Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

„Baltic Riders Tour 2011” labāk veicas Igaunijas sportistiem

Inčukalnā, “Jauno jātnieku skolas” sporta bāzē aizvadītas pirmās divas starptautisko šķēršļu pārvarēšanas sacensību “Baltic Riders Tour 2011” (CSI1*) dienas. Pirmajās divās dienās visvairāk augstākā kaluma godalgu izcīnījuši Igaunijas sportisti.

Igaunijas sportisti pirmajās divās sacensību dienās izcīnījuši trīs uzvaras, divas otrās un vienu trešo vietu. Tik pat daudz uzvaru ir Baltkrievijas sportistiem, viņiem pa vienai otrajai un trešajai vietai. Savukārt, Latvijas sportisti izcīnījuši divas uzvaras, piecas otrās un septiņas trešās vietas.

 

„Kopumā sacensības norit ļoti labi, diemžēl vakar mūs visus nomāca un nogurdināja nebeidzamais lietus, tomēr neskatoties uz to, sportisti cīnījās gan savā starpā sacensību laukumā, gan ar laika apstākļiem,” saka „Jauno Jātnieku skolas” izpilddirektore Ilze Konevāla. „Paldies sportistiem par izturību vakar un cerēsim, ka atlikušās divas sacensību dienas būs izdevušās arī laika ziņā, ” cer Ilze Konevāla.

Kopumā sacensībās pārstavētas piecas valstis – Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltkrievija un Krievija. Vislielākais dalībnieku skaits ir no Latvijas – 27 jātnieki un 44 zirgi, no Igaunijas uz sacensībām atbraukuši 18 jātnieki un 23 zirgi, Baltkrieviju pārstāv pieci sportisti un 15 zirgi, Lietuvu trīs jātnieki un septiņi zirgi, bet Krieviju sacensībās pārstav viens sportists ar trīs zirgiem.

Sacensības “Baltic Riders Tour 2011” Inčukalnā risināsies līdz 14.augustam. 13.un 14.augustā notiks arī „IV Vislatvijas zirgu dienas”, kuru mērķis ir iepazīstināt ar jāšanas sportu, tā elegenci un daudzveidību. Viens no aizraujošākajiem un skatītājiem interesantākajiem „IV Vislatvijas zirgu dienu” maršrutiem būs „Ride & Drive”, kur dalībnieki startē komandās pa divi, abi dalībnieki ir maskās – viens maršrutu veic zirga mugurā maksimāli īsā laikā un bez soda punktiem, bet otrs ar organizatoru izvēlētu braucamo.

„IV Vislatvijas zirgu dienu” ietvaros sestdien un svētdien sacensību maršrutu starplaikos būs arī dažādi ar zirgiem saistīti paraugdemonstrējumi un priekšnesumi, varēs vizināties ar zirgiem un ponijiem, šaut ar loku, bērniem paredzēts īpašs rotaļu laukums.

Savukārt, noslēdzošais starptautisko sacensību “Baltic Riders Tour 2011” posms no 26.-28.augustam notiks Lietuvā, kad arī noskaidrosies “Baltic Riders Tour 2011” uzvarētāji kopvērtējumā.

Vairāk par sacensību norisi un programmu var uzzināt „Jauno jātnieku skolas” mājas lapā www.latvianhorses.lv, sekot aktivitātēm var arī sociālajā tīklā Facebook – „Young Riders School” un Twitter – konts @latvianhorses.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk