Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

AS Balticovo atbalstīs ilgtermiņā Jauno Jātnieku skolas bērnu un jauniešu projektus

Nodibinājums Jauno Jātnieku skola oktobrī noslēdza ilgtermiņa sadarbības līgumu ar AS Balticovo par bērnu un jauniešu sportu un zirgu terapijas attīstību Latvijā, kas ļaus jau 2017. gadā uzsākt zirgu terapiju Inčukalnā.

„Nodibinājums Jauno Jātnieku skola ļoti augsti novērtē visus sadarbības partnerus, kas saprot un atbalsta, ziedojot, lai popularizētu bērnu un jauniešu zirgu sporta attīstību Latvijā. Labdarības projektu par zirgu terapijas uzsākšanu Inčukalnā aizsākām jau 2015. gada 13. oktobrī, izvietojot AS Prisma veikalos un divos tūrisma inventāra veikalos Gandrs īpaši veidotus ziedojuma ponijus, kuros cilvēkiem ir iespēja ziedot zirgu terapijas attīstībai Inčukalnā, kas sekmētu rehabilitāciju cilvēkiem ar kustību un psiholoģiskiem traucējumiem. Kā arī Latvijas Nafta benzīntanku tīklā ikvienam ir iespēja atbalstīt projektu, atstājot ziedojumu ziedojuma kastītēs.  No labdabības projektā savāktajiem ziedojumiem pašreiz tiek sagatavoti un apmācīti zirgu terapijas zirgi un piesaistīti zirgu terapijas konsultanti. Pateicoties ilgtermiņa sadarbības ziedojuma līgumam ar AS Balticovo, mēs varēsim uzsākt zirgu terapiju Inčukalnā jau 2017. gadā, par ko esam gandarīti un pateicīgi AS Balitcovo par atbalstu,” stāsta Jauno Jātnieku skolas valdes locekle Elīna Dzenuško.

“AS Balticovo sadarbojas ar Jauno Jātnieku skolu jau sešu gadu garumā, atbalstot zirgu sporta attīstību un izveidi Latvijā. Noslēdzot ilgtermiņa sadarbības ziedojuma līgumu ar Jauno Jātnieku skolu, mēs vēlamies atbalstīt un veicināt bērnu un jauniešu rehabilitāciju, jo zirgu terapija bērniem un jauniešiem uzlabo ne tikai emocionālo pašsajūtu, bet acīmredzami uzlabo veselību” stāsta AS Balitcovo valdes priekšsēdētājs Vadims Vlasovs.

Jātnieku skolas viens no mērķiem ir padarīt zirgu terapiju Latvijā vairāk pieejamu un sniegt plašākas iespējas cilvēkiem ārstēties un rehabilitēties ar šo pasaulē tik atzīto ārstniecības metodi, tajā pašā laikā nodrošinot to, lai pacienti saņemtu kvalitatīvus zirgu terapijas pakalpojumus un tos sniegtu tikai izglītoti un sertificēti speciālisti.

Zirgu terapija ir ārstēšanas metode, kurā galvenais dziednieks ir zirgs. Tā ietver sevī problēmu risināšanu medicīniskā, psiholoģiskā un sociālā rehabilitācijā. Faktori, kas nodrošina zirgu terapijas labvēlīgo ietekmi, ir zirga ritmiskās un trīsdimensiju kustības, zirga ķermeņa siltums, terapeita, palīgu un pacienta sadarbība, kā arī ārstniecībai neierastā terapijas norises vieta. Zirgi jūt, kā cilvēks šodien jūtas un izjūt slimā cilvēka vajadzības.
Jauno Jātnieku skola ir sabiedriska labuma organizācija, kuras galvenais mērķis ir attīstīt un popularizēt Olimpisko sporta veidu – jāšanas sportu, īpaši bērnu un jauniešu vidū. Kopš dibināšanas 2007. gadā Jauno Jātnieku skola ir spējusi sevi pierādīt kā nopietnu sporta centru, un tās pastāvēšanas laikā ir uzņēmusi un organizējusi divdesmit nacionālās un piecas starptautiskās jāšanas sporta sacensības, kuras ir iemantojušas lielu popularitāti Latvijas un Baltijas sportistu un skatītāju vidū ar dalībnieku skaita rekordu – 390 starti vienā dienā un ar skatītāju skaita rekordu – 7000 skatītāji vienā pasākumā. 2016. gadā notika trīs Jātnieku turnīra posmi un IX Vislatvijas Zirgu dienas, kas ir svētki visiem zirgu mīļotājiem. Biedrība katru gadu īsteno arī dažāda veida sociālos projektus, piemēram, reitterapijas nometni, elektronisko Reitterapijas rokasgrāmatu,  zīmējumu konkursu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazajiem pacientiem u.c.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk