Jātnieki ar I un II grupas ponijiem
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Sintija Elizabete Apsīte JSK “Reiteri” 20 18 38
2 Anna Stavrova JSK “Imakas” 18 16 34
3 Patrīcija Liberte JJSK “Meždruvas-1” 4 20 24
4 Jana Zēberga JJS 14 4 18
5 Magdalēna Pildere JSK “Zāgkalni” 3 14 17
6 Anna Greitāne JJSK “Meždruvas-1” 16 16
7 Anna Līne z/s “Tīraines staļļi” 8 8 16
8 Ņikita Aleksejevs JJS 1 12 13
9 Tīna Dreimane JJSK “Meždruvas-1” 12 12
10 Anna Annija Alsiņa z/s “Tīraines staļļi” 6 6 12
11 Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK 10 10
12 Līva Dreimane JJSK “Meždruvas-1” 10 10
13 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 3 3
14 Anna Arcihovska JSK “Zelta pakavs” 2 2
15 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK “Mustangs” 2 2
16 Luize Dinsdorfa JSK “Imakas” 1 1

 

Jātnieki līdz 16 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Tīna Dreimane JJSK “Meždruvas-1” 18 20 38
2 Elizabete Maija Liepa JJSK “Meždruvas-1” 20 16 36
3 Laurutė Fiodorovaitė Zigmo žirgai 18 18
4 Berit Lehtsaar Viljandimaa RSK 16 16
5 Kristīna Zomera JSK “Mustangs” 12 3 15
6 Nikola Alīna Djubina Baltic Equestrian Team 14 14
7 Laura Luīze Leinerte JSK “Mežstrazdi;ni” 14 14
8 Marlen Ojaste EST 10 2 12
9 Magdalēna Pildere JSK “Zāgkalni” 12 12
10 Emilija Rogačiovaitė Zigmo žirgai 10 10
11 Josiine Vekram Vändra RSK 8 8
12 Emīlija Paškeviča JJSK “Meždruvas-1” 8 8
13 Linda Klovāne JSK “Princis” 6 6
14 Kristīne Krūmiņa z/s “Lielceri” 6 6
15 Aleksandra Kalnozola z/s “Tīraines staļļi” 4 4
16 Anna Annija Alsiņa z/s “Tīraines staļļi” 4 4
17 Sigita Rumberga z/s “Zemenes” 3 3
18 Anete Paula Stakinova RJSK “Sport De Lux” 2 2
19 Kristiina Tammeleht Pärnumaa RSK 1 1
20 Adriāna Anna Arāja RJSK “Sport De Lux” 1 1

 

Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Ģirts Bricis Skato RJSK Sport de Lux 18 6 24
2 Annabel Lõuke Genius EST 20 20
3 Annika Veerpalu Quentina EST 20 20
4 Beāta Laseviča Le Mexico JJS 18 18
5 Guna Vasiljeva Genius ZA Kocēni 16 16
6 Linda Josta Goldfinger B SAI IES 16 16
7 Ivo Ots Charly EST 14 14
8 Gintare Malinauskaite Bonopardas Audruvis 14 14
9 Gintare Malinauskaite Lyjanero Audruvis 12 12
10 Krista Kliesmete Solo JJS 12 12
11 Teet Juul B Captain Norman EST 10 10
12 Gintare Malinauskaite Arboretto Audruvis 10 10
13 Gintare Malinauskaite Contremont Audruvis 8 8
14 Madara Pētersone Golda JSK Princis 8 8
15 Emīlija Elizabete Zandere Zwarovski Z Z/S Tīraines staļļi 6 6
16 Guntars Siliņš Graziano S JSK Mežstrazdiņi 4 4
17 Līga Pētersone Lakrica JSK Princis 4 4
18 Lauma Birzniece Luzi Veti Active 3 3
19 Amelija Stonkutė Registras Zigmo žirgai 3 3
20 Arunas Baltrimas Cantara Horsenmarket 2 2
21 Anna Romašenko Matadors JK Mežezeri 2 2
22 Ričardas Vismeris Amber Uno Horsenmarket 1 1
23 Katrīne Buša Gammon Paola Z/S Tīraines staļļi 1 1

 

Jātnieki līdz 25 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 20 3 23
2 Beāta Laseviča JJS 1 20 21
3 Laura Penele z/s “Lielceri” 18 18
4 Kristupas Petraitis Audruvis 18 18
5 Stefani Sabrodin EST 16 16
6 Toms Andrejs Plīkša SK GKSPORT 16 16
7 Susan Kaleta Viljandimaa RSK 14 14
8 Laila Bergsone JSK “Mustangs” 12 2 14
9 Domantas Bagarauskas Jusaičių žirgai 10 4 14
10 Matīss Ozols LPJSK 14 14
11 Kristīne Egle SK Top Sport 12 12
12 Helēna Laizāne z/s “Lielceri” 4 6 10
13 Heili Püümann EST 10 10
14 Miia Varula EST 8 8
15 Keitija Racina Baltic Equestrian Team 8 8
16 Elizabete Krista Juraša Burtnieku Zirgaudzētava 6 6
17 Sabīne Siliņa JSK “Mežstrazdiņi” 3 3
18 Diāna Miķelsone JJS 2 2
19 Anete Paula Stakinova RJSK Sport de Lux 1 1

 

Labākais JJS jātnieks 2016.gada sezonā
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Maira Leja JJS 12 16 28
2 Ģirts Bricis RJSK Sport de Lux 16 10 26
3 Susan Kaleta Viljandimaa RSK 20 3 23
4 Kristupas Petraitis Audruvis 20 20
5 Aleksas Seilius Lietuva 18 18
6 Matas Petraitis Audruvis 18 18
7 Laimondas Skerys Horsenmarket 14 14
8 Laura Penele Z/s “Lielceri” 14 14
9 Domantas Bagarauskas Jusaičių žirgai 12 12
10 Andrius Būzas Ltu 10 10
11 Jonas Bacevicius Ltu 8 8
12 Indrek Lootus ESHKS 8 8
13 Hanno Ellermann EST 6 6
14 Simis Puzauskas Aukstaitijos zirgynas 6 6
15 Tadas Šeškas Zigmo žirgai 4 4
16 Kristīne Egle SK Top Sport 4 4
17 Georg Koppel KRT 3 3
18 Sabīne Siliņa JSK “Mežstrazdiņi” 2 2
19 Marit Künnapuu RSK KRT 2 2
20 Linda Ansule Z/s “Lielceri” 1 1
21 Mārtiņš Pilders JSK Zāgkalni 1 1