Svētdien, 5. jūnijā Igaunijā, Ruilas jāšanas sporta kompleksā noslēdzās starptautisko sacensību šķēršļu pārvarēšanā Baltic Riders Tour 2011 (Baltijas kausa izcīņa) 1.posms, kas notika četras dienas un deva iespēju sportistiem sacensties 16 maršrutos.

Lielākā veiksme šajās sacensībās Latvijas komandā bija Ģirta Briča izcīnītā uzvara ar zirgu Chandra H maršrutā ar 125 cm augstiem šķēršļiem sacensību pirmajā dienā. Savukārt Kristīne Egle jauno jātnieku konkurencē līdz 21 g. v. maršrutā ar 125 cm augstiem šķēršļiem guva trešo vietu gan pirmajā, gan otrajā sacensību dienā, bet trešajā dienā maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem bija otrā arConcorde. Savukārt, Jauno jātnieku skolas valdes locekle un trenere Maira Leja sacensību finālā izcīnīja piekto vietu ar Anytime Picobello Z jaunzirgu konkurencē ar 125/130 cm augstiem šķēršļiem.

Sacensību pēdējā – Grand Prix maršrutā ar 145 cm augstiem šķēršļiem no 28 dalībniekiem pamatdistanci bez kļūdām veica tikai pieci. Pārlekšanā uzvaru izcīnīja Ketlina Sehvere (Igaunija) arLord Leu, otrais bija Andress Udekuls (Igaunija) ar Ex Calibur, bet trešais Nerijuss Sipaila (Lietuva) arLifestijle. Labākais no Latvijas sportistiem bija Ģirts Bricis ar Kongo, kuri ierindojās devītajā vietā.

Sacensībās piedalījās sportisti no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Somijas, Krievijas un Baltkrievijas. Kopā gandrīz 100 jātnieku ar 140 zirgiem.