VANILLA TRAVEL TURNĪRS KONKŪRĀ  I posms 27.05.2017.      
MARŠRUTS NR.1 – vadības maršruts      
Vārds, uzvārds Zirgs Komanda Vērtējums
Jekaterina Vencele Lakijs JK Mežezeri teicami
Polīna Obrazeja Rabana Z/s Tīraines staļļi teicami
Vanessa Samuševa Žirafis JSK Gaita teicami
Luīze Lamberte Efekts Z/s Tīraines staļļi teicami
Māra Mūrmane Tims JJS teicami
 Guna Palma Rabana Z/s Tīraines staļļi teicami
Liāna Dukāte Domino JSK Gaita teicami
Ketrina Upīte – Geistarde Lakijs JK Mežezeri teicami
Agate Lasmane Tims JJS teicami
Aleksandra Rusiņa Rabana z/s “‘Tīraines staļļi” teicami
Rūta Treimane Elmo JJS teicami
Kristīna Kviese Kristofers Robins JJS teicami
Kerija Līva Nikrence Efekts Z/s Tīraines staļļi teicami
Margarita Binde Kristofers Robins JJS ļoti labi
Anna Vivita Briede Pesņar JSK Viktorija ļoti labi
Gabriela Austwick Rozmarīns JJS ļoti labi
Elīna Zāle Tims JJS labi
Veronika Ščupova Lakrosa JK Mežezeri labi
Emilija Skurjat Lakijs JK Mežezeri labi
Maija – Magnolija Koptenkova Potenciāls JK Mežezeri labi
Artūrs Aleksejevs Lakijs JK Mežezeri labi
Aija Avitane-Kamerona Marko Z/s Vecpuki labi
Haralds Zāle Kristofers Robins JJS labi
Maija – Magnolija Koptenkova Lakrosa JK Mežezeri labi
Olivia Paurniete Lakijs JK Mežezeri labi
Katrīna Binde Kristofers Robins JJS labi
Megija Sargsjane Dragreiss Biedrība “Zelta rati” gandrīz labi

 

MARŠRUTS NR.2  TURNĪRA IESKAITES maršruts jātniekiem līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem         
    60 cm. Ideālais laiks – 300 m/min              
V. Vārds, uzvārds Zirgs Šķirne Krāsa Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks Starp
1 Markuss Roberts Vasiļjevs Minkakatinka DR Ruda Mac Namara A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0 49,57 0,43
2 Tīna Dreimane Arafats JJSK Meždruvas-1 0 49,53 0,47
āk Anna Šellere Clear Sky’s Wind-Arrow Clair De Lune Irasir Michael Mildner JSK “Telfas” 0 49,01 0,99
āk Linda Josta Copelli OLD Sirma Corall Ertigal Flight S.Bertraitis JSK IES 0 48,20 1,80
āk Linda Ansule Humphry Ultimo Guidam Z/S Lielceri 0 48,07 1,93
āk Linda Josta Landini LS Bēra Londons Apollo S.Pētersone JSK IES 0 48,06 1,94
3 Elizabete Voika Tims ponijs JJS 0 47,81 2,19
4 Leonards Muižnieks Amanda JSK Kriķi 0 47,69 2,31
5 Rūta Treimane Tims ponijs JJS 0 47,66 2,34
āk Dinija Poikāne Lukss LS Dūkana Lebrons Latvāns A.Blauberga RVA 0 45,62 4,38
6 Magdalēna Pildere Efeja T.Rezņuka JSK Zāgkalni 0 45,60 4,40
7 Piibe Lohuaru Lisette ponijs K.Vaikma Igaunija 0 45,32 4,68
āk Olga Šellere El Greko Giness Embargo Olga Šellere JSK “Telfas” 0 44,12 5,88
8 Grettel Vainsalu Anette ponijs G.Vainsalu Igaunija 0 43,97 6,03
9 Nikola Marčenkova Kursa PV Rudi dārka Bambīno SIA “Mālnieki” Mēmeles JSK 0 43,87 6,13
10 Līva Dreimane Armastus JJSK Meždruvas-1 0 42,76 7,24
āk Barbora Vėtra Petraitytė Pyramus Grey Heops Beg XX Sigitas Petratis Lietuva 1 53,61 3,61
11 Anna Greitāne Armastus JJSK Meždruvas-1 2 54,01 4,01
12 Renāte Kačerovska Dambo ponijs JSK Viktorija 2 56,35 6,35
13 Lote Veide Dambo ponijs JSK Viktorija 2 56,36 6,36
āk Sintija Pučkova Parkūrs Biedrība “Zelta rati” 3 61,87 11,87
āk Eva Lāce Stalidzāne Country LS bēra ABC Clerus Macho KW Burtnieku Z/A Burtnieku Z/A 4 48,54 1,46
āk Anna Šellere Colinda Colards Levantos I SIA “3 Vītolu staļļi” JSK “Telfas” 4 47,52 2,48
14 Patrīcija Liberte Arafats JJSK Meždruvas-1 4 47,32 2,68
15 Vanessa Samuševa Žirafis ponijs JSK Gaita 4 44,74 5,26
16  Elisabeth Käbin Anette ponijs G.Vainsalu Igaunija 4 41,70 8,30
Nadezda Krasnika Canterlot Z LT BERA Choros N.Krasnika Zelta Pakavs” izsl
Anastasija Markova Canterlot Z LT BERA Choros N.Krasnika RJSK Kleisti izsl
Ennija Karandašova Degsme LS Gerduss Dodži Ieva Rauzāne JSK Zelta pakavs

 

MARŠRUTS NR. 3                  
  80 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem              
                     
Nr. Vārds Zirgs Šķirne Krāsa Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
1 Kristina Zomera Quanta Costa 12 Westf Bēra K.Zomera JSK Mustangs 0 39,10
1 Jūratė Civinskaitė Fobas Old Forester Arking J. Civinskaitė Lietuva 0 39,34
2 Sabīne Siliņa Erle  JSK “Mežstrazdiņi” 0 40,81
2 Markuss Roberts Vasiļjevs Minkakatinka DR Ruda Mac Namara A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0 40,87
3 Markuss Roberts Vasiļjevs Flamenko LS Bērs Fans A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0 44,89
3 Velta Romāne Klasika LS Bēra Capatino Disko A.Vārna JSK Kriķi 0 45,38
4 Elīna Kalniņa Funny Grace Pfalz bēra Fouquet Charisma R.Jurašs Valmiermuižas JS 0 45,93
4 Inese Tītmane Vendija JSK Viktorija 0 46,03
5 Terēze Zalte Kaprīze LS sirma Cattio Malahīts Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 0 47,51
5 Dinija Poikāne Dallasa LS Sirma Disputs Primārs Z/s Sandas RVA 0 48,08
6 Diāna Miķelsone Zarien N KWPN Bēra Osmium Bazuin A. Pavlovskis JJS 0 48,46
6 ANNIJA ELĪZA STABIŅA ŠTORMAS LIETUVOS JOJAMIEJI DŪKANS PUARO VERDENAS SINTIJA DUŠELE JSK DROSTALAS 0 48,48
7 Baiba Baltgalve Pesņar JSK Viktorija 0 48,61
8  Katrīna Vīgupe Ekvadora Emirs Dozators Z/s Vecpuki 0 49,32
9 Sofija Balabka Carleone bēra Caleo Aromāts Sofija Balabka JSK Kriķi 0 49,87
10 Anna Juraša Amanda KWPN bēra SOLITAIR CAVALIER R.Jurašs Valmiermuižas JS 0 49,93
11 Amanda Emīlija Bērziņa Geita N.Beļskis Z/s “Priežkalni” 0 50,03
12 Linda Josta Alter Ego LS Sirma Acobat III Lear S.Bertraitis JSK IES 0 51,04
13 Agnija Janele Diamonda LS Ruda Devilux Fibrīns Z/S Kalnblāķi Z/A Kocēni 0 51,45
14 Martiņš Pilders Dont Worry Dreik Melns Aiva Muktupaule JSK Zāgkalni 0 52,6
15 Guna Vasiļjeva Lotuss LS Bēra Leston Rends Iveta Ēdolfa JJS 0 52,86
16 Inese Tītmane Pesņar JSK Viktorija 0 52,90
17 Anna Betija Žīle Kapitanija Old t.bēra Braun Silvio Anda Ķeņģe “Gaujas krasti” 0 52,98
18 Līva Balode Grens JJS 0 53,77
19 Helena Toomingas Bigija LS Bēra Priit Toomingas JSK EquiLat 0 54,88
20 Estere Ošeniece Krēta LS sirma Cattio Doms Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 0 55,07
21 Eva Lāce Stalidzāne Evanss LS ruda Eksperts Atrejs Jānis Jurašs Burtnieku Z/A 0 55,87
22 Amanda Emīlija Bērziņa Dominiks Z/s “Priežkalni” 0 56,22
23 Valts Segliņš Antares LS Sirms A. Šakurovs Rīgas jātnieku klubs 0 56,58
24 Jolanta Adamsone Histra LJAA 0 58,28
25 Marta Brūniņa Buila Grand Gru LS Ruda Cattio Guido Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 0 58,44
26 Marta Līva Tomasa Robins Elīna Tomasa Z/s Tīraines staļļi 0 58,94
27 Amanda Zariņa Darling of Fortuna Ls T.Bēra JSK: EquiLat” 0 59,00
28 Anna Šellere Colinda Colards Levantos I SIA “3 Vītolu staļļi” JSK “Telfas” 0 59,09
29 Marija Kiseļova Peri LS Dūkana Princis Leons Marija Kiseļova Z/S Lielceri 0 59,97
30 Kristija Anna Kalniņa Avokado LS Tumši bēra Avogardo_N Calando IV Kristina Anna Kalniņa Mēmeles JSK 0 60,57
31 Linda Josta Landini LS Bēra Londons Apollo S.Pētersone JSK IES 0 61,98
32 Krista Kliesmete Dona Carleone LS t. Ruda Centuryo Disko Ilze Krūmiņa JJS 1 62,21
33 Gabriela Austwick Safety Glory Ls JJS 1 62,37
34 Elena Makarauskienė Cosmic Monster Hol bay Carrico Con Air Makarauskai Lietuva 1 63,39
35 Jānis Celmiņš Goldvinga Ls Gvidons Dozators Z/s Vecpuki 1 63,72
36 Iginas Macevicius Nuorum BWP bay Dior Quorum De Laubry G. Brijunas Lietuva 1 64,04
37 Andrius Buzas Hide Paola KWPN bay Numero Uno Mantovani G. Brijunas Lietuva 1 64,29
38 Iginas Macevicius Niblesse BWP bay Dior Blue Boy G. Brijunas Lietuva 2 68,19
39 Tatjāna Rezņuka Caberne Savignon Corall  JSK “Mežstrazdiņi” 2 69,79
40  Aigars Bregže  Lektra LS Tumši bēra Priit Toomingas Z/S Lielceri 3 72,45
41 Tīna Dreimane Luis JJSK Meždruvas-1 4 40,86
42 Una Adamoviča Revija LS Bēra Slana – Radiant Capatino A.Vārna JSK Kriķi 4 40,90
43 Anna Līne Raela Z/s Tīraines staļļi 4 43,42
44 Žanna Metus Asterix LS Bērs A.Vasiļjevs JSK Mustangs 4 47,45
45 Ņikita Aleksejevs Dont Worry Dreik Melns Aiva Muktupaule RIT TEAM 4 49,95
46 Magdalēna Pildere Efeja T.Rezņuka JSK Zāgkalni 4 50,62
47 Loreta Elnione Centebo LS Sirma Centuryo Bold Indian Dārta Nikuļceva SK GKSports 4 53,13
48 Baiba Baltgalve Malta JSK Viktorija 4 53,29
49 Terēze Šeniņa Contura LS Dūkana CAPTAIN VINTAS Aiga Šeniņa JSK Eridana 4 54,07
50 Ieva Ziemele Ideāls  JSK “Mežstrazdiņi” 4 54,74
51 Linda Josta I.Termie KWPN Bēra Den Ham Blue Voltaire S.Bertraitis JSK IES 4 55,47
52 Zane Adiene Domino JSK Gaita 4 56,79
53 Linda Josta Copelli OLD Sirma Corall Ertigal Flight S.Bertraitis JSK IES 4 57,00
54 Diāna Miķelsone Kavasake LS Ruda Kemirs Disko A. Sauša JJS 4 58,14
55 Anna Šadovska Vīgante LS bērs Winterwald Ako RIT TEAM 4 58,29
56 Anni Mägi Rokit ponijs K.Vaikma Igaunija 4 59,30
57 Maruta Bērziņa Pērle Akācija LS Bēra Passi Querides JK Erceni 4 59,47
58 Linda Josta Altuss LS Sirma Acobat III Lobby-B S.Bertraitis JSK IES 4 59,59
59 Eva Lāce Stalidzāne Country LS bēra ABC Clerus Macho KW Burtnieku Z/A Burtnieku Z/A 5 62,55
60 Roberts Škapars Langusts JSK Kriķi 5 62,65
61 Nikolajs Zaicevs Agrīna LS t.bēra Akapulko Gigants Jānis Jurašs Burtnieku Z/A 5 64,04
62 Anna Šellere Clear Sky’s Wind-Arrow Clair De Lune Irasir Michael Mildner JSK “Telfas” 6 66,57
63 Terēze Zalte Gandora LS bēra Gaultjērs Cattio Zirgaudzētava Kocēni “Zirgaudzētava Kocēni” 6 67,81
64 Linda Ansule Humphry Ultimo Guidam Z/S Lielceri 7 73,44
65 Dinija Poikāne Lukss LS Dūkana Lebrons Latvāns A.Blauberga RVA 8 52,47
66 Stefanija Podgornaja Potenciāls Princis Fotons – Saitons JK Mežezeri 8 57,17
67 Piibe Lohuaru Lisette ponijs K.Vaikma Igaunija 8 61,98
68 Linda Kadeka-Harkova Leandra Ls Sirma Lebrons R. Adermie 58 A.Blauberga Z/s Tīraines staļļi 8 75,04
69 Vadims Blažēvičs Contura LS Dūkana CAPTAIN VINTAS Aiga Šeniņa JSK Eridana 8 75,47
70 Elvina Vasaliauskaitė Eureka LJ bėra Espri Leon E.Vasalauskaitė/J.Jankauskiene Lietuva 9 64,82
71 Rolands Kalnājs Retro Lui Ls T.Bēra Rondo Lobby-B Marija Jakovļeva LJAA 9 81,57
72 Annija Vārna Acapulko LS Bēra Antonio Cento A.Vārna JSK Arizona 12 42,54
73 Olga Šellere El Greko Giness Embargo Olga Šellere JSK “Telfas” 12 60,12
74 Diāna Miķelsone Caskada Lī LS Sirma Calliano Lear SIA Fito Al JJS 16 76,8
75 Sniedze Robiņa Winnzy Anna Beļska-Seile. Z/s “Priežkalni” 24 50,41
76 Beatrise Balama Grens JJS izsl.
77 Vadims Blažēvičs Levante Old bēra LEVANTOS I ABKE SIA 3 Vītolu Staļļi JSK Eridana izsl.
78 Kotryna Kalaciovaite INTO THE SKY OMHG KWPN brown Don Diablo Hold up Premier Vaidas Gudelis Lietuva izsl.
79  Elisabeth Käbin O’Hera ponijs M.Käbin Igaunija izsl.
80 Elza Elizabete Matule Chevers LS Bēra Chicos Son Vāgners A. Blauberga Z/s Tīraines staļļi izsl.
81 Anna Stavrova Lakrosa Lakijs Concord JK Mežezeri izsl.
82 Sintija Pučkova Parkūrs Biedrība “Zelta rati” izsl.
83 Jānis Celmiņš Frīna Ls Furioso Rietums Z/s Vecpuki izsl.
84 Leonards Muižnieks Amanda JSK Kriķi izsl.
85 Agate Krista Kalniņa Dominiks Z/s “Priežkalni” izst.