JJS Turnīrs konkūrā II posms
2016. gada 02.-03. jūlijs
Vadības maršruts
N.p.k. Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda Vērtējums
1 Marika Logina-Pušinska Gentle Sweets Cēsu nov., Vaives pag., Stari labi
2 Marta Līva Tomasa Robins Z/S Tīraines staļļi teicami
3 Aliksandra Retiviha Lavanda Lary Biedrība Agates Sports labi
4 Kate Grūbe Klaine Onkel JSK Mežstrazdiņi teicami
5 Dinija Zīberga Pipars Z/S Tīraines staļļi teicami
6 Jeļizaveta Rezņuka Klaine Onkel JSK Mežstrazdiņi teicami
7 Emīlija Līne Raela Z/S Tīraines staļļi labi
8 Bille Pušinska Gentle Sweets Cēsu nov., Vaives pag., Stari labi
9 Sintija Bumbiere Lavilass Tukuma JSK teicami
10 Aleksandra Tims JJS ļoti labi
11 Anželika Aļabjeva Robins Z/S Tīraines staļļi teicami
12 Vanesa Ozola Steps Tukuma JSK teicami
13 Margarita Binde Kristofers Robins JJS teicami
14 Vivita Anna Briede Pesņar JK Viktorija ļoti labi
15 Līva Viktorija Dūmiņa Eragons Tukuma JSK ļoti labi
16 Kaspars Pušinskis Gentle Sweets Cēsu nov., Vaives pag., Stari labi
17 Olivers Kehris Jasmin Baltic Equestrian Team teicami
18 Daina Murniece Avatar JJS teicami
19 Aija Freidenfelde Lady Gaga Tukuma JSK gandrīz labi
20 Roberta Birzule Elmo JJS teicami
21 Renāte Kačerovska Pesņar JK Viktorija teicami
22 Haralds Zale Kristofers Robins JJS ļoti labi
23 Helēna Anna Zvilna Efekts Z/S Tīraines staļļi ļoti labi
24 Anda Upane Gentle Sweets Cēsu nov., Vaives pag., Stari teicami

 

JJS Turnīrs konkūrā  II posms
Maršruts Nr. 2A Piedalās jātnieki ar zirgiem, kuri nav startējuši ieskaites maršrutos ar šķēršļu augstumu virs 100 cm
Art. 238.2.1.
Šķēršļu augstums  60 cm
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. S.p. par l. S.p. kopā Laiks
1 Katrīna Vīgupe Ekvadora Z/S Vecpūķi 0 42,34
2 Gerli Sein Hr. Hanks Liivimaa RSK 0 45,36
3 Beāte Marta Untāle Ebony Shakira Mēmeles JSK 0 48,53
4 Aleksandrs Vasiļjevs Mascalino JSK Mustangs 0 48,58
5 Iveta Sidorova Rodella Jauno Jātnieku Skola 0 49,16
6 Stefanija Podgornaja La Samba JSK Imakas 0 50,77
7 Aleksa Laura Kļaviņa California Tukuma JSK 0 51,26
8 Gabriella Austvika Safety Glory JJS 0 51,33
9 Sabīne Andersone Wisconsin Z/S Lielceri 0 51,52
10 Sandra Grišina Contiki JJS 0 52,18
11 Anna Stavrova Afins JSK Imakas 0 52,86
12 Laine Luīze Freidenberga Darty Tukuma JSK 0 54,04
13 Maris Kallo Erikson Liivimaa RSK 0 55,83
14 Linda Josta Groteska SIA IES 0 56,27
15 Anna Arhipova Faryjan E RIT Team 0 57,33
16 Jānis Celmiņs Frīna Z/S Vecpūķi 0 58,37
17 Alise Šteinberga Lavanda Lary Biedrība Agates Sports 0 59,90
18 Sabīne Vītola Vendija JK Viktorija 3 3 69,81
19 Terēze Šeniņa Kolumbīne JJS 4 4 46,01
20 Žanna Metus Alrania Landzicht Z JSK Mustangs 4 4 56,97
21 Elīza Elizabete Dūda Majors JSK Levade 4 1 5 61,69
22 Ieva Krieviņa Gelissiano JSK  Mustangs 4 1 5 63,27
23 Riin Ingre Saare Ferrara Pärnumaa Ratsaspordiklubi 8 8 39,72
24 Marta Līva Tomasa Robins Z/S Tīraines staļļi 4 4 8 74,59
25 Antonina Skudra Reveranss JSK Imakas 8 1 9 61,11
26 Antonina Skudra Pavele JSK Imakas izsl.
27 Zaiga Judeiķe Puma JSK Levade izsl.
28 Anna Līne Leila Z/S Tīraines staļļi

 

Maršruts Nr. 2B Turnīra ieskaite
Art. 238.2.1.
Šķēršļu augstums  60 cm
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. S.p. par l. S.p. kopā Laiks
1 Patrīcija Liberte Mambo JJSK Meždruvas-1 0 35,03
2 Sintija Elizabete Apsīte Vetra JSK Reiteri 0 36,20
3 Anna Stavrova Pipars JSK Imakas 0 36,59
4 Magdalēna Pildere Cielaviņa JSK Zāgkalni 0 36,84
5 Nikita Aleksejevs Cielaviņa JJS 0 37,43
6 Anna Annija Alsiņa Hugo Z/S Tīraines staļļi 0 38,60
7 Līva Dreimane Mambo JJSK Meždruvas-1 0 38,98
8 Anna Līne Raela Z/S Tīraines staļļi 0 39,84
9 Anna Annija Alsiņa Augustins Z/S Tīraines staļļi 0 40,84
10 Jana Zēberga Strux Shakira JJS 0 41,22
11 Nikola Marčenkova Kursa Mēmeles JSK 0 41,23
12 Nikita Aleksejevs Tims JJS 0 41,67
13 Markuss Roberts Vasiļjevs Minkakatinka JSK Mustangs 0 44,32
14 Luize Dinsdorfa Pipars JSK Imakas 0 46,19
15 Sofija Balabka Lakijs JK Mežezeri 0 51,13
16 Tīna Dreimane Maorita JJSK Meždruvas-1 4 4 34,99
17 Elīna Balandina Dambo JK Viktorija 4 1 5 62,99
18 Dinija Zīberga Pipars Z/S Tīraines staļļi 4 1 5 79,48
19 Lote Veide Dambo JK Viktorija 4 2 6 66,15
20 Anna Greitāne Maorita JJSK Meždruvas-1 8 8 51,88
21 Grēta Martina Endola Rafello Z/S Tīraines staļļi izsl.
22 Kristija Anna Kalniņa Jota Mēmeles JSK izsl.

 

