Aicinām baudīt piedzīvojumiem pilnu vasaru mūsu bērnu nometnēs

Nometne Nacionālajā sporta bāzē Jauno jātnieku skola “Vasara seglos”

Nometnes norises datumi 2020:

• 15 jūnijs – 19 jūnijs: bērniem veuma grupā 7-10 gadiem

• 29 jūnijs -3 jūlijs: bērniem veuma grupā 11-14 gadiem

• 10 augusts- 14 augusts: bērniem veuma grupā 7-10 gadiem

Šī gada aizraujošākās zirgu nometnes vadīs lieliskā B-komanda! B-komandu pārstāv Beate Klipa un Beate Eisāne, ar bagātu nometņu organizēšanas pieredzi, kuras kopā uzbur radošu atmosfēru. Nometne ir veselu nedēļu garš sapņu ceļojums vasarā, kas pavadīts kopīgos piedzīvojumos- radot, darot, iepazīstot un apgūstot kaut ko jaunu, atpūšoties un izklaidējoties. Nedēļa, kas paliek atmiņā gan jums, gan mums.

Lai vasara ir viens liels piedzīvojums! Piedāvājam aplūkot un sajust zirgu ikdienas pasauli, izstaigājot jāšanas sporta kompleksu, iepazīstot zirgkopēju darbu, un zirgu ēdienkarti un ikdienas gaitas. Jauno Jātnieku Skolas nometnes vadītāji izstāstīs par jāšanas skolas darbību, iepazīstinās ar dažādām jāšanas disciplīnām un ļaus nometnes dalībniekiem izmēģināt sevi ne vien konkūra sportistu lomā, bet arī macīs jūgt zirgu ratos, vadīt tos, kā arī parādīs pirmos soļus iejādē.

Nometnes dalībniekiem būs iespēja ne vien iepazīties ar visiem skolas zirgiem un ponijiem, bet arī jāt un rotaļāties. Mūsu nometnē iepazīsim zirga dabu, kopīgi mācoties un atpūšoties. Nometnes kulminācijā dalībnieki organizes treniņmačus, kuros piedalīsies paši iegūstot sacensību pieredzi, un arī aicinās piedalīties citus.

Jauno jātnieku skolas nometne ir dienas nometne ārpus telpām. Nometne norisināsies piecas dienas, no pirmdienas līdz piektdienai, nometnes laiks 10:00-18:00.

Maksimālais dalībnieku skaits: 20 bērni. Jāšanas nodarbību laikā pieeja katram dalībniekam būs individuāla un atbilstoša viņa spējām un prasmēm.

Nometnes laikā bērni tiks nodrošināti ar ēdināšanu (brokastu uzkoda, pusdienas un launags, visas dienas garumā pieejams ūdens).

Nometnes mērķi:

• iepazīsim zirgu ikdienu palīdzot stallī un iegūsim jaunas iemaņas zirgu aprūpē, saskarsme ar zirgiem attīsta bērnos atbildības sajūtu, palīdz atslābināties un uzticēties apkārtnei, pieradina pie dabas un uzlabo psihoemocionālo stāvokli;

• iegūsim zināšanas par dažādām zirgu sporta disciplīnām;

• mācīsimies organizēt zirgu sacensības un izprast sacensību maršrutus, sadarbosimies strādājot komandā;

• pilnveidosim jāšanas prasmes, jo zirgu sports palīdz attīstīt bērna fiziskās spējas, kā arī audzina raksturu un māca pacietību;

• sportosim un iesim pārgājienos, lai pavadītu pēc iespējas vairāk laika pie dabas un smelties saules enerģiju;

• spēlēsim spēles, izklaidēsimies un apceļosim Inčukalna apkārtni;

• nometnes organizatori parūpēsies par pārsteigumiem nometnes dalībniekiem, lai katra diena kļūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Nometnes dalības maksa 1 bērnam: 320,00 EUR (ieskaitot PVN). Lūdzam pieteikt dalību līdz 15.maijam zvanot uz tālruni: 28677177, vai rakstot uz info@latvianhorses.lv. 

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk