Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

BRT 2011 jātnieki cīnīsies par zelta stieņiem!

Šogad „Baltic Riders Tour 2011” (CSI1*) būs ļoti īpašas balvas, galvenā maršruta „Inčukalna Grand Prix” pirmo vietu ieguvēji saņems zeltu no AS „Citadele banka”!

Pirmo divu vietu ieguvēji galvenajā maršrutā saņems zelta stienīšus, bet trešās vietas ieguvējs īpašu piemiņas monētu. Ieguldījumu zelts ir visaugstākās proves jeb raudzes zelts, kas izgatavots zelta stieņu formā ar raudzi ne mazāku kā 950, tā ir gan droša ilgtermiņa investīcija, gan nezūdoša vērtība un lieliska dāvana.

 

Sacensības Inčukalnā risināsies četras dienas no 11. – 14.augustam, starptautisko CSI1* sacensību „Baltic Riders Tour” ietvaros notiks arī jau tradicionālās un skatītāju vidū iemīļotās Vislatvijas zirgu dienas, kas šogad notiks jau ceturto gadu. Kopumā četru dienu laikā jātnieki sacentīsies 20 dažādos maršrutos, būs gan nopietna cīņa par uzvarētāja godu un ieskaites punktiem „Baltic Riders Tour 2011” kopvērtējumā, gan, Vislatvijas zirgu dienu ietvaros, izklaidējoši un smieklīgi maršruti. Viens no aizraujošākajiem un skatītājiem interesantākajiem maršrutiem būs „Ride & Drive”, kur dalībnieki startē komandās pa divi, abi dalībnieki ir maskās – viens maršrutu veic zirga mugurā maksimāli īsā laikā un bez soda punktiem, bet otrs ar braucamo.

Ar paraugdemonstrējumiem sestdien, 13.augustā,  uzstāsies paraolimpiskās iejādes jātnieki, Atēnu specialās olimpiādes laureāti Oskars Lukauskis un Andris Mazurs, bet svētdien paraugdemonstrējumus sniegs Rihards Snikus. Ar īpašu programmu uzstāsies arī titulētākais Latvijas iejādes pāris – iejādes meistare Airisa Penele ar savu leģendāro zirgu Ravelu skatītājus priecēs pirms galvenā sacensību maršruta „Inčukalna Grand Prix.

Plānotās sezonas atklāšanas sacensības – Jauno Jātnieku skolas turnīra 1. posms, ir atcelts

 “Šajā dīvainajā un neparedzamajā laikā vēlamies vēstīt ne tik priecīgas vēstis, ņemot vērā ārkārtas situācijas...

Skatīt vairāk

“Jauno jātnieku skola” iepazīstina ar 2020. gada sezonas jaunumiem

 “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā Inčukalnā 23. un 24. maijā notiks sezonas atklāšanas sacensības –...

Skatīt vairāk

Aicinām baudīt piedzīvojumiem pilnu vasaru mūsu bērnu nometnēs

Nometne Nacionālajā sporta bāzē Jauno jātnieku skola “Vasara seglos” Nometnes norises datumi 2020: • 15...

Skatīt vairāk