Turnīra kopvērtējums pēc 2 posmiem

VANILLA TRAVEL TURNĪRS KONKŪRĀ kopvērtējums pēc 2. posma
Jātnieki ar I un II grupas ponijiem
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas-1 18 18 36
2 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 20 16 36
3 Magdalēna Pildere JSK Zāgkalni 10 20 30
4 Līva Dreimane JJSK Meždruvas-1 3 14 17
5 Elizabete Voika JJS 16 16
6 Leonards Muižnieks JSK Kriķi 14 14
7 Patrīcija Liberte JJSK Meždruvas-1 12 12
8 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 4 8 12
9 Rūta Treimane JJS 12 12
10 Samanta Kaausiņa JSK Demora 10 10
11 Piibe Lohuaru Igaunija 8 2 10
12 Anna Čakstiņa JSK Demora 6 6
13 Grettel Vainsalu Igaunija 6 6
14 Evelīna Mēmeles JSK 4 4
15 Elisabeth Kabin Igaunija 3 3
16 Anna Greitāne JJSK Meždruvas-1 2 2
17 Rēzija Palma Z/S Tīraines staļļi 1 1
18 Renāte Kačerovska JSK Viktorija 1 1
Jātnieki līdz 16 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas-1 20 20 40
2 Anna Annija Alsiņa z/s “‘Tīraines staļļi” 16 18 34
3 Kristina Zomera JSK Mustangs 18 3 21
4 Elizabete Griķe Mēmeles JSK 16 16
5 Ance Anna Katkovska “Zirgaudzētava Kocēni” 4 12 16
6 Madara Kalve Rīgas jātnieku klubs 6 10 16
7 Agnese Kroiča Veti Active 14 2 16
8 Adriāna Anna Arāja RJSK Sport De Lux 14 14
9 Rihards Brīnums Z/s Ekvi 12 12
10 Džuljeta Jēkalsone JSK Kriķi 10 10
11 Daniela Briņķe JJS 8 8
12 Tīna Rodina JJS 8 8
13 Sofija Grīnvalde TOP Sort 6 6
14 Aleksandra Zumente RJSK Sport De Lux 4 4
15 Laura Luīze Leinerte BET 3 3
16 Elīna Kalniņa Valmiermuižas JS 1 1 2
17 Gabriela Austwick JJS 2 2
Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Anete Potošova For Pleasure II GKSport 16 18 34
2 Beāta Laseviča Liviana JJS 8 16 24
3 Vincas Civinskas Diona Lietuva 20 20
4 Nikolajs Zaicevs Agrīna Burtnieku Z/A 20 20
5 Gintare Malinauskaite Lyjanero Lietuva 18 18
6 Simas Puzauskas Bailando Lietuva 14 14
7 Gintare Malinauskaite Caspian Lietuva 14 14
8 Andis Vārna Hapardie SK Quatro 12 12
9 Terēze Zalte Amiluna Cento “Zirgaudzētava Kocēni” 12 12
10 Linda Josta Alter Ego JSK IES 10 10
11 Aleksandra Voitenko Hamilton JSS Kleisti 10 10
12 Liene Krūmiņa Geiša JJS 8 8
13 Aiste Nefjedevaite Bazilijus Lietuva 6 6
14 Indrek Lootus Mabaloe Igaunija 6 6
15 Raimonds Ruķeris / Laila Žilinska Harvie Sport De Lux 3 2 5
16 Andis Vārna Lerikona SK Quatro 4 4
17 Laine Daila Muktupaule Don’t Worry Drake JSK Mežstrazdiņi 4 4
18 Anna Ruķere Cleo RJSK Sport De LUX 3 3
19 Elena Makarauskienė Cosmic Monster Lietuva 2 2
20 Linda Josta Itermia JSK IES 1 1
21 Kotryna Kalaciovaite Into the sky OMHG Lietuva 1 1
Jātnieki līdz 25 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Elizabete Krista Juraša SIA Z/A Kocēni 18 20 38
2 Sabīne Siliņa JSK “Mežstrazdiņi” 8 18 26
3 Lukas Civinskas Lietuva 20 20
4 Kitija Kreišmane JSK “Mustangs” 16 16
5 Vygantas Rudaitis Lietuva 16 16
6 Eva Fībiga TOP sport 14 14
7 Karol – Kenneth Lootus Igaunija 2 12 14
8 Stella-Ingrid Liinamäe Igaunija 14 14
9 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 12 12
10 Anna Annija Alsiņa Z/S Tīraines staļļi 10 10
11 Karīna Pavāre JSK Kriķi 10 10
12 Beāta Laseviča JJS 1 8 9
13 Liudvikas Šalna Lietuva 6 6
14 Diāna Miķelsone JJS 4 4
15 Laila Bergsone JSK “Mustangs” 3 3
Labākais JJS jātnieks 2016.gada sezonā
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 20 14 34
2 Mārtiņš Ernests Pilders JSK Zāgkalni 18 6 24
3 Indrek Lootus Igaunija 20 20
4 Vincas Civinskas Lietuva 16 4 20
5 Simas Puzauskas Lietuva 18 18
6 Tatjana Rezņuka JSK “Mežstrazdiņi” 16 16
7 Guna Vasiļjeva JJS 4 12 16
8 Gintare Malinauskaite Lietuva 14 14
9 Sabīne Siliņa JSK “Mežstrazdiņi” 10 2 12
10  Aigars Bregže Z/s Lielcer 12 12
11 Liudvikas Šalna Lietuva 10 10
12 Laura Gustsone RJSK Sport De Lux 8 8
13 Lukas Civinskas Lietuva 8 8
14 Pranas Milkintas Lietuva 6 6
15 Krista Kliesmete JJS 2 3 5
16 Elena Makarauskienė Lietuva 3 3
17 Andis Vārna SK Quatro 1 1
18 Raimonds Ruķeris RJSK Sport De Lux 1 1

Ieskats XI Vislatvijas Zirgu dienās

  Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā 13.,14. un 15. jūlijā notika gada gaidītākais pasākums zirgu...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ kopvērtējums pēc 2.posma 2018.gadā

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms...

Skatīt vairāk

JJS Turnīra II posma un Vislatvijas Zirgu dienu sacensību rezultāti

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018. Maršruts Nr. 1 – vadības...

Skatīt vairāk