Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

16. – 18. septembrī notiks IX Vislatvijas Zirgu dienas un turnīra fināls!

Šī gada 16., 17. un 18. septembrī kopā svinēsim svētkus visiem zirgu draugiem! 3 dienu garumā notiks sacensības dažādos neierastos maršrutos gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī tiks noskaidroti uzvarētāji turnīra kopvērtējumā.

Šajā sacensību sezonā jātnieki krāj turnīra ieskaites punktus 5 konkurencēs: jātnieki ar I un II grupas ponijiem, jātnieki līdz 16 gadu vecumam, jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam, jātnieki līdz 25 gadu vecumam, kā arī konkurencē “labākais JJS jātnieks 2016. gada sezonā”. Labākais sezonas jātnieks galvenajā konkurencē saņems grandiozu balvu – Bruno Delgrange seglus! Uzvaru izcīnīs jātnieks, kurš būs piedalījies visos 3 turnīra posmu galvenajos maršrutos un ieguvis vislielāko punktu skaitu. Savukārt, kopvērtējuma uzvarētājs poniju jātnieku konkurencē saņems ceļojumu uz Londonu, pateicoties tūrisma aģentūrai “Vanilla Travel”.

Piektdien sacensības sāksies ar atvērtajiem maršrutiem 80, 100 un 110 cm augstumā. Pēcpusdienā ir paredzēts 120 cm augsts maršruts Speed & Music, kurā atsevišķās konkurencēs startēs dāmas un kungi dažādos tērpos sevis izvēlētas mūzikas pavadījumā. Diena noslēgsies ar 60 cm maršrutu, kurā varēs startēt gan bērni, gan pieaugušie.Sestdien ir paredzēti maršruti gan bērniem, kas tikai šogad ir uzsākuši savas sporta gaitas, gan arī sportistiem ar pieredzi. Notiks jau par tradīciju kļuvušais “Izaicinājuma kauss”, kurā piedalīsies cilvēki, kuri nav sportisti, taču ikdienā ir cieši saistīti ar zirgiem – veterinārārsti, zirgaudzētāji, tiesneši u.c., ir paredzēta arī jautra stafete poniju jātniekiem, aizraujošas sacensības ar izslēgšanu, kurās sacentīsies paralēli divi jātnieki un tiks pakāpeniski palielināta grūtības pakāpe, taču dienas beigās būs tradicionālās “Ride&Drive” sacensības, kur jautrība sitīs augstu vilni, komandām tērpos sacenšoties gan lecot ar zirgu, gan veicot īpašu maršrutu ar traktoru.

Svētdiena sāksies ar 120 cm maršrutu ar tūlītēju pārlekšanu, kurā tiks noskaidrots turnīra uzvarētājs konkurencē jātniekiem līdz 25 gadu vecumam, šim maršrutam sekos 130 cm maršruts, tajā īpašo balvu – Bruno Delgrange eglus – saņems turnīra uzvarētājs pieaugušo konkurencē. Pēc tam notiks sacensības iejādē un secīgā stafete ar šķēršļu augstumu 100 cm, kur sportisti startēs pārī. Sacensības noslēgsies ar 110 cm maršrutu, kurā tiks noskaidroti turnīra uzvarētāji bērnu līdz 16 g.v., kā arī jaunzirgu konkurencē.

Maršrutu starplaikos notiks arī dažādi šovi un priekšnesumi. Sacensībās darbosies kafejnīca, būs iespēja vizināties ar zirgiem un ponijiem, bērnus priecēs piepūšamās atrakcijas, trušu pilsētiņa un radošā darbnīca, pasākumā būs arī gardumu un amatnieku tirdziņš, kā arī būs iespēja iziet ekskursijā pa Jauno Jātnieku skolu, kur ikdienā ir iespēja trenēties gan bērniem, gan pieaugušajiem iesācējiem, kā arī profesionāļiem.

Ieejas maksa:
Bērniem līdz 18 g.v. un cilvēkiem ar invaliditāti bez maksas
Studentiem un pensionāriem 1,-EUR
Pieaugušajiem 2,- EUR

Sacensības atbalsta: Vanilla Travel, Bruno Delgrange, British Horse Society, Knauf, Zirgam.lv, medicīnas sabiedrība “ARS”, Pien Spa, Ceano Cosmetics, Arbor Medical, Havens barība, Fazer, “LATALFA”, “Abavas” vīna darītava, “Valmiermuižas Alus”, Latvijas Jātnieku Federācija.

Informācija:
www.latvianhorses.lv
www.facebook.com/YoungRidersSchool
E-pasts – info@latvianhorses.lv
Tel. +371 2877177

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk