JJS Turnīra 3.posms “Zelta Rudens” 14.09.2013.            
Maršruts Nr. 2 – Ātruma maršruts  (Art. 238.2.1.) Piedalās jātnieki līdz 16 gadu vecumam, kuri nav startējuši virs 100cm  2012. /2013.gadā 
  šķēršļu skaits  7 distance 325              
  lecienu skaits 7 laika norma 63              
                   
N.p.k. Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda s.p. laiks
1 Tīna Dreimane Lurda JJSK “Meždruvas 1″ 0 37.34
2 Anna Ruķere Bloks JSK”Telfas” 0 38.62
3 Nikola Djubina Lurda JJSK “Meždruvas 1″ 0 39.34
4 Elizabete Kolomenska Lara JSK “Temperaments” 0 41.19
5 Baiba Baltgalve Gabriela JSK “Viktorija” 0 42.02
6 Rebeka Japiņa Skaists Ekvi 0 43.91
ā/k Mārtiņš Pilders Picano JJSK “Meždruvas 1″ 0 44.15
7 Diāna Vrubļevska Foldžers Z/s “Tīraines Staļļi” 0 44.83
8 Kristīne Zomera Egers JSK”Mustangs” 0 45.3
9 Katrīna Anna Krūklīte Columbs Zirgaudzētava Kocēni 0 45.81
10 Elīna Dmitrijeva Bleck Sim Sim JSK”Mustangs”” 0 45.89
11 Roze Kolomenska Lara JSK”Temperaments” 0 46.78
12 Diāna Šīrone Greisa LASO-Cēsis 0 46.79
13 Ieva Gedžute Margo JJSK “Meždruvas 1″ 0 46.9
14 Nadīne Vītoliņa Amareto Z/s “Tīraines Staļļi” 0 47.18
ā/k Kristīne Kosolapova Elcantara Agates sports biedrība 0 47.34
15 Evelīna Jirgensone Rislings JSK “Fenikss“ 0 47.59
16 Una Adamoviča Amanda Zs “Zāgkalni” 0 47.68
17 Sindija Samohvalova Sindi Wind RVA 0 47.86
18 Kristiāna Loze Greisa LASO-Cēsis 0 48.71
19 Anna Juraša Egers JSK”Burtnieku Rotors” 0 49.93
20 Sintija Ģīle Gundega JSK “Temperaments” 0 50.24
21 Sofija Spiridonova Rolex Z/s “Tīraines Staļļi” 0 51.24
22 Jolanta Līva Pelargonija JSK “Viktorija” 0 51.43
23 Beate Bruksle Gvido Baltic Equestrian Team 0 56.45
24 Linda Elīza Broka Paskāls Z/s “Tīraines Staļļi” 0 57.86
25 Patrīcija Keistere Don Karleone RJSK “Sport De Lux” 0
26 Laura Macione Dez Braida LASO-Cēsis 4 39.79
27 Emīlija Paškeviča Margo JJSK “Meždruvas 1″ 4 44.25
28 Katrīna Zelicka Dez Braida LASO-Cēsis 4 46.67
29 Selīna Spūle Calme Z/s “Tīraines Staļļi” 4 48.08
ā/k Anna Bankovska-Drozda Rūzvelts Z/s “Tīraines Staļļi” 4 48.81
30 Karlīna Adata Cleopatra Zirgaudzētava Kocēni 4 59.49
31 Elizabete Reinholde Lauja Mālpils stallis 4 60.62
32 Magdalēna Pildere Cielaviņa Zs “Zāgkalni” 5 63.18
33 Mišela Sivaka Lebrons Z/s “Tīraines Staļļi” 5 63.63
34 Vitalijs Djadenko Peramie Baltic Equestrian Team 7 72.75
35 Anna Juraša Mack JSK”Burtnieku Rotors” 7 74.71
36 Marija Japiņa Skaists Ekvi 8 60.43
37 Elina Rubene Ritvars-Alvaress JSK”Iriss” izsl izsl
38 Darija Jariga Crystal Cloud Agates sports biedrība izsl izsl
39 Kitija Kreišmane All for Smiling JSK “Fenikss“ izsl izsl
40 Laura Jansone Leipo JSK”Iriss” izsl izsl