Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Ar Daiņa Ozola uzvaru noslēdzas turnīra 1.posms

Šo sestdien, 24. maijā, Jauno Jātnieku skolas sporta centrā noritēja JJS turnīra 1.posms konkūrāpulcējot lielu dalībnieku skaitu – kopā dienā tika aizvadīti 315 starti dažādas grūtības pakāpes maršrutos.

Jauno Jātnieku skolas organizētās sacensības šķēršļu pārvarēšanā vienmēr ir bijušas plaši apmeklētas, Pavasaris 2014 bija šī gada pirmās sacensības, ar vairāk nekā 300 startiem, kurās piedalījās sākot ar trīs un četrus gadus veciem bērniem, kuri vadības maršrutā guva pirmo sacensību pieredzi līdz augsta līmeņa sportistiem. Diena pagāja dinamiskā gaisotnē, pirmie divi maršruti noritēja paralēli katrs savā laukumā, un kopumā tika veikti 5 maršruti- vadības maršruts; maršruts ar šķēršļa augstumu līdz 60 cm; 80cm; 100cm; 110cm un galvenais sacensību maršruts- ar šķēršļu augstumu līdz 120cm.  Sacensību atbalstītāji bija nodrošinājuši radošas un interesantas dāvanas, piemēram, dāvinot šūpuļtīklu uzvarētāja palīgam vai īpašo „Radio Tev” kausu, kuru ieguva sacensību galvenā maršruta uzvarētājs Dainis Ozols

Sacensību galvenā maršruta uzvarētājs Dainis Ozols arī par Inčukalnā pavadīto dienu ir apmierināts: „Jauno Jātnieku skolas sacensībās vienmēr ir prieks piedalīties, un šis nebija izņēmums, pat neskatoties uz tveicīgi karsto laiku. Tiešām prieks par zirgu Alibi, ar kuru uzvarējām galvenajā maršrutā, un kopumā tas bija labs sniegums, ko parādījām”.

„Ļoti patīkams pārsteigums bija saņemt tik daudz pieteikumus pašā mazākajā maršrutā, vadības maršrutu veica 50 jātnieciņi, kuri tikai uzsāk sporta gaitas! Par to, ka jauno jātnieku skaits ar katrām nākamajām sacensībām ievērojami aug, esam gandarīti. Mēs zinām, cik šis sports ir sarežģīts, tāpēc gribam pēc iespējas vairāk motivēt pašus mazākos jātniekus, sniedzot viņiem gardas, interesantas un noderīgas balvas. Diena bija gara, un laikapstākļi mūs nelutināja – bija ļoti karsts, tāpēc gribu izteikt atzinību jātniekiem par izturību! Ceru uz tikšanos 5. un 6. jūlijā, vasaras jautrākajās un interesantākajās sacensībās- Zirgu dienās,” tā sacensību organizatore Zane Ģīle.

Pārējos maršrutos labākā jātnieka titulu ieguva Signe Melkina ar zirgu Akustik (5.maršruts), Marta Grahoļska ar zirgu Quilottra (4C maršruts), Matas Petraitis ar zirgu Loreal (4Bmaršruts), Sabīne Siliņa ar zirgu Oniks (4A maršruts) un Anna Apsīte ar zirgu Lenija (3. maršruts), toties otrajā maršrutā uzvaru svinēja Līva Magone Felca ar zirgu Eira (zirgu konkurencē) un konkurencē ar ponijiem uzvarēja Madara Pētersone ar poniju Princis.

Sacensību atbalstītāji: Fazer, Pūre, Vanilla Travel, Eggersmann, Hoeveler, Havens,  vīna darītava “Abavas”, Citadele Banka, Torpol, Valmieras sajūtu parks, Flisi, apgāds Zvaigzne, Vespucci, Very Berry, Ceano Cosmetics, Henkel, ARS

Īsa pamācība kā reģistrēties sacensībām Equipe sistēmā

Kā reģistrēties sacensībām un pārliecināties, ka Jūsu starti tika pieņemti? Aicinām iepazīties ar īsu pamācību,...

Skatīt vairāk

Sacensību sezonas atklāšana 2020

Šogad 2020. gada sacensību sezonu sāksim jau ziemā ar Jauno jātnieku skolas Ziemas kausu!Sacensības notiks...

Skatīt vairāk

Kļūsti par komandas daļu- te ir darbs!

Aicinām darbā Jauno Jātnieku skolas sporta centrā rūpīgu zirgkopēju. Stabila alga, sākot no 850.00EUR, darbs...

Skatīt vairāk