JJS Turnīra kopvērtējums pēc 1.posma
Jātnieki ar I un II grupas ponijiem
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Sintija Elizabete Apsīte JSK “Reiteri” 20
2 Anna Stavrova JSK “Imakas” 18
3 Anna Greitāne JJSK “Meždruvas-1” 16
4 Jana Zēberga JJS 14
5 Tīna Dreimane JJSK “Meždruvas-1” 12
6 Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK 10
7 Anna Līne z/s “Tīraines staļļi” 8
8 Anna Annija Alsiņa z/s “Tīraines staļļi” 6
9 Patrīcija Liberte JJSK “Meždruvas-1” 4
10 Magdalēna Pildere JSK “Zāgkalni” 3
11 Anna Arcihovska JSK “Zelta pakavs” 2
12 Ņikita Aleksejevs JJS 1

 

Jātnieki līdz 16 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Elizabete Maija Liepa JJSK “Meždruvas-1” 20
2 Tīna Dreimane JJSK “Meždruvas-1” 18
3 Berit Lehtsaar Viljandimaa RSK 16
4 Nikola Alīna Djubina BET 14
5 Kristīna Zomera JSK “Mustangs” 12
6 Marlen Ojaste EST 10
7 Josiine Vekram Vändra RSK 8
8 Linda Klovāne JSK “Princis” 6
9 Aleksandra Kalnozola z/s “Tīraines staļļi” 4
10 Sigita Rumberga z/s “Zemenes” 3
11 Anete Paula Stakinova RJSK “Sport De Lux” 2
12 Kristiina Tammeleht Pärnumaa RSK 1

 

Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda I posms
1 Annabel Lõuke Genius EST 20
2 Ģirts Bricis Skato RJSK Sport de Lux 18
3 Guna Vasiljeva Genius ZA Kocēni 16
4 Ivo Ots Charly EST 14
5 Gintare Malinauskaite Lyjanero Audruvis 12
6 Teet Juul B Captain Norman EST 10
7 Gintare Malinauskaite Contremont Audruvis 8
8 Emīlija Elizabete Zandere Zwarovski Z Z/S ”Tīraines staļļi” 6
9 Guntars Siliņš Graziano S Mežstrazdiņi 4
10 Lauma Birzniece Luzi Veti Active 3
11 Arunas Baltrimas Cantara Horsenmarket 2
12 Ričardas Vismeris Amber Uno Horsenmarket 1

 

Jātnieki līdz 25 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 20
2 Laura Penele z/s “Lielceri” 18
3 Stefani Sabrodin EST 16
4 Susan Kaleta Viljandimaa RSK 14
5 Laila Bergsone JSK “Mustangs” 12
6 Domantas Bagarauskas Jusaičių žirgai 10
7 Miia Varula EST 8
8 Elizabete Krista Juraša Burtnieku Zirgaudzētava 6
9 Helēna Laizāne z/s “Lielceri” 4
10 Sabīne Siliņa JSK “Mežstrazdiņi” 3
11 Diāna Miķelsone JJS 2
12 Beāta Laseviča JJS 1

 

Labākais JJS jātnieks 2016.gada sezonā
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Susan Kaleta Viljandimaa RSK 20
2 Aleksas Seilius Lietuva 18
3 Ģirts Bricis RJSK Sport de Lux 16
4 Laimondas Skerys Horsenmarket 14
5 Maira Leja JJS 12
6 Andrius Būzas Ltu 10
7 Jonas Bacevicius Ltu 8
8 Hanno Ellermann EST 6
9 Tadas Šeškas Zigmo žirgai 4
10 Georg Koppel KRT 3
11 Sabīne Siliņa JSK “Mežstrazdiņi” 2
12 Linda Ansule Z/s “Lielceri” 1