Atjaunotas starta kārtības JJS turnīra 3.posmam, sestdiena. SĀKUMS 8:00!!!

Sacensību sākums 8:00!!!

Maršruti Nr.1un Nr.2 norisinās paralēli. MaršrutNr.3 notiks uz iesildes laukuma pēc maršruta Nr.1 beigām. 
 Maršruta nr 1 sākums 8:30
Maršruta Nr.2 sākums 8:00
Starta kārtībās publicētie laiki ir aptuveni un ir iespējamas izmaiņas.
Dalībnieku skaits ir ļoti liels, lūgums dalībniekiem būt organizētiem. Paldies par sapratni! Veiksmīgus startus!
 
 
LEJUPLĀDES FAILS: Atjaunoti starti Sestdiena
  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.    
  Maršruts Nr. 1 – vadības maršruts   Starts: 08:30  
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Komanda    
1 Miķelis Ģīlis Elmo JJS    
2 Evelīna Donka Fortūna Veti Active    
3 Amēlija Vītola Kristofers Robins JJS    
4 Marija Peach boy Z/S Tīraines Staļļi    
5 Jēkabs Zelčāns Fortūna Veti Active    
6 Marija Avkštola Raela Z/S Tīraines Staļļi    
7 Anete Učelniece Elmo JJS    
8 Marta Šmita Luvras jK”Mežakrasti”    
9 Marks Joniņš Kristofers Robins JJS    
10 Sabīne Vītola Selīna JSK Laimes zeme    
11 Filipa Vīciepa Kristofers Robins JJS    
12 Keita Kuļikovska Fortūna Veti Active    
13 Tince Kokorēviča Kristofers Robins JJS    
14 Evelīna Feldmane zirgs Spāre JSK Laimes zeme    
15 Kate Laicāne Burē JJS    
16 Kristīne Graudiņa Arsēlija Z/s Mālkalni    
17 Asnāte Lukašēviča Tims JJS    
18 Alise Juzjuka zirgs Spāre JSK Laimes zeme    
19 Kate Kazlovska Fortūna Veti Active    
20 Agate Lasmane Tims JJS    
21 Elīna Loreta Anševica Agava JSK Mežstrazdiņi    
22 Armanda Kivriņa Elmo JJS    
23 Haralds Zāle Kristofers Robins JJS    
24 Elizaveta Ivanova Paparaci Z/S “Tiraines stalli”    
25 Elīna Zāle Tims JJS    
26 Poļina Obrazeja Peach boy Tīraines staļļi    
27 Terēza Smiltniece Avatārs JJS    
28 Katrīna Binde Kristofers Robins JJS    
29 Adriana Gaidlazda Rokijs JJS    
30 Sofiko Maisuradze Kleine Onkel Ropazu jatnieku klubs    
31 Milana Mitkina Ebonita JSK Iriss    
32 Margarita Binde Tims JJS    
33 Rūta Lauska Ponijs AdventureRide    
34 Aleksandra Avdejeva Fortūna Veti Active    
35 Kristīna Kviese Elmo JJS    
36 Keita Mambo Z/S Tīraines Staļļi    
37 Artūrs Binde Kristofers Robins JJS    
38 Elizaveta Ivanova Paparaci      
39 Margrēta Stepiņa Avatārs JJS    
40 Marija Žoriko advenšerraid    
41 Kristiāna Vītola Elmo JJS    
 
 
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: 08:00
MARŠRUTS NR.2 TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem 
70 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.) Piedalās jātnieki līdz 16 gadu vecumam ar I un II grupas ponijiem. 
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Māra Buša 5 Ebonita 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Ingūna Krūmiņa JSK Īriss
2 Elza Buša 5 Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Edīte Vāgnere JSK Īriss
3 Nikola Marčenkova 5 Džonijs 2012/ PV/ Džimmijs/ Tēvs: Bambīno/ Bambīno/ SIA “Mālnieki” Mēmeles JSK
4 Anete Freiberga 5 Tra- la-lā 2008/ PV/ Tango / Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ M.Pinte Saldus JK
5 Hedi Voor-Voort 5 DONNA 2006/ ERP/ MIKSER/ Tēvs: SAMURAI/ SAMURAI/ HEDI VOOR-VOORT Pärnumaa RSK
6 Jelizaveta Reznuka 5 Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
7 Meeri-Liis Pastarus 5 Anette 2013/ Estonain horse/ Apollo/ Tēvs: Laasik/ Laasik/ Grettel Vainsalu Pärnumaa RSK
8 Līva Dreimane 5 Black Velvet 2006/ WB/ Bostorp Besk / Tēvs: Ekbackens Krumelur / Ekbackens Krumelur / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
9 aleksandra 5 Žoriko 2016/ ponijs/ xxx/ Tēvs: xxx/ xxx/ xxx advenšerraid
10 Marta Vildava 5 Milky Way 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L.Pētersone JSK Princis
11 Katrīna Asare 5 Absolvents 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L. Pētersone JSK “princis”
13 Mara Buša 5 Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Edīte Vāgnere JSK Īriss
14 Elizabete Voika 4 Rozmarīns 2014/ ../ ../ Tēvs: ../ ../ Kristīna Zeltkalne-Voika JJS
15 Elīza Stauža 4 Kolšteins Obelinski 2010/ WP/ Kooijuster Samme/ Tēvs: -/ -/ S.Bertaitis JSK “Eridana”
16 Marlen Ojaste 4 Wilhelmina 2010/ Pony/ Winnetou/ Tēvs: Sheik OX/ Sheik OX/ Helle Luuasepp Pärnumaa RSK
17 Nikola Marčenkova 6 Dancing Grace 2009/ -/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ V.Marčenkova Mēmeles JSK
18 Katrīna kelmere 6 Cielaviņa 2010/ LATV/ Alberts/ Tēvs: ./ ./ M.Pildere Jsk zāgkalni
19 Anna Salmiņa 6 Vetra 2007/ Lietuvas jājamzirgs/ -/ Tēvs: -/ -/ z/s Viesturs JSC Kaijas
20 Marta Aleksandra Jansone 6 Minkakatinka 2000/ DR/ Mac Namara/ Tēvs: Oakley/ Oakley/ Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs
21 Jennifer Mölder 6 Lisette 2005/ Estonian horse/ Laasik/ Tēvs: Anti/ Anti/ Kaire Vaikmaa Pärnumaa RSK
22 Pēteris Pētersons 6 Princis 1994/ DR/ Papilons/ Tēvs: Rakim/ Rakim/ A.Pētersons JSK Princis
23 Līga Auce 6 Jonītis 2013/ Poļu koniks/ -/ Tēvs: -/ -/ I.Krūmiņa Jsk “Īriss”
24 Evita Jansone 6 Pipars 2001/ PV/ ./ Tēvs: ./ ./ Šmits JSK Imakas
25 Luīze Lamberte 6 Mambo 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ A.Stafecka Z/s”Tīraines staļļi”
26 Helēna Anna Zvilna 6 Hugo 2011/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafecka z/s Tīraines staļļi
27 Nikola Avkštola 4 Raela 2007/ IV/ Ranniks/ Tēvs: Elkar/ Elkar/ D.Kics Z/s”Tīraines staļļi”
28 Roberta Birzule 6 Arafat 2003/ IP/ Anakee / Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: ~11:30  
  MARŠRUTS NR.3        
      40 cm. Ideālais laiks – 300 m/min.  
