Treneri

Treneri

Olga Vasiļeva

Olga Vasiļjeva

/Jauno jātnieku skolas trenere/

Olgai ar zirgiem ir saistīta visa dzīve. Jaunībā veiksmīgi startējusi sacensībās lecot šķēršļus līdz 130cm. Par treneri strādā jau 20 gadus, trenējot gan bērnus, gan pieaugušos dažādos attīstības līmeņos – gan iesācējus, gan pieredzējušākus jātniekus, kuri gatavi lekt līdz 130cm. Iepriekšējā darba pieredze iegūta strādājot zirgaudzētavā 16 gadus.
Olgas audzēkņi startēja dažāda līmeņa LEF sacensībās ar labiem sasniegumiem (gan konkūrā, gan iejādē), izpildot dažāda līmeņa sporta klases.
Trenere Olga uzskata, ka svarīgākais ir nevis rezultāts, bet vēlme jāt kontaktā ar zirgu, sadarbojoties un cienot viņu. Viņas uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem atrast šo kontaktu, kā rezultātā veidosies arī sasniegumi.

Andris Buklovskis

/Jauno jātnieku skolas staļļa pārvaldnieks un treneris/
Andris savu dzīvi saistīja ar zirgiem jau no 12 gadu vecuma. Jaunībā veiksmigi startēja sacensībās, lecot līdz 130cm. Strādā kā jaunzirgu treneriss jau 25 gadus. Jauno jātnieku skolā ir staļļa pārvaldnieks un trenē jaunajiem audzēkņiem un amatieriem jāšanas pamatus. Iepriekšējos gados ieguva darba pieredzi strādājot Krievijā, Vācijā, Francijā un Austrijā. Pavadījis profesionālos jātniekus starptautiskajās sacensībās Spānijā, Itālijā, Holandē, Čehijā, Slovākijā un citur.

Andris Buklovskis
unnamed

Guna Vasiļjeva

/Jauno jātnieku skolas trenere/

Ar zirgiem saistīta jau 17 gadus. Par treneri strādā 3 gadus, tomēr lielāko daļu laika velta jāšanas sportam un zirgiem. Ir C kategorijas sporta speciālista sertifikāts. Sacensību pieredze – līdz 130 cm nacionālā līmenī un arī neliela pieredze starptautiskā līmenī. Pārsvarā trenē konkūra jātniekus, tomēr pieredze ir arī iejādē – pamati zināmi. Pārsvarā trenē bērnus no 11 līdz 18 gadiem, bet būtībā vecumam nav nozīmes, ja vien ir vēlme un motivācija, tad viss sanāks. Jāšanas sportā pirmajā vietā ir zirgs un tā labklājība, tādēļ arī treniņos pievērš tieši tam lielu uzmanību. Māca sasniegt labāko iespējamo sadarbību starp zirgu un jātnieku, lai izkoptu abu kopējo potenciālu.

JJS darbinieki

Elīna Dzenuško

Elīna Dzenuško

Valdes locekle

Vilnis_Deklavs

Vilnis Deklavs

Saimnieciskās daļas vadītajs

 

12_33

Linda Žogota

Administratore

Māris Belovs

Zirgkopis

unnamed (1)

Edgars Treibergs

JJS konsultants

(LJF viceprezidents)

Olga Vasiļeva

Olga Vasiļjeva

Trenere

Valdis_Zāgmanis

Valdis Zāgmanis

Zirgkopis

unnamed

Zane Ģīle

Sacensību organizatore,

brīvprātīgā

Andris Buklovskis

Andris Buklovskis

Staļļa pārvaldnieks un treneris

Biruta_Babre

Biruta Babre

Zirgkope

unnamed

Guna Vasiļjeva 

Trenere