VANILLA TRAVEL TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms 22.07.2017.      
MARŠRUTS NR.1 – vadības maršruts      
Vārds, uzvārds Zirgs Komanda  
Luīze Veikša Rabana z/s “‘Tīraines staļļi” teicami
Diāna Fomenko Geizers teicami
Aleksandra Rusiņa Peach Boy z/s “‘Tīraines staļļi” teicami
Patricija Baranovska Racconigi teicami
Rūta Treimane Latte JJS teicami
Daina Mūrniece Avatārs JJS teicami
Kaspars Pušinskis Gentle Sweets Kasbilles raibie zirgi teicami
Katrina Stefenberga Racconigi teicami
Kerija Līva Nikrence Lambo Z/s Tīraines staļļi teicami
Sofija Nikolajenko loida Mustangs teicami
Evelīna Puga Kastane teicami
Rasa Cērpa Dūja JSK Demora ļoti labi
Armanda Kivrina Kriksis JJS ļoti labi
Emīlija Straupmane Dūja JSK Demora ļoti labi
Aleksandra Avdejeva Fortūna Veti Active ļoti labi
Luīze Vilāne Geizers ļoti labi
Diāna Pupina Geizers ļoti labi
Agate Lasmane Tims JJS ļoti labi
Katrīna Strode Lakrosa JK Mežezeri ļoti labi
Kristīne Kviese Kriksis JJS ļoti labi
Margarita Binde Elmo JJS ļoti labi
Milena Kusharska Geizers ļoti labi
Amanda Krastiņa Kastane ļoti labi
Keila Satiņa Ansis ļoti labi
Polina Obrazeja Rabana Z/s Tīraines staļļi ļoti labi
Beatrise Balama Avatar JJS labi
Maija – Magnolija Koptenkova Lakrosa JK Mežezeri labi
Adriana Gaidlazda Kriksis JJS labi
Anna Vivita Briede Pesņar JSK Viktorija labi
Katrīna Binde Kriksis JJS labi
Emīlija Grīnfelde Monte Kristo GKSPORT labi
Alexandra Stewart Lakrosa JK Mežezeri labi
Haralds Zāle Kristofers Robins JJS labi
Veronika Veltensone Elmo JJS labi
Silvestrs Siliņš Šokolāde  JSK “Mežstrazdiņi” labi
Elizabete Voika Rozmarīns JJS labi
Toms Krūmiņš Monte Kristo GKSPORT labi
Elīna Zāle Tims JJS labi
Ekaterina Stewart Lakrosa JK Mežezeri labi
Nellija Ruķere MATILDE SPORT DE LUX labi
Kārlis Aide-Āriņš Prelūdija GKSPORT labi
Darja Žagata Saulite labi
Miks Gaugers Prelūdija GKSPORT labi
Marija Avkštola Roela labi
Bille Pušinska Vētra Kasbilles raibie zirgi gandrīz labi

 

  MARŠRUTS NR.2 TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem          
    60 cm. 2 fāzēs (Art.  274.5.6.)          
                 
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Komanda S.P Laiks S.p. Laiks kopā
1 Magdalēna Pildere Cielaviņa JSK Zāgkalni 0 34,34 0 17,48 0
2 Tīna Dreimane Arafats JJSK Meždruvas-1 0 35,68 0 18,95 0
3 Markuss Roberts Vasiļevs Minkakatinka JSK Mustangs 0 34,07 0 19,04 0
4 Līva Dreimane Armastus JJSK Meždruvas-1 0 36,68 0 20,78 0
5 Patrīcija Liberte Arafats JJSK Meždruvas-1 0 40,46 0 21,22 0
6 Samanta Kausiņa Dūja JSK Demora 0 33,18 0 23,21 0
7 Nikola Marčenkova Kursa Mēmeles JSK 0 36,82 0 24,5 0
8 Odrija Brālēna Columbs “Zirgaudzētava Kocēni” 0 33,5 0 25 0
9 Anna Čakstiņa Veto JSK Demora 0 31,7 0 25,36 0
10 Evelīna Jota Mēmeles JSK 0 36,45 0 26,71 0
11 Nikola Marčenkova Dancing Grace Mēmeles JSK 0 34,57 0 26,96 0
12  Elisabeth Käbin Anette Igaunija 0 39,88 0 27,1 0
13 Piibe Lohuaru Lisette Igaunija 0 39,88 0 27,92 0
14 Rēzija Palma HUGO Z/S Tīraines staļļi 0 38,49 0 27,99 0
15 Nikola Avkštola Raela  Z/S Tīraines Staļļi 0 33,55 0 28,96 0
16 Luīze Lamberte Efekts Z/s Tīraines staļļi 0 36,49 0 29,3 0
17 Odrija Brālēna Felini “Zirgaudzētava Kocēni” 0 36,77 0 29,83 0
18  Elisabeth Käbin Rokit Igaunija 0 39,41 0 30,28 0
19 Helēna Anna Zvilna Peach Boy z/s “‘Tīraines staļļi” 0 40,45 0 31,07 0
20 Sofija Nikolajenko Magnolija Mustangs 0 38,07 0 33,14 0
21 Grettel Vainsalu Anette Igaunija 0 36,82 0 33,64 0
22 Jelizaveta Rezņuka Lambiek Mezstrazdini 0 52,51 0 37,92 0
23 Beatrise Kisiela Efekts Z/S Tīraines staļļi 1 41,75 0 22,04 1
24 Anna Greitāne Armastus JJSK Meždruvas-1 1 41,93 0 24,4 1
25 Marta Aleksandra Jansone Minkakatinka JSK Mustangs 1 42,43 0 28,14 1
a/k Linda Josta Aravella JSK ”IES” 0 37,45 1 34,27 1
27 Elina Vaskane Peach Boy Z/s Tīraines staļļi 1 41,78 1 35,83 2
28 Alise Niedre Kursa Mēmeles JSK 0 36,09 4 25,89 4
a/k Marta Tomasa Robins Z/s Tīraines staļļi 4 40,22 0 27,57 4
a/k Maija Elizabete Smirnova Griniča Burtnieku Z/A 0 38,09 5 35,87 5
a/k Sofija Nikolajenko loida Mustangs 3 49,74 3 43,89 6
32 Leonards Muižnieks Amanda JSK Kriķi 0 39,09 7 44,72 7
33 Elizabete Skudra Prelūdija SK GK Sports 6 48,45 2 39,75 8
34 Anna Salmiņa Vetra JSK Ķirpju staļļi 0 34,5 izsl izsl.
25 Zoja Krisko Feja JSK Demora 0 35,08 izsl izsl.
4 Alise Lūse Feja JSK Demora 4 izsl. izsl.
 

MARŠRUTS NR. 3

         
  80 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem      
             
Vieta Vārds Zirgs Zirga īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Sabīne Siliņa Erle  JSK “Mežstrazdiņi” 0 40,99
1 Egita Caune Gotika E.Caune JSK “Mustangs” 0 42,44
2 Elīna Kalniņa Funny Grace R.Jurašs Valmiermuižas JS 0 42,96
2 Elvina Vasaliauskaitė Eureka E.Vasalauskaitė/J.Jankauskiene Lietuva 0 43,24
3 Elza Elizabete Matule Sunshine B Z/S Tīraines staļļi 0 43,51
3 Guna Vasiļjeva Cartjē Karīna Kļaviņa Līcīte JJS 0 43,77
4 Anna Juraša Amanda Viana R.Jurašs Valmiermuižas JS 0 44,18
4 Paula Lucāne Pesņar JSK Viktorija 0 44,24
5 Kristija Anna Kalniņa Avokado Kristina Anna Kalniņa Mēmeles JSK 0 45,38
5 Beatrise Balama Grengiro Devo JJS JJS 0 46,78
6 Līva Balode Grens JJS 0 46,8
6 Sofija Balabka Carleone Sofija Balabka JSK Kriķi 0 47,01
7 Dinija Poikāne Dallasa Z/s Sandas RVA 0 47,22
7 Odrija Brālēna Columbs Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 0 47,25
8 Aleksa Laura Kļaviņa California A. Freidenfelde “Tukuma JSK” 0 47,31
8 Elīna Balandina Pesņar JSK Viktorija 0 47,51
9 Valts Segliņš Romen Aleksandrs Šakurovs Rīgas jātnieku sporta klubs 0 48,56
9 Terēze Šeniņa Contura Aiga Šeniņa JSK Eridana 0 49,03
10 Baiba Baltgalve atēna JSK Viktorija 0 49,84
10 Alise Lūse Dūja Gelinta Apse JSK Demora 0 50,17
11 Linda Satiņa amanda Ieva Saitiņaa 0 50,49
11 Marta Tomasa Robins Elīna Tomasa Z/s Tīraines staļļi 0 50,52
12 Elizabete Maija Liepa Dore JJSK Meždruvas-1 0 50,71
12 Liāna Mežņikova Deli Kate Ansone Sport De Lux 0 51,15
13 Ieva Ziemele Ideāls Guntars Siliņš  JSK “Mežstrazdiņi” 0 51,68
13 Sofija Grīnvalde Karmena Sofija Grīnvalde TOP SPORT 0 51,69
14 Karīna Balonova Cadrils 0 51,77
14 Linda Kadeka-Harkova Leandra A.Blauberga Z/s Tīraines staļļi 0 52,17
15 Keita Rava Safirs K. Rava “Tukuma JSK” 0 52,49
15 Anna Šadovska Vīgante RIT TEAM 0 52,53
16 Eva Fībiga Artoss Kate Prizeva TOP SPORT 0 53,09
16 Guntars Siliņš Ekler  JSK “Mežstrazdiņi” 0 53,66
17 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 53,92
17 Anastasija Popova Lambo A.Popova Z/S Tīraines staļļi 0 54,24
18 Gabriela Austwick Safety Glory Anita Austvika JJS 0 54,56
18 Eva Lāce Stalidzāne Country Burtnieku Z/A Burtnieku Z/A 0 56,16
19 Helene Isabell Yndestad Tik Tak Jan Ramstad Lietuva 0 56,95
19 Sabīne Vītola Vendija JSK Viktorija 0 57,1
20 Nikola laganovska Dragreiss Nikola Laganovska Mēmeles JSK 0 57,54
20 Guna Vasiļjeva Avalanš JJS 0 58,58
21 Nikolajs Zaicevs Kostarika Burtnieku Z/A 0 59,24
21 Anastasija Kulaga Aleko Z/S Tīraines staļļi 0 59,25
22 Maruta Bērziņa Pērle Akācija JK Erceni 0 59,51
22 Andis Vārna Lerikona SIA 3 Vītolu Staļļi Sporta klubs Quattro 0 60,15
23 Maija Elizabete Smirnova Griniča Jānis Jurašs Burtnieku Z/A 0 60,49
23 Simas Puzauskas Bailando Lietuva 0 61,39
24 Guna Vasiļjeva Lotuss Iveta Ēdolfa JJS 0 61,97
24 Andis Vārna Hapardie SIA FANTASY UNICORN Sporta klubs Quattro 1 63,61
25 Anete Potošova Atticush 2 68,23
25 Anna Čakstiņa Veto Maira Čakstiņa JSK Demora 4 43,57
26 Markuss Roberts Vasiļjevs Flamenko A.Vasiļjevs JSK Mustangs 4 43,64
26 Anna Līne Raela Diāna Kics Z/s Tīraines staļļi 4 45,12
27 Magdalēna Pildere Cielaviņa Magdalēna Pildere JSK Zāgkalni 4 45,51
27 Kotryna Kalaciovaite Into the Sky Lietuva 4 45,71
28 Beāte Marta Untāle Ebony Shakira Beāte Marta Untāle Mēmeles JSK 4 46,04
28 Katrīna Vīgupe Ekvadora z/s Vecpūķi Vecpūķi 4 46,21
29 Linda Josta Agilera Sergejs Bertaitis JSK ”IES” 4 47,45
29 Linda Ansone Niangāra 4 48,61
30 Annija Elīza Stabiņa ŠTORMAS SINTIJA DUŠELE JSK DROSTALAS 4 48,88
30 Lote Veide Vendija JSK Viktorija 4 49,87
31 Alise Kitija Pabērza Safirs K. Rava “Tukuma JSK” 4 50,53
31 Baiba Baltgalve Malta JSK Viktorija 4 52,93
32 Anželika Aļabjeva Paparaci 4 53,98
32 Aiste Berzonskyte Donerhalda Lietuva 4 54,9
33 Erlandas Mikenas Tinstar Von Dalwigk Z Lietuva 4 55,33
33 Matrta Brūniņa-Buile Grand Gurū Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 4 55,47
34 Linda Josta Itermia S.Bertraitis JSK IES 4 55,61
34 Luīze Dinsdorfa Gerons JSK Kriķi 4 56,24
35 Kate Laicāne lendvajs Ieva Saitiņaa 4 56,54
35 Piibe Lohuaru Lisette K.Vaikma Igaunija 4 57,03
36 Guntars Siliņš Prosecco  JSK “Mežstrazdiņi” 4 59,66
36 Ģirts Bricis Ilene Kate Ansone 4 61,22
37 Anna Šellere Colinda SIA “3 Vītolu staļļi” JSK “Telfas” 8 50,4
37 Aija Freidenfelde California A. Freidenfelde “Tukuma JSK” 8 52,11
38 Nikola Marčenkova Dancing Grace SIA “Mālnieki” Mēmeles JSK 8 54,34
38 Žanna Metus Abba Z A. Vasiļjevs JSK Mustangs 8 56,96
39 Žanna Metus Irito A. Vasiļjevs JSK Mustangs 8 58,51
39 Ilze Jansone Pascal Andrius Petrovas ZS Lielceri 8 58,82
40 Sandis Ģermanis Armani JSK Kriķi 9 66
40 Linda Josta Aravella Jolanta Dukaļska JSK ”IES” 9 66,34
41 Linda Ansule Humphry Lielceri 10 86,67
41  Elisabeth Käbin Rokit K.Vaikma Igaunija 12 54,17
42 Rēzija Palma HUGO Anna Stafecka Z/S Tīraines staļļi 12 78,13
42 Anna Elizabete Palma La’Coste Ingūna Palma JSK Zelta pakavs 13 79,32
43 Kamile Berzonskyte Martinis Lietuva 14 85,01
Amanda Zariņa Arlando JSK Kriķi izsl
Patrīcija Krūze lendvajs Ieva Saitiņaa izsl
ā/k Amanda Zariņa Arlando JSK Kriķi izsl
 

MARŠRUTS NR. 4

100 cm, Secīgā stafete “Līdz pirmajai kļūdai”. (Art. 268.2.3.)    
Nr. Vārds Zirgs Zirga īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1  Elizabete Krista Juraša Lagūna N SIA IGL SIA Z/A Kocēni 0 88,49
Terēze Zalte Hertog Jan Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 0 88,49
2 Kristina Zomera Quanta Costa 12 K.Zomera JSK Mustangs 0 90,01
Markuss Roberts Vasiļjevs Flamenko A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0 90,01
3 Linda Mežgaile Gīrs A. Šakurovs Rīgas jātnieku klubs 0 96,43
Ieva Katrīna Apalupa Skandi I.K.Apalupa JK Erceni 0 96,43
4 Ance Anna Katkovska Falko 0 98,93
Gabriela Austwick Tallisman Picabello Z JJS JJS 0 98,93
5 Elīna Kalniņa Funny Grace R.Jurašs Valmiermuižas JS 0 108,89
Anna Juraša Amanda Viana R.Jurašs Valmiermuižas JS 0 108,89
6 Erlandas Mikenas Tinstar Von Dalwigk Z Lietuva 0 119,22
Dangis Rakauskas West Park S Lietuva 0 119,22
7 Aiste Nefedjevaite Bazilijus Sigitas Petratis Audruvis 0 123,57
Helene Isabell Yndestad Caspian Sigitas Petratis Audruvis 0 123,57
8 Gelinta Apse Leksija Lilu Gelinta Apse JSK Demora 4 84,34
Unda Egendorfa Lēdija Gelinta Apse JSK Demora 4 84,34
9 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango A. Vasiļjevs 4 87,56
Ģirts Bricis High Hopes A. Vasiļjevs Sport De Lux 4 87,56
10 Aiste Nefedjevaite Calvin D’Or Sigitas Petratis Lietuva 5 141,14
Simas Seilius Milkey way de goedereede Lietuva 5 141,14
11 Linda Josta Alter Ego S.Bertraitis JSK IES 7 133,83
Aija Patmalniece Monte Kristo Aija Patmalniece RJSK Sport De Lux 7 133,83
12 Betija Annemarija Ezerkalne Coreandra Betija Ezerkalne “Zirgaudzētava Kocēni” 8 97,8
Terēze Zalte Kaprīze Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 8 97,8
13 Anna Annija Alsiņa Princis SIA Muitnieki z/s “‘Tīraines staļļi” 8 100,06
Beāte Laseviča Liviana B.Laseviča JJS 8 100,6
14 Anna Annija Alsiņa Amarilla Rose B.Kias z/s “‘Tīraines staļļi” 8 106,31
Grēta Martina Endola Leandra ll D.Javorivska Z/S Tīraines staļļi 8 106,31
15 Artūras Stonkus Campari Unda Egendorfa JSK Demora 8 114,59
Sofija Grīnvalde Karmena Sofija Grīnvalde TOP SPORT 8 114,59
16 Anna Ruķere Hoogheid Raimonds R. Sport de lux 8 118,22
Raimonds Ruķeris Cleo Raimonds R. Sport De Lux 8 118,22
17 Anna Šellere Charmeur Anna Šellere JSK “Telfas” 8 121,45
Elvina Vasaliauskaitė Eureka E.Vasalauskaitė/J.Jankauskiene Lietuva 8 121,45
18 Nanete Laima Ozola Roberts Lī Nanete Laima Ozola JSK Princis 12 121,42
Martiņš Ernests Pilders Izaak-k JSK Zāgkalni 12 121,42
19 Aiste Nefedjevaite Carla D’Or Sigitas Petratis Lietuva 12 142,3
Simas Seilius Burbonas Lietuva 12 142,3
20 Kamile Berzonskyte Martinis Lietuva 14 144,29
Aiste Berzonskyte Donerhalda Lietuva 14 144,29
21 Terēze Zalte Gandora Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 16 123,82
Marta Brūniņa-Buile Grand Gurū Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 16 123,82
22 Janely Saar Mexicana Igaunija 21 126,61
Luīze Dinsdorfa Girons JSK Kriķi 21 126,61
23 Anna Annija Alsiņa Alazārs A.Blauberga z/s “‘Tīraines staļļi” 24 120,6
Dinija Poikāne Dallasa Z/s Sandas RVA 24 120,6
24 Ilze Jansone Pascal Andrius Petrovas ZS Lielceri 29 159,08
Krista Kliesmete Chalou Indra Neretniece JJS 29 159,08
a/k Anna Šellere Colinda SIA “3 Vītolu staļļi” JSK “Telfas” 0 60,1
Liene Krūmiņa Geiša L.Krūmiņa JJS izsl
Karlīna Adata Cleopatra Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” izsl
Anna Elizabete Palma La’Coste Ingūna Palma JSK Zelta pakavs izsl
Denīze Hazane Contiki S.Grišina RIT TEAM izsl
Vadims Blažēvičs Levante SIA 3 Vītolu Staļļi JSK Eridana izsl
Terēze Šeniņa Contura Aiga Šeniņa JSK Eridana izsl
Kitija Bilinska Kamerona E.Bilinskis JJS izsl
Anna Šadovska Vīgante RIT TEAM izsl
Elza Elizabete Matule Sunshine B Z/S Tīraines staļļi izsl
Anželika Aļabjeva Paparaci Z/S Tīraines staļļi izsl
Linda Ansone Niagāra JSK Princis izsl
Sintija Grunštoka Cipra Aleksejs Pravdins JSK Princis izsl
Raimonds Ruķeris Maykel Raimonds R. Sport De Lux izsl
Laila  Želinska Harvie Raimonds R. Sport de Lux izsl
Karīna Balonova Cadrils JSK Princis izsl
Santa Vibāne Dreifs JSK Princis izsl
Linda Ansule Humphry L. Ansule Z/S Lielceri izsl
Anete Potošova Atticush izsl
Anna Līne Leila Diāna Kics Z/s Tīraines staļļi izsl
Darja Berkova  Kardināls Rišeljē  A.Blauberga Z/S Tīraines staļļi izsl

 

MARŠRUTS NR. 5                
                   
Nr. Vārds Zirgs Zirga īpašnieks Komanda S.P. Laiks S.p. II Laiks Kopā
1 Karol-Kenneth Lootus Wispher d Igaunija 0 42,37 0 21,65 0
2 Ģirts Bricis Garvey Sport De Lux 0 45,47 0 21,83 0
3 Agnese kroiča Luzi Iveta Kroiča Veti Active 0 38,57 0 22,02 0
4 Elīna Raščevska Carlson 108 Elīna Raščevska JJS 0 45,56 0 22,21 0
5 Linda Josta Dežavu Inga Josta JSK ”IES” 0 44,49 0 22,35 0
6 Kristina Zomera Quanta Costa 12 K.Zomera JSK Mustangs 0 41,05 0 22,51 0
7 Anna Annija Alsiņa Princis SIA Muitnieki z/s “‘Tīraines staļļi” 0 39,67 0 22,8 0
8 Mārtiņš Ernests Pilders Zwarovski-z JSK Zāgkalni 0 46,71 0 22,89 0
9 Gabija Venciute Kili Gabija Venciute Lietuva 0 44,49 0 22,97 0
10 Andrius Buzas Hilde Paola G. Brijunas Lietuva 0 43,2 0 23 0
11 Guntars Siliņš Lord Lux L.Kligina  JSK “Mežstrazdiņi” 0 45,5 0 23,25 0
12 Madara Kalva Laska RJSK 0 43,25 0 24,1 0
13 Mārtiņš Ernests Pilders Gammon-Paola JSK Zāgkalni 0 44,82 0 24,49 0
14 Kitija Kreišmane Linkolns K.Kreišmane/L.Tomsone JSK Mustangs 0 41,84 0 24,78 0
15 Terēze Zalte Geiša L.Krūmiņa JJS 0 44,6 0 24,94 0
16 Monika Cālīte Lemon Squash Monika Cālīte SK Top Sport 0 42,11 0 25,87 0
17 Betija Annemarija Ezerkalne Coreandra Betija Ezerkalne “Zirgaudzētava Kocēni” 0 41,75 0 25,89 0
18 Linda Josta Lugano S.Bertraitis JSK IES 0 44,12 0 26 0
19 Ģirts Bricis High Hopes Sport De Lux 0 44,1 0 26,12 0
20 Kitija Bilinska Nilla E.Bilinskis JJS 0 44,66 0 26,17 0
21 Krista Kliesmete Fumo Twirre Indra Neretniece JJS 0 46,7 0 27,94 0
22 Karol-Kenneth Lootus coolman Igaunija 0 43,92 0 28,35 0
23 Helene Isabell Yndestad Caspian Sigitas Petratis Audruvis 0 45,47 0 29,12 0
24 Anna Šellere Luanda SIA “3 Vītolu staļļi” JSK “Telfas” 0 46,24 0 29,24 0
25 Aiste Nefedjevaite Carla D’Or Sigitas Petratis Audruvis 1 48,96 1 33,93 2
26 Beāte Laseviča Le Mexico SIA Kanga JJS 0 43,89 4 21,24 4
27 Santa Vibāne Dreifs 0 38,88 4 21,53 4
28 Ieva Katrīna Apalupa Alders J.Anis JK Erceni 0 40,51 4 23,06 4
29 Unda Egendorfa Lēdija Gelinta Apse JSK Demora 4 40,33 0 24,47 4
30 Tīna Dreimane Luis JJSK Meždruvas-1 4 38,19 0 24,61 4
31 Denīze Hazane Contiki S.Grišina RIT TEAM 0 43,74 4 24,82 4
32 Janely Saar Thobias Lauwes Forever Igaunija 4 40,53 0 25,11 4
33 Denīze Hazane Dinella RIT Team RIT Team 4 43,53 0 25,93 4
34 Madara Pētersome Lilions SIA Princis JSK Princis 4 42,31 0 26,92 4
35 Dangis Rakauskas West Park S Lietuva 0 43,31 4 27,36 4
36  Aleksandra Voitenko  Hamilton V.Voitenko JSS Kleisti 4 43,83 0 27,37 4
37 Laila  Želinska Harvie Raimonds R. Sport de Lux 4 45,23 0 28,14 4
38 Terēze Zalte Gandora Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 4 45,36 0 28,36 4
39 Indrek Lootus mabaloe Igaunija 4 46,11 0 28,38 4
40 Tīna Dreimane Picasso JJSK Meždruvas-1 4 41,61 0 28,39 4
41 Valters Celms Caransa D. Govinčuka JSS Kleisti 0 51,17 4 28,56 4
42 Andis Vārna Hapardie SIA FANTASY UNICORN Sporta klubs Quattro 4 46,26 0 30,75 4
43 Anna Šellere Charmeur Anna Šellere JSK “Telfas” 4 45,83 1 32,63 5
44 Andrius Buzas Inshallah’s Hero Z Iginas Macevicius Lietuva 4 47,41 1 35,17 5
45 Andis Vārna Lerikona SIA 3 Vītolu Staļļi Sporta klubs Quattro 1 48,79 5 31,19 6
46 Aiste Nefedjevaite Bazilijus Sigitas Petratis Audruvis 5 50,08 1 32,31 6
47 Aiste Nefedjevaite Calvin D’Or Sigitas Petratis Audruvis 5 51,07 1 33,12 6
48 Simas Seilius Milkey way de goedereede Lietuva 6 53,63 1 34,45 7
49 Gabija Venciute Queen Gabija Venciute Lietuva 8 41,91 0 25,47 8
50 Anna Ruķere Cleo Raimonds R. Sport De Lux 4 40,57 4 25,5 8
51 Anna Annija Alsiņa Krīgers A. Stafecka z/s “‘Tīraines staļļi” 4 39,39 4 25,68 8
52 Sintija Grunštoka Cipra Aleksejs Pravdins JSK Princis 8 43,22 0 26,77 8
53 Terēze Zalte Kaprīze Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 4 43,58 4 27,67 8
54 Aija Grēna Lemur SIA 3 Vītolu Staļļi LPJSK 4 43,28 4 27,94 8
55 Karlīna Adata Cleopatra Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 4 43,85 4 27,99 8
56 Līga Pētersone Liberts SIA Princis JSK Princis 8 44,88 0 28,21 8
57 Daniela Brinke Pikarda A.Brinke JJS 4 44,55 4 28,76 8
58 Sintija Semeņkova Kamejs JSK Kriķi 4 44,56 4 29,26 8
59 Simas Puzauskas Bailando Lietuva 4 46,75 4 29,93 8
60 Madara Pētersome Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis 9 44,2 0 26,93 9
61 Vadims Blažēvičs Levante SIA 3 Vītolu Staļļi JSK Eridana 9 51,57 0 28,43 9
62 Anna Ruķere Hoogheid Raimonds R. Sport de lux 8 43,7 1 31,13 9
63 Andis Vārna Calagrand SIA 3 Vītolu Staļļi Sporta klubs Quattro 12 43,64 0 24,71 12
64 Erlandas Mikenas Contargos Blue Lietuva 13 48,61 1 32,13 14
65 Simas Puzauskas Paukste Lietuva 8 78,59 6 37,24 14
66 Vincas Civinskas Diona L.Bogomoilikovas Lietuva 8 44,99 8 23,86 16
67 Anna Līne Leila Diāna Kics Z/s Tīraines staļļi 12 44,12 4 27,59 16
68 Grēta Martina Endola Leandra ll D.Javorivska Z/S Tīraines staļļi 8 41,94 8 27,71 16
69 Artūras Stonkus Campari Unda Egendorfa JSK Demora 17 48,32 0 30,31 17
70 Elīza Stauža Chanel D.Ozols LPJSK 13 50,1 5 33,15 18
71 Simas Seilius Burbonas Lietuva 18 55,12 2 35,63 20
72 Raimonds Ruķeris Cananero Raimonds R. Sport De Lux 13 48,71 10 38,86 23
73 Elizabete Skudra Palse Almants Skudra SK GK Sports 23 56,58 izsl 23
74 Anna Annija Alsiņa Alazārs A.Blauberga z/s “‘Tīraines staļļi” 16 39,79 8 26,82 24
75 Darja Berkova  Kardināls Rišeljē  A.Blauberga Z/S Tīraines staļļi 16 44,08 8 29,35 24
Janely Saar Mexicana Igaunija izsl izsl
Raimonds Ruķeris Maykel Raimonds R. Sport De Lux izsl izsl
Kotryna Kalaciovaite Paukste Lietuva izsl izsl
Gelinta Apse Leksija Lilu Gelinta Apse JSK Demora izsl izsl
Olga Šellere Reikija Andra Ulme JSK “Telfas” izsl izsl
MARŠRUTS NR. 6 120 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem.      
             
