Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

“Baltic Open 2012” – gada nozīmīgākās sacensības ir klāt!

No 20.-22. jūlijam biedrības „Jauno jātnieku skola” sporta bāzē „Zustrenes” Inčukalnā risināsies jāšanas sporta sacensības šķēršļu pārvarēšānā „Baltic Open 2012”, kurās piedalīsies visu trīs Baltijas valstu sportisti dažādās konkurencēs. Jauno jātnieku skolai šis ir vērienīgākais gada notikums. Šogad dalību sacensībās pieteikuši vairāk kā deviņdesmit soprtisti ar vairāk kā 220 zirgiem. 

 

Sacensības notiks trīs dienas, katru dienu paredzēti četri līdz pieci sacensību maršruti, kuros sacensīties gan bērni un jaunieši, gan amatieri un jau pieredzējuši jātnieki – visi atbilstoši savai un zirgu sportiskajai sagatavotībai un prasmēm. Zemākais maršruts pašiem jaunākajiem sportistiem būs sākot no  100 cm, bet sacensību galvenais un augstākais maršruts „Citadeles balva” būs līdz 135 cm augsts, tajā arī paredzēts vislielākais balvu fonds 1960 lati.

„Man ļoti patīk Inčukalnā rīkoto sacensību atmosfēra, tāpēc uz turieni vienmēr ņemu līdzi daudz zirgu. Ir sajūta, ka organizātoriem tiešām interesē kā jūtās zirgi, jātnieki un palīgi – tas ir ļoti patīkami. Šogad uz „Baltic Open” lielākā daļa būs jaunzirgi, kuri vēl tikai gūst sacenību pieredzi, pagaidām vēl neesmu izlēmis ar kuru zirgu lekšu augstāko sacensību maršrutu, bet noteikti cīnīšos par uzvaru. Noteikti startēšu arī maršrutā „Konkūrs – basketbols”, jo liekas, ka tas būs foršs un jautrs piedzīvojums,” saka pagājušā gada sacensību augstākā ceturtās godalgotās vietas ieguvējs Kristaps Neretnieks.

Viens no interesantākajiem sacensību maršrutiem „Konkūrs – Basketbols” notiks sestdien, to atbalsta basketbola klubs „VEF Rīga” un tajā jātniekiem būs gan jāpārvar šķēršļi, gan jātrāpa bumba basketbola grozā, sēžot zirga mugurā. Šāds maršruts sacensībās Latvijā ir pirmo reizi un būs liels izaicinājums sportistiem. Šajā maršrutā jātniekiem talkā nāks arī „VEF Rīga” basketbolisti.

Sacensības „Baltic Open 2012” atbalsta „Latvijas Zirgaudzētāju biedrība”, Inčukalna novada dome, „Knauf”, „Balticovo”, „Magnum Veterinārija”, „Eggersmann”, „Havens”, „Fazer”, „Pūre”, „Latvijas Šķirnes Zirgu Audzētāju Asociācija”, „Daba Spa”, „North66”, „Rīgas Dzirnavnieks”, „Klondaika”, “Latvijas Jātnieku federācija” “Draugiem.lv”, “Radio Valmiera”, “TVnet”, “Latvijas Avīze”, LNT raidījums “Tautas Balss”.

Ieeja sacensībās 20.jūlijā ir bez maksas, 21.un 22.jūlijā ieejas maksa vienam cilvēkam ir 1 lats, bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja ir bez maksas visas sacensību dienas. Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās visā Latvijā un www.bilesuserviss.lv

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk