Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Dubultsvētki Inčukalnā – XI Vislatvijas Zirgu dienas un JJS Turnīrs konkurā

Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā no 13 līdz 15 jūlijam visas dienas no plkst. 9:00 aicināti visi – jātnieki un to zirgi, zirgu mīļotāji un tie, kuriem ir sens sapnis iepazīties ar šo cēlo dzīvnieku, jo 13.jūlijā norisināsies Jauno Jātnieku skolas II posms konkūrā. Toties 14. un 15. jūlijā būs gada gaidītākais aktīvās atpūtas un izklaides pasākums jātniekiem un to zirgiem, kā arī skatītājiem – XI Vislatvijas Zirgu dienas.

 

14. un 15. jūlijā norisināsies XI Vislatvijas Zirgu dienas, kas pulcē ģimenēs ar bērniem no visas Latvijas. Tie ir svētki visiem interesentiem, zirgu mīļotājiem un arī zirgiem un to jātniekiem, kas šajā dienā veiks sacensību maršrutus krāšņi tērpušies un rotājušies un pārsteigs ar dažādiem priekšnesumiem šķēršļu pārvēšanā un iejādē pašu izvēlētas mūzikas pavadībā. Dienas iesākumā sacentīsies poniji, pēc kuriem jau laukumā būs zirgi, kas pašu izvēlētas mūzikas pavadībā veiks maršrutus Papildus skatītājus priecēs vēl dažādi priekšnesumi, darbosies amatnieku tirdziņš un būs dažādas aktivitātes bērniem – piepūšamās atrakcijas, iespēja izjāt ar poniju Kristoferu Robinsu un iepazīties ar īstu zirgu, kā arī noteiktos laikos būs iespēja doties ekskursijā uz stalli un izzināt visus sev interesējošos jautājumus par zirgiem un viņu pasauli. Bērniem līdz 18 gadu vecumam un pensionāriem ieeja bez maksas! Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

 

Savukārt 13. jūlijā norisināsies Jauno Jātnieku skolas II turnīra posms konkurā. Kopumā šajā sezonā ir III posmi. Divi dienu garumā jātnieki sacentīsies par vērtīgām naudas balvām un visu posmu kopvērtējuma galvenajām balvām – ceļojumiem no Vanilla Travel. Piektdienas noslēgumā jātnieki dienu noslēgs, veicot maršrutu uz ātrumu un  pārvarot 120cm šķērsli. Sestdienas noslēgumā gaidāma sacensību kulminācija ieskaites maršrutā “Labākais jātnieks 2018. gada sezonā”, pārvarot 130 cm šķēršļu augstumu. Ieeja bez maksas.

 

“Esam lepni, ka turpinām tradīciju jau XI gadu pēc kārtas, apvienojot visus Latvijas jātniekus  un to zirgus, zirgu audzētājus, zirgu sporta atbalstītājus, mīļotājus un vēl tie, kuri ir tikai ceļā pie zirgiem XI Vislatvijas Zirgu dienās, kas mums visiem ir svētki, kā vienotai ģimenei, jo pulcē kopā lielus un mazus. Jau tagad gatavojamies gada lielākajam notikumam, lai varētu uzņemt visus un radīt svētkus kopā, domājam, kā pārsteigt ar priekšnesumiem, kā dažādot programmu, lai ar katru gadu tā būtu interesantāka ne tikai jātniekiem, bet arī apmeklētājiem. Mazos un lielos skatītājus priecēs poniju parāde un dažādi šovi konkurā un iejādē, kā arī šķēršļu pārvarēšanā īpaši šim notikumam darinātos tērpos. Gaidīsim visus, jo īpaši ģimenes ar bērniem, kuras vēlas pavadīt kvalitatīvu laiku ar savām atvasēm brīvā dabā un visus, visus, lai kopā attīstītu zirgu sporta kultūru Latvijā, stāsta Jauno Jātnieku skolas valdes priekšsēdētāja Elīna Dzenuško.

 

Paralēli Vislatvijas Zirgu dienu svētkiem būs iespēja izbaudīt arī sportiskāku gaisotni, jo norisināsies Jauno Jātnieku skolas sacensību II posms. ”Šis posms izcelsies ar jātnieku balvu fondiem. Jaunums šajā sezonā no Jauno Jātnieku skolas ir  dāvanu kartes arī tiem, kas nav ieguvuši pirmās sešas vietas, kas parasti tiek godalgotas,” atklāj Elīna Dzenuško.

 

Jauno Jātnieku skola kopš 2007. gada ir viens no modernākajiem sporta kompleksiem Baltijā, ar diviem augstas kvalitātes āra laukumiem, Latvijā lielāko jāšanas manēžu un plašiem, mūsdienīgiem staļļiem.

 

Sacensības atbalsta: Latvijas Jātnieku Federācija, Inčukalna novada dome, Vanilla Travel, ARS, Balticovo, British Horse Society, Abavas vīna darītava, Bauskas alus , Paulig, zirglietu veikals Kentaurs, Knauf, Very Bery, zirglietu veikals Zirgu stallis, What car, Profi, Havens un zirgam.lv.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk