Veiksmīgi aizvadīts seminārs iejādē

Veiksmīgi aizvadīts seminārs iejādē

No 21.-22.janvārim Jauno jātnieku skolā norisinājās seminārs iejādē ”How to succeed in Dressage”, kuru vadīja Lietuvas vadošā sportiste Justina Vanagaite un starptautiskā tiesnese Agne Uzdavinyte. Divu dienu garumā dalībniekiem bija iespēja atkārtot iejādes teoriju, iegūt dziļāku skatu uz galvenajām problēmām no dažādiem skatu punktiem, kā arī izmēģināt spēkus shēmas tiesāšanā.

‘’Ļoti bieži Ir grūti atrast balansu starp teoriju, pieredzi, praktiskajām spējām un komunikāciju. Es uzskatu, ka šis seminārs apvienoja visu iepriekš minēto. Ceru, ka dalībnieki katrs ieguva ko jaunu un iedvesmojošu, un novērtēja iespēju paskatīties uz problēmām no dažādiem skatu punktiem. Šis seminārs bija noderīgs jātniekiem visās disciplīnās. Noteikti vajadzēs atkārtot!’’ Zane Čeredņičenko, semināra iniciatore.

‘’Šī bija jau otrā reize, kad piedalos Jauno jātnieku skolas rīkotā pasākumā. Seminārs bija ļoti labi organizēts. Dalībnieki bija pārsteidzoši aktīvi un iesaistījās diskusijās, bija prieks ar viņiem strādāt. Paldies par uzaicinājumu piedalīties!’’ Justina Vanagaite.

‘’Šī semināra galvenā ideja bija uzlabot komunikāciju starp tiesnešiem, jātniekiem un treneriem, izskaidrojot pamatprincipus iejādes shēmu vērtēšanā. Mērķis bija piedāvāt jātniekiem prasmes, ar ko uzlabot sacensību rezultātus – atpazīt vājās vietas savā sniegumā vai likt uzsvaru uz labajām lietām. Es uzskatu, ka ir svarīgi iesaistīt dalībniekus diskusijā, tādēļ seminārā aicinājām izmēģināt spēkus tiesāšanā, kā arī uzklausījām komentārus un jautājumus par interesējošām tēmām. Sadarbība ar Justini izveidojās pēc iejādes komitejas sapulces, kurā runājām par šī semināra izveidi, un jāsaka, ka mums izdevās izveidot veiksmīgu konceptu, kurā apvienojas divi dažādi viedokļi ar pieredzi no dzīves. Šis ir labs piemērs kā jātnieki, treneri un tiesneši var darboties kopā, lai uzlabotu zirgkopības kvalitāti Baltijas valstīs,’’ Agnė Uzdavinyte.

 

Šajā gadā Jauno jātnieku skolā plānoti vēl vairāki izglītojoši semināri gan sportistiem, gan treneriem. Informācija par pasākumiem tiks izvietota mājaslapā un mūsu sociālo tīklu kontos. Sekojiet līdzi!