Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

28.-29. maijā notiks Jauno Jātnieku skolas turnīra 1. posms

Jau šajās brīvdienās, 28. un 29. maijā Inčukalnā, Jauno Jātnieku skolas sporta centrā notiks pirmās šīs sezonas sacenības –  turnīra 1. posms. Šīs ir pirmās sacensības trīs turnīra posmu sērijā, kurās jātnieki divu dienu garumā 11 dažādos maršrutos cīnīsies par vērtīgām balvām un krās turnīra punktus.

Pirmā sacensību diena tiks iesākta ar vadības maršrutu bērniem – tajā piedalīsies paši jaunākie sportisti, kuri tikai šogad uzsāk savas sporta gaitas. Vienlaicīgi ar vadības maršruta sākumu, tiks dots starts arī 60 cm maršrutam, kurā piedalīsies jaunie jātnieki ar ponijiem, kā arī jātnieki ar jauniem zirgiem. Sacensības turpināsies ar 80 cm, 100 cm, 110 cm maršrutiem un dienas noslēgumā jātnieki sacentīsies British Horse Society atbalstītajā maršrutā ar 120 cm augstiem šķēršļiem.

Savukārt, otrajā sacensību dienā ir paredzēti maršruti ar nedaudz paaugstinātu grūtības pakāpi, pirmais starts tiks dots 60 cm maršrutā un tam sekos maršruts ar šķēršļu augstumu 100 cm, kurā turnīra ieskaites punktus krās gan jātnieki līdz 16  gadu vecumam, gan jātnieki ar jaunzirgiem. Otrās sacensību dienas turpinājumā ir paredzēti 110 cm, 120 cm un galvenais sacensību maršruts – Bruno Delgrange 130 cm maršruts. Svētdienas maršrutā ar 120 cm augstiem šķēršļiem uzvarētājam tiks sagādāta īpaša dāvana no Vanilla Travel – ceļojums uz Grieķiju!

Šajā sacensību sezonā jātnieki krās turnīra ieskaites punktus 5 konkurencēs: jātnieki ar I un II grupas ponijiem, jātnieki līdz 16 gadu vecumam, jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam, jātnieki līdz 25 gadu vecumam, kā arī konkurencē “labākais JJS jātnieks 2016. gada sezonā”, piedaloties trīs turnīra posmos, bet uzvarētāji kopvērtējumos tiks noskaidroti septembrī.  Labākais sezonas jātnieks galvenajā konkurencē saņems grandiozu balvu – Bruno Delgrange seglus! Uzvaru izcīnīs jātnieks, kurš būs piedalījies visos 3 turnīra posmu galvenajos maršrutos un ieguvis vislielāko punktu skaitu. Savukārt, kopvērtējuma uzvarētājs poniju jātnieku konkurencē saņems ceļojumu uz Londonu, pateicoties tūrisma aģentūrai “Vanilla Travel”.

JJS turnīra posmi notiks šādos datumos:

  • Turnīra 1.posms – 28.-29. maijs
  • Turnīra 2.posms – 2.-3. jūlijs
  • Turnīra 3.posms, fināls – 17.-18. septembris

Turnīru organizē Jauno Jātnieku skola sadarbībā ar Latvijas Jātnieku Federāciju.
Turnīru atbalstaTurnīru atbalsta: Vanilla Travel, Bruno Delgrange, British Horse Society, Knauf, banka “Citadele”, Zirgam.lv, medicīnas sabiedrība “ARS”, Pien Spa, Ceano Cosmetics, Havens barība, Fazer, “LATALFA”, “Abavas” vīna darītava, “Valmiermuižas Alus”, “Rāmkalni”, Latvijas Jātnieku Federācija. 

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk