Starta kārtības Vislatvijas zirgu dienām 15.07.2018

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.      
  MARŠRUTS NR.12A           
      65 cm. 2 fāzēs (Art.  274.5.6) Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāstartē abās fāzēs.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Guna Vasiļjeva Latē 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
2 Iveta Ēdolfa Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
3 Jānis Jurašs Lavella 2005/ OLD/ Luxius/ Tēvs: Landadel/ Landadel/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA
4 Līga Krūmiņa Nautilius 2003/LS/Nostradamus/Tēvs: Tormoz/Līga Krūmiņa JSK atēna
5 Lelde Puma 1999/ LSB/ Primārs L1458/ Tēvs: Fords L1108/ Fords L1108/ z/s SANDAS, L.Pole z/s SANDAS
6 Normunds Zelčāns Fortūna 2005/ LS/ Fabiāns/ Tēvs: Rapsis/ Rapsis/ I.Kroiča Veti Active
7 Normunds Zelčāns Sabrina 2011/ LS/ Sprinters/ Tēvs: Bankets/ Bankets/ N.Zelčāns Veti Active
8 Jana Vanaga Arfa 2003/ Latvijas genofonds/ Arhitekts/ Tēvs: Flaudis/ Flaudis/ Jana Vanaga LLU
  Kristīna Zeltkalne- Voika Palermo 2004 JJS
  Jānis Jurašs Ahā 2009/ LS/ Aromāts HL265/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA
  Līga FLERY 2013/ LS/ Friscati/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ Labzovs Pēteris Burtnieku z/a
ak Elizabete Voika Rozmarīns 2014 JJS
ak Guna Vasiļjeva Ambera 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.        
MARŠRUTS NR.12B           
    65 cm. 2 fāzēs (Art.  274.5.6) Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāstartē abās fāzēs.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
  Iveta Ēdolfa Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
  Guna Vasiļjeva Ambera 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
  Līva Dreimane Black Velvet 2008/ WB/ Bostrop Besk / Tēvs: Ekbackens Kumelur / Ekbackens Kumelur / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
1 Daniela Bimini Premium 2009/ Latvijas/ Bastejs/ Tēvs: Persej/ Persej/ z/s Līvas z/s Līvas
2 Madara Bojāre Basņja 2003/ Angļu traķēns / _/ Tēvs: -/ -/ Mudrīte Grundule Z/s Ekvi
3 Deina Zalāne Venda 1999/ Latvijas/ Vāgners/ Tēvs: -/ -/ Dagnija Zalāne Z/s Ekvi
4 Elizabete Griķe Romika 2010/ Latvijas/ Reinaldo/ Tēvs: Allegro/ Allegro/ Z/s Lielupnieki Mēmeles JSK
5 Melānija Saara Liberta 2005/ LS/ Le Cowando/ Tēvs: Gaitis/ Gaitis/ M.Žagata Ekvi
6 Sofija Kislaka Gerda 2007/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ M.Žagata Ekvi
7 Velga Marčenkova Kamelota 2011/ LV/ Kastilio/ Tēvs: Gepatīts/ Gepatīts/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
8 Elizabete Voika Rozmarīns 2014 JJS
9        
10 Anna Vetra 2007/ Lietuvas jājamzirgs/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ z/s Viesturi JSC Kaijas
11 Rūta Dāboliņa Cartje 2002/ LS/ Cattio/ Tēvs: -/ -/ Karīna Līcīte JJS
12 Kate Laicāne Latte 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ – JJS
13 Fausta Urbonaite Kalipse 2010/ Trakehner/ Karatas/ Tēvs: Luitas/ Luitas/ – Aukstaitijos zirgynas
14 Kotryna Kalaciovaite Kalipse 2010/ Trakehner/ Karatas/ Tēvs: Luitas/ Luitas/ – Aukstairijos zirgynas
15 Arunas Baltrimas Cascal 2013/ Old/ Casino Berlin/ Tēvs: Feinschniott/ Feinschniott/ Horsemarket Horsemarket
16 Arunas Baltrimas Locaro 2013/ Old/ Lord Quidam/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Horsemarket Horsemarket
17 Arunas Baltrimas Cartoon 2014/ Old/ Catoki/ Tēvs: Carolus/ Carolus/ Horsemarket Horsemarket
18        
19 Anna Greitāne Amareta 2009/ Latvijas/ Antonio/ Tēvs: Azora/ Azora/ Meždruvas JJS Meždruvas 1
20 Roberta Birzule Arafat 2003/ IP/ Anakee/ Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
21 Gabriella Austvika Jus De Pomerol 2013/ SF/ Pommerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS
22 Jelizaveta Reznuka Efeja 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
23 Jelizaveta Reznuka Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
24 Lauma Birzniece Derlano van Pamel 2014/ BWP/ Douglas/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ L.Birzniece Veti Active
25 Nikola Marčenkova Džonijs 2012/ -/ Džimmijs/ Tēvs: Bambīno/ Bambīno/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
26 Nikola Marčenkova Dancing Grace 2009/ Ls/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ Nikola Marčenkova Mēmeles JSK
27 Annija Feldmane Saprāts 2013/ Latvian/ Starts/ Tēvs: Profets/ Profets/ Rolands Stivriņš “Adventure Ride”
28 Agota Viršilaitė Cunamis 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Zigmas Šeškas Zigmo žirgai
29 Šarūnas Dužinas Invisible 2013/ -/ El compento/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Š. Dužinas Zigmo žirgai
30 Elza Buša Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK “Īriss”
31 Māra Buša Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK “Īriss”
32 Elza Buša Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
33 Māra Buša Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
34 Anastasija Koļesņikova Lady In Black 2010/ LS/ Lebrons/ Tēvs: Catalino/ Catalino/ A. Blauberga JSK “Īriss”
35 Anastasija Koļesņikova Lady In Black 2010/ LS/ Lebrons/ Tēvs: Catalino/ Catalino/ A. Blauberga JSK “Īriss”
38 Ance Zvirbule Florence 2004/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Kondrate JSK “Īriss”
39 Ance Zvirbule Florence 2004/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Kondrate JSK “Īriss”
40 Līva Dreimane Avatars 2011/ LSP/ Albert/ Tēvs: Arafat/ Arafat/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
41        
  Nikolajs Zaicevs Lara 2014/ LS/ Agrovorms Amerigo/ Tēvs: Aromāts HL265/ Aromāts HL265/ Burtnieku Zirgaudzētava SIA Burtnieku Zirgaudzētava SIA
  Rūta Treimane TIms 2007/ ponijs/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
  Brigita Zirgs 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Adventure ride Adventure Ride
    Shanti 2013/ LTJ/ Shandor 34/ Tēvs: Lemon Street/ Lemon Street/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
  Arminta Bilinskytė Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
  Ieva Labenskytė Kentas 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ – Zigmo Žirgai
  Luize Vilane Liberta 2005/ LS/ Le Cowando/ Tēvs: Gaitis/ Gaitis/ M.Žagata Ekvi
  Milena Kuharcka Gerda 2007/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ M.Žagata Ekvi

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.13     
    Stafetes maršruts jātniekiem (ar ponijiem) un palīgiem.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Darja Žagata un komanda Saulite 2000/ ponijs/ -/ Tēvs: -/ -/ M.Žagata Ekvi
2   Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK “Īriss”
3   Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK “Īriss”
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.14     
    105 cm. (Art. 239) Speed and Music vai MAX punkti 
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Marina Žagata Chan Z 2002/ HL/ Caretano Z/ Tēvs: Contender/ Contender/ M.Žagata Ekvi
2 Kotryna Kalaciovaite Into The Sky Omhg 2013/ Kwpn/ Don Diablo/ Tēvs: Hold up Premier/ Hold up Premier/ – Aukstaitijos zirgynas
3 Laimondas Skerys Amber Uno 2012/ Oldenburger/ Numero Uno/ Tēvs: Adlantus As/ Adlantus As/ R. Malinauskiene Horsemarket
4 Laimondas Skerys Captain Sparrow 2012/ Holst/ Connor/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ R. Malinauskiene Horsemarket
5 Amanda Dominiks 2000/ LS / Disko/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ ZS Priežkalni ZS Priežkalni
6 Gabriella Austvika Talisman S Picobello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS
7 Ance Kozulāne Guanti 2009/ Ls/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Evija Kozulāne LLU
8 Inese Tītmane Corado 2013/ LS/ Carmen/ Tēvs: Lear/ Lear/ E.Tītmanis Horses.eu
9 Šarūnas Dužinas Invisible 2013/ -/ El compento/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Š. Dužinas Zigmo žirgai
10 Eva Mardasaitė Dunojus 2013/ gelding/ Hello Jo/ Tēvs: Hasting/ Hasting/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
11 Vadims Blažēvičs Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana”
12 Elīza Stauža Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA ” LATAGRO TRADE” JSK “Eridana”
13 Kristaps Lisicins Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK “Eridana”
14 Liene Krūmiņa Geiša 2012/ LWB/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L. Krūmiņa ZS Kocēni
15 Lāsma Liesma Birģele Cassis S 2009/ HL/ -/ Tēvs: -/ -/ Lāsma Liesma Birģele Z/S Priežkalni
16 Tadas Šeškas Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
17 Tadas Šeškas Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
18 Arminta Bilinskytė Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
19 Lukas Zažeckis PIA 1999/ Westfalia/ Polany/ Tēvs: Caletto II/ Caletto II/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
20 Austėja Žadeikytė Haris 2005/ LTJ/ Herbis-bei/ Tēvs: Granulit/ Granulit/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
  MARŠRUTS NR.16   
      Sacensības iejādē. III grupas shēma
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Marina Žagata un Ieva Aleksandrova Eklone Racconigi un Milords 2003/ HN/ Rubin Royal/ Tēvs: Falkland/ Falkland/ I.Baranovska Ekvi
2 Maksims Kadņikovs Catch Me 2010/ POL warmblood/ Landor/ Tēvs: Landjonker S/ Landjonker S/ Maksims Kadņikovs Z/s “Lielceri”
3 Daria Mileeva Landino 2008/ LS/ Louis J/ Tēvs: Donnerbube ||/ Donnerbube ||/ Daria Mileeva Z/s “Lielceri”
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.17A  Pajūgu braukšana. 
    Konusu braukšana. Zirgu vienjūgi  (4 g.v. un vecāki)

 

Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Megija Sargsjane Mēness 2012/ LV/ -/ Tēvs: -/ -/ BDR “Kanu atvars” BDR “Horses.eu”
2 Sintija Pučkova Mēness 2012/ LV/ -/ Tēvs: -/ -/ BDR “Kanu atvars” BDR “Horses.eu”
3 Agnese Bērziņa Debra 2011/ LV/ Dimants Dante/ Tēvs: -/ -/ Agnese Bērziņa BDR “Horses.eu”
4 Anita Tašiņa Serangeti 2013/ LV/ Simbols Tornado/ Tēvs: Avots/ Avots/ Agnese Bērziņa BDR “Horses.eu”
5 Loreta Aleksējeva Gordons 2008/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez/ nez/ zs “Stiebriņi” Kanu Atvars
6 Loreta Aleksējeva Gordons 2008/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez// nez// zs “Stiebriņi” “Kanu Atvers”
7 Sniedze Robiņa Zirgs 2010/ LS/ PALADINAS (TRG1509)/ Tēvs: DAIONS/ DAIONS/ Sniedze Robiņa Zemnieku Saimniecība “Priežkalni”
8 Mareks Jedinaks Princis Narcis 2008/ Ls/ Passi/ Tēvs: Nazjif/ Nazjif/ Ritma Jedinaka Mežstrazdiņi

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.17B    Pajūgu braukšana. 
    Konusu braukšana. Poniju vienjūgi (4 g.v. un vecāki)
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Dzintra Blūma Brencis 2012/ ponijs vietējais/ Bricis/ Tēvs: nez/ nez/ Renāte Spirģe “Kanu Atvars”
2 Renāte Spirģe Brencis 2012/ ponijs vietējais/ Bricis/ Tēvs: Veiksme/ Veiksme/ Renāte Spirģe “Kanu Atvars”

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.17C  Pajūgu braukšana. 
    Konusu braukšana. Bērnu klase (10 – 14 g.v.)
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Dzons Olafs O’Dvaiers Opāls 2010/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez/ nez/ zs “Stiebriņi” “Kanu Atvars”
2 Laima Hamitova Opāls 2010/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez// nez// zs “Stiebriņi” “Kanu Atvers”
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.18   
    90 cm. RIDE and DRIVE.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Anna Betija Žīle Ankāra 2009/ LS/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande Kriķi
         
2 Gabriella Austvika Talisman S Picobello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS
         
3 Eva Mardasaitė Dunojus 2013/ gelding/ Hello Jo/ Tēvs: Hasting/ Hasting/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas “Zigmo žirgai”
  Mantas Šeškas      
4 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK “Eridana”
         
5 Arminta Bilinskytė Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
         
6 Ieva Labenskytė Kentas 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ – Zigmo Žirgai
         

Ieskats XI Vislatvijas Zirgu dienās

  Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā 13.,14. un 15. jūlijā notika gada gaidītākais pasākums zirgu...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ kopvērtējums pēc 2.posma 2018.gadā

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms...

Skatīt vairāk

JJS Turnīra II posma un Vislatvijas Zirgu dienu sacensību rezultāti

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018. Maršruts Nr. 1 – vadības...

Skatīt vairāk