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Margarita Binde 6 Tims 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ jjs JJS
2 Poļina Obrazeja 4 Peach boy 2006/ ——/ ——/ Tēvs: —–/ —–/ Anna Stafecka Tīraines staļļi
3 Jelizaveta Reznuka 5 Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
4 Gabriela Jēkabsone 6 Deksters 2012/ ponijs/ Džimijs/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ G.Jēkabsone JSK Atēna
5 Anna Fromane 6 Raela 2007/ Ponijs/ Rannik/ Tēvs: -/ -/ Diāna Kics Tīraines staļļi
6 Anna Krūmiņa 4 Alegro 2009/ Ponijs/ Nezinams/ Tēvs: Nezinams/ Nezinams/ Andra Šteinberga Agates sports
7 Aleksandra Rusiņa 4 Hugo 2012/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafeska z/s tīraines staļļi
8 Marta Lauska 6 Ponijs 2011/ Igauņu ponijs/ Xxx/ Tēvs: Xxxx/ Xxxx/ AdventureRide AdventureRide
9 Marija  6 Peach boy 2007/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi
10 Justīne Treija 4 Leksus 2012/ Ponijs/ Nezinams/ Tēvs: Nezinams/ Nezinams/ Andra Šteinberga Agates sports
 
 
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: ~ 09:40
MARŠRUTS NR.4
80 cm. ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Jennifer Mölder 6 Lisette 2005/ Estonian horse/ Laasik/ Tēvs: Anti/ Anti/ Kaire Vaikmaa Pärnumaa RSK
2 Anete Freiberga 5 Tra- la-lā 2008/ PV/ Tango / Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ M.Pinte Saldus JK
3 Roberta Birzule 6 Arafat 2003/ IP/ Anakee / Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
4 Līga Auce 6 Jonītis 2013/ Poļu koniks/ -/ Tēvs: -/ -/ I.Krūmiņa Jsk “Īriss”
5 Katrīna kelmere 6 Cielaviņa 2010/ LATV/ Alberts/ Tēvs: ./ ./ M.Pildere Jsk zāgkalni
6 Katrīna Asare 6 Absolvents 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L. Pētersone JSK “princis”
7 Anna Salmiņa 6 Vetra 2007/ Lietuvas jājamzirgs/ -/ Tēvs: -/ -/ z/s Viesturs JSC Kaijas
8 Nikola Marčenkova 5 Dancing Grace 2009/ -/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ V.Marčenkova Mēmeles JSK
9 Hedi Voor-Voort 5 DONNA 2006/ ERP/ MIKSER/ Tēvs: SAMURAI/ SAMURAI/ HEDI VOOR-VOORT Pärnumaa RSK
10 Elizabete Voika 4 Rozmarīns 2014/ ../ ../ Tēvs: ../ ../ Kristīna Zeltkalne-Voika JJS
11 Marta Aleksandra Jansone 6 Minkakatinka 2000/ DR/ Mac Namara/ Tēvs: Oakley/ Oakley/ Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs
12 Heidija Krastiņa 6 Gluosnis 2013/ Lietuvas/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ M. Pinte Saldus JK
13 Meeri-Liis Pastarus 5 Anette 2013/ Estonain horse/ Apollo/ Tēvs: Laasik/ Laasik/ Grettel Vainsalu Pärnumaa RSK
14 Helēna Anna Zvilna 6 Hugo 2011/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ Anna Stafecka z/s Tīraines staļļi
15 Marta Vildava 5 Milky Way 2012/ PV/ Amareto/ Tēvs: -/ -/ L.Pētersone JSK Princis
16 Jessica Mölder 6 Nacho 19 2011/ German sportpony/ Nashville WH/ Tēvs: Mentos/ Mentos/ Jessica Mölder Pärnumaa RSK
17 Evita Jansone 6 Pipars 2001/ PV/ ./ Tēvs: ./ ./ Šmits JSK Imakas
18 Māra Buša 5 Ebonita 2014/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Ingūna Krūmiņa JSK Īriss
19 Pēteris Pētersons 6 Princis 1994/ DR/ Papilons/ Tēvs: Rakim/ Rakim/ A.Pētersons JSK Princis
20 Angelika Tammik 6 Rokit 2012/ Estonian horse/ Raksel/ Tēvs: Laasik/ Laasik/ Kaire Vaikmaa Pärnumaa RSK
21 Līva Dreimane 5 Black Velvet 2006/ WB/ Bostorp Besk / Tēvs: Ekbackens Krumelur / Ekbackens Krumelur / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
           
Ā/k Guna Vasiļjeva 1 Amber 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
23 Anna Šellere 7 Walgirija 2014/ Ls/ Aromāts/ Tēvs: Upgrade/ Upgrade/ Z/S Akoti JSK “TELFAS”
24 Anna Annija Alsiņa 4 Coralla 2011/ LS/ Corall/ Tēvs: -/ -/ SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi”
25 Linda Kadeka-Harkova 4 Leandra 2010/ LS/ Lebron/ Tēvs: R.Adermie58/ R.Adermie58/ Inga Kadeka  
26 Anna Šadovska 4 Made 2013/ LS/ Madrepors/ Tēvs: -/ -/ D. Drīksne Mežstrazdiņi
27 Odrija Roberta Brālēna 4 Copelli 2 2013/ OLD/ Corall/ Tēvs: Errigal Flight/ Errigal Flight/ Odrija Roberta Brālēna Z/A Kocēni
28 Aigars Bregže 1 Primo Dons Derolando 2011/ Latvijas / Passi/ Tēvs: Rondo/ Rondo/ Sergejs Rjabikins z/s Lielceri
29 Nora Rause 8 LILLY AF BORUPLUND 2007/ KNABSTRUPPER/ FIGARO AF HALLUNDBAEK/ Tēvs: APOLLON/ APOLLON/ Ilze Vītoliņa JK Erceni
30 Darja Starikova 4 Alfa 2011/ traķene/ Arsenāls/ Tēvs: x/ x/ Ilona Drikina JSL EQUILAT
31 Žanna Metus 7 Florida 2012/ LWB/ Friscati/ Tēvs: Gvido/ Gvido/ Ilva Visendorfa JSK Mustangs
32 Laura kauliņa 3 Chalou 2012/ Latvija/ Zzzz/ Tēvs: Ccccc/ Ccccc/ Arija Akolova Advenšer raid
33 Anželika Aļabjeva 4 Lavanda Lary 2012/ LS/ Lary Dark / Tēvs: Landgold / Landgold / Margarita Aļabjeva – Vaišļa Z/S “Tīraines staļļi”
34 Terēze Šeniņa 3 Kolumbīne 2005/ LS/ Capatino/ Tēvs: Amaretto/ Amaretto/ Aiga šeniņa JSK ”Rezerves Virsnieku Apvienība” – RVA
35 Daniela Keita Habibuļina 4 Karme Helena 2004/ LS/ Calano 2/ Tēvs: Vintas/ Vintas/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
36 Ketija Bērzkalēja 4 Dreifs 1996/ LAT/ Dolārs/ Tēvs: Flaudis/ Flaudis/ SIA Princis JSK Princis
37 Sintija Semeņkova 1 Ciprese 2012/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Jolanta Jēkabsone JSK Kriķi
38 Rūta Dāboliņa 4 Cartjē 2003/ LV/ Catio/ Tēvs: ./ ./ Karīna Kļaviņa Līcīte JJS
39 Ieva Katrīna Apalupa 8 Lizetta 2007/ LS/ Lemings/ Tēvs: -/ -/ I.Zalamane JK Erceni
40 Beatrise Tumase 4 Malibu 2012/ Latvijas/ mondeo/ Tēvs: -/ -/ R.Šteinbergs JSK “kriķi”
41 Patrīcija Liberte 4 Avēnija 2003/ LB/ XX/ Tēvs: XX/ XX/ Iveta Liniņa JK”Mežakrasti”
42 Anastasija Labašinska 3 Rozy 2011/ LV/ -/ Tēvs: -/ -/ Ģirts Bricis RJSK Sport de Lux
43 Anna Rijniece 3 Zirgs Sezams 2006/ Ls/ Sultāns/ Tēvs: nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ Aira Rēvele JSK Laimes zeme
44 Pāvels Kulaga 8 Liryc G 2007/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Pāvels Kulaga Tīraines staļļi
45 Guna Vasiļjeva 1 Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
46 Zane Rūse 4 AĢENTS 2004/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Fans/ Fans/ Toms Vilde Valmiermuižas Jātnieku skola
47 Betija Greita Vegere 3 Odalisque De Monty 2002/ SF/ Coland/ Tēvs: Tenor De La Cour/ Tenor De La Cour/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
48 Rēzija Palma 4 Carlord 2007/ KWPN/ Landlord/ Tēvs: Indoctro / Indoctro / Palma RJSK Sport de Lux
49 Anna Sergejeva 4 Dakāra 2003/ LS/ Donnerbude II/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
50 Elīza Stauža 4 Kolšteins Obelinski 2010/ WP/ Kooijuster Samme/ Tēvs: -/ -/ S.Bertaitis JSK “Eridana”
51 Anna Annija Alsiņa 4 Kakao 2013/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Callano ll/ Callano ll/ A. Blauberga z/s “Tīraines staļļi”
52 Laura Skuja 4 Made 2013/ LS/ Madrepors/ Tēvs: -/ -/ D.Drīksne JSK Mežstrazdiņi
53 Ilona Juraša 8 Contiki 2010/ LS/ Caraoki HL/ Tēvs: Carpaccio HL/ Carpaccio HL/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA
54 Mārtiņš Pilders 2 Ramverons Ramses XIII 2011/ LS/ Ramses XII/ Tēvs: ROKI HN/ ROKI HN/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA
55 Līva Girgensone-Čačka 8 Jubai 2014/ KWPN/ Etuolon Vdl/ Tēvs: Dubai/ Dubai/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
56 Vineta Janena 7 Lagūna 2013/ LS/ Leksuss/ Tēvs: Bembijs/ Bembijs/ V.Janens Sport de Lux
57 Olga Šellere 7 Calidus Cor De Lux Z 2014/ Ls/ Cartello Z/ Tēvs: Carson ASK / Carson ASK / I. Kuisele JSK “TELFAS”
58 Anna Betija Žīle 4 Ankāra 2009/ LS/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande Kriķi
59 Laine Daila Muktupaule 2 Little Lady 2013/ BH/ Lordano/ Tēvs: Cantona M/ Cantona M/ A. Muktupaule JSK EquiLat
60 Unda Egendorfa 8 Red Grace 2013/ Latvijas/ Regress/ Tēvs: Antonio/ Antonio/ Gelinta Apse JSK Demora
61 Kristīne Graudiņa 8 Arsēlija 2012/ Traķēnas/ Arsenāls/ Tēvs: Monreāls/ Monreāls/ Z/s Mālkalni Z/s Mālkalni
62 Edīte Vāgnere 7 Kapeika 2014/ Ls/ Kederiks/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ Edīte Vāgnere JSK Īriss
63 Diāna Miķelsone 7 Zarien N 2004/ KWPN/ Osmium/ Tēvs: Bazuin/ Bazuin/ D. Miķelsone JJS
64 Agnese Kroiča 3 Riogrande 2004/ LS/ Salana Radiants/ Tēvs: Jokers/ Jokers/ Antra Linga Bērziņa Veti Active
65 Teet Juul 1 Kaiser 2014/ Estonian sporthorse/ Kontador V.D. Doorndonkhoeve C/ Tēvs: Terror/ Terror/ OÜ Trandeston EST
66 Estere Ošeniece 4 Krēta 2006/ LS/ Cattio/ Tēvs: Doms/ Doms/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
67 ANNIJA ELĪZA STABIŅA 4 Niagāra 2009/ Latvijas/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ Krišjānis Stabiņš “Ūsiņš”
68 Emīlija Bergmane 4 Deja ar vilkiem 2011/ LS/ Deep Purple/ Tēvs: Jumis / Jumis / Laura Tomsone JSK Fenikss
69 Maarja Hein 4 Tierra del Fuego 2005/ Estonian sporthorse/ Telford/ Tēvs: Lakmus/ Lakmus/ Valgeranna Tall OÜ Pärnumaa Ratsaspordiklubi
70 Elizabete Maija Liepa 3 Avatars 2011/ SP/ Albert / Tēvs: Arafat/ Arafat/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
71 Darja Berkova 8 Pikas G 2011/ LTU/ Piccolino/ Tēvs: Pik Solo/ Pik Solo/ D.Berkova Z/S Tīraines Staļļi
72 Krista Milberga 4 zirgs Concorde 2014/ LS/ Cristāls/ Tēvs: Gaultjērs/ Gaultjērs/ Krista Milberga ZA Kocēni
73 Anna Greitāne 4 Amareta 2009/ LWB / Antonio / Tēvs: Atvars/ Atvars/ A. Greitāne JJSK Meždruvas 1
74 Žanna Metus 7 Sergio 2013/ KWPN/ Daniel/ Tēvs: Golden Graf/ Golden Graf/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
75 Beatrise Balama 4 Palermo 2003/ LS/ Pedro/ Tēvs: Salana-Radiants/ Salana-Radiants/ JJS JJS
76 Kaide Carolin Tomson 4 Averte 2006/ Latvian horse/ mare/ Tēvs: mare/ mare/ Annika Sevtšenko Valgeranna
77 Martiņš Pilders 2 Carlondra First 2011/ Oldenburge/ Cornetus/ Tēvs: Ampērs/ Ampērs/ Elina Bibikova JSK Zāgkalni
78 Santa 7 Klifords 2011/ LS/ Kovbojs/ Tēvs: -/ -/ Santa Šorņikova Jāšanas sporta klubs “Atnēna”
79 Līga Krūmiņa 7 Nautilius 2003/ LS/ Nostradamus/ Tēvs: Tormoz/ Tormoz/ Līga Krūmiņa JSK Atēna
80 Giedrius Butkus 7 Juul-W 2014/ KWPN/ Star Power / Tēvs: x/ x/ Giedrius Butkus Bitaičių žirgai
81 Terēze Zalte 7 Galants 2014/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
82 Lauma Birzniece 7 Derlano van Pamel 2014/ BWP/ Douglas/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ L.Birzniece Veti Active
83 Elīna Kaimiņa 7 Palbo 2013/ LS/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
84 Marta Tomasa 4 Lord N 2007/ POL/ Volataire/ Tēvs: Peter Pen/ Peter Pen/ Elīna Tomasa Z/s Lielceri
85 Agnija Janele 8 Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S “Kalnblāķi” Z/A Kocēni
86 Brigita Birzniece 2 Armis 2015/ latvijas/ xxx/ Tēvs: xxx/ xxx/ xxx advenšerraid
87 Aigars Bregže 1 Lekorado 2013/ LS/ Lekont/ Tēvs: Concord/ Concord/ L.Gustsone Z/s Lielceri
88 Elizabete Krista Juraša 4 Andžella N 2014/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Nummer UNO/ Nummer UNO/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni
89 Annika Ojaste 7 Wilhelmina 2010/ Pony/ Winnetou/ Tēvs: Sheik OX/ Sheik OX/ Helle Luuasepp Pärnumaa RSK
90 Lauma Birzniece 7 Derlano van Pamel 2014/ BWP/ Douglas/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ L.Birzniece Veti Active
91 Gabriella Austvika 4 Jus de Pomerol 2013/ Selle Français/ Pomerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS
92 Anna Šellere 7 Kolibri 2012/ Ls/ Kelvins/ Tēvs: Lear/ Lear/ Z/S Eridana JSK “TELFAS”
93 Krista Kristiāna Alksne 1 Kapriano 2012/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ A. Blauberga RJSK “Sport de Lux”