Vieta Vārds Zirgs Zirga īpašnieks Komanda S.P Laiks
1 Tatjana Rezņuka Arribas T Mežstrazdini 0 57,53
2 Vincas Civinskas Chazo E.Civinskas Lietuva 0 57,62
3 Krista Kliesmete Carlson 108 Elīna Raščevska JJS 0 58,8
4 Guna Vasiļjeva Cristāls G. Vasiļjeva JJS 0 65,25
5 Mārtiņš Ernests Pilders Zwarovski-z JSK Zāgkalni 0 65,62
6 Dangis Rakauskas Erthina Lietuva 0 66,18
7 Krista Kliesmete Fumo Twirre Indra Neretniece JJS 0 68,53
8 Sintija Semeņkova Consensus JSK Kriķi 1 71,36
9 Aleksandrs Šakurovs Arturo RJSK 1 71,87
10 Liudvikas Šalna Heksalis L.Bogomoilikovas Lietuva 4 51,88
11 Simas Puzauskas Ceilona 4 55,66
12 Sintija Semeņkova Carlos Z Edgars Treibergs JSK “Kriķi” 4 58,17
13 Indrek Lootus O’boras jeunesse Igaunija 4 58,55
14 Guna Vasiļjeva Godiva Andrejs Rodins JJS 4 58,74
15 Janely Saar Thobias Lauwes Forever Igaunija 4 59,87
16 Andis Vārna Celestial Patrīcija Kokina Sporta klubs Quattro 4 60,54
17 Eva Fībiga Parnell Argus Igors Skoks TOP SPORT 4 63,2
18 Vincas Civinskas Estetika E.Civinskas Lietuva 4 65,42
19 Anna Annija Alsiņa Krīgers A. Stafecka z/s “‘Tīraines staļļi” 5 69,19
20 Eva Fībiga Acadio Igors Skoks TOP SPORT 5 71,28
21 Madara Pētersome Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis 8 60,59
22 Guntars Siliņš Fleedwood L.Kligina  JSK “Mežstrazdiņi” 8 63,89
23 Vincas Civinskas Glossy v P.Jankūnas Lietuva 8 68,89
24 Kate Ansone Rigonda Kate Ansone Sport De Lux 9 69,71
25 Krista Kliesmete Avensine Petras Jankunas JJS 9 71,96
26 Mārtiņš Ernests Pilders Gammon-Paola JSK Zāgkalni 9 72,99
27 Andis Vārna Conquesta Madara Blumbaha Sporta klubs Quattro 12 57,8
28 Vincas Civinskas A Sail SET P.Jankūnas Lietuva 12 59,49
29 Ģirts Bricis Garvey Sport De Lux 12 64,84
30 Beāte Laseviča Le Mexico SIA Kanga JJS 12 67,01
31 Monika Cālīte Lemon Squash Monika Cālīte SK Top Sport 12 68,12
32 Karol-Kenneth Lootus Coolman Igaunija 14 76,61
33 Linda Josta Dežavu Inga Josta JSK ”IES” 15 93,61
34 Līga Pētersone Liberts SIA Princis JSK Princis 28 64,58
35 Erlandas Mikenas Contargos Blue Lietuva izst

 

MARŠRUTS NR. 7A   jātniekiem līdz 16 g.v.        
    105 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.)    
             
Vieta Vārds Zirgs Zirga īpašnieks Komanda S.P Laiks
1 Tīna Dreimane Picasso JJSK Meždruvas-1 0 53,93
2 Anna Annija Alsiņa Princis SIA Muitnieki z/s “‘Tīraines staļļi” 0 56,28
3 Tīna Dreimane Luis JJSK Meždruvas-1 0 58,47
4 Elizabete Griķe Ledions SIA “Mālnieki” Mēmeles JSK 0 59,25
5 Denīze Hazane Dinella RIT Team RIT Team 0 65,13
6 Adriāna Anna Arāja Conterina A.A.Arāja RJSK Sport de Lux 0 65,68
7 Ance Anna Katkovska Falko Anitra Eglīte JJS 0 66,18
8 Madara Kalve Laska S. Šakurovs Rīgas jātnieku klubs 0 67,46
9 Daniela Brinke Pikarda A.Brinke JJS 0 68,12
10 Sofija Grīnvalde Karmena Sofija Grīnvalde TOP SPORT 1 69,68
11 Aleksandra Zumente Chandra H Kate Ansone Sport De Lux 4 55
12 Kristina Zomera Quanta Costa 12 K.Zomera JSK Mustangs 4 56,59
13 Kitija Bilinska Kamerona E.Bilinskis JJS 4 58,52
14 Agnese Kroiča Luzi Iveta Kroiča Veti Active 4 60,35
15 Elīna Kalniņa Funny Grace R.Jurašs Valmiermuižas JS 4 64,08
16 Santa Vibāne Dreifs SIA “Princis” JSK “Princis” 4 67,11
17 Anna Juraša Amanda Viana R.Jurašs Valmiermuižas JS 4 67,55
18 Annija Ane Alders Jānis Anis JK”Erceni” 4 67,8
19 Tīna Rodina Godiva Andrejs Rodins JJS 5 69,37
20 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango A. Vasiļjevs JSK Mustangs 6 74,45
21 Gabriela Austwick Tallisman Picabello Z JJS JJS 8 60,78
22 Elizabete Skudra Palse Almants Skudra SK GK Sports 8 62,32
23 Anna Līne Leila Diāna Kics Z/s Tīraines staļļi 8 62,36
24 Kitija Bilinska Nilla E.Bilinskis JJS 8 66,35
25 Karīna Belonova Kadrills SIA “Princis” JSK “Princis” 9 69,1
26 Grēta Martina Endola Leandra ll D.Javorivska Z/S Tīraines staļļi 11 77,37
27 Denīze Hazane Contiki S.Grišina RIT TEAM 12 65,09
28 Darja Berkova  Kardināls Rišeljē  A.Blauberga Z/S Tīraines staļļi 13 72,9
29 Elīza Stauža Chanel D.Ozols LPJSK 14 75,84
30 Anna Annija Alsiņa Amarilla Rose B.Kisiela z/s “‘Tīraines staļļi” 16 61,1
31 Madara Pētersome Lilions SIA Princis JSK Princis 16 61,22
Keitija Tukiša Dakāra SIA “Mālnieki” Mēmeles JSK izsl
Džuljeta Jēkabsone Contests Diāna Zepa JSK Kriķi izsl
MARŠRUTS NR. 7B jātniekiem ar zirgiem līdz 5 g.v. TURNĪRA IESKAITE      
    105 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.)    
             
Vieta Vārds Zirgs Zirga īpašnieks Komanda S.P Laiks
1 Vincas Civinskas Diona L.Bogomoilikovas Lietuva 0 59,71
2 Anete Potošova For Pleasure II 0 67,77
3 Beāte Laseviča Liviana B.Laseviča JJS 0 69,01
4 Simas Puzauskas Bailando Lietuva 0 70,75
5 Andis Vārna Hapardie SIA FANTASY UNICORN Sporta klubs Quattro 0 73,29
6 Linda Josta Alter Ego S.Bertraitis JSK IES 0 73,34
7 Liene Krūmiņa Geiša L.Krūmiņa JJS 4 64,29
8 Aiste Nefedjevaite Bazilijus Sigitas Petratis Audruvis 4 67,17
9 Andis Vārna Lerikona SIA 3 Vītolu Staļļi Sporta klubs Quattro 4 68,66
10 Anna Ruķere Cleo Raimonds R. Sport De Lux 4 70,82
11 Laila  Žilinska Harvie Raimonds R. Sport de Lux 4 71,52
12 Linda Josta Itermia S.Bertraitis JSK IES 4 73,38
13 Sofija Balabka Carleone Sofija Balabka JSK Kriķi 7 82,18
14 Andis Vārna Calagrand SIA 3 Vītolu Staļļi Sporta klubs Quattro 8 64,47
15 Kotryna Kalaciovaite Into the Sky Lietuva 8 66,35
16 Ģirts Bricis High Hopes Sport De Lux 8 66,66
17 Indrek Lootus Mabaloe Igaunija 8 68
18  Aleksandra Voitenko  Hamilton V.Voitenko JSS Kleisti 8 86,02
19 Terēze Šeniņa Contura Aiga Šeniņa JSK Eridana 9 75,26
20 Eva Fībiga Artoss Kate Prizeva TOP SPORT 10 81,6
21 Vadims Blažēvičs Levante SIA 3 Vītolu Staļļi JSK Eridana 11 82,7
22 Nikolajs Zaicevs Agrīna Jānis Jurašs Burtnieku Z/A 12 66,81
23 Valts Segliņš Romen Aleksandrs Šakurovs Rīgas jātnieku sporta klubs 12 71,39
24 Raimonds Ruķeris Maykel Raimonds R. Sport De Lux 13 76,21
25 Valters Celms Caransa D. Govinčuka JSS Kleisti 15 83,3
26 Helene Isabell Yndestad Tik Tak Jan Ramstad YR SportHorses 16 73,59
a/k Krista Kliesmete Chalou Indra Neretniece JJS 29 77,34
Kamile Berzonskyte Martinis Lietuva izsl
Terēze Zalte Gandora Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” izsl
Anna Ruķere Hoogheid Raimonds R. Sport de lux izsl
Linda Ansule Humphry L. Ansule Z/S Lielceri izsl
Krista Kliesmete Chalou Indra Neretniece JJS izst
MARŠRUTS NR. 7C          
             
             
Vieta Vārds Zirgs Zirga īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Gelinta Apse Leksija Lilu Gelinta Apse JSK Demora 0 56,7
2 Unda Egendorfa Lēdija Gelinta Apse JSK Demora 0 63,03
a/k Gabriela Austwick Tallisman Picabello Z JJS JJS 0 65,4
3 Egita Caune Gotika E.Caune JSK “Mustangs” 0 66,38
4 Aiste Berzonskyte Donerhalda Lietuva 0 68,65
5 Maija Elizabete Smirnova Lavella Jānis JuraÅs Burtnieku Z/A 1 69,26
a/k Kamile Berzonskyte Martinis Lietuva 3 81,16
6 Elvina Vasaliauskaitė Eureka E.Vasalauskaitė/J.Jankauskiene Lietuva 4 60,54
7 Guna Vasiļjeva Cartjē Karīna Kļaviņa Līcīte JJS 4 61,04
a/k Ance Anna Katkovska Falko Anitra Eglīte JJS 4 62,3
8 Linda Mežgaile Gīrs A. Šakurovs Rīgas jātnieku klubs 5 69,79
9 Linda Ansone Niangāra JSK Princis 5 70,66
10 Guna Vasiļjeva Lotuss Iveta Ēdolfa JJS 5 71,31
11 Erlandas Mikenas Tinstar Von Dalwigk Z Lietuva 5 71,85
12 Guna Gavare Gigi Go RANCHOGLORIJA. 8 64,02
13 Guna Gavare Gorego RANCHOGLORIJA. 9 70,03
14 Kotryna Kalaciovaite Paukste Lietuva 12 60,67
15 Elizabete Reinholde Lalibela JJS 12 66,34
16 Sabīne Siliņa Graziano S Natālija Siliņa  JSK “Mežstrazdiņi” 12 81,69
17 Artūras Stonkus Campari Unda Egendorfa JSK Demora 16 67,33
18 Nanete Laima Ozola Roberts Lī Nanete Laima Ozola JSK Princis 16 68,87
19 Sintija Semeņkova Klondaik JSK Kriķi 19 78,38
20 Linda Josta Agilera Sergejs Bertaitis JSK ”IES” 25 86,87
21 Anna Annija Alsiņa Alazārs A.Blauberga z/s “‘Tīraines staļļi” 28 62
22 Dinija Poikāne Dallasa Z/s Sandas RVA 34 73,28
Katerīna Agapova San Paijs Baiba Grivite ALJK izsl
MARŠRUTS NR. 8 110 cm, ātruma maršruts (Art. 267). Nogāzi-steidzies,  bez ierobežojumiem 
             
Nr. Vārds Zirgs Zirga īpašnieks Komanda P. Laiks
1 Tīna Dreimane Picasso JJSK Meždruvas-1 24 63,48
2 Agnese Kroiča Luzi Iveta Kroiča Veti Active 24 74,33
3 Kristina Zomera Quanta Costa 12 K.Zomera JSK Mustangs 23 62,55
4 Grēta Martina Endola Leandra ll D.Javorivska Z/S Tīraines staļļi 22 66,56
5 Aiste Nefedjevaite Bazilijus Sigitas Petratis Audruvis 22 67,65
6 Anete Potošova For Pleasure II 21 62,21
7 Valters Celms Caransa D. Govinčuka JSS Kleisti 21 63,53
8 Kitija Bilinska Nilla E.Bilinskis JJS 21 65,61
9  Aleksandra Voitenko  Hamilton V.Voitenko JSS Kleisti 21 66,49
10 Anna Annija Alsiņa Krīgers A. Stafecka z/s “‘Tīraines staļļi” 21 68,23
11 Terēze Zalte Kaprīze Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 21 68,83
12 Adriāna Anna Arāja Conterina A.A.Arāja RJSK Sport de Lux 20 62,59
13 Anna Līne Leila Diāna Kics Z/s Tīraines staļļi 20 62,95
14 Denīze Hazane Contiki S.Grišina RIT TEAM 20 63,82
15 Aiste Nefedjevaite Carla D’Or Sigitas Petratis Audruvis 20 65,04
16 Sintija Grunštoka Cipra Aleksejs Pravdins JSK Princis 20 65,41
17 Aiste Nefedjevaite Calvin D’Or Sigitas Petratis Audruvis 20 65,44
18 karol-kenneth lootus coolman Igaunija 20 99,77
19 Annija Ane Alders Jānis Anis JK”Erceni” 19 62,2
20 Terēze Zalte Gandora Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 19 62,37
21 Beāte Laseviča Liviana B.Laseviča JJS 19 63,95
22 Dangis Rakauskas West Park S Lietuva 19 64,54
23 Tīna Dreimane Luis JJSK Meždruvas-1 18 62,17
24 indrek lootus mabaloe Igaunija 18 62,22
25 Daniela Brinke Pikarda A.Brinke JJS 18 63,12
26 Madara Pētersome Lilions SIA Princis JSK Princis 18 64,14
27 Helene Isabell Yndestad Caspian Sigitas Petratis Audruvis 18 95,22
28 Kotryna Kalaciovaite Paukste Lietuva 17 62,12
29 Vadims Blažēvičs Levante SIA 3 Vītolu Staļļi JSK Eridana 17 66,63
30 Simas Seilius Milkey way de goedereede Lietuva 17 67,68
31 Elīza Stauža Chanel D.Ozols LPJSK 17 72,65
32 Erlandas Mikenas Contargos Blue Lietuva 16 63,31
33 karol-kenneth lootus wispher d Igaunija 16 65,69
34 Simas Seilius Burbonas Lietuva 15 61,13
35 Artūras Stonkus Campari Unda Egendorfa JSK Demora 15 62,43
36 Anna Ruķere Hoogheid Raimonds R. Sport de lux 14 63,02
37 Nanete Laima Ozola Roberts Lī Nanete Laima Ozola JSK Princis 11 64,41
Raimonds Ruķeris Cananero Raimonds R. Sport De Lux izst
Aleksandra Zumente Chandra H Kate Ansone Sport De Lux izsl
Ieva Katrīna Apalupa Skandi I.K.Apalupa JK Erceni izsl
Terēze Šeniņa Contura Aiga Šeniņa JSK Eridana izsl
MARŠRUTS NR. 9   bez ierobežojumiem      
      120 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.)    
             
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Komanda S.P. Laiks
1  Elizabete Krista Juraša Lagūna N LS SIA Z/A Kocēni 0 64,5
2 Mārtiņš Ernests Pilders Cavallo JSK Zāgkalni 0 64,64
3 Vincas Civinskas A Sail SET ND Lietuva 0 64,95
4 Indrek Lootus O’boras jeunesse Igaunija 0 64,97
5 Dangis Rakauskas Erthina Lietuva 0 69,92
6 Krista Kliesmete Fumo Twirre KWPN JJS 0 69,98
7 Sabīne Siliņa Fantast  JSK “Mežstrazdiņi” 0 70,64
8 Anna Arhipova Dinella RIT Team 0 70,96
9 Krista Kliesmete Avensine LS JJS 0 72,72
10 Kitija Kreišmane Linkolns LS JSK Mustangs 0 77,49
11 Eva Fībiga Parnell Argus Hanoveras TOP SPORT 4 73,38
12 Tatjana Rezņuka Arribas T Mežstrazdini 4 75,73
13 Guna Vasiļjeva Godiva LS JJS 8 66,12
14 Vincas Civinskas Glossy v KWPN Lietuva 8 69,76
15 Karol-Kenneth Lootus Coolman Igaunija 8 72,26
16 Līga Pētersone Liberts LATV JSK Princis 8 77,89
17 Erlandas Mikenas Contargos Blue Lietuva 12 77,29
18 Anna Annija Alsiņa Krīgers LW z/s “‘Tīraines staļļi” 13 80,42
19 Anna Annija Alsiņa Princis LW z/s “‘Tīraines staļļi” 24 71,96
20 Linda Josta Lugano LS JSK IES 25 96,17
21 Beāte Laseviča Le Mexico Ls JJS 32 72,84
Monika Cālīte Lemon Squash HANN SK Top Sport izsl
Madara Pētersome Kapteinis Cukurs LV JSK Princis izsl
Linda Josta Dežavu LW JSK ”IES” izsl

 

MARŠRUTS NR. 10 bez ierobežojumiem            
    līdz 130 cm (Art. 238.2.2)          
                 
Vieta Vārds Zirgs Zirga īpašnieks Komanda S.P. Laiks P S.P. Laiks
1 Sintija Semeņkova Clair de Lune Edgars Treibergs JSK “Kriķi” 0 75,63 0 52,34
2 Indrek Lootus O’boras jeunesse Igaunija 0 79,58 izst
3 Andis Vārna Conquesta Madara Blumbaha Sporta klubs Quattro 1 84,2
4 Eva Fībiga Parnell Argus Igors Skoks TOP SPORT 4 77,75
5 Simas Puzauskas Ceilona 4 79,55
6 Vincas Civinskas Chazo E.Civinskas Lietuva 4 79,59
7 Tatjana Rezņuka Arribas T Mežstrazdini 4 80,46
8 Sintija Semeņkova Carlos Z Edgars Treibergs JSK “Kriķi” 4 82,5
9 Sintija Semeņkova Consensus JSK Kriķi 5 85,08
10 Guna Vasiļjeva Cristāls G. Vasiļjeva JJS 5 85,09
11 Liudvikas Šalna Heksalis L.Bogomoilikovas Lietuva 8 74,26
12 Laura Gustsone Cadesta L.Gustsone RJSK Sport de Lux 8 77,4
13 Mārtiņš Ernests Pilders Cavallo JSK Zāgkalni 8 77,75
14 Vincas Civinskas Estetika E.Civinskas Lietuva 9 83,16
15 Krista Kliesmete Carlson 108 Elīna Raščevska JJS 12 74,66
16 Sabīne Siliņa Kalgari J.Mežnieks  JSK “Mežstrazdiņi” 12 75,92
17 Andis Vārna Celestial Patrīcija Kokina Sporta klubs Quattro 13 86,16
18 Eva Fībiga Acadio Igors Skoks TOP SPORT 14 89,36
19 Dangis Rakauskas Erthina Lietuva 16 78,17
20  Elizabete Krista Juraša Lagūna N SIA IGL SIA Z/A Kocēni 16 81,57
Aleksandrs Šakurovs Arturo RJSK izsl
Anna Arhipova For Sale RIT Team RIT Team izst
MARŠRUTS NR. 11                
                   
                   
Vieta Vārds Zirgs Zirga īpašnieks Komanda S.p Laiks S.pII Laiks Kopā
1 Magdalena Pildere Cielaviņa JSK Zāgkalni 0 41,14 0 15,49 0
2 Alise Lūse Veto Maira Čakstiņa JSK Demora 0 37,62 0 16,68 0
3 Natālija Siliņa Agava  JSK “Mežstrazdiņi” 0 33,36 0 17,23 0
4 Anna Līne Raela Z/s Tīraines staļļi 0 37,61 0 18,36 0
5 Samanta Kausiņa Dūja Gelinta Apse JSK Demora 0 39,69 0 19,47 0
6 Beatrise Balama Safety Glory Anita Austvika JJS 0 40,57 0 19,91 0
7 Piibe Lohuaru Lisette K.Vaikma Igaunija 0 39,84 0 20,48 0
8 Anželika Aļabjeva Paparacci G.Stolovska Z/s Tīraines staļļi 0 39,29 0 20,88 0
9 Rēzija Palma HUGO Anna Stafecka Z/S Tīraines staļļi 0 40,42 0 21,04 0
10 Iveta Ēdolfa Lotuss Iveta Ēdolfa JJS 2 53,18 1 33,89 3
11 Anna Čakstiņa Veto Maira Čakstiņa JSK Demora 0 35,94 4 16,64 4
12 Renāte Kačerovska Pesņar JSK Viktorija 4 40,61 0 19,41 4
13 Sofija Nikolajenko Magnolija Inese Dmitrijeva Mustangs 4 40,05 0 19,6 4
14  Elisabeth Käbin Anette G.Vainsalu Igaunija 0 42,6 4 21,64 4
15  Elisabeth Käbin Rokit K.Vaikma Igaunija 4 46,09 0 22,36 4
16 Linda Satiņa amanda Ieva Saitiņaa 0 36,97 4 23,19 4
17 Elīna Balandina Atēna JSK Viktorija 4 38,56 0 23,21 4
18 Beatrise Balama Grengiro Devo JJS JJS 4 39,66 0 25,65 4
19 Amanda Šumska lendvajs Ieva Saitiņaa 4 41,9 0 27,61 4
20 Beatrise Kisiela Amarilla Rose B.Kias z/s “‘Tīraines staļļi” 4 45,56 0 28,11 4
21 Zoja Krisko Dūja Gelinta Apse JSK Demora 4 37,1 0 28,2 4
22 Linda Ansule Humphry L. Ansule Z/S Lielceri 3 57 1 35,87 4
23 Rūta Dāboliņa Cartje JJS 5 48,51 0 26,32 5
24 Grettel Vainsalu Anette G.Vainsalu Igaunija 0 43,1 5 33,53 5
25 Zoja Krisko Feja Gelinta Apse JSK Demora 6 53,53 0 20,46 6
26 Kate Laicāne lendvajs Ieva Saitiņaa 8 40,33 0 26,51 8
27 Marta Tomasa Robins Elīna Tomasa Z/s Tīraines staļļi 9 48,26 0 22,06 9
28 Sofija Nikolajenko Loids Mustangs 12 66,73 0 25,19 12
29 Ilze Jansone Pascal Andrius Petrovas ZS Lielceri izsl izsl
30 Alise Lūse Feja Gelinta Apse JSK Demora izsl izsl