Maršruts Nr. 7A Turnīra ieskaite
Art. 238.2.1.
Šķēršļu augstums  100 cm
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. S.p. par l. S.p. kopā Laiks
1 Tīna Dreimane Picasso JJSK Meždruvas-1 51,14
2 Laurutė Fiodorovaitė Sanremo Zigmo žirgai 52,56
3 Elizabete Maija Liepa Picasso JJSK Meždruvas-1 53,96
4 Laura Luīze Leinerte Passo JSK Mežstrazdiņi 54,28
5 Magdalēna Pildere Korida JSK Zāgkalni 55,63
6 Emilija Rogačiovaitė Haris Zigmo žirgai 56,21
7 Emīlija Paškeviča Odlisque JJSK Meždruvas-1 57,50
8 Kristīne Krūmiņa Kirlings Z/S Lielceri 59,19
9 Anna Annija Alsiņa Princis z/s Tīraines staļļi 61,19
10 Anete Paula Stakinova Kalvins RJSK Sport de Lux 61,32
11 Kristina Zomera Quanta Costa 12 JSK Mustangs 61,53
12 Marlen Ojaste Calve EST 61,61
13 Adriāna Anna Arāja Conterina RJSK Sport De Lux 61,62
14 Kitija Bilinska Kamerona JJS 63,02
15 Anete Paula Stakinova Rapsodija RJSK Sport de Lux 63,12
16 Agnese Kroiča Fandors biedrība Veti Active 63,30
17 Annija Ane Alders JSK Erceni 1 1 72,33
19 Anna Stavrova Rio JSK Imakas 3 3 80,46
20 Kreola Bilinskaitė Lyras LTU 4 4 51,56
21 Eva Vīnava Dreifs JSK Princis 4 4 52,26
22 Denīze Hazane Talismans Picabello Z JJS 4 4 59,12
23 Linda Klovāne Cadrills JSK Princis 4 4 62,04
24 Agnese Kroiča Luzi biedrība Veti Active 4 4 66,35
26 Kristīne Krūmiņa Avellyna Z/S Lielceri 4 4 66,49
27 Aleksandra Griščenko Krespo Gaujas Krasti 4 4 70,47
28 Elisabeth Palmissaar Lotus des Vernieres Pärnumaa Ratsaspordiklubi 4 3 7 82,26
29 Elizabete Griķe Adella Mēmeles JSK 8 8 53,52
30 Tīna Dreimane Odilisque JJSK Meždruvas-1 8 8 56,33
31 Nikola Alīna Djubina Jasmin Baltic Equestrian Team 8 8 60,62
32 Madara Pētersone Lilions JSK Princis 12 12 54,17
33 Grēta Martina Endola Leandra ll Z/S Tīraines staļļi 8 4 12 86,82
34 Karolin Jaani Epopeja G Karolin Jaani 12 2 14 79,86
35 Elīna Novada Lambo JSK Montepals izsl.
36 Anna Konuševska Kredo JSK Montepals izsl.
37 Stefanija Podgornaja La Samba JSK Imakas izsl.

 

Maršruts Nr. 7B Turnīra ieskaite
Art. 238.2.1.
Šķēršļu augstums  100 cm
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Z.dz.g. Komanda S.p. S.p. par l. S.p. kopā Laiks
1 Annika Veerpalu Quentina 2011 EST 0 61,10
2 Beāta Laseviča Le Mexico 2011 JJS 0 61,98
3 Linda Josta Goldfinger B 2011 SIA IES 0 66,94
4 Gintare Malinauskaite Bonopardas 2012 Audruvis 0 68,71
5 Krista Kliesmete Solo 2011 JJS 0 75,86
6 Gintare Malinauskaite Arboretto 2011 Audruvis 4 4 56,99
7 Madara Pētersone Golda 2011 JSK Princis 4 4 65,32
8 Ģirts Bricis Skato 2011 RJSK Sport De Lux 4 4 65,46
9 Līga Pētersone Lakrica 2011 JSK Princis 4 4 66,57
10 Amelija Stonkutė Registras 2011 Zigmo žirgai 4 4 68,52
11 Anna Romašenko Matadors 2011 JK Mežezeri 4 4 72,72
12 Katrīne Buša Gammon Paola 2011 Z/S Tīraines staļļi 4 4 72,74
13 Valts Segliņš Zwarovski Z 2011 Rīgas JSK 4 4 74,62
14 Kristupas Petraitis Calvin D’or 2012 Audruvis 4 2 6 82,24
15 Karin Peks Chella d’amour 2011 Karin Peks 4 3 7 88,37
16 Indrek Lootus Mabaloe 2012 ESHKS 8 8 72,08
17 Ģirts Bricis Gilon 2011 RJSK Sport De Lux 8 8 72,54
18 Linda Josta Kolinso 2011 SIA IES 8 8 73,07
19 Anna Arhipova Adriana 2011 RIT Team 8 8 74,68
20 Andrei Akylich Cairos 2012 SIA IES 8 8 75,72
21 Agnese Pallo Casallino 2011 SK GKSPORT 16 16 72,15
22 Sintija Semeņkova Cartje 2012 JSK Kriķi izsl.
23 Eva Fībiga Champion Choice 2011 SK Top Sport izsl.

 

Maršruts Nr. 7C bez ierobežojumiem
Art. 238.2.1. Distances garums 420m
Šķēršļu augstums  100 cm Laika norma 72″
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. S.p. par l. S.p. kopā Laiks
1 Tadas Šeškas Juta Zigmo žirgai 0 54,55
2 Janely Saar Mexicana EST 0 59,17
3 Ance Kozulāne Guanti LLU 0 62,31
4 Karin Peks Cat Von D Jaanus Vesselov 0 62,83
5 Paula Glāzere Carlos Z JSK Kriķi 0 63,23
6 Velga Marčenkova Ledions Mēmeles JSK 0 63,75
7 Dainis Ozols Isidors LPJSK 0 65,54
8 Dainis Ozols Allegro LPJSK 0 66,57
9 Sanita Lapiņa Rigonda RJSK Sport de Lux 0 66,85
10 Beāte Rapa Akords Z/S Tīraines staļļi 1 72,33
11 Maira Tomaševska Ring LPJSK 1 1 74,03
12 Līva Dzenovska Chandra H RJSK Sport De Lux 4 4 55,79
13 Simas Puzauskas Sofia Aukstaitijos zirgynas 4 4 57,73
14 Sven Leek Corina ESHKS 4 4 64,13
15 Amanda Tartilova Čarlijs JSK Princis 4 4 65,45
16 Diāna Miķelsone La Valetta JJS 4 1 5 73,03
17 Denīze Hazane Contiki JJS 4 1 5 75,72
18 Pille Parm Admiral Amerigo EST 8 8 65,67
19 Inese Tītmane Vendija JK Viktorija 8 8 71,32
20 Tadas Šeškas Abu Dabi Zigmo žirgai 8 1 9 75,75
21 Irina Grase Silver Rose JSK Baltic Equestrian Team 12 12 68,35
ā/k Tadas Šeškas Registras Zigmo žirgai 12 2 14 80,60
22 Valerijs Drozds Rūzvelts Z/S Tiraines Staļļi 16 2 18 76,40
23 Dainis Ozols Pamela LPJSK 8 11 19 114,12
24 Amanda Tartilova Lordans JSK Princis 24 1 25 75,44
25 Antonina Skudra Reveranss JSK Imakas izsl.
26 Kotryna Kalaciovaite Paukste Aukstaitijos zirgynas izst.

 

Maršruts Nr. 8
Art. 274.5.3
Šķēršļu augstums  110cm I fāze II fāze
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. Laiks S.p. Laiks
1 Aija Grēna Alibi LPJSK 0 44,87 0 25,21
2 Matas Petraitis Bavarija Audruvis 0 54,57 0 26,05
3 Sandra Tamkevičiūtė Quazimoda Zigmo žirgai 0 53,65 0 26,91
4 Emīlija Elizabete Zandere Lādoga Z/S Tīraines staļļi 0 54,25 0 27,70
5 Kristupas Petraitis Bartas Lordano Audruvis 0 56,05 0 28,05
6 Annika Veerpalu Quentina EST 0 59,09 0 31,42
7 Velga Marčenkova Ledions Mēmeles JSK 0 51,08 0 32,73
8 Paula Glāzere Carlos Z JSK Kriķi 0 55,34 0 32,80
9 Anna Briljante Goldfever JSK Pakavs 0 57,43 0 33,53
10 Kristīne Egle Freule SK Top Sport 0 57,21 0 34,29
11 Madara Pētersone Lilions JSK Princis 0 44,76 4 27,80
12 Denīze Hazane Talismans Picabello Z JJS 0 52,75 4 28,04
13 Tadas Šeškas Juta Zigmo žirgai 0 50,59 4 28,31
14 Irina Grase Silver Rose JSK Baltic Equestrian Team 0 55,44 4 32,38
15 Matas Petraitis Bacardi Boy Audruvis 0 57,55 5 35,06
16 Ieva Skupiene Lemon Earl Aukstaitijos zirgynas 0 52,36 5 36,61
17 Andrei Akylich Kastors SIA IES 0 56,15 8 31,84
18 Maira Tomaševska Ring LPJSK 0 53,53 8 32,00
19 Valts Segliņš Zwarovski Z Rīgas JSK 1 63,18
47 Kotryna Kalaciovaite Paukste Aukstaitijos zirgynas 4 47,28
23 Marlen Ojaste Calve Marlen Ojaste 4 49,08
44 Laura Luīze Leinerte Passo JSK Mežstrazdiņi 4 49,38
36 Elizabete Griķe Adella Mēmeles JSK 4 50,42
34 Līga Pētersone Lakrica JSK Princis 4 51,95
33 Emilija Rogačiovaitė Haris Zigmo žirgai 4 52,91
46 Nikola Alīna Djubina Jasmin Baltic Equestrian Team 4 52,97
22 Anna Briljante Mustafa JSK Pakavs 4 53,42
32 Linda Josta Goldfinger B SIA IES 4 53,89
30 Laurutė Fiodorovaitė Sanremo Zigmo žirgai 4 54,43
43 Karin Peks Chella d’amour Karin Peks 4 54,83
38 Krista Kliesmete Algaro- N JJS 4 55,32
39 Diāna Miķelsone Lovely Lady JJS 4 55,78
20 Tadas Šeškas Abu Dabi Zigmo žirgai 4 56,49
21 Karin Peks Cat Von D Jaanus Vesselov 4 57,11
31 Aigars Bregže Avellyna Z/S Lielceri 4 58,11
42 Helēna Laizāne Lora Z/S Lielceri 4 58,98
35 Gintare Malinauskaite Arboretto Audruvis 4 59,07
25 Ance Kozulāne Guanti LLU 4 59,82
41 Guntars Siliņš Avokado JSK Mežstrazdiņi 4 60,62
24 Elisabeth Palmissaar Lotus des Vernieres Pärnumaa Ratsaspordiklubi 5 62,56
29 Pille Parm Admiral Amerigo EST 5 65,29
40 Eva Vīnava Dreifs JSK Princis 8 47,79
27 Janely Saar Mexicana EST 8 51,21
37 Nanete Laima Ozola Roberts Lī JSK Princis 8 52,98
48 Simis Puzauskas Sofia Aukstaitijos zirgynas 8 56,28
26 Amanda Tartilova Čarlijs JSK Princis 8 57,06
45 Ģirts Bricis Skato RJSK Sport De Lux 8 59,51
28 Valerijs Drozds Rūzvelts Z/S Tiraines Staļļi 28 76,43