Sacensību “Viktorijas Kauss 2011″ rezultātus Jūs varat lejupielādēt šeit (Excel fails) vai arī apskatīt izvērstu sarakstu tālāk…

 

MARŠRUTS NR.1 –  50 CM
NR. JĀTNIEKS ZIRGS KOMANDA s.p. s.p.l.
1 Katrīna Šēvica Kirlings JSK”Kriķi” 0 29.93
2 Madara Ieva Krūmiņa Princis JSK”Princis” 0 30.03
3 Rēzija Rumpe Tango Saldus JSS 0 30.25
4 Anete Kauliņa Ruanda Saldus JSS 0 30.78
5 Gatis Temmers Oksforda LJAA 0 31.53
6 Agris Cekulis Rašela LJAA 0 31.6
7 Ieva Matuzele Raskanio JSK „Kriķi” 0 31.66
8 Sabīne Andersone Caruzo LJAA 0 31.75
9 Mārīte Pinte Ragnārs Saldus JSS 0 33.94
10 Andris Buklovskis Ležjē 0 34.25
11 Inese Tītmane Golfa Līgatne 0 34.53
12 Dinija Poikāne Pilāra RVA 0 34.69
13 Tīna Dreimane Wild Rose Meždruvas 0 35.31
14 Evita Bīne Della Līgatne 0 35.38
15 Monta Pareiza Tra-la-lā Saldus JSS 0 35.5
16 Linda Galviņa Legrāns Elīnas Staļļi 0 35.75
17 Evelīna Bite Greisa viesu nams „Laso” 0 36.56
18 Līva Zilvere Merabella LJAA 0 36.65
19 Annija Ance Valdmane Prērija Saldus JJS 0 36.88
ā/k Elīna Jekale Varbūtība JSK „Temperaments” 0 37.19
20 Aleksandrs Vasiļjevs Sahara Mustangs 0 37.53
21 Aleksandrs Censonis Dimants JSK „Zelta Pakavs” 0 37.88
22 Aleksandrs Vasiļjevs Charmeur Mustangs 0 38.22
23 Beatrise Brauča Greisa viesu nams „Laso” 0 39.07
24 Linda Viša Penelope Quatro 0 39.47
25 Kate Ansone Carlord Sport de Lux 0 39.63
26 Arta Židele Toby Princis 0 40.59
27 Paula Dakare Kamene JSK „Atēna” 0 42.13
28 Sindija Samohvalova Sweet as Candy RVA 0 42.44
29 Madara Pētersone Toby JSK „Princis” 0 43
30 Edīte Vāgnere Amigo Atēnas 4 32.38
31 Krista Lejniece Debija Elīnas Staļļi 4 35.38
32 Laura Čaunāne Gelba RVA 4 35.62
33 Edgars Marterers Foldžers z/s „Tīraines Staļļi” 4 44.32
34 Dinija Purviņa Siga Līgatne 4 45.4
35 Simona Bula Zieds Saldus JSS 4 51.88
36 Anastasija Skurjate Rio Imakas 6 56.56
37 Marina Žagata Liberta z/s „Ekvi” 8 32.5
38 Aleksandra Voitenko Dancing Taifun JSK „Ventas” 8 44.28
39 Andris Buklovskis Reindžers LJAA 8 46.66
ā/k Anda Židele Next Star Princis izs izs
Tīna Dreimane Arafat Meždruvas izs izsl
Terēze Vīksne Gelba RVA izs izsl
Inese  Siksna Rostoka JK „Erceni” izs izsl
Anna  Anija Alsiņa Mikela z/s „Tīraines Staļļi izs izsl
Anna Ruķere Krokuss izs izsl
Anna Stavrova Pegija Imakas izs izsl
Elīna Jekale Varbūtība JSK “Temperaments” izs izsl.
ā/k Anna  Anija Alsiņa Mikela z/s „Tīraines Staļļi izs izsl.
Līga Krēsliņa Turaida JSK „Ventas” izsk izsl
Anda Židele Next Star JSK „Princis” izsl izsl
MARŠRUTS NR.2 –  80 CM
NR. JĀTNIEKS ZIRGS KOMANDA s.p. s.p.l.
1 Sandra Steļmačonoka Lembis Temperaments 0 49.99
2 Juta Šuvcāne Kiara 0 49.83
3 Darjana Ņesterenko Turaida JSK „Ventas” 0 49.75
4 Linda Galviņa Legrāns Elīnas Staļļi 0 50.5
5 Aleksandra Panovska Candija RJSK 0 49.22
6 Evelīna Bite Greisa viesu nams „Laso” 0 49.03
7 Iveta Pecka Fina Happy SIA GZ Jaunbrīnumi 0 51.85
8 Aleksandrs Vasiļjevs Charmeur Mustangs 0 47.97
9 Laura Penele Cartus de la Grand z/s Lielceri 0 47.59
9 Ieva Apalupa Scandi 0 47.59
11 Inese Tītmane Golfa Līgatne 0 47.43
12 Dagnija Zaharova Karamele Temperaments 0 47.32
13 Edīte Vāgnere Amigo JSK „Zelta Pakavs” 0 47.25
14 Ilona Zaula Akvamarin SIA GZ Jaunbrīnumi 0 47.23
15 Klinta Vilcāne Mondeo JSK „Zelta pakavs”