Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

BRT 2011 jātnieki cīnīsies par zelta stieņiem!

Šogad „Baltic Riders Tour 2011” (CSI1*) būs ļoti īpašas balvas, galvenā maršruta „Inčukalna Grand Prix” pirmo vietu ieguvēji saņems zeltu no AS „Citadele banka”!

Pirmo divu vietu ieguvēji galvenajā maršrutā saņems zelta stienīšus, bet trešās vietas ieguvējs īpašu piemiņas monētu. Ieguldījumu zelts ir visaugstākās proves jeb raudzes zelts, kas izgatavots zelta stieņu formā ar raudzi ne mazāku kā 950, tā ir gan droša ilgtermiņa investīcija, gan nezūdoša vērtība un lieliska dāvana.

 

Sacensības Inčukalnā risināsies četras dienas no 11. – 14.augustam, starptautisko CSI1* sacensību „Baltic Riders Tour” ietvaros notiks arī jau tradicionālās un skatītāju vidū iemīļotās Vislatvijas zirgu dienas, kas šogad notiks jau ceturto gadu. Kopumā četru dienu laikā jātnieki sacentīsies 20 dažādos maršrutos, būs gan nopietna cīņa par uzvarētāja godu un ieskaites punktiem „Baltic Riders Tour 2011” kopvērtējumā, gan, Vislatvijas zirgu dienu ietvaros, izklaidējoši un smieklīgi maršruti. Viens no aizraujošākajiem un skatītājiem interesantākajiem maršrutiem būs „Ride & Drive”, kur dalībnieki startē komandās pa divi, abi dalībnieki ir maskās – viens maršrutu veic zirga mugurā maksimāli īsā laikā un bez soda punktiem, bet otrs ar braucamo.

Ar paraugdemonstrējumiem sestdien, 13.augustā,  uzstāsies paraolimpiskās iejādes jātnieki, Atēnu specialās olimpiādes laureāti Oskars Lukauskis un Andris Mazurs, bet svētdien paraugdemonstrējumus sniegs Rihards Snikus. Ar īpašu programmu uzstāsies arī titulētākais Latvijas iejādes pāris – iejādes meistare Airisa Penele ar savu leģendāro zirgu Ravelu skatītājus priecēs pirms galvenā sacensību maršruta „Inčukalna Grand Prix.

Karaliskā sporta veida valdzinājums

 Jāšanas sports prasa nozīmīgus ieguldījumus, ir saistīts ar lielu darbu ne tikai zirga mugurā, bet...

Skatīt vairāk

Kas ir Equipe programma un kā to izmantot?

Šajā sacensību sezonā Jauno jātnieku skola ir pievienojusies Equipe komandai, lai uzlabotu sacensību kvalitāti un...

Skatīt vairāk

Marta pirmajā nedēļas nogalē Jauno Jātnieku skolā notiks pirmās treniņsacensības

Marta pirmajā nedēļas nogalē Jauno Jātnieku skolā notiks pirmās treniņsacensības   Marta pirmajā nedēļas nogalē...

Skatīt vairāk