Īsa pamācība kā reģistrēties sacensībām Equipe sistēmā

Kā reģistrēties sacensībām un pārliecināties, ka Jūsu starti tika pieņemti? Aicinām iepazīties ar īsu pamācību, lai Jūs vienmēr būtu droši, ka visu izdarījāt pareizi.

Ja Jums vēl nav izveidots savs profils, tad pamācība, kā to izdarīt ir atrodama te: https://latvianhorses.lv/lv/news/kas-ir-equipe-programma-un-ka-to-izmantot/

1. Atrodiet sacensības, kurām vēlaties reģistrēties, un izvēlaties maršrutu, kuram pievienosiet no sava profila izvēlēto jātnieku un zirgu:

Klāt var arī atzīmēt nepieciešamo boksu sacensībām.

2. Lapas beigās Jūs varat apskatīt kopsavilkumu Jūsu pieteikumiem, ja nepieciešams veikt labojumus, vai pievienot vēl papildus startus:

3. Lūdzam apstiprināt, ka esat iepazinošies ar noteikumiem, kā arī uzspiest “Iesniegt/Submit”, lai Jūsu pieteikums tiktu nosūtīts, pretējā gadījumā, tas tikai paliks aizpildīts Jūsu profilā, bet nebūs iesniegts sistēmā! Sistēma neļaus iesniegt nepilnīgi aizpildītu pieteikumu (lūdzam pārliecināties, ka visi obligātie lauki ir aizpildīti):

4.  Jūs varat pārliecināties, ka Jūsu pieteikums ir iesniegts redzot to profila augšā:

Dažu minūšu laikā Jums tiks izsūtīts automātiskais e-pasts no E-quipe sistēmas, ka Jūsu pieteikums ir iesniegts, ja e-pastu neesat saņēmuši uzreiz, lūdzam pārbaudīt Jūsu SPAM pastkastītes daļu, vai arī pārliecināties, ka pieteikums ir aizpildīts korekti! Ja Jūs neesat saņēmuši šo e-pastu, tas nozīmē, ka Jūsu pieteikums startiem nav aizpildīts, un tie netiks pieņemti!

5. Kad Jūsu pieteikums tiks apstrādāts, Jūs saņemsiet apstiprinošo e-pastu no Equipe, ka Jūsu pieteikums ir apstiprināts un starti tiks iekļauti starta kārtībās. Vēršam Jūsu uzmanību, ka pieteikuma apstiprinājums var aizņemt dažas dienas.

Jūsu Equipe sistēmā, Jūs varat pārliecināties, ka pieteikums ir reģistrēts un starti iekļauti sacensībās:

Uz tikšanos Jauno jātnieku skolas sacensībās!

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk