Lux 2009/ Lat/ Louis J/ Tēvs: Guido/ Guido/ E.E.Zandere RJSK Sport de Lux
8 Kitija Bilinska Nilla 2010/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Leuthen I/ Leuthen I/ Edgars Bilinskis Ropažu JK
9 Keitija Racina Chambertina II 2004/ HOL/ Chambertin/ Tēvs: Langata Express XX/ Langata Express XX/ S. Sondore Baltic Equestrian Team
10 Laimondas Skerys London S 2009/ Oldenburger/ Lordanos / Tēvs: Chin Chin/ Chin Chin/ Horsemarket Horsemarket
11 Andis Vārna Linkolns 2007/ LV/ Louis J/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Andis Vārna Z/s Lielceri
12 ANNIKA VEERPALU CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ CLOSE HARMONY/ Tēvs: TERROR/ TERROR/ PEETER VIIARD Nõo RKEstonia
13 Laura Penele Asfort Z 2009/ ZANG/ Asca Z/ Tēvs: Fort Pile/ Fort Pile/ Laura Penele Lielceri
14 Tadas Šeškas Abu Dabi 2008/ LS/ Antonio/ Tēvs: Cento/ Cento/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
15 Anna Rukere Lendija 2008/ WB/ Labantus1/ Tēvs: Didzis/ Didzis/ RaimondsRukeris Zāgkalni
16 Daniela Briņķe Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince / Tēvs: Calliano / Calliano / Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs
17 Mantas Šeškas Happiness-N 2012/ mare/ Lucky Boy/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
18 Krista Kliesmete Carlson 102 2010/ HL/ Cardino/ Tēvs: Lavall/ Lavall/ E. Raščevska JJS
19 Agnese Kroiča Luzi 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ Iveta Kroiča Veti Active
20 Pranas Milkintas Compliment 2009/ Holsteiner/ Clinsmann/ Tēvs: Cesano II/ Cesano II/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas”
21 Tīna Dreimane Picasso 2007/ LS/ A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
22 Guntars Siliņš Zwarovski 2011/ —/ —/ Tēvs: —/ —/ Valērijs Jauno Jātnieku skola
23 ANNIKA VEERPALU QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ QUALITY TIME/ Tēvs: THETFORD N/ THETFORD N/ ANNELI VÄLJAN Nõo RK Estonia
24 Betija Annemarija Ezerkalne Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni
25 Andis Vārna Chaccos Girl Star PS 2012/ -/ Chaccos Blue/ Tēvs: -/ -/ P. Schockemohle Z/s Lielceri
26 Ance Anna Katkovska Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS
27 Guna Vasiļjeva Cristāls 2007/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Guna Vasiljeva JJS
28 Laura Penele Marco Polo v/d Gordebeek 2012/ BWP/ Elvis Ter Putte/ Tēvs: Quidam de Revel/ Quidam de Revel/ Jekaterina Meļņika Lielceri
29 Austėja Žadeikytė Haris 2005/ LTJ/ Herbis-bei/ Tēvs: Granulit/ Granulit/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai

“Jauno Jātnieku skola” noslēdz 2018. gada sacensību sezonu

15. un 16. septembrī “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā bija dubultsvētki – noslēdzās “Jauno Jātnieku...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRA KONKŪRĀ KOPVĒRTEJUMA REZULTĀTI

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem                ...

Skatīt vairāk

Jauno Jātnieku Skolas TURNĪRA 3.POSMA REZULTĀTI

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.     Maršruts Nr. 1 – vadības maršruts...

Skatīt vairāk