Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jau šajā nedēļas nogalē tiks noskaidroti JJS turnīra uzvarētāji!

19. un 20. septembrī Jauno Jātnieku skolas sporta centrā notiks JJS turnīra fināls. Tajā piedalījās ievērojams skaits sportistu no Latvijas un kaimiņvalstīm un sīvā konkurencē tiks noskaidroti turnīra kopvērtējuma uzvarētāji.

Jauno Jātnieku skolas turnīrs ir sacensības trīs posmos – pirmais posms notika 23.-24. maijā, otrais notika 29.-30. augustā, bet trešais notiks jau šajās brīvdienās. Tajās ir lielākoties atvērtā tipa maršruti, kas dod iespēju startēt gan bērniem un jauniešiem, gan arī jātniekiem ar jaunzirgiem un amatieriem.

Jau minēts, ka šogad jātnieki turnīra ieskaites punktus krāj sekojošās konkurencēs: jātnieki ar I un II grupas ponijiem, jātnieki līdz 16 gadu vecumam, jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam un arī jātnieki līdz 25 gadu vecumam.

Pateicoties turnīra atbalstītājam Vanilla Travel, finālā septembrī kopvērtējuma uzvarētājs poniju jātnieku konkurencē dosies ceļojumā uz Vīni, kur apmeklēs slaveno Spāņu jāšanas skolu. Toties jaunzirgu, jātnieku līdz 16 g.v. un jātnieku līdz 25 g.v. konkurencēs uzvarētāji saņems jūras ceļojumus ar Tallink, kā arī iespaidīgas naudas balvas. Jātnieki sacentīsies trīs turnīra posmos, un uzvarētājs tiks noskaidrots finālā 20. septembrī.

Sacensību atbalstītāji ir parūpējušies par patīkamām balvām maršrutu uzvarētājiem, bet sacensību programma ir izveidota tā, lai interese būtu arī skatītājiem visas dienas garumā. Sacensību laikā darbosies bērnu piepūšamās atrakcijas, zirglietu un gardumu tirdziņš, kā arī kafejnīca.

Turnīru organizē Jauno Jātnieku skola sadarbībā ar Latvijas Jātnieku Federāciju.

Turnīru atbalsta: LJF, PATA AB, Vanilla Travel, ARS, Fazer, Havens, Plastikas ķirurģijas klīnika, Dobeles Dzirnavnieks, Ģimenes vīna darītava “Abavas”, Ceano Cosmetics, Pien Spa, Eggersmann, Alveta, Zirgam.lv, Hotel Mercure Riga, Valmiermuižas Alus

Ātrums, brīvības sajūta un vienotība. Sajūtas, kas rodas esot kopā ar zirgu.

Ātrums, brīvības sajūta un vienotība. Ir kaut kas maģisks pastaigā ar zirgu. Tīra sajūsma! Pie...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ kopvērtējums pēc 1.posma 2019.gadā

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem           Vieta Vārds, uzvārds...

Skatīt vairāk

“Jauno jātnieku skola” atklāja sacensību sezonu

Šajā nedēļas nogalē “Jauno Jātnieku sporta” kompleksā Inčukalnā notika Jauno Jātnieku skolas turnīra 1. posms,...

Skatīt vairāk