Starta kārtības 14.06.2018

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
  MARŠRUTS NR.7  TURNĪRA IESKAITES jātniekiem līdz 25 gadu vecumam. 
      120 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Guntars Siliņš Sabatini 2012/ —/ –/ Tēvs: —/ —/ Valērijs Meżstrazdiņi
2 Laimondas Skerys London S 2009/ Oldenburger/ Lordanos / Tēvs: Chin Chin/ Chin Chin/ Horsemarket Horsemarket
3 ANNIKA VEERPALU CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ CLOSE HARMONY/ Tēvs: TERROR/ TERROR/ PEETER VIIARD Nõo RKEstonia
4 Laura Penele Ha Di Vera 2012/ KWPN/ Spartacus/ Tēvs: Goodtimes/ Goodtimes/ Airisa Penele Lielceri
5 Kitija Bilinska Nilla 2010/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Leuthen I/ Leuthen I/ Edgars Bilinskis Ropažu JK
6 Andis Vārna High Point VDL 2012/ Kwpn/ Tinkas Boy/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Andis Vārna Z/s Lielceri
7 Daniela Briņķe Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince / Tēvs: Calliano / Calliano / Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs
8 Laine Daila Muktupaule Levin 33 2012/ Hann/ Don Bolero/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ A.Muktupaule JSK Equilat
9 Keitija Racina Chambertina II 2004/ HOL/ Chambertin/ Tēvs: Langata Express XX/ Langata Express XX/ S. Sondore Baltic Equestrian Team
10 Madara Rūdele Aronia 2008/ LATV/ Antonio/ Tēvs: Atvars/ Atvars/ A.Rūdele JSK EquiLat
11 Austėja Žadeikytė Haris 2005/ LTJ/ Herbis-bei/ Tēvs: Granulit/ Granulit/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
12 Diāna Miķelsone La Valetta 2005/ LS/ Legato/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ I. Nagliņa JJS
13 Elīna Kalniņa Funny Grace 2005/ Zweibrucker/ Fouquet/ Tēvs: Charisma/ Charisma/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola
14 Anna Arhipova Heesamar 2012/ KWPN/ Toulon/ Tēvs: emilia/ emilia/ RIT Team RIT Team
15 Maira Leja Lion Des Terdrix 2010/ KWPN/ Levisto/ Tēvs: Esotiko Star/ Esotiko Star/ A. Koročkins BET
16 Tadas Šeškas Abu Dabi 2008/ LS/ Antonio/ Tēvs: Cento/ Cento/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
17 Aigars Bregže Couvains 2012/ HOL/ Chin Champ/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ M. Petraitis Lielceri
18 Betija Annemarija Ezerkalne Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni
19 Anna Rukere Lendija 2008/ WB/ Labantus1/ Tēvs: Didzis/ Didzis/ RaimondsRukeris Zāgkalni
20 Mantas Šeškas Happiness-N 2012/ mare/ Lucky Boy/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
21 Pranas Milkintas Giete de Bloomerd 2011/ KWPN/ Tolan R/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas”
22 Tīna Dreimane Luis 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
23 Maija Elizabete Smirnova Lavella 2005/ OLD/ Luxius/ Tēvs: Landadel/ Landadel/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA
24 Laine Daila Muktupaule Carlos G 2004/ LT/ Caruso Gut/ Tēvs: Volframas/ Volframas/ A.Muktupaule JSK Equilat
25 Vadims Blažēvičs Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana”
26 Andis Vārna Conrouet 2010/ -/ Conthargos/ Tēvs: -/ -/ P. Schockemohle Z/s Lielceri
27 ANNIKA VEERPALU QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ QUALITY TIME/ Tēvs: THETFORD N/ THETFORD N/ ANNELI VÄLJAN Nõo RK Estonia
28 Laura Penele Marco Polo v/d Gordebeek 2012/ BWP/ Elvis Ter Putte/ Tēvs: Quidam de Revel/ Quidam de Revel/ Jekaterina Meļņika Lielceri

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.      
MARŠRUTS NR.8  TURNĪRA IESKAITESkonkurencē “Labākais jātnieks 2018. gada sezonā”. 
    130 cm. 2 fāzēs (Art. 274.5.3), bez ierobežojumiem.       
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Guntars Siliņš Galant 2011/ —-/ —/ Tēvs: —-/ —-/ Valērijs Meżstrazdiņi
2 Andis Vārna Chacdina 2011/ -/ Chaccos Blue/ Tēvs: -/ -/ P. Schockemohle Z/s Lielceri
3 Pranas Milkintas Compliment 2009/ Holsteiner/ Clinsmann/ Tēvs: Cesano II/ Cesano II/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas”
4 ANNIKA VEERPALU QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ QUALITY TIME/ Tēvs: THETFORD N/ THETFORD N/ ANNELI VÄLJAN Nõo RK Estonia
5 Maira Leja Lion Des Terdrix 2010/ KWPN/ Levisto/ Tēvs: Esotiko Star/ Esotiko Star/ A. Koročkins BET
6 Laura Penele Asfort Z 2009/ ZANG/ Asca Z/ Tēvs: Fort Pile/ Fort Pile/ Laura Penele Lielceri
7 Tatjana Reznuka Arribas 2009/ ./ ../ Tēvs: ../ ../ . Ropazu jatnieku klubs
8 Krista Kliesmete Carlson 102 2010/ HL/ Cardino/ Tēvs: Lavall/ Lavall/ E. Raščevska JJS
9 Tadas Šeškas Abu Dabi 2008/ LS/ Antonio/ Tēvs: Cento/ Cento/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
10 Guna Vasiļjeva Cristāls 2007/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Guna Vasiljeva JJS
11 Guntars Siliņš Zwarovski 2011/ —/ —/ Tēvs: —/ —/ Valērijs Meżstrazdiņi
12 Andis Vārna Celestial 2010/ Old / Conthargos/ Tēvs: Landfriese II/ Landfriese II/ Patrīcija Kokina Z/s Lielceri

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.      
MARŠRUTS NR.9           
    140 cm. (Art. 262.2), sacensības „Spēks un izveicība”, bez ierobežojumiem.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Elīna Kalniņa Funny Grace 2005/ Zweibrucker/ Fouquet/ Tēvs: Charisma/ Charisma/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola
2 Laura Penele Asfort Z 2009/ ZANG/ Asca Z/ Tēvs: Fort Pile/ Fort Pile/ Laura Penele Lielceri
3 Andis Vārna Celestial 2010/ Old / Conthargos/ Tēvs: Landfriese II/ Landfriese II/ Patrīcija Kokina Z/s Lielceri
4 Guna Vasiļjeva Cristāls 2007/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Guna Vasiljeva JJS

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.10A  TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 16 gadiem 
    105 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Krista Kliesmete Karl 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JK Mežezeri
2 Anna Betija Žīle Ankāra 2009/ LS/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande Kriķi
3 Paula Kļaviņa Leksuss 2006/ Ls/ Lagerfeld/ Tēvs: Rufijs/ Rufijs/ MŠkapare JSK LEJNIEKI
4 Markuss Roberts Vasiļjevs Gilon 2011/ KWPN / Emilion/ Tēvs: Contendro1 / Contendro1 / A.Vasiļjevs JSK Mustangs
5 Zane Rūse Aģents 2005/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Fans/ Fans/ Toms Vilde Valmiermuižas jātnieku skola
6 Tīna Rodina GODIVA 2011/ Ls/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio / Cattio / Tina Rodina JJS
7 Odrija Roberta Brālēna Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ A. Brālēns Z/A Kocēni
8 Paula Pikāne Kelly 2010/ LS/ Callano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ L.Pikāne Z/S Lielceri
9 Anna Annija Alsiņa Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s ”Tīraines staļļi”
10 Luīze Geronts 2011/ / / Tēvs: / / Dace Dinsdorfa Jsk Eminent sport
11 Tīna Dreimane Picasso 2007/ LS/ A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
12 Ņikita Aleksejevs Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni
13 Gabriella Austvika Talisman S Picobello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS
14 Kristine Zomera Quanta Costa 12 2007/ Westf / Quinta Real/ Tēvs: Pablo / Pablo / Kristine Zomera JSK Mustangs
15 Helena Tomingasa Lektra 2012/ LS/ Lavr/ Tēvs: Klaids/ Klaids/ P.Toomingas JS EquiLat
16 Annija Elīza Stabiņa Niagāra 2009/ Latvijas/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ Kr. Toms Stabiņš “Ūsiņš”
17 Arminta Bilinskytė Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
18 Paula Kļaviņa Le Kvinta 2004/ Ls/ Le Cowando/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ M Škapare JSK LEJNIEKI
19 Eva Mardasaitė Dunojus 2013/ gelding/ Hello Jo/ Tēvs: Hasting/ Hasting/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
20 Anna Juraša Amanda Viana 2005/ KWPN/ Solitair/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola
21 Ance Anna Katkovska Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS
22 Lena Makhmud Giete de Bloomerd 2011/ KWPN/ Tolan R/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Pranas Milkintas UAB “Pajurio zirgynas”
23 Elza Vārna Leksuss 2006/ Ls/ Lagerfeld/ Tēvs: Rufijs/ Rufijs/ MŠkapare JSK LEJNIEKI
24 Anna Annija Alsiņa Leandra ll 2009/ LS/ Levantos l/ Tēvs: Landgraf l/ Landgraf l/ G.M. Endola z/s ”Tīraines staļļi”
25 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans / Fans / A.Vasiļjevs JSK Mustangs
ak 26 Anna Romašenko Karl 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JK Mežezeri

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.10B  TURNĪRA IESKAITES zirgiem līdz 5 g.v.  
    105 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 
       
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Krista Kliesmete Casablanka 2013/ LWB/ Calano II/ Tēvs: Serrano/ Serrano/ K. Neretnieks JJS
2 Guntars Siliņš Izak 2013/ —-/ —-/ Tēvs: —/ —/ Valērijs Meżstrazdiņi
3 Nikola Laganovksa Corida 2013/ LS/ ABC Clerus/ Tēvs: Gvidons/ Gvidons/ Ž. Milēviča JSK Eminent Sport
4 Elīna Kaimiņa Palbo 2013/ LV/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/K Kocēni Z/K Kocēni
5 Kotryna Kalaciovaite Into The Sky Omhg 2013/ Kwpn/ Don Diablo/ Tēvs: Hold up Premier/ Hold up Premier/ – Aukstaitijos zirgynas
6 Elīza Stauža Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA ” LATAGRO TRADE” JSK “Eridana”
7 Maira Leja Chil 2013/ Lat/ Claire De Lune/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ T. Jurjāne BET
8 Laura Penele Iniesta D 2013/ KWPN/ Diarado/ Tēvs: Gran Corrado/ Gran Corrado/ Jekaterina Meļņika Lielceri
9 Tatjana Reznuka Dobro 2013/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
10 Žanna Metus Ieviņa 2013/ LS/ Ivlins/ Tēvs: Emir/ Emir/ A.Vasiļjevs JSK Mustangs
11 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana”
12 Aigars Bregže Clea 2013/ LS/ Calano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ S.Zariņa Z/s Lielceri
13 Šarūnas Dužinas Invisible 2013/ -/ El compento/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Š. Dužinas Zigmo žirgai
14 Raimonds Rukeris Salano 2013/ WN/ Samamour/ Tēvs: Levantus1/ Levantus1/ RaimondsRukeris Zāgkalni
15 Kristaps Lisicins Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK “Eridana”
16 Krista Kliesmete Centurio 2013/ DE/ Cameo/ Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ I. Pļavniece JJS

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.10C       
    105 cm. Ātruma maršruts (Art. 238.2.1.),  bez ierobežojumiem. 
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Irina Grase Couvains 2012/ HOL/ Chin Champ/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ M. Petraitis Baltic Equestrian Team
2 Ilona Juraša Ahā 2009/ LS/ Aromāts HL265/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA
3 Mārīte Škapare CPaiross 2010/ LS/ Carleone/ Tēvs: Librets/ Librets/ M Škapare JSK LEJNIEKI
4 Tadas Šeškas Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
5 Guna Vasiļjeva Cartjē 2003/ LS/ Cattio/ Tēvs: Doms/ Doms/ Karīna Kļaviņa Līcīte JJS
6 Diāna Miķelsone Zarien N 2004/ KWPN/ Osmium/ Tēvs: Bazuin/ Bazuin/ D. Miķelsone JJS
7 Marina Žagata Chan Z 2002/ HL/ Caretano Z/ Tēvs: Contender/ Contender/ M.Žagata Ekvi
8 Lāsma Liesma Birģele Cassis S 2009/ HL/ -/ Tēvs: -/ -/ Lāsma Liesma Birģele Z/S Priežkalni
9 Sabine Marlboro ZK 2010/ PL/ Issos/ Tēvs: Lwow/ Lwow/ Sabine Andersone ZS Lielceri
10 Laimondas Skerys Carat 2012/ Old/ Cador/ Tēvs: Heraldik xx/ Heraldik xx/ Horsemarket Horsemarket
11 Lukas Zažeckis PIA 1999/ Westfalia/ Polany/ Tēvs: Caletto II/ Caletto II/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
12 Liene Geiša 2012/ LS/ Cattio/ Tēvs: Gaultjērs/ Gaultjērs/ L.Krūmiņa ZA Kocēni
13 Mārīte Škapare CPaiross 2010/ LS/ Carleone/ Tēvs: Librets/ Librets/ M Škapare JSK LEJNIEKI
14 Krista Kliesmete Donna Corleone 2010/ LWB/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Krūmiņa JJS
15 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006/ old/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS
16 Sindija Fjodorova Krēzs 2007/ LS/ Colins/ Tēvs: Rends/ Rends/ S.Fjodorova LJAA
17 Elizabete Reinholde Lalibela   JJS
18 Ilona Juraša Chamer 2011/ LS/ Chromas/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA
19 Irina Grase Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ SIA TGI Baltic Equestrian Team
20 Tadas Šeškas Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
21 Guna Vasiļjeva Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
22 Diāna Miķelsone Ak-Vo 2003/ LS/ Ako/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ D. Miķelsone JJS

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.11     
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Elza Vārna CPaiross 2010/ LS/ Carleone/ Tēvs: Librets/ Librets/ M Škapare JSK LEJNIEKI
2 Reina Paula Ivanova Leksuss 2006/ Ls/ Lagerfeld/ Tēvs: Rufijs/ Rufijs/ MŠkapare JSK LEJNIEKI
3 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu staļļi JSK “Eridana”
4 Tadas Šeškas Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
6 Laimondas Skerys Amber Uno 2012/ Oldenburger/ Numero Uno/ Tēvs: Adlantus As/ Adlantus As/ R. Malinauskiene Horsemarket
  Elizabete Reinholde Lalibela   JJS
7 Anna Juraša Amanda Viana 2005/ KWPN/ Solitair/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola
8 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006/ old/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS
9 Sindija Fjodorova Krēzs 2007/ LS/ Colins/ Tēvs: Rends/ Rends/ S.Fjodorova LJAA
11 Anna Annija Alsiņa Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s ”Tīraines staļļi”
12 Gabriella Austvika Talisman S Picobello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS
13 Madara Rūdele Aronia 2008/ LATV/ Antonio/ Tēvs: Atvars/ Atvars/ A.Rūdele JSK EquiLat
14 Luīze Geronts 2011/ / / Tēvs: / / Dace Dinsdorfa Jsk Eminent sport
15 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans / Fans / A.Vasiļjevs JSK Mustangs
16 Elizabete Skudra Palse 2011/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Almants Skudra SK GKSport
17 Maira Leja Chil 2013/ Lat/ Claire De Lune/ Tēvs: Kalliano/ Kalliano/ T. Jurjāne BET
18 Kristine Zomera Quanta Costa 12 2007/ Westf / Quinta Real/ Tēvs: Pablo / Pablo / Kristine Zomera JSK Mustangs
19 Junes Makhmud Rifas 2003/ Hanoverian/ Retro/ Tēvs: Babrungas/ Babrungas/ Junes Makhmud UAB “Pajurio zirgynas”
20 Liene Geiša 2012/ LS/ Cattio/ Tēvs: Gaultjērs/ Gaultjērs/ L.Krūmiņa ZA Kocēni
21 Irina Grase Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ SIA TGI Baltic Equestrian Team
22 Vadims Blažēvičs Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana”
23 Elza Vārna Leksuss 2006/ Ls/ Lagerfeld/ Tēvs: Rufijs/ Rufijs/ MŠkapare JSK LEJNIEKI
24 Paula Kļaviņa Le Kvinta 2004/ Ls/ Le Cowando/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ M Škapare JSK LEJNIEKI
25 Laimondas Skerys Captain Sparrow 2012/ Holst/ Connor/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ R. Malinauskiene Horsemarket
26 Mantas Šeškas Happiness-N 2012/ mare/ Lucky Boy/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
27 Mārīte Škapare CPaiross 2010/ LS/ Carleone/ Tēvs: Librets/ Librets/ M Škapare JSK LEJNIEKI
28 Elīza Stauža Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA ” LATAGRO TRADE” JSK “Eridana”
29 Anna Annija Alsiņa Leandra ll 2009/ LS/ Levantos l/ Tēvs: Landgraf l/ Landgraf l/ G.M. Endola z/s ”Tīraines staļļi”
30 Krista Kliesmete Fumo Twirre MP 2010/ KWPN/ Numero Uno/ Tēvs: Voltaire/ Voltaire/ SIA Savirze JJS
31 Tadas Šeškas Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
32 Kristaps Lisicins Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK “Eridana”
33 Laimondas Skerys Capiluda Z 2012/ Zang/ Calvino Z/ Tēvs: Casantos/ Casantos/ R. Malinauskiene Horsemarket
     
         
     

JJS Turnīra II posma un Vislatvijas Zirgu dienu sacensību rezultāti

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018. Maršruts Nr. 1 – vadības...

Skatīt vairāk

Starta kārtības Vislatvijas zirgu dienām 15.07.2018

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.        ...

Skatīt vairāk

Starta kārtības 14.06.2018

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.   MARŠRUTS NR.7  TURNĪRA...

Skatīt vairāk