Maršruts Nr. 1 – Šķēršļu augstums līdz 70cm, ideālais laiks (Art.238.1.4.)
Piedalās jātnieki ar zirgiem, kuri nav startējuši ieskaites maršrutos ar šķēršļu augstumu virs 100cm
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda s.p. s.p.par l. laiks starpība
1 Terēze Šeniņa Kolumbīne JJS 0 0 69,87 2,13
2 Linda Josta Canterkeep SIA “IES” 0 0 68,87 3,13
3 Ilze Krūmiņa Donna Corleone JSK EquiLat 0 0 68,69 3,31
4 Marija Japiņa Gerda Zs Ekvi 0 0 67,92 4,08
5 Gabriela Austvik Safety Glory JJS 0 0 67,87 4,13
6 Rebeka Japiņa Gerda Zs Ekvi 0 0 67,84 4,16
7 Ņikita Aleksejevs Cielaviņa JJS 0 0 67,21 4,79
8 Madara Pētersone Roksade JSK Princis 0 0 66,53 5,47
9 Elīna Kaimiņa Ciara Mustangs 0 0 66,18 5,82
10 Linda Josta Licejs SIA “IES” 0 0 65,79 6,21
11 Aleksandrs Vasiļjevs Grandinus JSK “Mustangs” 0 0 65,44 6,56
12 Žanna Metuss Etude JSK “Mustangs” 0 0 64,22 7,78
13 Kristīna Zomera Quanta Costa JSK “Mustangs” 0 0 63,82 8,18
14 Elīza Dzene Vinalds Drostalas 0 0 63,49 8,51
15 Magdalēna Pildere Cielaviņa JSK Zāgkalni 0 0 63,25 8,75
16 Liene Bernharde Kolumbīne JJS 0 0 62,96 9,04
17 Markuss Roberts Vasiļjevs Egers JSK “Mustangs” 0 0 61,88 10,12
18 Betija Greita Vegere Rodella JJS 0 0 61,44 10,56
19 Žanna Metuss Julius JSK “Mustangs” 0 0 60,92 11,08
20 Rihards Brīnums Liberty Zs Ekvi 0 1 75,15 -3,15
21 Daniela Briņķe Pikarda JJS 0 1 72,76 -0,76
22 Paula Pikāne Kelly JJS 0 1 72,66 -0,66
23 Linda Lejiete Pamir 0 1 72,39 -0,39
24 Magdalēna Pildere Korida z/s Zāgkalni 0 1 72,14 -0,14
25 Jana Zēbega Stux Shakira JJS 4 0 68,24 3,76
26 Beāta Laseviča Le Mexico JJS 4 0 67,89 4,11
27 Madara Bojāre Liberty Zs Ekvi 4 0 67,78 4,22
28 Kitija Biļinska Vera JJS 4 0 59,38 12,62
29 Nauris Klāviņš Greifija Drostalas 4 1 75,01 -3,01
Patrīcija Cīrule Greifija Drostalas izsl.

 

Maršruts Nr. 2 – Šķēršļu augstums 100cm, ātruma maršruts (Art.238.2.1.)
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda kopā s.p. laiks
1 Monika Varter Jalica van Blommerchot Tondi RSK 0 39,71
2 Denīze Hazane Talismans Pikabello Z JJS 0 43,3
3 Raimonds Ruķeris LORETE JSK SPORT DE LUX 0 46,83
4 Karolin Jaani Epopeja G Audruranna RSK 0 47,7
5 Elīna Kaimiņa Ciara Mustangs 0 48,44
6 Kristīna Zomera Quanta Costa JSK “Mustangs” 0 50,69
7 Žanna Metuss Etude Mustangs 0 51,81
8 Marek Lootus Fabriano EST 0 56,64
9 Krista Kliesmete Solo JJS 0 61,37
10 Tadas Šeškas Juta Zigmo žirgai 4 41,47
11 Anna Apsīte Lenijs Ljaa 4 46,15
12 Egita Caune Gotika JSK “Mustangs” 4 46,18
13 Anna Briljante Goldfever JSK “Pakavs” 4 48,08
14 Raimonds Ruķeris Lendija JSK SPORT DE LUX 4 55,48
15 Linda Ansone Lilions JSK Princis 4 56,3
16 Marek Lootus Caston 4 60,19
17 Gustavs Mazberzins Conquesta JJS 4 62,96
18 Elizabete Reinholde Lalibela JJS 8 46,76
19 Anna Briljante Mustafa JSK”Pakavs” 8 51,68
20 Gustavs Mazbērziņš Kelly JJS 8 53,47
21 Līga Pētersone Liberts JSK Princis 8 58,03
22 Madara Pētersone Roksāde JSK Princis 8 59,85
23 Sindija Samohvalova Sindi Wind RVA 12 48,06
24 Elīna Kaimiņa Algaro-N Mustangs 12 50,66
25 Liena Sproģe Vinalds Drostalas 16 76,29
26 Krista Kliesmete Kadrija JJS 18 100,11
Līva Girgensone Čačka Cor Meum JSK “Mustangs” izsl.

 

Maršruts Nr. 3 – Šķēršļu augstums 110cm, akumulačijas sacensības ar Džokeri (Art.269.5.)
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda laiks punkti
1 Tadas Šeškas Juta Zigmo žirgai 54,18 65
2 Tadas Šeškas Hakas Zigmo žirgai 54,69 65
3 Tadas Šeškas Baterflay Zigmo žirgai 55,57 65
4 Linda Josta Dežavu SIA “IES” 60,65 65
5 Leena Siir Zelibo EST 67,02 65
6 Anna Briljante Mustafa JSK “Pakavs” 67,3 65
7 Sindija Samohvalova Sindi Wind RVA 68,41 65
8 Gustavs Mazbērziņš Conquesta JJS 69,37 65
9 Terēze Zalte Leandra II SIA “IES” 73,56 63
10 Beāta Laseviča Rokoko JJS 67,75 61
11 Anni Magi Zinga Zanga Pärnumaa RSK 83,22 61
12 Anna Arhipova Dinella Rit Team 85,33 61
13 Anna Briljante Goldfever JSK “Pakavs” 71,73 56
14 Kristaps  Neretnieks JJS 83,83 55
15 Mareks Lootus Fabriano 75,09 54
16 Līga Pētersone Liberts JSK Princis 78,47 54
17 Andrej Akylich Lugano SIA “IES” 66,73 50
18 Karolin Jaani Epopeja G Audruranna RSK 67,53 50
19 Līga Pētersone Kamilla JSK Princis 102,24 50
20 Krista Kliesmete Avensīne JJS 103,65 49
21 Mareks Lootus Caston EST 105,37 33
22 Mārtiņš Pilders Korida JSK Zāgkalni 59,37 25
23 Monika Varter Jalica van Blommerchot Tondi RSK 61,2 25
24 Mārtiņš Pilders Cavallo JSK 61,73 25
25 Denīze Hazane Talismans Pikabello Z JJS 61,79 25
26 Emīlija Elizabete Zandere Lādoga Z/S ”Tīraines staļļi” 62,29 24
27 Anna Arhipova Lancaser Rit Team 78,24 23
28 Gustavs Mazbērziņš Cor Meum JJS 67,6 19
29 Raimonds Ruķeris Loreta Sport de lux 80,78 12
Terēze Zalte Kvartets SIA “IES” izsl.

 

Maršruts Nr. 4 – Šķēršļu augstums 120cm, ar tūlītēju pārlekšanu (Art.245.)
Vieta Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda s.p. laiks p. s.p. p. laiks
1 Kristaps Neretnieks For Fan JJS 0 78,12 0 32,61
2 Maira Leja Silver Rose JJS 0 78,98 0 33,58
3 Tadas Šeškas Hakas Zigmo žirgai 0 78,57 0 33,59
4 Maira Leja Corwiko JJS 0 85,16 0 37,49
5 Tadas Šeškas Baterflay Zigmo žirgai 4 75,16
6 Linda Josta Dežavu SIA “IES” 4 78,25
7 Kristaps Neretnieks Lexus 4 79,65
8 Leena Siir Zelibo EST 5 86,88
9 Anna Arhipova Dinella Rit Team 5 87,4
10 Anni Magi Zinga Zanga Pärnumaa RSK 9 88,67
11 Terēze Zalte Eastwood SIA “IES” 12 73,3
12 Terēze Zalte Kvartet SIA “IES” 13 86,41
13 Krista Kliesmete Avensīne JJS 24 100,47
Emīlija Elizabete Zandere Lādoga Z/S ”Tīraines staļļi” izsl.
Maira Leja Bailey JJS izsl.
Andrej Akylich Kastors SIA “IES” izsl.