fbpx

ZIRGU DIENAS 2024 – sacensību programma

Tradicionālās XVI Vislatvijas zirgu dienas notiks Inčukalnā Nacionālajā sporta bāzē “Jauno jātnieku skolā” trīs dienu garumā no 12. līdz 14. jūlijam, pulcējot  jātniekus un  zirgu mīļotājus no visas Latvijas.

Trīs dienu garumā pasākumu apmekētājus priecēs dāžādas sacensību, paraugdemonstrējumu un izklaides programmas gan lieliem, gan maziem.

SACENSĪBU PROGRAMMA ŠEIT: VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 2024 PROGRAMMA

PASĀKUMA BIĻETES APMEKLĒTĀJIEM: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/141796
Pieaugušajiem – 5 EUR
Bērniem no 7 līdz 18 gadiem – 3 EUR
Pensionāriem un bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni) – 12 EUR

Trīs dienu garumā Inčukalnā “Jauno jātnieku skolā” notiks XVI Vislatvijas zirgu dienas – krāšņas sacensības konkūrā (šķēršļu pārvarēšanā) ar šova elementiem, kur jātnieki skaistos tērpos sacentīsies individuāli, komandās, kā arī ar auto, tādējādi noskaidrojot, vai zirgs ir ātrāks nekā auto. Sacensību starplaikos būs iespēja vērot arī iejādes paraugdemonstrējumus, kas zināma kā zirgu dejošana, mūzikas pavadībā. Skatītājus priecēs arī voltizēšana – vingrošana uz zirga un “hobby horse” sacensības. Būs konkursi, loterijas, viktorīnas, kurās būs iespēja laimēt vērtīgas balvas no sadarbības partneriem. Katru dienu būs organizētas ekskursijas, kurās būs iespēja izzināt staļļa dzīvi.

Savukārt bērnus priecēs izjādes apkārt dīķim ar ponijiem un zirgiem, piepūšamās atrakcijas, stafetes, konkursi un dažādas radošās darbnīcas. Darbosies kafejnīca.