Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

“Inčukalna pavasaris 2011” sacensību iespaidi

1. maijā “Jauno jātnieku skolas” sporta bāzē atklāta jāšanas sporta sacensību sezona; atklāšanas sacensībās „Inčukalna pavasaris 2011” piedalījās rekordliels zirgu un jātnieku skaits, kopā uz starta svētdien devās 263 sportiskie pāri.

 

Visvairāk augstākā kaluma godalgu izcīnīja jātnieks Aigars Bregže. „Pēc Holandē aizvadītā gada Latvijā esmu startējis vien pāris reizes, biju noilgojies pēc lielām sacensībām, ar saviem startiem, protams, esmu ļoti apmierināts. Prieks, ka katrā maršrutā izdevās izcīnīt kādu godalgu, ar vairākiem zirgiem startēju pirmo reizi, paldies zirgu saimniekiem par man doto uzticību,” saka sportists. Aigars Bregže divas sacensību sezonas aizvadīja Dānijā un Holandē, strādājot sporta staļļos un startējot sacensībās. Šo sezonu Aigars plāno aizvadīt Latvijā, viņš trenējas jātnieku centrā „Lielceri” un pārstāv sporta klubu „Quattro”.

„Gribu uzslavēt sacensību rīkotājus, no organizatoriskā viedokļa tiešām grūti kur piesieties un prieks, ka sacensībās startēja tik daudz jātnieku,” saka Aigars Bregže.

„Ļoti gara diena, bet patīkama diena, iespaidi gan man, gan ģimenei, gan sporta klubam kopumā tikai tie labākie. Mēs bijām teju vai pus stalli atveduši uz sacensībām, tāpēc tā bija ļoti laba pieredze arī mums kā komandai. Ļoti priecēja dalībnieku skaits, jo mūsu situācijā nav vairs tik vienkārši uzturēt zirgu, trenēties un vēl atbraukt uz sacensībām,” saka sportiste un „Jauno jātnieku skolas” valdes locekle Maira Leja.

„Esmu arī priecīga par saviem startiem, man visi bija jaunie zirgi un visi turējās godam, pirmajā maršrutā varbūt neparādīja sevi tik labi, bet otrajā maršrutā viss tika labots. Prieks, ka šajās sacensībās ar jaunajiem zirgiem varēja lekt divas reizes, jo kļūdas uzreiz tika labotas, tas ir ļoti vērtīgi,” saka Maira Leja. „Ļoti apmierināti bija arī mani audzēkņi, visi palika līdz pat beigām un palīdzēja un juta līdzi savējiem. Organizēšanas ziņā šīs bija vienas no labākajām sacensībām un noteikti pašas mājīgākās,” piebilst sportiste.

Sacensības „Inčukalna pavasaris 2011” uzstādīja savdabīgu rekordu, jo tajās startēja rekordliels dalībnieku skaits – kopumā uz starta devās 263 sportisti, lielākais dalībnieku skaits bija maršrutā līdz 80cm, kur par godalgām cīnījās 69 sportiskie pāri.

„Milzīgs paldies visiem sportistiem par lielo atsaucību, tieši jūsu lielais skaits mudina strādāt un pilnveidoties, lai jūs varētu piedalīties arvien labāk organizētās sacensībās,” saka sporta kluba „Viktorija” pārstāve un sacensību organizatore Iveta Ģīle. „Paldies mūsu komandai, paldies maršrutlicējiem par ātro un operatīvo darbu, paldies sacensību tiesnešiem, sponsoriem un atbalstītājiem, brīvprātīgajiem un visiem labajiem cilvēkiem, kas pielika savu roku, lai sacensības noritētu veiksmīgi. Es esmu ļoti gandarīta par paveikto, protams, ir lietas, kas vēl jāpilnveido,” saka Iveta Ģīle.

Sacensības atbalstīja arī liels sponsoru skaits: „Muehldorfer”, „Baileys”, „Mandatum Life”, „Sirowa”, „Mepha”, „Vanilla Travel”, „Laima”, „Staburadze”, „Fazer”, „Pūre”, „Valmieras piens”, „Body Shop”, „Everol”, „ARS” un Inciema kafejnīca „Pansija”. Sadarbība ar šiem atbalstītājiem, cerams, turpināsies viss šīs sacensību sezonas garumā.

Sīkāku informāciju par sacensībām meklējiet Jauno jātnieku skolas mājaslapā www.latvianhorses.lv. „Jauno jātnieku skolas” aktivitātēm var sekot arī sociālajā tīklā Facebook – meklējiet „Young Riders School” un spiediet „Like”, kā arī Twitter – konts @latvianhorses.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk