29.APRĪĻA STARTA KĀRTĪBAS JAUNO JĀTNIEKU SKOLAS TURNĪRAM KONKŪRĀ  I posmam

NORĀDĪTIE MARŠRUTU SĀKUMA LAIKI IR PROVIZORISKI UN VAR MAINĪTIES!

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018. 9:00
MARŠRUTS NR. 7A jātniekiem līdz 16 g.v. TURNĪRA IESKAITE
100 cm, 2 fāzēs (Art.  274.5.6.)
Nr. Vārds, uzvārds Dz.gads Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Anna Betija Žīle   Ankāra 2009/ Latvijas/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande JSK Kriķi
2 Beatrise Kisiela 2005 Amarilla Rose 2007/ OLD/ Amorado / Tēvs: Rosenprinz/ Rosenprinz/ B.Kisiela JSS Kleisti
3 Gabriella Austwick 2003 Talismans Picobello Z 2004/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
4 Paula Kļaviņa 2004 Le Kvinta 2004/ ls/ Le Cowando/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki
5 Markuss Roberts Vasiļjevs   Lango 2002/ LWB/ Leiton/ Tēvs: Fans/ Fans/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
6 Rūta Dāboliņa 2005 Palermo 2003/ LS/ x/ Tēvs: x/ x/ JJS JJS
7 Paula Pikāne 2003 Kelly 2010/ LS/ Callano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ Lāsma Pikāne Z/S Lielceri
8 Madara Pētersone 2004 Lilions 2010/ LAT/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis
9          
10 Tīna Dreimane 2007 Picasso 2007/ LS/ A Pichachu De Muze/ Tēvs: Copernik/ Copernik/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
11 Velta Romāne   Klasika 2004/ LS/ Capatino/ Tēvs: Disko / Disko / A.Vārna JSK Kriķi
12 Patricija Kablyte 2004 M kod jakson 2011/ Zemaitukai/ Karatas/ Tēvs: -/ -/ Audrys Kablys Vytis
13 Karīna Balonova   Roksāde 2003/ LAT/ Ramses/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis JSK Princis
14 Odrija Roberta Brālēna   Cielava 2012/ LS/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ O.Brālēna  
15 Elza Vārna 2004 Leksuss 2006/ Ls/ Lagerfeld/ Tēvs: Rufijs/ Rufijs/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki
16 Džuljeta Jēkabsone 2002 zirgs 2008/ Latvijas/ Capo/ Tēvs: Amons/ Amons/ Diana Zepa JSK Kriķi
17 Elīza Stauža   Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA AGROTRADE JSK Eridana
18 Rihards Brīnums 2003 Timpex Canyon 2000/ UN/ Cabdulla Du Tillard/ Tēvs: Hargita/ Hargita/ M.Žagata Z/S Ekvi
19 Helena Toomingas 2002 Lektra 2012/ LS/ Lavr/ Tēvs: Klaids/ Klaids/ P.Toomingas JSK Equilat
20 Darja Berkova 2001 Robins 2009/ LS/ ROULETTO/ Tēvs: KINGSTON/ KINGSTON/ Anna Stafecka Z/S “Tīraines staļļi”
21 Elisabeth Käbin 2002 West Park S 2012/ Lithuanian Sporthorse/ Westo S/ Tēvs: 810 Chikoi 122/ 810 Chikoi 122/ Mait Käbin Parnumaa RSK
22 Kristina Zomera   Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Kristina Zomera JSK Mustangs
23 Roze Kolomenska 2003 Ciara 2010/ LS/ Ciano/ Tēvs: Ishor/ Ishor/ Edite Kolomenska JSK Eminent Sport
24 Linda Kadeka-Harkova   Leandra 2010/ LS/ Lebrons/ Tēvs: R.Adermie58/ R.Adermie58/ Inga Kadeka Z/A Kocēni
25 Annija Elīza Stabiņa 2004 Niagāra 2009/ LS/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ K.T.Stabiņš SIAŪsiņš
26 Madara Kalve 2002 Carleone 2012/ LS/ Coleo/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ A.Šakurovs RJSK
27 Anna Elizabete Palma   La’Coste 2006/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ Ingūna Palma JSK ”Īriss”
28 Nikola Avkštola   Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines staļļi
29 Ņikita Aleksejevs 2005 Golda 2011/ Latvijas/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Ņikita Aleksejevs ZS Zāgkalni
30 Anna Annija Alsiņa 2003 Princis 2006/ LW/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s Tīraines staļļi
31 Jessica Mölder 2004 Nacho 19 RJT 2011/ German Sportpony/ Nashville WH/ Tēvs: Mentos/ Mentos/ Jessica Mölder Parnumaa RSK
32 Anzelika Alabjeva   Robins 2009/ LS/ ROULETTO/ Tēvs: KINGSTON/ KINGSTON/ Anna Stafecka Z/S “Tīraines staļļi”
33 Liene Bernharde 2003 Alders 2006/ LS/ Autors/ Tēvs: Landgold/ Landgold/ Jānis Anis JK Erceni
34 Tīna Dreimane   Luis 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
35 Tīna Rodina 2004 Godiva 2011/ LS/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Andrejs Rodins JJS
36 Jasmīna Āne 2004 Le Kvinta 2004/ ls/ Le Cowando/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki
37 Markuss Roberts Vasiļjevs   Gilon 2012/ KWPN/ Emilion/ Tēvs: Contendro 1/ Contendro 1/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
38 Ance Anna Katkovska 2005 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra eglīte JJS
39 Anna Juraša   Amanda Viana 2005/ KWPN/ Solitair/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola
40 Zane Rūse   Aģents 2004/LS/Aromāts/Fans Valmiermuižas jātnieku skola
41 Karolin Jaani 2001 Lord Fontaine 2008/ Irish Sporthorse/ Lord Z/ Tēvs: Alligator Fontaine/ Alligator Fontaine/ Karolin Jaani Parnumaa RSK

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 7B jātniekiem ar zirgiem līdz 5 g.v. TURNĪRA IESKAITE
100 cm, 2 fāzēs (Art.  274.5.6.)
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Mārtiņš Pilders Corneliuss 2013/ LS/ Cornetus/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni
2 Terēze Zalte Gaučo 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
3 Krista Kliesmete Casablanka 2013/ LWB/ Calano II/ Tēvs: Serrano/ Serrano/ Indra Neretniece JJS
4 Nikolajs Zaicevs Level Up 2013/Ls/Lancer Boy/ Aromats/Burnieku ZA Burtnieku Z/A
5 ANNIKA VEERPALU ZENDOR 2013/ Estonian Sporthorse/ Zonder Z Cicero/ Tēvs: Shamash xx/ Shamash xx/ Pille Parm Estonia/ Nõo RK
6 Darius Cepele Charleston 2013/ Lietuvos jojamasis/ Charmeur/ Tēvs: -/ -/ Darius Cepele Gintaras
7 Kotryna Kalaciovaite Into the sky omhg 2013/ Kwpn/ Don diablo/ Tēvs: Hold up premier/ Hold up premier/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas
8 Reina Paula Ivanova Luksuss 2013/ ls/ Leksuss/ Tēvs: Poju/ Poju/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki
9 Anni Magi Infiniti 2013/ Trakehner/ Viskis/ Tēvs: Pobedit/ Pobedit/ Anni Magi Parnumaa RSK
10 Angelina Atarinova Irano Sep 2013/ KWPN/ UNTOUCHED/ Tēvs: MARLON/ MARLON/ A.Atarinova/I.Pliksa JSK Kleisti
11 Laura Jansone Carlos 2013/ Latvian/ Kedriks/ Tēvs: Latango/ Latango/ A. Hamriha ZS Ekvi
12 Anna Annija Alsiņa Karuna 2013/ LW/ Kadilak/ Tēvs: Rantjē/ Rantjē/ A.Blauberga z/s Tīraines staļļi
13 Mārtiņš Pilders Tako Dilait 2013/ LS/ Tailormade Diarado’s Boy/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni
14 Krista Kristiāna Alksne Rolex 2013/ LW/ Robins/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ SIA Muitnieki Sport de Lux
15 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ Latvijas/ Colard/ Tēvs: LevantosI/ LevantosI/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana
16 Elīna Kaimiņa Palbo 2013/ LS/ Prado/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
17 Žanna Metus Ieviņa 2013/ LWB/ Ivlins/ Tēvs: Emir/ Emir/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
18 Eva Fībiga Lucius 2013/ Latvijas/ Lacapo/ Tēvs: Centuryo/ Centuryo/ A/S “Agrofirma Tērvete” SK TOP SPORT
19 Edīte Vāgnere Chocolate 2013/ LS/ Chevers/ Tēvs: Kadilaks/ Kadilaks/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss”
20 Tatjana Reznuka Naumi 2013/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Aleksandrs Vasiljevs Ropazu Jatnieku klubs
21 Elizabete Krista Juraša Quick Victory 2013/ LS/ Qulano/ Tēvs: Kuerits/ Kuerits/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni
22 Nikola Laganovska Corida 2013/ LS/ ABC CLERUS/ Tēvs: LANDGRAF I/ LANDGRAF I/ N.Lagonovska JSK Eminent Sport
23 Terēze Zalte Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
24 Krista Kliesmete Centurio 2013/ DE/ Cameo / Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ Ieva Pļavniece JJS
25 Martiņš Pilders Carlonda First 2013/ Oldenburger Springpferd/ Cornetus OS/ Tēvs: Ampers XX/ Ampers XX/ Elina Bibikova ZS Zāgkalni
26 Nikolajs Zaicevs Akalina 2013/ Ls/ Avellynus / Gudvils/ N.Zaicevs Burtnieku Z/A

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 7C bez ierobežojumiem
100 cm, 2 fāzēs (Art.  274.5.6.)
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Anete Potošova Gerrita 2012/ LS/ Geliuss/ Tēvs: Gepatīts/ Gepatīts/ A.Potošova JSK Eminent Sport
2 Anna Juraša Amanda Viana 2005/ KWPN/ Solitair/ Tēvs: Cavalier/ Cavalier/ Reinis Jurašs Valmiermuižas jātnieku skola
3 EGILS BROKS KIPRA 2012/ LS/ KIBORG/ Tēvs: POJU/ POJU/ ANNA BEĻSKA RVA
4 Guna Vasiļjeva Greace Lighting 2011/ NL/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Strauts JJS
5 Līga Pētersone Nileone 2012/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Kapteinis Cukurs/ Kapteinis Cukurs/ SIA Princis JSK Princis
6 Darja Berkova Laiena 2011/ LS/ LEBRONS/ Tēvs: LATVANS/ LATVANS/ Signe Zujeva Z/S “Tīraines staļļi”
7 Elīza Rulle Kolorīts 2012/ Ls/ Carpaccio II/ Tēvs: Lords/ Lords/ Elīza Rulle RJsk Sport de Luxe
8 Ilona Juraša Chamer 2011/Ls/Chromas/Hamlets/I.Juraša Burtnieku Z/A
9 Mārīte Škapare CPaiross 2010/ ls/ Carleone/ Tēvs: Librets/ Librets/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki
10 Linda Ansule Humphry 2012/ KWPN / Ultimo/ Tēvs: Guidam/ Guidam/ Linda Lielceri
11 Irina Grase Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ SIA TGI Baltic Equestrian Team
12 Sintija Grundštoka Polāre 2012/ LAT/ Princis/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis SIA Princis
13 Edīte Vāgnere Lordana 2012/ HN/ Lordano/ Tēvs: Royal Z/ Royal Z/ Guna Eze JSK “Īriss”
14 Elza Elizabete Matule Paparaci 2005/ LWB/ Pedro/ Tēvs: Florestan I/ Florestan I/ G.Stolovska z/s Tīraines Staļļi
15 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006/ OLD/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS
16 Sabine Andersone Marlboro ZK 2010/ Polijas / Issos/ Tēvs: Lwow/ Lwow/ S. Andersone ZS Lielceri
17 Anzelika Alabjeva Laiena 2011/ LS/ LEBRONS/ Tēvs: LATVANS/ LATVANS/ Signe Zujeva Z/S “Tīraines staļļi”
18 Anete Potošova For Pleasure II 2012/ LS/ For Lorrado/ Tēvs: Kaptein Premium/ Kaptein Premium/ A.Potošova JSK Eminent Sport
19 Sindija Fjodorova Krēzs 2007/LS/Colins/Rends/S.Fjodorova LJAA
20 Laura Luīze Leinerte Passo 2006/ Latv/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team
21 Liene Krūmiņa Geiša 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L.Krūmiņa Z/A Kocēni
22 Ieva Skupiene Lemon Earl 2002/ Hanoverian/ Lemon Street/ Tēvs: Akropolis/ Akropolis/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas
23 Krista Kliesmete Donna Corleone 2009/LS/I.Krūmiņa JSK EquiLat

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 8 110 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Edīte Vāgnere Chocolate 2013/ LS/ Chevers/ Tēvs: Kadilaks/ Kadilaks/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss”
2 Tīna Dreimane Luis 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
3 Mārtiņš Pilders Harvie 2012/ KW/ Glasgow-W VH Merelsnest/ Tēvs: Sam R/ Sam R/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni
4 Annija Vārna Klasika 2004/ LS/ Capatino/ Tēvs: Disko/ Disko/ A.Vārna JSK Kriķi
5 Anete Potošova For Pleasure II 2012/ LS/ For Lorrado/ Tēvs: Kaptein Premium/ Kaptein Premium/ A.Potošova JSK Eminent Sport
6 Laura Didus Paraiba   Lietuva
7 Ieva Skupiene Lemon Earl 2002/ Hanoverian/ Lemon Street/ Tēvs: Akropolis/ Akropolis/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas
8 Anna Šellere Charmeur 2011/LS/Coral/Hamlets/A.Šellere JSK Telfas
9 Markuss Roberts Vasiļjevs Gilon 2012/ KWPN/ Emilion/ Tēvs: Contendro 1/ Contendro 1/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
10 Kristina Zomera Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Kristina Zomera JSK Mustangs
11 Tīna Rodina Godiva 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Andrejs Rodins JJS
12 Terēze Zalte Lugano 2008/ LS/ Levantos I/ Tēvs: Kalderons/ Kalderons/ SIA “IES” Z/A Kocēni
13 Karlīna Adata Cleopatra 2005/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
14 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006/ old/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS
15 Laura Luīze Leinerte Passo 2006/ Latv/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team
16 Līga Pētersone Nileone 2012/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Kapteinis Cukurs/ Kapteinis Cukurs/ SIA Princis SIA Princis
17 Kotryna Kalaciovaite Into the sky omhg 2013/ Kwpn/ Don diablo/ Tēvs: Hold up premier/ Hold up premier/ Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas
18 Krista Kristiāna Alksne Rolex 2013/ LW/ Robins/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ SIA Muitnieki Sport de Lux
19 Paula Pikāne Kelly 2010/ LS/ Callano 2/ Tēvs: Legato/ Legato/ Lāsma Pikāne Z/S Lielceri
20 Gabriella Austwick Talismans Picobello Z 2004/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
21 Anna Annija Alsiņa Princis 2006/ LW/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA Muitnieki z/s Tīraines staļļi
22 Karolin Jaani Lord Fontaine 2008/ Irish Sporthorse/ Lord Z/ Tēvs: Alligator Fontaine/ Alligator Fontaine/ Karolin Jaani Parnumaa RSK
23 Madara Pētersone Lilions 2010/ LAT/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis
24 Roberts Škapars Armani 2011/ LS/ Alibi/ Tēvs: Rigoleto/ Rigoleto/ SIA HEVONEN JSK Kriķi
25 Sintija Grundštoka Polāre 2012/ LAT/ Princis/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis
26 Darius Cepele Charleston 2013/ Lietuvos jojamasis/ Charmeur/ Tēvs: -/ -/ Darius Cepele Gintaras
27 Irina Grase Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ SIA TGI Baltic Equestrian Team
28 Edīte Vāgnere Lordana 2012/ HN/ Lordano/ Tēvs: Royal Z/ Royal Z/ Guna Eze JSK “Īriss”
29 Karīna Balonova Roksāde 2003/ LAT/ Ramses/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis JSK Princis
30 Ance Anna Katkovska Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlet/ Hamlet/ Anitra Eglīte JJS
31 Guntars Siliņš Izak 2013/ Valērijs/ Valērijs/ Tēvs: Valērijs/ Valērijs/ Valērijs MEŽSTRAZDIŅI
32 Emīlija Elizabete Zandere Lādoga 2009/ LAT/ Louis J/ Tēvs: Guido/ Guido/ E.E.Zandere RJSK Sport de lux
33 Liene Krūmiņa Geiša 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L.Krūmiņa Z/A Kocēni
34 Vadims Blažēvičs Levante 2012/ OL/ LevantosI/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana
35 Mārīte Škapare CPaiross 2010/ ls/ Carleone/ Tēvs: Librets/ Librets/ Mārīte Škapare jsk Lejnieki
36 Darja Berkova Alazars 2009/ LS/ Armani/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ A.Blauberga Z/S Tīraines Staļļi
37 Ilona Juraša Chamer 2011/Ls/Chromas/Hamlets/I.Juraša Burtnieku Z/A
38 Kristina Zomera Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Kristina Zomera JSK Mustangs
39 Anna Elizabete Palma La’Coste 2006/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ Ingūna Palma JSK ”Īriss”
40 Elisabeth Käbin West Park S 2012/ Lithuanian Sporthorse/ Westo S/ Tēvs: 810 Chikoi 122/ 810 Chikoi 122/ Mait Käbin Parnumaa RSK
41 Grēta Martina Endola Leandra ll 2009/ LS / Levantos l/ Tēvs: -/ -/ Dace Freiberga Z/S Tīraines staļļi
42 Beatrise Kisiela Amarilla Rose 2007/ OLD/ Amorado / Tēvs: Rosenprinz/ Rosenprinz/ B.Kisiela JSS Kleisti
43 Elizabete Reinholde Lalibela 2007/ LV/ Lord-Palaco/ Tēvs: Lemon/ Lemon/ K.Reinholde JJS
44 Tīna Dreimane Picasso 2007/ LS/ A Pichachu De Muze/ Tēvs: Copernik/ Copernik/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
45 Mārtiņš Pilders Hoogheid 2012/ KW/ Corlando(ex Corlando)DH476/ Tēvs: Acobat II/ Acobat II/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni
46 Annija Vārna Revija 2009/ LS/ Salana -Radiants/ Tēvs: Capatino/ Capatino/ A.Vārna JSK Kriķi
47 Anete Potošova Gerrita 2012/ LS/ Geliuss/ Tēvs: Gepatīts/ Gepatīts/ A.Potošova JSK Eminent Sport
48 Laura Didus Pakalnyte   Lietuva
49 Edīte Vāgnere Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss”
50 Elizabete Skudra Palse 2011/Ls/dūk./Princis Princs/Bleisberg/ A.Skudra GKSport
51 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ Latvijas/ Colard/ Tēvs: LevantosI/ LevantosI/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana
52 Anna Šellere Luanda 2010/OLD/LevantosI/ Armitage/SIA 3 vītolu staļļi JSK Telfas
53 Helēna Tomingas Lektra 2012/LS/P.Tomingas JSK EquiLat

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 9 bez ierobežojumiem TURNĪRA IESKAITE jātniekiem līdz 25 gadu vecumam
120 cm,  maršruts divās fāzēs (Art. 274.5.6.)
Nr. Vārds, uzvārds Dz.gads Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Mārtiņš Pilders 1999 Lendija 2008/ LS/ Levantos I/ Tēvs: Didzis/ Didzis/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni
2 KAROL-KENNETH LOOTUS 2003 COOLMAN 2007/ DEUTSCHE SPORTPFERD/ COLA/ Tēvs: FERMAN/ FERMAN/ KAROL-KENNETH LOOTUS ESHKS
3 Guntars Siliņš 1965 Galant 2012/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs MEŽSTRAZDIŅI
4 Jaroslavs Trubanovs 1988 Gusar 30 2012/ Don/ Glicerin 69/ Tēvs: Sbornik 121/ Sbornik 121/ Inesa Trubanova SK Drostalas
5 Terēze Zalte 1995 Harley VDL 2012/ KW/ Harley VDL/ Tēvs: Goodwill/ Goodwill/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni
6 Laura Didus 25 Paraiba   Lietuva
7 Andis Vārna 1971 Lerikona 2012/ Old/ Levantos I/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Sia “3 Vītolu stalli” Z/s “Lielceri”
8 Nikolajs Zaicevs   Rigli Vu 2012/LS/RamzesXII/Vāgners/Burtnieku ZA Burtnieku Z/A
9 Anna Šellere 1996 Luanda 2010/OLD/LevantosI/ Armitage/SIA 3 vītolu staļļi JSK Telfas
10 Elizabete Reinholde 1999 Lalibela 2007/ LV/ Lord-Palaco/ Tēvs: Lemon/ Lemon/ K.Reinholde JJS
11 Elizabete Krista Juraša 2002 Lagūna – N 2003/ LS/ Land Lover/ Tēvs: Gotārs/ Gotārs/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni
12 SILIŅA SABĪNE 1999 LORDS LUKS 2010/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ SAI CHD FG MEŽSTRAZDIŅI
13 Emīlija Elizabete Zandere 2000 Lādoga 2009/ LAT/ Louis J/ Tēvs: Guido/ Guido/ E.E.Zandere RJSK Sport de lux
14 ANNIKA VEERPALU 1976 QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Estonia/ Nõo RK
15 Darja Berkova 2001 Alazars 2009/ LS/ Armani/ Tēvs: Zevs II/ Zevs II/ A.Blauberga Z/S Tīraines Staļļi
16 Mārtiņš Pilders 1999 Harvie 2012/ KW/ Glasgow-W VH Merelsnest/ Tēvs: Sam R/ Sam R/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni
17 Aleksands Šakurovs   Grietje RJSK
18 Anna Annija Alsiņa 2003 Krīgers 2005/ LW/ Calvados 87/ Tēvs: Sacramentoson/ Sacramentoson/ A.Stafecka z/s Tīraines staļļi
19 Laila Bergsone 1994 Carē 2006/ LAT/ Cattio/ Tēvs: Malahits/ Malahits/ L.Bergsone JSK “Mustangs”
20 Vadims Blaževičs 1987 Levante 2012/ OL/ LevntosI/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 vītolu staļļi JSK Eridana
21 Elīna Kalniņa 2001 Fynny Grace 2005/Fouguet/Charisma Valmiermuižas jātnieku skola
22 Anna Ruķere 2000 Cleo 2012/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni
23 Magdalēna Pildere 2004 Kavallo 2006/ LS/ Calano II/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ J.Bušers JSK Zāgkalni
24 Annija Vārna 1995 Revija 2009/ LS/ Salana -Radiants/ Tēvs: Capatino/ Capatino/ A.Vārna JSK Kriķi
25 Betija Annemarija Ezerkalne 2000 Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ Betija Annemarija Ezerkalne SIA Z/A KOCĒNI
26 Anna Arhipova 1978 Heesamar 2012/ KWPN/ Toulon/ Tēvs: emilia/ emilia/ RIT Team RIT Team
27 Beāta Laseviča 1999 Firgo-Farola 2010/ KWPN/ cARTHINO z/ Tēvs: Animo/ Animo/ B.Laseviča JJS
28 Edīte Vāgnere 1991 Lobijs 2007/ LS/ Lobby-B/ Tēvs: Lear/ Lear/ Edīte Vāgnere JSK “Īriss”
29 Mārtiņš Pilders 1999 MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KW/ Zavall-VDL/ Tēvs: Jus De Pomme/ Jus De Pomme/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni
30 Indrek Lootus 2003 KEEP SMILING 2009/ OLDENBURGER/ LINTON/ Tēvs: GRAF GRANNUS/ GRAF GRANNUS/ MERY-LII TEESSAR ESHKS
31 Daniella Brinke 2002 Pikarda 2010/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs
32          
33 Grēta Martina Endola 2003 Leandra ll 2009/ LS / Levantos l/ Tēvs: -/ -/ Dace Freiberga Z/S Tīraines staļļi
34 Aija Grēna 1989 Alibi 2005 – Aromats X Gvidons LPJSK
35 Aleksands Šakurovs   Cabaletta   RJSK
36 Guntars Siliņš 1965 Swarovski 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs MEŽSTRAZDIŅI
37 Jaroslavs Trubanovs 1988 Biryzan 8 2010/ Budj/ Blokpost 6/ Tēvs: Zapas 131/ Zapas 131/ Jaroslavs Trubanovs SK Drostalas
38 Terēze Zalte 1995 Gandora 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
39 Laura Didus 25 Pakalnyte   Lietuva
40 Andis Vārna 1971 High Point VDL 2012/ KWPN / Tinka’s Boy/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Andis Vārna Z/S “Lielceri”
41 Nikolajs Zaicevs   Agrīna 2012/LS/Akapulko/Gigants/J.Jurašs Burtnieku Z/A
42 Mārtiņš Pilders 1999 Hoogheid 2012/ KW/ Corlando(ex Corlando)DH476/ Tēvs: Acobat II/ Acobat II/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni
43 Anna Šellere Charmeur 2011/LS/Coral/Hamlets/A.Šellere JSK Telfas
44 Maija Elizabete Smirnova 25 Lavella   Burtnieku ZA

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 10 bez ierobežojumiem TURNĪRA IESKAITE konkurencē “Labākais jātnieks 2018. gada sezonā”
līdz 130 cm (Art. 238.2.2)
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Andis Vārna Faryjan E 2010/ KWPN / Van Gogh/ Tēvs: Elcaro/ Elcaro/ Andris Kiršentāls Z/S “Lielceri”
2 Indrek Lootus KEEP SMILING 2009/ OLDENBURGER/ LINTON/ Tēvs: GRAF GRANNUS/ GRAF GRANNUS/ MERY-LII TEESSAR ESHKS
3 Aigars Bregže Val di Sole 2007/ Latvijas/ Valdajs/ Tēvs: Legato/ Legato/ Dace Samuša Z/S Lielceri
  Aleksands Šakurovs Cabaletta   RJSK
4 Mārtiņš Pilders Cananero 2009/ LS/ Corall/ Tēvs: Amadeuss/ Amadeuss/ R.Ruķeris JSK Zāgkalni
5 Aija Grēna Alibi 2005 – Aromats X Gvidons LPJSK
6 ANNIKA VEERPALU QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Estonia/ Nõo RK
7 Krista Kristiana Alksne Cloney 2007/ KWPN/ Hamar/ Tēvs: Topas/ Topas/ k.k.alksne RJSK Sport De Lux
8 GUNTARS SILIŅŠ FLEEDWOODS 2010/ KWP/ -/ Tēvs: -/ -/ SAI CHD FG MEŽSTRAZDIŅI
9 Jaroslavs Trubanovs Pekhorka 2011/ TR/ Hlodwig 07/ Tēvs: Sorro 136/ Sorro 136/ Jaroslavs Trubanovs SK Drostalas
10 Elizabete Krista Juraša Lagūna – N 2003/ LS / Land Lover / Tēvs: Gotārs/ Gotārs/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni
11 Andis Vārna Celestial 2008/ KWPN / Vigaro/ Tēvs: Voltaire/ Voltaire/ Andis Vārna Z/S “Lielceri”
12 KAROL-KENNETH LOOTUS COOLMAN 2007/ DEUTSCHE SPORTPFERD/ COLA/ Tēvs: FERMAN/ FERMAN/ KAROL-KENNETH LOOTUS ESHKS
13 Laura Gustsone Cadesta 2009/ HOL/ Colbert GTI/ Tēvs: Stauffenberg/ Stauffenberg/ L.Gustsone RJSK Sport de Lux
14 Magdalēna Pildere Kavallo 2006/ LS/ Calano II/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ J.Bušers JSK Zāgkalni
15 Beāta Laseviča Firgo-Farola 2010/ KWPN/ Carthino Z/ Tēvs: Animo/ Animo/ B.Laseviča JJS
16 Eva Fībiga Acadio 2001/ Holšteinas/ Acadius/ Tēvs: Capitol I/ Capitol I/ Igors Skoks SK TOP SPORT
17 Anna Arhipova Heesamar 2012/ KWPN/ Toulon/ Tēvs: Kalstad/ Kalstad/ RIT TEAM RIT TEAM
18 Tatjana Reznuka Arribas 2009/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs
19 Krista Kliesmete Carlsons 102 2008/ HL/ Cardino / Tēvs: Lavall II / Lavall II / Elīna Raščevska JJS
20 Aigars Bregže Avellyna 2010/ LV/ Avellynus/ Tēvs: Guido/ Guido/ Kristīne Krūmiņa Z/S Lielceri
21 Andis Vārna Conquesta 2010/ LS/ Caraoki/ Tēvs: Escudo II/ Escudo II/ Madara Blumbaha Z/S “Lielceri”
22 Aleksands Šakurovs Grietje   RJSK

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 28.-29.04.2018.
MARŠRUTS NR. 11 bez ierobežojumiem.
60 cm,  2 fāzēs (Art.  274.5.3.)
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Guna Vasiļjeva Rozmarīns 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Kristīne Zeltkalne-Voika JJS
2 Līva Dreimane Black Velvet 2006/ WB/ Bostorp Besk/ Tēvs: Ekbackens Krumelur/ Ekbackens Krumelur/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
3 Diāna Fomenko Florence 2008/ nav/ nav/ Tēvs: nav/ nav/ Ieva Rauzāne JSK Īriss
4 Signe Melkina Kelly A 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ A. Melkins JSK EquiLat
5 Rūta Dāboliņa Palermo 2003/ LS/ x/ Tēvs: x/ x/ JJS JJS
6 Lāsma-Liesma Birģele Cassis S 2009/ HL/ Cassiniland / Tēvs: Contender / Contender / Lāsma-Liesma Birģele Z/S Priežkalni
7 Iveta Ēdolfa Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
8 Jennifer Mölder Lisette 2005/ Estonian horse/ Laasik/ Tēvs: Anti/ Anti/ Kaire Vaikmaa Parnumaa RSK
9 Annija Feldmane Saprāts 2013/ Latviešu/ Starts/ Tēvs: Protets/ Protets/ Rolands Stivriņš “Adventure Ride”
10 Guna Vasiļjeva Latē 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
11 Jelizaveta Reznuka Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs
12 Veronika Īvāne Zibens 2011/ LV/ Zeltkalis/ Tēvs: Babilons/ Babilons/ Veronika Īvāne Kriki
13 Elīza Korande 2014/ Latvijas/ Carpaccio II/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ Līga Rutka RJSK Sport De Lux
14 Elīza Stauža Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA AGROTRADE JSK Eridana
15 Katrīna Kelmere Cielaviņa 2010/ LS/ Alberts/ Tēvs: Bambino/ Bambino/ M.Pildere JSK Zāgkalni
16 Amanda Emīlija Bērziņa Dominiks 2000/ LV/ Disko/ Tēvs: Hamlets / Hamlets / Z/S Priežkalni Z/S Priežkalni
17 Odrija Roberta Brālēna Kolšteins Obelenskis 2010/ HOL/ Kooihuster Samme/ Tēvs: Pitchwood Moonshine/ Pitchwood Moonshine/ O. Brālēna SIA Z/A Kocēni
18 Lāsma Voskoboiņikova Alfrēds 2007/ Anglis/ Argoss/ Tēvs: Lakmuss/ Lakmuss/ SIA Adventure Ride AAK “Adventure Ride”
19 Guna Vasiļjeva Avatārs 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
20 Nikola Avkštola Raela 2007/ IV/ Rannik/ Tēvs: Elkar/ Elkar/ D.Kics Z/S Tīraines staļļi
21 Liene Kamergrauze Prometejs 2013/ Latvijas/ Potenciāls/ Tēvs: -/ -/ Ieva Jase Biedrība “Ūsiņš”
22 Roberta Birzule Efeja 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu Jatnieku klubs
23 Paula Skujiņa Rigondo 2005/ ls/ nav/ Tēvs: nav/ nav/ Rūta Racko JSK Īriss
24 Elizabete Maija Liepa Avatars 2011/ ESP/ Alberts/ Tēvs: Arafat/ Arafat/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
25 Ance Zvirbule Florence 2008/ nav/ nav/ Tēvs: nav/ nav/ IEVA Rauzāne JSK Īriss
26 Elizabete Voika Rozmarīns 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Kristīne Zeltkalne-Voika JJS
27 Kate Laicāne Late 2013/ LS/ Lev Daimond/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
28 Izabella Karole Avatars 2012/ / / Tēvs: / / JJS JJS
29 Rūta Treimane TIMS 2009/ Ponijs vietējais/ Toniks/ Tēvs: _/ _/ JJS JJS

 

“Jauno Jātnieku skola” noslēdz 2018. gada sacensību sezonu

15. un 16. septembrī “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā bija dubultsvētki – noslēdzās “Jauno Jātnieku...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRA KONKŪRĀ KOPVĒRTEJUMA REZULTĀTI

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem                ...

Skatīt vairāk

Jauno Jātnieku Skolas TURNĪRA 3.POSMA REZULTĀTI

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.     Maršruts Nr. 1 – vadības maršruts...

Skatīt vairāk