Maršruts Nr. 3
Art. 238.2.1.
Šķēršļu augstums  80 cm
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. S.p. par l. S.p. kopā Laiks
1 Kotryna Kalaciovaite Paukste Aukstaitijos zirgynas 0 46,14
2 Vineta Briede Pesņar JK Viktorija 0 46,42
3 Simas Puzauskas Sofia Aukstaitijos zirgynas 0 46,59
4 Kristina Zomera Quanta Costa 12 JSK Mustangs 0 46,96
5 Marta Svalbone Dakāra Mēmeles JSK 0 49,17
6 Madara Pētersone Golda JSK Princis 0 49,71
7 Helena Toomingas Bigija Z/S Tīraines Staļļi 0 49,75
8 Nikola Alīna Djubina Jasmin Baltic Equestrian Team 0 50,97
9 Sintija Elizabete Apsīte Vetra JSK Reiteri 0 51,83
10 Linda Klovāne Cadrills JSK Princis 0 52,71
11 Kitija Bilinska Kamerona JJS 0 53,09
12 Annija Ane Alders JSK Erceni 0 56,50
13 Aija Freidenfelde California Tukuma JSK 0 56,97
14 Agnese Kroiča Fandors biedrība Veti Active 0 57,23
15 Agnese Pallo Casallino SK GKSPORT 0 57,77
16 Jana Zēberga Strux Shakira JJS 0 58,58
17 Amanda Tartilova Lordans JSK Princis 0 58,89
18 Agnese Kroiča Luzi biedrība Veti Active 0 60,21
19 Anna Līne Leila Z/S Tīraines staļļi 0 61,56
20 Beāte Rapa Akords Z/S Tīraines staļļi 0 63,28
21 Signe Melkina Kārlis JSK EquiLat 0 65,93
22 Diāna Miķelsone La Valetta JJS 0 66,29
23 Linda Josta Groteska SIA IES 0 66,53
24 Sandija Ulanoviča Steps Tukuma JSK 1 1 71,56
25 Anna Bankovska Drozda Rūzvelts Z/S Tiraines Staļļi 1 71,70
26 Karin Peks Chella d’amour Karin Peks 2 2 73,32
27 Gintare Malinauskaite Bonopardas Audruvis 2 2 74,08
28 Antonina Skudra Reveranss JSK Imakas 2 2 74,97
29 Anna Annija Alsiņa Augustins z/s Tīraines staļļi 4 4 51,40
30 Vineta Briede Vendija JK Viktorija 4 4 54,70
31 Markuss Roberts Vasiļjevs Minkakatinka JSK Mustangs 4 4 54,91
32 Anna Līne Raela Z/S Tīraines staļļi 4 4 55,66
33 Anna Annija Alsiņa Hugo z/s Tīraines staļļi 4 4 58,90
34 Magdalēna Pildere Cielaviņa JSK Zāgkalni 4 4 59,06
35 Elīna Novada Lambo JSK Montepals 4 4 62,70
36 Žanna Metus Alrania Landzicht Z JSK Mustangs 4 4 64,90
37 Maris Kallo Erikson Liivimaa RSK 4 4 65,42
38 Gabriella Austvika Safety Glory JJS 4 4 66,04
39 Anda Židele Caralita JSK Reiteri 4 4 66,14
40 Amelija Stonkutė Registras Zigmo žirgai 4 4 66,69
41 Anda Židele Aventyno Prince JSK Reiteri 4 4 68,98
42 Kristupas Petraitis Calvin D’or Audruvis 4 4 82,39
43 Anna Romašenko Matadors JK Mežezeri 4 1 5 69,15
44 Aleksandrs Vasiļjevs Mascalino JSK Mustangs 4 1 5 71,92
45 Sabīne Andersone Wisconsin Z/S Lielceri 4 1 5 72,46
46 Indrek Lootus Mabaloe ESHKS 4 2 6 73,24
47 Linda Josta A Stepping Stone SIA IES 4 2 6 73,36
48 Eva Fībiga Champion Choice SK Top Sport 4 2 6 74,98
49 Alīna Bradkova Kondors Kentaura Staļļi 7 7 94,04
50 Liene Bernharde Kolumbīne JJS 8 8 52,58
51 Riin Ingre Saare Ferrara Pärnumaa Ratsaspordiklubi 8 8 53,31
52 Denīze Hazane Contiki JJS 8 8 61,14
53 Jānis Celmiņs Frīna Z/S Vecpūķi 8 8 61,22
54 Keitija Tukiša Dakāra Mēmeles JSK 8 8 61,28
55 Anna Stavrova Rio JSK Imakas 8 8 66,55
56 Anna Arhipova Adriana RIT Team 4 4 8 81,79
57 Madara Gvozda Kondors Kentaura Staļļi 8 3 11 77,48
58 Stefanija Podgornaja La Samba JSK Imakas 12 12 63,01
59 Ieva Krieviņa Gelissiano JSK  Mustangs 8 5 13 88,60
60 Antonina Skudra Pavele JSK Imakas 4 9 13 104,07
61 Anna Stavrova Afins JSK Imakas 12 2 14 76,47
62 Anna Arhipova Faryjan E RIT Team 8 6 14 89,86
63 Elēna Laure Faradejs SK Top Sport 12 5 17 86,55
64 Solvita Strāķe Wallace Z/S Tīraines staļļi 16 2 18 74,16
65 Jelizaveta Zauere Dragūns JSK  Reiteri izsl.
66 Elēna Laure Vasara L SK Top Sport izsl.
67 Gerli Sein Hr. Hanks Liivimaa RSK izsl.
68 Betija Greita Vegere Rodella JJS izsl.
69 Laura Kaļāne Malta JK Viktorija izsl.
70 Laine Luīze Freidenberga Darty Tukuma JSK izsl.
71 Zaiga Judeiķe Dragūns JSK Levade izsl.
73 Konstance Krieviņa Eros JSK Mustangs izsl.
74 Sindija Fjodorova Krezs Z/S Vecpūķi izsl.
75 Andrei Akylich Cairos SIA IES izst.

 

Maršruts Nr. 4
Art. 274.5.3
Šķēršļu augstums  100 cm I fāze II fāze
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. Laiks S.p. Laiks
1 Tadas Šeškas Juta Zigmo žirgai 0 44,26 0 27,45
2 Madara Pētersone Lilions JSK Princis 0 40,12 0 28,32
3 Monika Fiodorovienė Sanremo Zigmo žirgai 0 43,45 0 29,06
4 Kristina Zomera Quanta Costa 12 JSK Mustangs 0 39,40 0 29,25
5 Elisabeth Palmissaar Lotus des Vernieres Pärnumaa Ratsaspordiklubi 0 39,62 0 30,23
6 Marlen Ojaste Calve Marlen Ojaste 0 40,09 0 30,65
7 Signe Melkina Akustik 4 JSK EquiLat 0 45,04 0 31,57
8 Velga Marčenkova Ledions Mēmeles JSK 0 43,19 0 32,80
9 Sindija Fjodorova Krezs Z/S Vecpūķi 0 44,82 0 33,07
10 Agnese Kroiča Luzi biedrība Veti Active 0 43,99 0 36,81
11 Karin Peks Cat Von D Jaanus Vesselov 0 48,65 1 41,20
12 Beāte Rapa Akords Z/S Tīraines staļļi 0 50,66 2 43,49
13 Janely Saar Mexicana EST 0 42,57 4 29,66
14 Karolin Jaani Epopeja G Karolin Jaani 0 43,55 4 31,05
15 Denīze Hazane Talismans Picabello Z JJS 0 44,29 4 31,96
16 Kitija Bilinska Kamerona JJS 0 46,51 4 34,28
17 Annija Ane Alders JSK Erceni 0 48,84 5 38,15
18 Jānis Celmiņs Kroders Z/S Vecpūķi 0 46,62 6 42,15
19 Linda Josta Kolinso SIA IES 0 48,62 9 40,71
20 Amanda Tartilova Čarlijs JSK Princis 0 40,48 izsl.
21 Sandra Tamkevičiūtė Quazimoda Zigmo žirgai 0 42,39
22 Madara Pētersone Golda JSK Princis 4 40,69
23 Anna Annija Alsiņa Princis z/s Tīraines staļļi 4 42,93
24 Nanete Laima Ozola Roberts Lī JSK Princis 4 43,05
25 Anna Konuševska Kredo JSK Montepals 4 43,26
26 Sven Leek Corina ESHKS 4 44,34
27 Irina Grase Silver Rose JSK Baltic Equestrian Team 4 45,46
28 Madara Rūdele Aronia Z/S Tīraines Staļļi 4 46,64
29 Simas Puzauskas Sofia Aukstaitijos zirgynas 4 46,65
30 Agnese Pallo Casallino SK GKSPORT 4 46,72
31 Anna Arhipova Adriana RIT Team 4 47,38
32 Konstance Krieviņa Eros JSK Mustangs 4 47,59
33 Arta Židele Klaine Mann JSK Reiteri 4 47,77
34 Anna Stavrova Rio JSK Imakas 4 49,41
35 Krista Kliesmete Algaro- N JJS 4 49,63
36 Anna Romašenko Matadors JK Mežezeri 4 50,77
37 Karin Peks Chella d’amour Karin Peks 4 51,65
38 Krista Kliesmete Solo JJS 4 53,33
39 Amelija Stonkutė Registras Zigmo žirgai 4 54,34
40 Eva Vīnava Dreifs JSK Princis 8 39,57
41 Agnese Kroiča Fandors biedrība Veti Active 8 43,07
42 Elizabete Griķe Adella Mēmeles JSK 8 44,31
43 Ieva Skupiene Lemon Earl Aukstaitijos zirgynas 8 44,40
44 Beāta Laseviča Le Mexico JJS 8 45,13
45 Indrek Lootus Mabaloe ESHKS 8 51,84
46 Gintare Malinauskaite Bonopardas Audruvis 8 52,96
47 Kristupas Petraitis Calvin D’or Audruvis 8 53,55
48 Linda Klovāne Cadrills JSK Princis 8 54,45
49 Grēta Martina Endola Leandra ll Z/S Tīraines staļļi 12 42,25
50 Līga Pētersone Lakrica JSK Princis 12 56,12
51 Signe Melkina Bigija JSK EquiLat 14 78,46
52 Anna Bankovska Drozda Rūzvelts Z/S Tiraines Staļļi 28 53,64
53 Atis Zariņš Kostarika JSB Lagoss Dressage izsl.
54 Linda Josta A Stepping Stone SIA IES izsl.
55 Amanda Tartilova Lordans JSK Princis izsl.
56 Solvita Strāķe Wallace Z/S Tīraines staļļi izsl.
57 Elēna Laure Vasara L SK Top Sport izsl.