94 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni
95 Linda Ansone 8 Pina Kolada 2014/-/Tēvs: Princis-Prince/ Kosmoss/ – jsk princis
96 Kristija Anna Kalniņa Bērni līdz 16.g.v. Avokado 2009/ LS/ Avogardo – N/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK
  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts: ~13:00  
  MARŠRUTS NR.5        
      100 cm.ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem  
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Kippen Närep 5 Candour Esqui 2013/ Estonian Sport Horse/ Cadeau De Muze/ Tēvs: Elvis Ter Putte/ Elvis Ter Putte/ OÜ Tartu Graver Märjamaa RSK
2 Heidija Krastiņa 6 Gluosnis 2013/ Lietuvas/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ M. Pinte Saldus JK
3 Jessica Mölder 6 Nacho 19 2011/ German sportpony/ Nashville WH/ Tēvs: Mentos/ Mentos/ Jessica Mölder Pärnumaa RSK
4 Angelika Tammik 6 Rokit 2012/ Estonian horse/ Raksel/ Tēvs: Laasik/ Laasik/ Kaire Vaikmaa Pärnumaa RSK
           
ak Guna Vasiļjeva 1 Amber 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
  Kristija Anna Kalniņa 4 Avokado 2009/ LS/ Avogardo – N/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK
6 Roberts Škapars 8 Armani 2011/ LS/ Alibi/ Tēvs: Rigoleto/ Rigoleto/ SIA “Hevonen” JSK”ARRO-W”
7 Odrija Roberta Brālēna 4 Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ Odrija Brālēna Z/A Kocēni
8 Terēze Zalte 7 Galants 2014/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni ZA Kocēni
9 Krista Kristiāna Alksne 1 Kapriano 2012/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Pedro/ Pedro/ A. Blauberga RJSK “Sport de Lux”
10 Anna Juraša 4 FAZĀNS 2002/ LS/ FANS/ Tēvs: VAIGAČ/ VAIGAČ/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola
11 Liis Kabral 3 Rhianna 2008/ KWPN/ Acolino/ Tēvs: Larenco/ Larenco/ Saskia Maripuu Viljandimaa RSK
12 Diāna Miķelsone 7 Ak-Vo 2003/ LS/ Ako/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ D. Miķelsone JJS
13 Žanna Metus 7 Florida 2012/ LWB/ Friscati/ Tēvs: Gvido/ Gvido/ Ilva Visendorfa JSK Mustangs
14 Laura Luīze Leinerte 4 Chuanas 2012/ LT/ Charzaj MG/ Tēvs: Manitoba/ Manitoba/ Aleksandrs Šakūrovs Baltic Equestrian Team
15 Teet Juul 1 Henriette 2013/ Estonian Sporthorse/ Hugh Grant De Muze/ Tēvs: Carry´s Son/ Carry´s Son/ OÜ Trandeston EST
16 Krista Kliesmete 1 F 2010/ KWPN/ Excenel V/ Tēvs: -/ -/ Eliis Veiper JJS
17 Aigars Bregže 1 Primo Dons Derolando 2011/ Latvijas / Passi/ Tēvs: Rondo/ Rondo/ Sergejs Rjabikinsjabikins z/s Lielceri
18 Unda Egendorfa 8 Red Grace 2013/ Latvijas/ Regress/ Tēvs: Antonio/ Antonio/ Gelinta Apse JSK Demora
19 Terēze Šeniņa 3 Kolumbīne 2005/ LS/ Capatino/ Tēvs: Amaretto/ Amaretto/ Aiga Šeniņa JSK ”Rezerves Virsnieku Apvienība” – RVA
20 Elīna Kaimiņa 7 Palbo 2013/ LS/ Pedro/ Tēvs: Bastejs/ Bastejs/ Z/A Kocēni ZA Kocēni
21 Elīna Kalniņa 2 FUNNY GRACE 2005/ Zweibrucker/ FOUQUET/ Tēvs: CHARISMA/ CHARISMA/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola
22 Ketija Bērzkalēja 4 Dreifs 1996/ LAT/ Dolārs/ Tēvs: Flaudis/ Flaudis/ SIA Princis JSK Princis
23 Sintija Semeņkova 1 Ciprese 2012/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ Jolanta Jēkabsone JSK Kriķi
24 Ieva Katrīna Apalupa 8 Lizetta 2007/ LS/ Lemings/ Tēvs: -/ -/ I.Zalamane JK Erceni
25 Beatrise Tumase 4 Malibu 2012/ Latvijas/ mondeo/ Tēvs: -/ -/ R.Šteinbergs JSK “kriķi”
26 Karīna Balonova 4 Roksāde 2003/ Ls/ Ramses/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis Jsk Princis
27 Līva Girgensone-Čačka 8 Jubai 2014/ KWPN/ Etuolon Vdl/ Tēvs: Dubai/ Dubai/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
28 Krista Milberga 4 zirgs Concorde 2014/ LS/ Cristāls/ Tēvs: Gaultjērs/ Gaultjērs/ Krista Milberga ZA Kocēni
29 Sabīne Siliņa 2 Prosecco 2012/ Latvijas/ -/ Tēvs: -/ -/ Anda Lapiņa Mežstrazdiņi
30 Anastasija Labašinska 3 Rozy 2011/ LV/ -/ Tēvs: -/ -/ Ģirts Bricis RJSK Sport de Lux
31 Anna Rijniece 3 Sezams 2006/ Ls/ Sultāns/ Tēvs: nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ nav (māte Ziga, bez izcelsmes – LA)/ Aira Rēvele JSK Laimes zeme
32 Pāvels Kulaga 8 Liryc G 2007/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Pāvels Kulaga Tīraines staļļi
33 Ieva ziemele 4 Eklērs 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ N.Siliņa JSK Mežstrazdiņi
34 Zane Rūse 4 AĢENTS 2004/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Fans/ Fans/ Toms Vilde Valmiermuižas jātnieku skola
35 Tīna Dreimane 4 Galaktika 2008/ LWB/ -/ Tēvs: -/ -/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
36 Rēzija Palma 4 Carlord 2007/ KWPN/ Landlord/ Tēvs: Indoctro / Indoctro / Palma RJSK Sport de Lux
37 Anna Sergejeva 4 Dakāra 2003/ LS/ Donnerbude II/ Tēvs: Calando IV/ Calando IV/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
38 Nikola Avkštola 4 Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines Staļļi
39 Laine Daila Muktupaule 2 Little Lady 2013/ BH/ Lordano/ Tēvs: Cantona M/ Cantona M/ A. Muktupaule JSK EquiLat
40 Elīza Stauža 4 Concorde 2013/ Latvijas/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ “LATAGROTRADE” SIA JSK “Eridana”
41 Annija Feldmane 4 Saprāts 2013/ Latviešu/ Starts/ Tēvs: Profets/ Profets/ Rolands Stivriņš “Kriķi”
42 Markuss Roberts Vasiļjevs 4 Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans/ Fans/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
43 Vineta Janena 7 Lagūna 2013/ LS/ Leksuss/ Tēvs: Bembijs/ Bembijs/ V.Janens Sport de Lux
44 Anna Šellere 7 Chikita 2013/ Baltic Hanover/ Cisco/ Tēvs: Verso De Paulstra/ Verso De Paulstra/ Z/s Akoti JSK “TELFAS”
45 Guna Vasiļjeva 1 Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
46 Anna Betija Žīle 4 Ankāra 2009/ LS/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande Kriķi
47 Madara Pētersone 4 Nepals 2013/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Ladiesman/ Ladiesman/ SIA Princis Jsk Princis
48 Betija Greita Vegere 3 Odalisque De Monty 2002/ SF/ Coland/ Tēvs: Tenor De La Cour/ Tenor De La Cour/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
  10 Min pārtraukums        
49 Roberts Škapars 8 Arlando 2012/ LS/ Arguments/ Tēvs: Lavaš/ Lavaš/ Sia “Hevonen” JSK”ARRO-W”
50 Ivo Ots 7 Charly 2009/ Holstein/ Corrado I/ Tēvs: Quick Star/ Quick Star/ Linnea Pärnaste Pärnumaa RSK
51 Karlīna Adata 3 Cleopatra 2005/ LWB/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ K.Adata Z/A Kocēni
52 Liene Bernharde 4 Chambertina II 2004/ HOL/ Chambertin/ Tēvs: Hanka II/ Hanka II/ S.Sondore JK Erceni
53 Artūras Stonkus 8 Leksija Lilū 2007/ LS/ Pittegardens Limewald/ Tēvs: Legato/ Legato/ Gelinta Apse JSK Demora
54 Anastasija Popova 8 Lambo 2012/ LSK/ -/ Tēvs: -/ -/ A.Popova Z/S Tīraines Staļļi
55 Agnese Kroiča 3 Riogrande 2004/ LS/ Salana Radiants/ Tēvs: Jokers/ Jokers/ Antra Linga Bērziņa Veti Active
56 Anna Annija Alsiņa 4 Coralla 2011/ LS/ Corall/ Tēvs: -/ -/ SIA “Muitnieki” RJSK “Sport de Lux”
57 Estere Ošeniece 4 Krēta 2006/ LS/ Cattio/ Tēvs: Doms/ Doms/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
58 ANNIJA ELĪZA STABIŅA 4 Niagāra 2009/ Latvijas/ Nicky Des Bruyeres/ Tēvs: Princis/ Princis/ Krišjānis Stabiņš “Ūsiņš”
59 Elīza Ozoliņa 8 Legolass 2007/ LS/ Liberato H/ Tēvs: Dendijs / Dendijs / Guntars Zonbergs JSK Fenikss
60 Maarja Hein 4 Tierra del Fuego 2005/ Estonian sporthorse/ Telford/ Tēvs: Lakmus/ Lakmus/ Valgeranna Tall OÜ Pärnumaa Ratsaspordiklubi
61 Tina Nagle 3 z.Vingeida 2008/ Latvijas/ Ronijs-Vinters/ Tēvs: Guido/ Guido/ Marija Melnika JSK”Pakavs”
62 Beatrise Balama 4 Palermo 2003/ LS/ Pedro/ Tēvs: Salana-Radiants/ Salana-Radiants/ JJS JJS
63 Janely Saar 7 LADY 2010/ LAT/ DISPUTS/ Tēvs: LEGATO/ LEGATO/ JANELY SAAR Pärnumaa RSK
64 Kaide Carolin Tomson 4 Averte 2006/ Latvian horse/ mare/ Tēvs: mare/ mare/ Annika Sevtšenko Valgeranna
65 Martiņš Pilders 2 Carlondra First 2011/ Oldenburge/ Cornetus/ Tēvs: Ampērs/ Ampērs/ Elina Bibikova JSK Zāgkalni
66 Patrīcija Kestere 8 Don Karleone 2006/ OLD/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS
67 Marta Tomasa 4 Lord N 2007/ POL/ Volataire/ Tēvs: Peter Pen/ Peter Pen/ Elīna Tomasa Z/s Lielceri
68 Elizabete Rasmussena 8 Sonāte 2008/ LS/ Surprise/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ E.Rasmussena Z/A Kocēni
69 Katrīna Anna Krūklīte 7 Dilaila 2009/ LS/ Donnerbube ll/ Tēvs: Lagerfeld/ Lagerfeld/ L.A.Kaca JSK “Temperaments”
70 Elza Stumpe 8 Zirgs 2003/ LBW/ Corral/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Erlain Veti Active
71 Agnija Janele 8 Diamonda 2010/ LS/ Devilux/ Tēvs: Fibrīns/ Fibrīns/ Z/S “Kalnblāķi” Z/A Kocēni
72 Gabriella Austvika 4 Jus de Pomerol 2013/ Selle Français/ Pomerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS
73 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni
74 Elizabete Krista Juraša 4 Andžella N 2014/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Nummer UNO/ Nummer UNO/ SIA IGL vet serviss ZA Kocēni
75 Darja Berkova 8 Pikas G 2011/ LT/ Piccolino/ Tēvs: Pik Solo/ Pik Solo/ D.Berkova Z/S Tīraines staļļi
76 Linda Kadeka-Harkova 4 Leandra 2010/ LS/ Lebron/ Tēvs: R.Adermie58/ R.Adermie58/ Inga Kadeka  
77 Anželika Alabjeva 4 Lavanda Lary 2012/ LS/ Lary Dark/ Tēvs: Landgold / Landgold / Margarita Alabjeva-Vaišla Z/S “Tīraines stalli”
78 Lita Cipruse 7 Astorija 2009/ Latvijas / Aromāts / Tēvs: Jupiters / Jupiters / Dzintra Daugaviete RVA
79 Annika Ojaste 7 Obora’s Gracia 2007/ OS/ Jerome-E/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Annika Ojaste Pärnumaa RSK
80 Tīna Dreimane 4 Amareta 2009/ LWB/ Antonio/ Tēvs: Atvars/ Atvars/ A. Greitāne JJSK Meždruvas 1
81 Kārlis Lipšāns 4 Lordans 2007/ LS/ Bleisbergs Liwius/ Tēvs: Ramses/ Ramses/ K.Lipšāns Z/s Lielceri
82 Odrija Roberta Brālēna 4 Copelli2 2013/ OLD/ Corall/ Tēvs: Errigal Flight/ Errigal Flight/ Odrija Brālēna Z/A Kocēni
83 Terēze Zalte 7 Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni ZA Kocēni
84 Unda Egendorfa 8 Lēdija 2003/ LS/ Legato/ Tēvs: Zenīts/ Zenīts/ Gelinta Aspe JSK Demora
85 Anna Juraša 4 AMANDA VIANA 2005/ KWPN/ SOLITAIR/ Tēvs: CAVALIER/ CAVALIER/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola
86 Liis Kabral 3 Peltsebul 2013/ Trakhener/ Aristokraat/ Tēvs: Palladium/ Palladium/ Liis Kabral Viljandimaa RSK
87 Diāna Miķelsone 7 Lovely Lady 2008/ LS/ Levantos I/ Tēvs: Velvets/ Velvets/ I. Miķelsone JJS
88 Žanna Metus 7 Sergio 2013/ KWPN/ Daniel/ Tēvs: Golden Graf/ Golden Graf/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
89 Laura Luīze Leinerte 4 Passo 2006/ LS/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team
90 Teet Juul 1 Kaiser 2014/ Estonian sporthorse/ Kontador V.D. Doorndonkhoeve C/ Tēvs: Terror/ Terror/ OÜ Trandeston EST
91 Krista Kliesmete 1 Karl 2011/ LWB/ Colard/ Tēvs: Levantinus/ Levantinus/ Anna Romašenko JJS
92 Aigars Bregže 1 Lekorado 2013/ LS/ Lekont/ Tēvs: Concord/ Concord/ L.Gustsone z/s Lielceri
93 Anna Annija Alsiņa 4 Kakao 2013/ LS/ Kadilak/ Tēvs: Callano ll/ Callano ll/ A. Blauberga z/s “Tīraines staļļi”
ak Guna Vasiļjeva 1 Avalanš 2012/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
95 Roberts Škapars 8 Klondaik 2012/ LS/ Kvartet/ Tēvs: Liverpuļ/ Liverpuļ/ Sia”Hevonen” JSK”ARRO-W”
 
 
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018. Starts:~16:20
MARŠRUTS NR.6
110 cm. 2 fāzēs (Art. 274.5.3.), bez ierobežojumiem.
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1
2   7 Ivo-R 2013/ KWPN/ Vittorio / Tēvs: Ustinov / Ustinov / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai
3   7 Intouchable 2013/ KWPN/ Indoctro/ Tēvs: Contender / Contender / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai
4 Ģirts Bricis 1 Garvey 2011/ KWPN/ Wietvot/ Tēvs: Numero Uno/ Numero Uno/ Ģ.Bricis/A.Vasiļjevs RJSK Sport De Lux
5 Liis Kabral 3 Rhianna 2008/ KWPN/ Acolino/ Tēvs: Larenco/ Larenco/ Saskia Maripuu Viljandimaa RSK
6 Guna Gavare 1 Gorego 2011/ LWB/ Gilbors/ Tēvs: Gepatits/ Gepatits/ Maija Gavare RANCHOGLORIJA
7 Laura Luīze Leinerte 4 Chuanas 2012/ LT/ Charzaj MG/ Tēvs: Manitoba/ Manitoba/ Aleksandrs Šakūrovs Baltic Equestrian Team
8 Janely Saar 7 ILSONNE V BAREELHOF 2008/ BWP/ DIDAS DE L’ESPERANCE/ Tēvs: NELZON Z/ NELZON Z/ JANELY SAAR Pärnumaa RSK
9 Madara Pētersone 4 Lilions 2010/ LS/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis
10 Eva Fībiga 7 Parnell Argus 2005/ HN/ Parnell/ Tēvs: Augusts/ Augusts/ Igors Skoks TOP SPORT
11 Marie-Annabel Reiner 2 Cindy R 2011/ Holstein/ Cosido/ Tēvs: Landucci/ Landucci/ Marie-Annabel Reiner Viljandimaa RSK
12 Danielius Gutkauskas 1 Cendila 2011/ Oldenburg/ Centadel/ Tēvs: Andiamo Z/ Andiamo Z/ UAB Banaera D.G. Horses
13 Laura Penele 1 Iniesta D 2013/ KWPN/ Diarado/ Tēvs: Gran Corrado/ Gran Corrado/ Jekaterina Meļņika Lielceri
14 Anna Juraša 4 Zirgs/ FAZĀNS 2002/ LS/ FANS/ Tēvs: VAIGAČ/ VAIGAČ/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola
15 Magdalēna Pildere 4 Hoogheid 2012/ KWPN/ Corlando/ Tēvs: Acobat 2/ Acobat 2/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni
16 Anastasija Popova 8 Lambo 2012/ LSK/ -/ Tēvs: -/ -/ A.Popova  
17 Unda Egendorfa 8 Lēdija 2003/ LS/ Legato/ Tēvs: Zenīts/ Zenīts/ Gelinta Aspe JSK Demora
18 Anna Annija Alsiņa 4 Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi”
19 Tīna Dreimane 4 Picasso 2007/ LWB / A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
20 Guna Vasiļjeva 1 Cartjē 2003/ LS/ Cattio/ Tēvs: Doms/ Doms/ K. Kļaviņa Līcīte JJS
21 Aija Grēna 7 Alibi 2005/ LS/ Aromats/ Tēvs: Gvidons/ Gvidons/ D.Ozols LPJSK
22 Taisi Viire 3 Baleriin 2011/ Estonian Sporthorse/ Bison/ Tēvs: Madrigal/ Madrigal/ Taisi Viire Pärnumaa RSK
23 Kārlis Lipšāns 4 Lordans 2007/ LS/ Bleisbergs Liwius/ Tēvs: Ramses/ Ramses/ K.Lipšāns Z/s Lielceri
24 Sintija Grundštoka 7 Pandors 2012/ LS/ Princis – Prince/ Tēvs: Daions / Daions / SIA Princis JSK Princis
25 Ance Anna Katkovska 4 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS
26 Terēze Zalte 7 Grand Gurū 2013/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
27 Guntars Siliņš 1 Hialta 2012/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi
28 Daniela Briņķe 3 Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Calliano/ Calliano/ Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs
29 Elīna Kalniņa 2 Zirgs/ FUNNY GRACE 2005/ Zweibrucker/ FOUQUET/ Tēvs: CHARISMA/ CHARISMA/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola
30 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ Close Harmony/ Tēvs: Terror/ Terror/ Peeter Viiard Nõo RK/ ESTONIA
31 Kitija Bilinska 3 Nilla 2006/ LS/ Leuthen I/ Tēvs: Neapoł/ Neapoł/ Edgars Bilinskis Ropažu JK
32 Signe Melkina 7 Kārlis 2003/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ A.Melkins JSK “EquiLat”
33 Nikola Avkštola 4 Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines Staļļi
34 Elīza Stauža 4 Concorde 2013/ Latvijas/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ “LATAGROTRADE” SIA JSK “Eridana”
35 Markuss Roberts Vasiļjevs 4 Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans/ Fans/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs
36 Līga Pētersone 7 Nileone 2012/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Kapteinis Cukurs/ Kapteinis Cukurs/ SIA Princis JSK Princis
37 Krista Kliesmete 1 Centurio 2013/ DE/ Cameo/ Tēvs: Caretello B/ Caretello B/ Ieva Pļavniece JJS
38 Tīna Dreimane 4 Galaktika 2008/ LWB/ -/ Tēvs: -/ -/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
39 Kristina Zomea 4 Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Natalija Zomera JSK Mustangs
40 Roberts Škapars 8 Klondaik 2012/ LS/ Kvartet/ Tēvs: Liverpuļ/ Liverpuļ/ Sia”Hevonen” JSK”ARRO-W”
41 Saskia Maripuu 3 Rosehill Fascination 2008/ ISH/ Templebready Fear Bui/ Tēvs: Riot Helmet / Riot Helmet / Oliver Närep Ruila Tall
42 Liis Kabral 3 Deal or No Deal 2004/ unknown/ -/ Tēvs: -/ -/ S.Maripuu & Sahhara OÜ Viljandimaa RSK
  10 Min pārtraukums        
43 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Zello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS
44 Teet Juul 1 Henriette 2013/ Estonian Sporthorse/ Hugh Grant De Muze/ Tēvs: Carry´s Son/ Carry´s Son/ OÜ Trandeston EST
45 Darja Berkova 8 Pikas G 2011/ LTU/ Piccolino/ Tēvs: Pik Solo/ Pik Solo/ D.Berkova Z/S Tīraines Staļļi
46 Tina Nagle 3 z.Vingeida 2008/ Latvijas/ Ronijs-Vinters/ Tēvs: Guido/ Guido/ Marija Melnika JSK”Pakavs”
47 Elisabeth Käbin 4 West Park S 2012/ Lithuanian sport horse/ Westo-S/ Tēvs: 810 Chikoi 122/ 810 Chikoi 122/ Elisabeth Käbin Pärnumaa RSK
48 Toms Andrejs Plīkša 7 Irano Sep 2013/ KWPN/ Untouched/ Tēvs: Marlon/ Marlon/ I.Plīkša JSK Equilat
49 Odrija Roberta Brālēna 4 Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ Odrija Brālēna Z/A Kocēni
50 Patrīcija Kestere 8 Don Karleone 2006/ OLD/ -/ Tēvs: -/ -/ P.Keistere JJS
51 Elizabete Rasmussena 8 Sonāte 2008/ LS/ Surprise/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ E.Rasmussena Z/A Kocēni
52 Katrīna Anna Krūklīte 7 Dilaila 2009/ LS/ Donnerbube ll/ Tēvs: Lagerfeld/ Lagerfeld/ L.A.Kaca JSK “Temperaments”
53 Elza Stumpe 8 Zirgs 2003/ LBW/ Corral/ Tēvs: Rufs/ Rufs/ Erlain Veti Active
54 Terēze Zalte 7 Gandora 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
55 Elizabete Reinholde 8 Lalibela 2007/ LV/ Lord-Palaco/ Tēvs: Lemon/ Lemon/ K.Reinholde JJS
56 Lita Cipruse 7 Astorija 2009/ Latvijas / Aromāts / Tēvs: Jupiters / Jupiters / Dzintra Daugaviete RVA
57 Irina Grase 8 Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ Irina Grase Baltic Equestrian Team
58 Annika Ojaste 7 Obora’s Gracia 2007/ OS/ Jerome-E/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Annika Ojaste Pärnumaa RSK
59 Betija Annemarija Ezerkalne 3 Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni
60 Karlīna Adata 3 Cleopatra 2005/ LWB/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ K.Adata Z/A Kocēni
61 Liene Krūmiņa 7 Geiša 2012/ LWB/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L.Krūmiņa JJS
62 Ivo Ots 7 Charly 2009/ Holstein/ Corrado I/ Tēvs: Quick Star/ Quick Star/ Linnea Pärnaste Pärnumaa RSK
63 Kippen Närep 5 Candour Esqui 2013/ Estonian Sport Horse/ Cadeau De Muze/ Tēvs: Elvis Ter Putte/ Elvis Ter Putte/ OÜ Tartu Graver Märjamaa RSK
64 Mārtiņš Pilders 2 Rigli-Vu 2012/ LS/ Ramses XII/ Tēvs: Vāgners/ Vāgners/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA
65 Tīna Dreimane 4 Luis 2007/ LWB/ Liberato H / Tēvs: Hamlets / Hamlets / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
66 Ģirts Bricis 1 Hugo V 2010/ Igaunija/ EST/ Tēvs: EST/ EST/ EST RJSK Sport De Lux
67 Liis Kabral 3 Peltsebul 2013/ Trakhener/ Aristokraat/ Tēvs: Palladium/ Palladium/ Liis Kabral Viljandimaa RSK
68 Guna Gavare 1 Gigi Go 2010/ LWB/ Gilbors/ Tēvs: Gepatits/ Gepatits/ Guna Gavare RANCHOGLORIJA
69 Laura Luīze Leinerte 4 Passo 2006/ LS/ Pipars/ Tēvs: Stasis/ Stasis/ L.L.Leinerte Baltic Equestrian Team
70 Janely Saar 7 LADY 2010/ LAT/ DISPUTS/ Tēvs: LEGATO/ LEGATO/ JANELY SAAR Pärnumaa RSK
71 Madara Pētersone 4 Nepals 2013/ LS/ Neapoļ/ Tēvs: Ladiesman/ Ladiesman/ SIA Princis JSK Princis
72 Eva Fībiga 7 Lucius 2013/ Latvijas/ Lacapo/ Tēvs: Centuryo/ Centuryo/ A/S “Agrofirma Tērvete” TOP SPORT
73 Marie-Annabel Reiner 2 Ernest W 2009/ KWPN/ Azteca VDL/ Tēvs: Grannus/ Grannus/ Annika Reiner Viljandimaa RSK
74 Danielius Gutkauskas 1 Perloja 2012/ Trakehner/ Chromas/ Tēvs: Hansas/ Hansas/ Rimas Bajorinas D.G. Horses
75 Laura Penele 1 Bailando 2012/ BH/ Borzomis/ Tēvs: Reglaments/ Reglaments/ L.Penele Lielceri
76 Anna Juraša 4 Zirgs/ AMANDA VIANA 2005/ KWPN/ SOLITAIR/ Tēvs: CAVALIER/ CAVALIER/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola
77 Artūras Stonkus 8 Leksija Lilū 2007/ LS/ Pittegardens Limewald/ Tēvs: Legato/ Legato/ Gelinta Apse JSK Demora
78 Magdalēna Pildere 4 MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KWPN/ Zavall- VDL/ Tēvs: Juss De Pomme/ Juss De Pomme/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni
79 Krista Kristiāna Alksne 1 Rolex 2013/ LS/ Robins/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ SIA “Muitnieki” RJSK “Sport de Lux”
80 Guntars Siliņš 1 Sabbotini 2012/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs Mežstrazdiņi
81   7 Clarissa 2013/ HOL/ Clarimo / Tēvs: x / x / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai
82   7 Queen B 2004/ DWB/ Quebec/ Tēvs: Raimondo / Raimondo / Gabija Venciute Bitaičių žirgai
83 Terēze Zalte 7 Cairos 2012/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Cardento/ Cardento/ S. Bertaitis Z/A Kocēni
  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.   Starts: ~18:50  
  MARŠRUTS NR.7        
      120 cm. 2 fāzēs (Art. 274.5.5.), bez ierobežojumiem.  
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Andis Vārna 1 Humphry 2012/ KWPN / Ultimo / Tēvs: Guidam / Guidam / Linda Ansule Lielceri
2   7 Ivo-R 2013/ KWPN/ Vittorio / Tēvs: Ustinov / Ustinov / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai
3   7 Clarissa 2013/ HOL/ Clarimo / Tēvs: x / x / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai
4 Marie-Annabel Reiner 2 Cindy R 2011/ Holstein/ Cosido/ Tēvs: Landucci/ Landucci/ Marie-Annabel Reiner Viljandimaa RSK
5 Tīna Dreimane 4 Picasso 2007/ LWB / A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
6 Ģirts Bricis 1 Garvey 2011/ KWPN/ Wietvot/ Tēvs: Numero Uno/ Numero Uno/ Ģ.Bricis/A.Vasiļjevs RJSK Sport De Lux
7 ANNIKA VEERPALU 7 QUENTINA 2011/ Estonian Sporthorse/ Quality Time/ Tēvs: Thetford N/ Thetford N/ Anneli Väljan Nõo RK/ ESTONIA
8 Danielius Gutkauskas 1 Cendila 2011/ Oldenburg/ Centadel/ Tēvs: Andiamo Z/ Andiamo Z/ UAB Banaera D.G. Horses
9 Magdalēna Pildere 4 Hoogheid 2012/ KWPN/ Corlando/ Tēvs: Acobat 2/ Acobat 2/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni
10 Guntars Siliņš 1 Gallant 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs JJS
11 Madara Pētersone 4 Lilions 2010/ LS/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis
12 Terēze Zalte 7 Gandora 2012/ LS/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Z/A Kocēni Z/A Kocēni
13 Elizabete Reinholde 8 Lalibela 2007/ LV/ Lord-Palaco/ Tēvs: Lemon/ Lemon/ K.Reinholde JJS
14 Kate Ansone 7 Rigonda 2010/ Ls/ Royaldik/ Tēvs: Donnerbube/ Donnerbube/ Kate Ansone RJSK Sport De Lux
15 Taisi Viire 3 Baleriin 2011/ Estonian Sporthorse/ Bison/ Tēvs: Madrigal/ Madrigal/ Taisi Viire Pärnumaa RSK
16 Sintija Grundštoka 7 Pandors 2012/ LS/ Princis – Prince/ Tēvs: Daions / Daions / SIA Princis JSK Princis
17 Ance Anna Katkovska 4 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS
18 Keitija Racina 2 Carlos Z 2010/ ZANG/ Clintissimo Z/ Tēvs: Landor S/ Landor S/ E. Treibergs Baltic Equestrian Team
19 Guna Vasiļjeva 1 Cristāls 2007/ LS/ Cattio/ Tēvs: Poju/ Poju/ Guna Vasiļjeva JJS
20 Kristina Zomea 4 Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Natalija Zomera JSK Mustangs
21 Daniela Briņķe 3 Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Calliano/ Calliano/ Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs
22 Laura Penele 1 Bailando 2012/ BH/ Borzomis/ Tēvs: Reglaments/ Reglaments/ L.Penele Lielceri
23 Aija Grēna 7 Alibi 2005/ LS/ Aromats/ Tēvs: Gvidons/ Gvidons/ D.Ozols LPJSK
24 Elisabeth Käbin 4 West Park S 2012/ Lithuanian sport horse/ Westo-S/ Tēvs: 810 Chikoi 122/ 810 Chikoi 122/ Elisabeth Käbin Pärnumaa RSK
25 Signe Melkina 7 Kārlis 2003/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ A.Melkins JSK “EquiLat”
26 Līga Pētersone 7 Nileone 2012/ LAT/ Neapoļ/ Tēvs: Kapteinis Cukurs/ Kapteinis Cukurs/ SIA Princis JSK Princis
27 Krista Kliesmete 1 Carlson 102 2010/ HOL/ Cardino/ Tēvs: Lavall II/ Lavall II/ Elīna Raščevska JJS
28 Andis Vārna 1 Chaccos Girl Star 2012/ -/ Chacco Blue/ Tēvs: -/ -/ Paul Shockemohle Lielceri
29 Eva Fībiga 7 Parnell Argus 2005/ HN/ Parnell/ Tēvs: Augusts/ Augusts/ Igors Skoks TOP SPORT
30 Agnese Kroiča 3 Luzi 2011/ LS/ Colard/ Tēvs: Stedinger/ Stedinger/ Iveta Kroiča Veti Active
31 Domantas Bagarauskas 2 Pakalnutė 2009/ Trakehner/ Chromas/ Tēvs: Bazalt/ Bazalt/ Rimas Bajorinas Jusaičių žirgai
32 Janely Saar 7 ILSONNE V BAREELHOF 2008/ BWP/ DIDAS DE L’ESPERANCE/ Tēvs: NELZON Z/ NELZON Z/ JANELY SAAR Pärnumaa RSK
33 Beāta Laseviča 2 Firgo-Farola 2010/ KWPN/ Carthino Z/ Tēvs: Animo/ Animo/ B.Lasevica JJS
34 Anna Annija Alsiņa 4 Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi”
35 Krista Kristiāna Alksne 1 Rolex 2013/ LS/ Robins/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ SIA “Muitnieki” RJSK “Sport de Lux”
36 Irina Grase 8 Silver Rose 2008/ LAT/ Sandreo/ Tēvs: Rebel Z/ Rebel Z/ Irina Grase Baltic Equestrian Team
37 Betija Annemarija Ezerkalne 3 Coriandra 2010/ LS/ Kastilio/ Tēvs: Guido/ Guido/ B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni
38 Liene Krūmiņa 7 Geiša 2012/ LWB/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L.Krūmiņa JJS
39 Saskia Maripuu 3 Rosehill Fascination 2008/ ISH/ Templebready Fear Bui/ Tēvs: Riot Helmet / Riot Helmet / Oliver Närep Ruila Tall
40 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Zello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS
41 Liis Kabral 3 Deal or No Deal 2004/ unknown/ -/ Tēvs: -/ -/ S.Maripuu & Sahhara OÜ Viljandimaa RSK
42 Elizabete Krista Juraša 4 Lagūna N 2003/ LS/ Land Lover/ Tēvs: Gotārs/ Gotārs/ SIA IGL vet serviss Z/A Kocēni
43 Laura Penele 1 Bacchus de Troy 2007/ Cheval de sport Belge/ Adonis du Relais Pachis/ Tēvs: Bacara/ Bacara/ Agnese Upite Lielceri
44   7 Intouchable 2013/ KWPN/ Indoctro/ Tēvs: Contender / Contender / Giedrius Butkus Bitaičių žirgai
45   7 Queen B 2004/ DWB/ Quebec/ Tēvs: Raimondo / Raimondo / Gabija Venciute Bitaičių žirgai
46 Marie-Annabel Reiner 2 Ernest W 2009/ KWPN/ Azteca VDL/ Tēvs: Grannus/ Grannus/ Annika Reiner Viljandimaa RSK
47 Tīna Dreimane 4 Luis 2007/ LWB/ Liberato H / Tēvs: Hamlets / Hamlets / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
48 Ģirts Bricis 1 Hugo V 2010/ Igaunija/ EST/ Tēvs: EST/ EST/ EST RJSK Sport De Lux
49 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V 2012/ Estonian Sporthorse/ Close Harmony/ Tēvs: Terror/ Terror/ Peeter Viiard Nõo RK/ ESTONIA
50 Danielius Gutkauskas 1 Perloja 2012/ Trakehner/ Chromas/ Tēvs: Hansas/ Hansas/ Rimas Bajorinas D.G. Horses
51 Magdalēna Pildere 4 MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KWPN/ Zavall- VDL/ Tēvs: Juss De Pomme/ Juss De Pomme/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni
52 Guntars Siliņš 1 Zwarovski 2011/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Valērijs JJS
53 Madara Pētersone 4 Kapteinis Cukurs 2002/ LS/ Caliano/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis JSK Princis
54 Terēze Zalte 7 Cairos 2012/ LS/ Centuryo/ Tēvs: Cardento/ Cardento/ S. Bertaitis Z/A Kocēni
55 Andis Vārna 1 Chacdina 2011/ -/ Chacco Blue/ Tēvs: -/ -/ Paul Shockemohle Lielceri
 
 

Jāšana – bērna ieguvumi trenējoties individuālajos sporta veidos.

Jāšana, kas iemāca rūpes un mīlestību pret dzīvniekiem Jāšanas trenere Laimdota Tīse aktīvi darboties ar...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skola” noslēdz 2018. gada sacensību sezonu

15. un 16. septembrī “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā bija dubultsvētki – noslēdzās “Jauno Jātnieku...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRA KONKŪRĀ KOPVĒRTEJUMA REZULTĀTI

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem                ...

Skatīt vairāk