Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

“Baltic Open 2012” atbalstītāji un balvas

Jauno jātnieku skola spēj un var sacensības Inčukalna sporta bāzē noorganizēt pateicoties lielisku un uzticamu sadarbības partneru atbalstam.

 

INČUKALNA NOVADA DOME – Inčukalna novada kopējā platība ir 112km2 un iedzīvotāju skaits – 8680. Inčukalna pagasts 2006.gadā kļuva par novadu, kura ziemeļu robeža20 km garumā iet pa krāšņo Vidzemes rotu – Gauju. Lielākās apdzīvotās vietas ir lielciems Inčukalns – ap Inčukalna dzelzceļa staciju; lielciems Gauja jeb Gaujaslīči – Vidzemes šosejas47 km. Inčukalnam cauri plūst četras Gaujas kreisā krasta pietekas: Egļupe jeb Zustrene, Dzelzāmura upīte jeb Inčupe, Stalšēnupīte un Straujupe. Novada kopplatība ir10706 ha.608,4 ha novada teritorijas ietilpst Gaujas Nacionālajā parkā. 70% Inčukalna teritorijas aizņem meži, pļavas, krūmāji, parki, upes un dīķi.

Inčukalna novada pašvaldības attīstības stratēģijas galvenais mērķis ir sekmēt novada un tās iedzīvotāju labklājību, nodrošināt ilgtspējīgu attīstību, sekmēt daudzveidīgu tautsaimniecisko attīstību, nodrošinot veselīgu, labvēlīgu un drošu vidi tautsaimniecības darbībai.

Inčukalna novada Dome sacensībās atbalsta maršrutu nr.12 „Inčukalna balva”, kas ir Akumulācijas maršruts ar džokeri, maršruta augstums 125 cm Inčukalna novada Dome balvās godalgoto vietu ieguvējiem dāvinās dažādus suvenīrus.

www.incukalns.lv

LATVIJAS ZIRGAUDZĒTĀJU BIEDRĪBA  ir pirmā zirgaudzētāju organizācija Latvijā, kas dibināta 1920.gadā, kas sakrīt ar Latvijas zirgu šķirnes apzinātas veidošanas sākumu.1921.gadā tika sākta jau esošo zirgu reģistrācija, 1925.gadā izdots pirmais ciltsgrāmatas sējums un 1937.gadā oficiāli atzīta pati šķirne. Padomju okupācijas laikā biedrības funkcijas pārņēma Latvijas PSRS valsts institūcijas. Pēc PSRS sabrukuma pārejas posmā radās zinātniski pētnieciskais institūts “Seleks”, un 1992.g. tika atjaunota Latvijas Zirgaudzētāju biedrība sabiedriskas organizācijas statusā. Kopš atjaunošanas brīža visus gadus LZB vadītājs ir bijis Edgars Treibergs. LZB ir Pasaules zirgu audzētāju organizācijas WBFSH pilntiesīgs biedrs.

„Baltic Open 2012” Latvijas Zirgaudzētāju biedrība atbalsta sacensību augstāko maršrutu ar šķēršļu augstumu 135 cm.

www.lzb.lv

TORPOL BALTIJA ir jāšanas sporta inventāra ražotājs. Pateicoties rūpīgai materiālu atlasei, mūsdienīgai ražošanas tehnoloģijai un pieredzei, ko uzņēmums guvis savā darbā, tas radījis unikālu „Magnetic Field Therapy by Torpol” kolekciju. Tās stūrakmens ir filosofija, kā saglabāt  zirga veselība, izmantojot magnētu terapiju, kas balstīta tūkstošiem gadu senā pieredzē darbā gan ar cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

Torpol Baltija sacensībās atbalsta maršrutu nr 12 „Inčukalna balva”, kurā godalgoto vietu ieguvējiem dāvinās savu produkciju – 1.vietai zirga segu, 2.vietai mušu segu, 3.vietai sviedreni, 4.vietai staļļa aizkaru, 5.vietai flīsa bindes un 6.vietai cimdiņu zirga kopšanai.

www.torpol.com

LŠZAA – Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācijas kompetencē ir ciltsdarba organizēšana valstī, nosakot selekcijas mērķus un virzienus, realizējot ciltsdarba programmas. LŠZAA galvenais mērķis ir uzlabot Latvijas zirgu šķirnes ģenētisko potenciālu, īstenojot efektīvu selekcijas darbu: sporta zirgu audzēšanā un ģenētisko resursu saglabāšanā. Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācija darbojas no 2004. gada, pārstāvot savu 270 biedru intereses valsts un ES līmenī.

Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācija „Jauno jātnieku skolas” rīkotajās sacensībās atbalsta jaunzirgu maršrutus.

www.lszaa.lv

KUUSAKOSKI –  ir  vadošais otrreizējo materiālu pārstrādes uzņēmums, kurš piedāvā pakalpojumus, kas saistīti ar otrreizējo pārstrādi, rūpējoties par vides aizsardzību, kā arī ir starptaustiska līmeņa eksperts šajā jomā. Kuusakoski sniegtais pakalpojumu klāsts ir liels, piemēram, privātpersonas „Kuusakoski” apkalpošanas punktos var nodot dažādas lielas un mazas ar elektrību darbināmas sadzīves ierīces un aprīkojumu. Kuusakoski – regulāri atbalsta jāšanas sacensības un nodrošina nepieciešamo tehnisko atbalstu t.i. piekabes, kuras ir īpaši noderīgas šķēršļu pārvadāšanai.

www.kuusakoski.lv

NORTH66 – ir mūsu patstāvīgais sadarbības partneris, kas piešķir uzvārētajiem balvas, un atlaides apģērba iegādei. North 66 ir viena no vecākām Īslandes apģērbu ražošanas kompānijām. Kopš 1926 gada šī kompānija ražo apģērbu, kas ir piemēroti dažādiem laika apstākļiem kādi ir sastopami Īslandē. Mūsdienās Norths 66 ir kļuvusi par vadošo āra apģērbu ražotāju, kā jau zināms nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs!

www.66north.com

Sadarbība ar FAZER Jauno jātnieku skolai aizsākās 2011. gadā, kad uzņēmums atsaucās idejai izveidot „Zaptsmaižu stūri”, ko visi ir iemīļojuši, un, kas visus ir iepriecinājis miglainajās rudens, vēsajās pavasara vai siltajās vasaras sacensībās.

Fazer  pamatbizness ir maizes cepšana un saldumu tirdzniecība. Maize tiek cepta mūsdienīgā maiznīcā Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. Fazer Latvija piedāvā plašu klāstu garšīgas un vērtīgas maizes un augstākās kvalitātes saldumus.

Fazer bagātina gan sacensību norisi, gan dāvina balvas maršrutos. Šajās sacensībās ar saldām un garšīgām balvām Fazer atbalsta 11.maršrutu ar šķēršļu augstumu 115/125 cm, kurā startē jaunie jātnieki un juniori.

www.fazer.lv

 SIA “PŪRE FOOD” nodarbojas ar ogu un augļu pārstrādi un ražo ievārījumus un sulas, kā arī citu produkciju ar tirdzniecības zīmi Pūre. Pūre ir mūsu sadarbības partneris, kuram pateicoties, ir tapis ”Zaptsmaizīšu” stūrītis un mūsu sportisti tiek iepriecināti ar saldiem brīžiem un nepieciešamo enerģiju sasniegt labākus rezultātus un atjaunoties pēc startiem. Pūres gardās zaptes no Latvijas ogām ir liels iepriecinājums visiem gan lieliem, gan maziem sportistiem!

www.purefood.lv

MAGNUM VETERINĀRIJA ir veterināro medikamentu lieltirgotava Baltijas valstīs, kas piedāvā kvalitatīvus produktus plašā sortimentā suņiem, kaķiem un arī zirgiem, kā arī izglīto veterinārārstus. Magnum veterinārija ir ilglaicīgs Jauno jātnieku skolas sadarbības partneris sacensību organizēšanā. „Baltic Open 2012” Magnum Veterinārija atbalsta sacensību 11.maršrutu, kas tā arī nosaukts „Magnum balva”.

www.veterinaaria.ee

EGGERSMANN kopš kompānijas dibināšanas 1972.gadā ražo  augstākās kvalitātes zirgu barību. Ar Eggersmann produkcijas klāsts ir daudzveidīgs: dažādas speciālās barības, minerālvielas, laizāmā sāls.

www.eggersmann.lv

HAVENS misija ir radīt dabas garšu apvienojot visas dabas dotās veltes, iegūstot lielisku barības garšu, smaržu un izskatu. Pareizs un sabalansēts uzturs ir panākumu atslēga uz labiem rezultātiem kā sportā, tā arī ikdienā, ko piedāvā un nodrošina HAVENS.  Šajās sacensībās Havens atbalsta 11.maršrutu jeb „Inčukalna balva”.

HOVELER 1905. gadā Arnolds Hovelers Karaliskā Patentu valdē Berlīnē patentēja savu izgudrojumu “Reformhafer” (pasaulē pirmās zirgu barības mušļu veidā). Ar šo patentējumu Hovelers ienesa reformas konservatīvajā auzu – siena barošanas sistēma, piedāvājot zirgiem barību mušļu formā. Šobrīd Hoeveler piedāvā augstākās kvalitātes papildbarību zirgiem – dažādus mušļus, speciālās barības, vitamīni, minerāli, speciālās piedevas, gardumi. Kompānijai zirgu veselīgs un sabalansēta uztura nodrošināšanā ir 105 gadu pieredze.

www.hoeveler.com

Akciju sabiedrība “RĪGAS DZIRNAVNIEKS” ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijā. Uzņēmums ražo un izplata – miltus, graudaugu pārslas, gatavās brokastis, makaronus, miltu maisījumus un graudaugu batoniņus. „Rīgas Dzirnavnieks”atbalsta jāšanas sportu, rūpējoties par sportistu un viņu ģimeņu veselību un enerģiju.

www.rigas-dzirnavnieks.lv

dabaSpa aizvedīs prom no rosīgās pilsētas dzīves, uz vietu, kur var sajust dabas skaistumu, atjaunot savu enerģiju, spēku, ķermeni un garu.  SPA studija piedāvā sejas un ķermeņa masāžas tehnikas, kuras nākušas no dažādām pasaules malām, piedāvāumā: spāņu, itāļu, krievu SPA rituāli, ciedru pirts, hammam istaba ar marokāņu un turku procedūrām.   dabaSpa meistari strādā аr dabiskiem balzāmiem un ēteriskām eļļām no Latvijas un Krievijas ražotājiem, kā arī ar biznesa klases kosmētikas līnijām. Baltijas Valstīs dabaSpa piedāvā arī jaunu SPA kultūru no Sibīrijas plašumiem – “Siberian SPA”!

„Baltic Open 2012” sacensībās dabaSpa atbalsta maršrutus 10A un 10C. Balvās godalgoto vietu ieguvēji saņems dāvanu kartes SPA procedūrām salonā, lai uz mirkli varētu izrauties no ikdienas steigas.

www.dabaspa.lv

Atpūtas un izklaides tīkls „KLONDAIKA” ir šī pasākuma jauns sadarbības partneris. Vārds Kondaika mums visiem asociējas ar Amerikas upi, kurā tika atrasts pirmais zelta gabals un sākās Amerikas zelta drudža ēra, kā arī ar izklaidi, ar iedvesmu, ar azartu un ar atpūtu un protams Amerikas kovbojiem, zirgiem! Sacensību laikā „Klondaika” nodrošinās sportistu un skatītāju ēdināšanu, kā arī atbalstīs vienu no sacensību maršrutiem ar īpašu „Klondaikas” enerģijas dzērienu.

www.texmex.lv

LAIMA Mīlestība iedvesmo! Mēs mīlam labu šokolādi, tāpēc Laima ir viena no retajām šokolādes ražotnēm Eiropā, kur kakao pupu pārstrādes procesu līdz gatavai šokolādei pilnībā veic paši. Rūpīgi saglabātās senās prasmes un receptes ir papildinātas ar mūsdienīgām ražošanas metodēm. Laimas šokolāde top tikai no augstvērtīgajām Forastero kakao pupām, kas augušas Ganā, Āfrikā. Šīs kakao pupas īpaši grauzdējot, maļot un temperējot, rodas tikai Laimas šokolādei raksturīgā unikālā garša. Laima ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. Laima ir ilglaicīgs un uzticams Jauno jātnieku skolas partneris, kas atbalsta ar garšīgām un saldām balvām.

www.laima.lv

KNAUF ir starptautiski atzīts būvmateriālu un būvniecības sistēmu ražotājs, kuru raksturo talants un uzdrīkstēšanās saskatīt nākotnes perspektīvas, inovāciju un investīciju iespējas, kā arī spēja ātri pieņemt pareizos lēmumus, ieklausoties Knauf darbinieku vērtīgajās idejās.  Izaudzis no tradicionāla ģipša ražošanas uzņēmuma, šobrīd Knauf ir viens no tirgus līderiem sausās būves materiālu ražošanā. Gan profesionāļi, gan amatieri visā pasaulē zina, atzīst un plaši izmanto ģipškartona, ģipša šķiedras, cementa un akustiskās plāksnes, sausos ģipša un kaļķa – cementa maisījumus iekšdarbiem un ārdarbiem, kā arī fasādes siltināšanas materiālus. Knauf ir viens no Jauno jātnieku skolas uzticamākajiem tbalstītājiem jau vairākus gadus, „Baltic Open 2012” uzņēmums atbalsta maršrutu ar škēršļu augstumu 110/115 cm 5/6 gadus veciem zirgiem.

www.knauf.lv

AS „BALTICOVO” ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā, kas piedāvā modernus, augstas kvalitātes produktus un servisu. Balticovo ir uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi olu un olu produktu ražošanā. Uzņēmums ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos, eksportējot ap 70% no saražotās produkcijas. Ražotnē notiek pastāvīga produktu kvalitātes kontroles stingrā veterinārā uzraudzībā un stingri uzraudzītās olas ikviens „Balticovo balvas” maršruta godalgotās vietas ieguvējs saņems balvā, „Balticovo” atbalsta maršrutu 10B, kurā startē jaunieši līdz 16 gadu vecumam. Īpašais “Balticovo” balvu fonds šajās sacensībās ir 1200 olas!!!

 www.balticovo.lv

Banka CITADELE piedāvā saviem klientiem augsti profesionālus un kvalitatīvus privātbaņķieru (Private Banking) pakalpojumus. Līdztekus klasiskiem finanšu produktiem, „Citadele” sniedz privātā kapitāla pārvaldīšanas un dzīves stila apkalpošanas (Wealth Management un Life-style) pakalpojumus, nodrošinot visaugstāko kvalitātes un konfidencialitātes līmeni. „Citadele Private Banking” atbalsta sacensību augstāko maršrutu ar šķēršļu augstumu 135 cm. Pirmo trīs vietu ieguvēji balvās saņems investīciju zeltu un vērtīgas piemiņas monētas.

www.citadele.lv

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJA ir viens no ilglaicīgākajiem un uzticamākajiem sacensību atbalstītājiem ik gadu. Mēs pateicamies LJF par datortehnikas nodrošinājumu, starta iekārtu un šķēršļiem.

www.leflatvia.lv

Sacensības šogad atbalsta un par sportistiem īkšķus tur portāls “TVnet”, “Draugiem.lv” kolektīvs, LNT raidījums “Tautas Balss”, “Radio Valmiera” un “Latvijas Avīze”.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk