Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

BRT 2011 jātnieki cīnīsies par zelta stieņiem!

Šogad „Baltic Riders Tour 2011” (CSI1*) būs ļoti īpašas balvas, galvenā maršruta „Inčukalna Grand Prix” pirmo vietu ieguvēji saņems zeltu no AS „Citadele banka”!

Pirmo divu vietu ieguvēji galvenajā maršrutā saņems zelta stienīšus, bet trešās vietas ieguvējs īpašu piemiņas monētu. Ieguldījumu zelts ir visaugstākās proves jeb raudzes zelts, kas izgatavots zelta stieņu formā ar raudzi ne mazāku kā 950, tā ir gan droša ilgtermiņa investīcija, gan nezūdoša vērtība un lieliska dāvana.

 

Sacensības Inčukalnā risināsies četras dienas no 11. – 14.augustam, starptautisko CSI1* sacensību „Baltic Riders Tour” ietvaros notiks arī jau tradicionālās un skatītāju vidū iemīļotās Vislatvijas zirgu dienas, kas šogad notiks jau ceturto gadu. Kopumā četru dienu laikā jātnieki sacentīsies 20 dažādos maršrutos, būs gan nopietna cīņa par uzvarētāja godu un ieskaites punktiem „Baltic Riders Tour 2011” kopvērtējumā, gan, Vislatvijas zirgu dienu ietvaros, izklaidējoši un smieklīgi maršruti. Viens no aizraujošākajiem un skatītājiem interesantākajiem maršrutiem būs „Ride & Drive”, kur dalībnieki startē komandās pa divi, abi dalībnieki ir maskās – viens maršrutu veic zirga mugurā maksimāli īsā laikā un bez soda punktiem, bet otrs ar braucamo.

Ar paraugdemonstrējumiem sestdien, 13.augustā,  uzstāsies paraolimpiskās iejādes jātnieki, Atēnu specialās olimpiādes laureāti Oskars Lukauskis un Andris Mazurs, bet svētdien paraugdemonstrējumus sniegs Rihards Snikus. Ar īpašu programmu uzstāsies arī titulētākais Latvijas iejādes pāris – iejādes meistare Airisa Penele ar savu leģendāro zirgu Ravelu skatītājus priecēs pirms galvenā sacensību maršruta „Inčukalna Grand Prix.

Īsa pamācība kā reģistrēties sacensībām Equipe sistēmā

Kā reģistrēties sacensībām un pārliecināties, ka Jūsu starti tika pieņemti? Aicinām iepazīties ar īsu pamācību,...

Skatīt vairāk

Sacensību sezonas atklāšana 2020

Šogad 2020. gada sacensību sezonu sāksim jau ziemā ar Jauno jātnieku skolas Ziemas kausu!Sacensības notiks...

Skatīt vairāk

Kļūsti par komandas daļu- te ir darbs!

Aicinām darbā Jauno Jātnieku skolas sporta centrā rūpīgu zirgkopēju. Stabila alga, sākot no 850.00EUR, darbs...

Skatīt vairāk